הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Milford Cubicle

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?  

1900 הצבעות

1. 1. הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Recommended Posts

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכל מקרה, עצם זה שהגישו נגדו כתב אישום מתיר אותו בגדר "נאשם" ולא "אשם". הוא עדיין חף מפשע עד שלא הוכחה אשמתו.

אני חושב באופן אישי שזה תיק שמן שתפרו לו, לא יודע - כל הסיפור הזה נראה לי קצת רעוע ביסודו, סתם תחושת בטן שמשהו לא מסתדר שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שהיום ממש קל לאישה להאשים גבר באונס (גם אם הוא רק הסתכל עליה או משהו דומה) - ולקחת את המפשט בקלות, עדיין יש לי אמון קט בשוטרים (דו משמעות).

שורה תחתונה: נמנע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם מושחת ואני לא מדבר על זמנו בתור נשיא אלא על מהלך הקרירה שלו , מסדר גובים סידרתי , רמאי ושקרן .

הגיע זמנו לעזוב את מדינת בשקט , לעזוב את המשכן ולפחות להשאיר משהו מכבודו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה נופלת הטעות - לפני הנאום לא היה לנו שום סיבות לחשוב שהוא אשם (מלבד הסתת התיקשורת) ואחרי הנאום אין לנו שום סיבות לחשוב שהוא חף מפשע.

באותה מידה שיש ראיות נגדו - העלה קצב שאלות לא קטנות שמטילות דופי בעניין - בנושא אי הטלת איסור פרסום על הפרשה שתאפשר חקירה אמיתית ונכונה ושאר הדברים שהוא העלה.

השורה התחתונה - חופש העיתונות חייב להיות מוגבל במקרים מסויימים - לקצב הזכות למשפט הוגן, ולמעשה מה שהוא עובר בשנה האחרונה זה באמת לינץ' תיקשורתי - משום שבשביל התקשורת הוא כבר אשם ולמעשה מטרתו היא להוכיח את חפותו - ולא כך עובד עולם המשפטים - בעולם המשפט צריך להוכיח אשמה ולא חפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים את כלכך מטומטמת שאני לא מבין איך זה שעוד לא יצאת למסע טבח נגד כל הגברים בעולם..

לפעמים אתה מתבטא ככה שאני לא מבינה איך אתה עדיין מנהל ועוד לא שינית אוריינטציה מינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצב אולי יורה לכל הכיוונים אבל יש צדק בדבריו, עשו עליו עליהום בשנה האחרונה באמצעות התקשורת, שזה הפך מגעיל, לפחות כמו אונס, שלא בטוח שבכלל היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי חושב שכל מי שמרצה עונש על אונס במדינה הזאת, תפרו לו תיק.

:lol: :lol: :lol:

לפעמים את כלכך מטומטמת שאני לא מבין איך זה שעוד לא יצאת למסע טבח נגד כל הגברים בעולם..

:lol: :lol: :lol:

sweet6.gif

180px-Beer_in_glass.jpg

בסדר אני מוכן אתם יכולים להמשיך

רק שRK לא יקלקל

טוב ברצינות

למה שלא תחבר תדיון לדיון שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמדבר על העובדה שלא בטוח שהתבצע אונס-

עצם העובדה שישנם האשמות כלפי הנשיא ובכלל עצם העובדה של מזוז ישנם אינספור תיקים אמורה לתת לנו נורת אזהרה על מה שקורה במדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...