הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Milford Cubicle

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?  

1900 הצבעות

1. 1. הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Recommended Posts

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אנשים מתעלמים מהחוק וקובעים עובדות בשטח, פשוט מגעיל ובגלל זה המדינה שלנו נראת ככה, ובגלל זה התקשורת היא כזאת כי המדינה אוהבת את זה, להרגיש שהיא קובעת מי יהיה השעיר לעזאזל הבא-בלי שום קשר אם זה נכון או לא.

גועל נפש, לינץ' גם בתקשורת וגם מחוץ לה בכל מקום, כאילו שמישהו פה הוא שופט והוא יודע את כל העובדות.

מה ההבדל בין זה, לבין לינץ' ללא משפט ? מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא מצד שני טוען שהכל קונספירציה שמטרתה להכפיש את שמו ולהעיף אותו מכס הנשיא ולכן הוא לא מוכן להתפטר.

דילמה לא קטנה יש פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומצד שלישי, המשטרה והפרקליטות חושבים אחרת. אז או שמדובר בפרשיית שחיתות שמגיעה לדרגים הגבוהים ביותר במדינה, ואז זה לא משנה מה יהיה כי קצב יורשע בכל מקרה, או שקצב מנסה להאחז בקרנות המזבח, וזה לא יאה לאדם במעמדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרף למחנה שחושב שקצב לא אשם, איזה מזכירה מצאה את עצמה קצרה במזומנים או מה שלא תהיה הסיבה שלה, אמרה לעצמה "נו הוא בנאדם מבוגר וחייכן יהייה קל להלביש עליו תיק", דיברה עם כמה חברות שיעזרו לה, והיום בגלל זה אנחנו דשים בסוגיה טיפשית של האם הנשיא אשם או לא. דעתי בנושא אני חושב די ברורה ממה שכתבתי עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה דברים שבגללם קשה לי לאמין שקצב באמת אשם.

דבר ראשון ועליון - אם קצב באמת אנס בעבר, אז הוא ייגש ליועץ המשפטי לממשלה ויגיד לו שסוחטים אותו (עוד לפני שהוגשה כנגדו כל תלונה) ובכך ייגרום ליועמ"ש לחקור את העניין - ובכך הוא מסתכן שיגלו את מה שעשה בעבר - הגיוני?

הצורה שבה הוא אמר את דבריו - קשה לי להאמין שבן אדם שעשה משהו יאמין כל כך בחפותו אבל מצד שני זו יכולה להיות תקטיקת הגנה... אז או שהוא לחלוטין חף מפשע, או שהוא לחלוטין אשם..

קשה לי להאמין שהיועמ"ש והמשטה באמת כל כך מושחטים כמו שהוא טוען, אבל הוא העלה שאלות - מדוע היועמ"ש סתר את קצב רק יומיים אחרי שיחתם ובכך גרם לקצב לצאת בצורה שהוא משקר לתקשורת? למה היועמ"ש והמשטרה לא הטילו צו איסור פרסום על מנת לחקור את העניין בצורה שקטה ויסודית?

בעייתי העניין הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו כולם מדברים על זה שהוא אנס או לא אנס

אבל לא מדברים על איזה אונס ליכאורה מדובר

ואני יסביר-

לפני כמה זמן קראתי כתבה בYNET על אחת שטענה שהיא נאנסה

והסיפור שלה בקיצור היה ככה

1-עבדתי במשרד נחשב בעבודה טובה

2-טסתי אם כמה בוסים לחול לעשות עסקים

3-אחד מהבוסים התחיל לגעת בי והייתי משותקת

הוריד לי תבגדים ואנס אותי

והיא הסבירה איך היא פחדה לאבד את מקום העבודה ולא יכלה להגיד כלום

והיא אמרה שלפי הגוף הבוס היה צריך לדעת שהיא לא מעוניינת

ואחרי שקראתי תכתבה אמרתי לעצמי היא באמת חושבת שזה אונס?

אז נכון שיש ניצול של מרות במיקרה כזה

אבל זה רחוק מאוד מאונס

ופה אני שואל את עצמי באיזה צורה הנשיא כביכול אנס ?

באלימות?

הכניס לה סם אונס למשקה?

או סתם היא פחדה והוא שכב איתה?

בכל מצב לדעתי הנשיא צריך ליתפטר בגלל העניין הציבורי

וזה כבר לא משנה אם הוא זכאי או אשם

וזה לא משנה שהתיקשורת בארץ מאוד צהובה

אבל אם כותבים אונס לפחות שיגידו לאיזה אונס מיתכוונים

כי מאוד יכול להיות שהפרשנות לא נכונה

כמו שהיה במקרה של הילדה בת 14 בבסיס חייל האוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון ועליון - אם קצב באמת אנס בעבר, אז הוא ייגש ליועץ המשפטי לממשלה ויגיד לו שסוחטים אותו (עוד לפני שהוגשה כנגדו כל תלונה) ובכך ייגרום ליועמ"ש לחקור את העניין - ובכך הוא מסתכן שיגלו את מה שעשה בעבר - הגיוני?

להיפך, קצב ניסה להקדים תרופה למכה. מה עדיף, שיום אחד אותה בחורה פשוט תיגש לתחנת המשטרה ותגיש תלונה וכל הפרשה תתפוצץ ישר בתקשורת, או לבוא ישר ליועץ המשפטי ולומר לו שסוחטים אותך ומאשימים אותך בדברים שלא היו ולא נבראו? בפנייתו ליועץ המשפטי קצב ניסה לגרום לפרשה להראות כהאשמות חסרות בסיס מצד אותה א' (ואגב, יש עוד שלוש מתלוננות נוספות, שלא קשורות לפרשת הסחיטה. מה תגידו עליהן?), רק שזה פשוט לא עבד, כי היועץ המשפטי החליט לפתוח בחקירה, ואז התגלה מה שהתגלה.

הוא העלה שאלות - מדוע היועמ"ש סתר את קצב רק יומיים אחרי שיחתם ובכך גרם לקצב לצאת בצורה שהוא משקר לתקשורת? למה היועמ"ש והמשטרה לא הטילו צו איסור פרסום על מנת לחקור את העניין בצורה שקטה ויסודית?

בכתבה מ-TheMarker שהביאו כאן קודם לכן הופיע הסבר לשאלה הראשונה (הפרשה דלפה לעיתונות עוד לפני הפגישה עם היועץ המשפטי, ולמזוז לא היה טעם להכחיש את מה שכבר ידוע). למה לא הוטל צו איסור פרסום? למה שיוטל? צו איסור פרסום זה כלי אנטי-דמוקרטי ביסודו שעושים בו שימוש רק כשיש חשש ממשי שפרסום חלק מפרטי החקירה יגרום לפגיעה משמעותית בה. איך פרסום הפרשה בתקשורת גרם לפגיעה בחקירה? להיפך, הדבר הביא שלוש נשים נוספות שהתלוננו נגד קצב. זה שלנשיא לא נעים לשמוע בחדשות שמאשימים אותו באונס ושכולם רוצים שהוא יתפטר זה חבל, אבל החדשות הן מראה של הלך הרוח בציבור ושום דבר ממה שפורסם לא פגע, לעניות דעתי, בהתקדמות החקירה.

אתם סתם זורקים לאוויר דברים לא מבוססים - "אני חושב שהוא לא אשם" זה טוב ויפה, אבל על סמך מה אתם קובעים את זה? על פי נאום יחצ"ני מובהק שתוכנן בקפידה? אפילו כשהוא צועק על סוקניק הוא כל הזמן מסתכל למטה, על הדף שהוא מקריא ממנו. והראיון עם דחלאן? וואו, מזל שהוא נזכר בזה שש שנים אחרי.

יש ראיות ויש עדויות ויש תצהירים, לא לי ולא לכם אין גישה לחומר הזה, לכן לא אני ולא אתם יכולים לקבוע אם קצב אשם או לא. אבל, מי שכן יש לו גישה לחומר הזה קבע שקצב אשם (זה לא אומר שהוא אכן אשם, אלא רק שלדעת המשטרה והפרקליטות יש די ראיות כדי להשיג הרשעה בבית המשפט), לכן כל הדיון הזה מיותר.

קרירין - קצב מואשם גם באונס בכח וגם בבעילה אסורה תוך ניצול מרות (ועוד מספר עבירות מין שונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למה שמיכאלי אומרת:

1) אם בחורה עוסקת בזנות, זה אומר שלא אכפת לה להשתמש בגוף שלה למטרות רווח כלכלי, ואף פעוט. זה מחשיד - יותר מאשר עבור הבחורה הממוצעת - לגבי הייתכנות לשימוש בגוף שלה לפיתוי הנשיא, ולאחר מכן סחיטה שלו. כמובן, אם הוא שכב איתה או שהיא מצצה לו והוא לא היה מוכן להודות בזה בחקירה, הוא בצרות (לא מסובך לשתול זרע שלו שהיא שמרה בבגדים מסויימים, או אפילו להיכנס מהזרע להיריון, בהסתברות מסויימת).

2) שדיים מכובדים. לדעתי, עילה לאונס :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...