הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Milford Cubicle

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?  

1900 הצבעות

1. 1. הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Recommended Posts

אז א. מעולם לא שמעתי על בחורה שהיתה במעצר אוטומטי ל-24 שעות; ו-ב. בפועל מבקשים הארכות מעצר עד אין קץ, בנוסף לצו הרחקה (אם כבר הוא השתחרר מהמעצר) וכמובן רצח אופי לא נורמלי במידה ומדובר באישיות מפורסמת כלשהיא (לווא דווקא מהפוליטיקה).

א. נכון, גם אני לא שמעתי, זה לא אומר שזה לא היה, אתה לא שומע על הכל.

ב. מבקשים, לא תמיד היא ניתנת.

רצח אופי? כן כמו במקרה של רצח תאיר ראדה. והרוסי ההוא שאני בכלל לא בטוח שרצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אצטט את עצמי:

"עיצרו! חשבו לרגע, ללא קשר לתוצאות המשפט, בעוד מאה מתיים אלף! שנה יזכרו אותו בתורן מושון "החרמן" קצב."

החיים שלו הרוסים. הבנאדם נואש.

יטוט של: Vitnir ב היום בשעה 21:33:25

בארץ החוק הפוך - הוא אשם עד שנמצאה חפותו.

זה בהחלט נכון, אבל רק במשפטי הטרדה מינית.

התקשורת כולך הציגה אותו בתור הנשיא הרשע משמתמש בקשריו הפוליטיים המתוחכמים כדי לאנוס ולהטריד מנית נשים תמימות.

אם ובלי קשר אני מכיר רופא אחד והוא מספר שכל פאם שבאה פציינטית למרפאה ידיו כבולות הוא כלל לא יכול לבדוק אותה כי הוא עסוק מדי בלחשוב לפני כל מלה הוא בדיקה אם זה יה הטרדה מינית, בקורס מדא סיפרו לנו על אדם שראה אישה מאבדת את ההכרה באמצע הרחוב, הוא הנשים אותה הציל את חייה והיא תבעה אותו על מעשה מגונה. והסבירו איך להנשים "נכון" כדי לא להתבע.

פרשת רמון התדרדרה למימדים מפחידים! הבנאדם בסך הכל נישק בחורה! אלוהים ישמור! ואחר כך נשים עוד דורשות שגברים יתחילו איתן.

זה מזכיר מקרה אחר, בארה"ב, בו בוצע באישה ניתוח מציל חיים להסרת גידול סרטני בגרון והיא טבעה את הרופאים אח"כ כי "הם הרסו לה את חיי המין" ועכשיו היא לא יכולה לרדת לבעלה כמו פעם. :screwy:

אנשים דפוקים באים בכל הצבעים והמינים ובנושא בדיקות רפואיות, יש חוק שאומר שפציינט זכאי לנוכחות אדם נוסף בעת הבדיקה - אחות או קרוב משפחה או אנא אערף. אני באה לרופא בהנחה שהוא כבר ראה ומישש כל כך הרבה ישבנים יבשים כמו שלי בקריירה שלו, שזה כבר לא מדליק אותו, אם כי אני עדיין אלחץ אם יבדוק אותי גיניקולוג גבר - אתה לא תילחץ אם פרקטולוג ממין זכר יכניס לך אצבע לתחת?

אני דווקא לא דורשת שיתחילו איתי. להיפך. אני שונאת ש"מתחילים" איתי ועוד באופן החזירי בו הרבה גברים עושים זאת (האמת, הרבה פעמים לסביות יותר גרועות בקטע הזה, מנסיון, הן יותר אגרסיביות עד שזה מפחיד).

מצחיק, דווקא רציתי לציין את זה בהודעה הקודמת.

רציתי לציין שמדובר רק בעברות נגד נשים, ולא נגד גברים - כי בפעם האחרונה שבדקתי, כשגבר מתלונן על אונס ע"י אישה, לא רק שהמשטרה צוחקת עליו ולא עושה כלום בנידון, אלא אני גם מעולם לא זוכר מקרה שבו האישה הוכנסה באופן אוטומטי למאסר - מה שבהחלט קורה בתלונות של נשים נגד גברים.

לא רציתי לציין את זה בהודעה הקודמת כדי לא לחפור סתם יותר מדיי ו"להדליק" אותך על נושא לא כלכך קשור, אבל אם כבר נכנסת לזה......... ::)

דווקא התכוונתי לאונס גברים ע"י גברים והתוצאה עליה אתה מדבר, הצחקוקים, הם מאותה סיבה שלוקחים ברצינות כל תלונה של אישה - כי גברים הרבה יותר רוצים מין מנשים ותודה, שגם אתה היית צוחק. מקרי אונס של גבר ע"י גבר/ים בכלל לא מגיעים לדיון משפטי מהחשש של הקורבן כי יוצג כ"נשי" ו"הומו". רובם משאירים את האסון האישי הזה שלהם בתוך הבטן ולוקחים אותו איתם לקבר, מה שעצוב ואסור שיקרה.

מרבית מקרי האונס של אישה על גבר היו... מורות ששכבו עם התלמידים שלהן, בהסכמה, אבל מכיוון שהיו קטינים והיה יחס של מורה-תלמיד וזה היה מאד לא מקצועי, הן הואשמו והורשעו באונס. אין לי בעיה עם גזר הדין, אבל ללא ספק שיש כאן דו-פרצופיות כלשהי. דוגרי, אם היתה לך מורה כוסית שהיתה פותחת רגליים - לא היית מזיין אותה? מה אכפת לך?

מה כן, לפני כמה שנים היה מקרה, בשוודיה, בו בנאדם השתכר במסיבה ושכב עם אישה (היתה לו חברה בו בזמן) וטען שלא יכל להתנגד לה בגלל מצבו והיא כפתה את עצמה עליו (אתם מכירים את השוודיות האלו... ;D). גזר הדין - הנאשמת הפסידה ונקבעה לה חצי שנת מאסר, אם אינני טועה, וקנס מאד כבד.

בנושא התקשורת, נסיון עבר הוכיח שהתקשורת לא צריכה לפרסם הכל ויש פרשות שצריכות להישאר בדלתיים סגורות מחשש של הפרעת הליכי חקירה. מה שכן, אני חושדת שהמתלוננות עצמן פנו לתקשורת ועל כך לדעתי הן אכלו אותה בעצמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקום קצב תובע את השקרניות נחשיות האלה

אין לו משהו אחר לעשות

כל דבר שהוא יעשה יצא כהשפלה

ההגנה הכי טובה היא התקפה במווחד במקרה הקשה הזה

בנות אוהבות כסף ויעשו הכל בשבילו במיוחד הבחורות היפות של היום רובן נצלניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שכל המדינה הזאת דפוקה וכולם מושחתים ושקרנים אבל אני מאמין

למה? כי בזמן האחרון בחורה יכולה להגיד "הוא נגע לי בתחת!!!!!" ולהוציא מלא כסף מהבנאדם אפילו אם זה לא קרה בחיים

אם לעזאזל הוא עשה את זה והיא נאנסה או איך שנשים מתארות את זה "הוא הרס לי את החיים", אז למה היא ממשיכה לעבוד שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל חארטה

היא גם ביקשה לעבוד שם אחרי "האונס"

וגם שאר המתולננות

עלק אנס 5 בנות חחחחחחח

כן אה בני סלע לא עשה את זה

בעעעעעעעע זה מגעיל אותי השקרים האלה

לינצ' הייתי עושה לבחורות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא השתולל שם לגמרי, ובצדק, לעזאזל, עוד פעם, שנה נכנסו לו לוריד, הכותרת הראשית בידיעות היתה תתפטר, ולמעלה בקטן היה כתוב ההסבר שזה בגלל החשדות היועמ"ש המליץ: תתפטר.

בלי טאקט בלי כלום.

אפילו אם הוא אשם אוקי, תנו לבית המשפט לקבוע את זה, תנו לו טיפת כבוד, נכון שהוא לא הבנאדם החכם עלי אדמות אבל ראבאק, בתי משפט נועדו בשביל שעיתונים והציבור לא יצלוב אנשים חפים מפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עשרים שנים רצים סיפורים על "מעלליו" של קצב

אני מאמין שיש דברים בגו'

לא יודע אם זה נכנס להגדרה של אונס, אבל ההרגשה שלי היא שמשהו בטוח קורה שם.

בקשר לרוצח של תאיר ראדה, האינסטינקט הראשוני שלי היה שזה לא הוא (וגם של המשפחה שלה)

כרגע אני כבר לא בטוח (וגם הם לא), נחכה לבדיקות הDNA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...