הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Milford Cubicle

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?  

1900 הצבעות

1. 1. הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Recommended Posts

אז אתה עכשיו מודה שגברים חושבים עם הזין ולא עם המוח? אז מה זה אומר? לנעול את כולכם מאחורי סורג ובריח? לסרס אתכם כימית עד שתמצאו בת זוג שתסכים לשכב איתם? תעשה לי טובה. לא כל הגברים כאלו חיות ולא כולם קופצים על נשים ככה, לרוב הגברים יש שיקול דעת, אם לא טאקט, והם יודעים לאילו תוצאות יובילו מעשיהם.

תגיד, אתה קופץ על רגליים של נשים ברחוב כמו פינצ'ר או מה? מה זה חושב עם הזין? מה זה איך הוא צרייך לדעת? ראית פעם בנאדם בשוק? בנאדם שקופא מפחד? עזוב אונס, אוטובוס דולק, כולם ברחו ואיזה אישה אחת יושבת שם ומחבקת את הילדים שלה ולא זזה כי היא ב-ש-ו-ק ולא מצליחים לחלץ לא אותה ולא את הילדים (סיפור אמיתי, מאד ישן). אישה שרוצה את זה לא נכנסת לשוק. היא מגיבה, היא גונחת מהנאה, היא נהיית רטובה ונעמדים לה השדיים. היא לא קופאת כמו בובת גומי.

:xyxthumbs::yelclap:

מדינת ברברים כבר אמרתי....You show him girl!!! :bash:

חושב עם הזין.... אחד התירוצים הכי עלובים שיש לחוסר עמוד שידרה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעבר למקורות משטרתיים ועיתונאיים שיש לי גישה די ישירה אליהם

פחחחחח

כן, הוא רמז על זה בנאום שלו. למשפחת הפשע הזו קוראים "מרכז הליכוד".

ההסטה שלך מתחילה לעבור את גבול הטעם הטוב. זהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה עכשיו מודה שגברים חושבים עם הזין ולא עם המוח? אז מה זה אומר? לנעול את כולכם מאחורי סורג ובריח? לסרס אתכם כימית עד שתמצאו בת זוג שתסכים לשכב איתם? תעשה לי טובה. לא כל הגברים כאלו חיות ולא כולם קופצים על נשים ככה, לרוב הגברים יש שיקול דעת, אם לא טאקט, והם יודעים לאילו תוצאות יובילו מעשיהם.

תגיד, אתה קופץ על רגליים של נשים ברחוב כמו פינצ'ר או מה? מה זה חושב עם הזין? מה זה איך הוא צרייך לדעת? ראית פעם בנאדם בשוק? בנאדם שקופא מפחד? עזוב אונס, אוטובוס דולק, כולם ברחו ואיזה אישה אחת יושבת שם ומחבקת את הילדים שלה ולא זזה כי היא ב-ש-ו-ק ולא מצליחים לחלץ לא אותה ולא את הילדים (סיפור אמיתי, מאד ישן). אישה שרוצה את זה לא נכנסת לשוק. היא מגיבה, היא גונחת מהנאה, היא נהיית רטובה ונעמדים לה השדיים. היא לא קופאת כמו בובת גומי.

יתכוונתי שיש מצבים שהגבר ניהיה מאוד אטום

זה לא אומר שהוא היה אונס אם הוא היה יודע מזה

אבל הוא לא מיסתכל על הדברים הקטנים

ומה את מיתכוונת בקופאת?

זה לא שהיא לא זזה בכלל

היא פשוט לא יתנגדה אם היא לא היתה זזה היה לו יותר קשה ואולי הוא היה יכול לשים לב

ואני לא מצדיק אותו בחור שבוגד באישתו הוא חרא

אבל זה לא אונס

את צריכה להבין יש מין בישביל מין

ויש מין שקשור לאהבה ומערכת יחסים

אנחנו כמו פרות -צריכים ליחלב

או לחלוב את עצמנו :'( :'( :'(

ומה לעשות ליפעמים רוצים רק מין בלי המורכבות של מערכת היחסים

ובנוגע לקטנה מימנו ב20 שנה

עבדתי במקום מסוים שהיו שם הרבה זוגות שהנשים צעירות והגבר מבוגר מבוסס

ככה שאולי הוא חשב שהיא תסכים בגלל הכסף וזה יכול להיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכוונתי שיש מצבים שהגבר ניהיה מאוד אטום

זה לא אומר שהוא היה אונס אם הוא היה יודע מזה

אבל הוא לא מיסתכל על הדברים הקטנים

ומה את מיתכוונת בקופאת?

זה לא שהיא לא זזה בכלל

היא פשוט לא יתנגדה אם היא לא היתה זזה היה לו יותר קשה ואולי הוא היה יכול לשים לב

ואני לא מצדיק אותו בחור שבוגד באישתו הוא חרא

אבל זה לא אונס

את צריכה להבין יש מין בישביל מין

ויש מין שקשור לאהבה ומערכת יחסים

אנחנו כמו פרות -צריכים ליחלב

או לחלוב את עצמנו :'( :'( :'(

ומה לעשות ליפעמים רוצים רק מין בלי המורכבות של מערכת היחסים

ובנוגע לקטנה מימנו ב20 שנה

עבדתי במקום מסוים שהיו שם הרבה זוגות שהנשים צעירות והגבר מבוגר מבוסס

ככה שאולי הוא חשב שהיא תסכים בגלל הכסף וזה יכול להיות

"אנחנו כמו פרות"? זאת התשובה הכי טובה שלך? ואח"כ אתה מצפה שיתייחסו אליך כמו בנאדם? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אנחנו כמו פרות"? זאת התשובה הכי טובה שלך? ואח"כ אתה מצפה שיתייחסו אליך כמו בנאדם? :screwy:

אם לא חולבים פרות זה גורם להם בעיות בריאותיות

ככה שצריך לחלוב אותם כל זמן מסוים ולזה יתכוונתי

אף אחד לא רוצה חלומות רטובים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא חולבים פרות זה גורם להם בעיות בריאותיות

ככה שצריך לחלוב אותם כל זמן מסוים ולזה יתכוונתי

אף אחד לא רוצה חלומות רטובים :nixweiss:

אז "תחלוב" את עצמך במקלחת ואל תקפוץ על נשים ברחוב.

אם גברים היו באמת מהווים סכנה לסביבה, כמו שאתה אומר, בגלל המיניות שלהם, אז הם לא היו מהלכים חופשי והחברה כולה היתה נהרסת. יש, מעטים, שלא מסוגלים לרסן את עצמם, וכמו קופים קופצים על מה שזז, נשים, ילדים, גברים אחרים... וקוראים לגברים הללו "אנסים". אם כמויות הטסטסטורון שלך גבוהות מנשוא, אתה מוזמן לבוא לסקסולוג שירשום לך מדכאים ויסרס אותך כימית כדי שלא תהווה סכנה לחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, לחיילים הללו אני מאמינה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3356846,00.html

איזו חרמנית זקנה שלחה ידיים והעירה הערות. אולי להכיר לה את הנשיא, היא שמעה שיש לו גדול. :lol:

מה שמפריע לי, זה הסלחנות של המפקדים שלה שמרגיעים ואומרים "זה היה בהומור". היה איזה איש קבע שהעיר לחיילת שבאה עם מחשוף עמוק מדיי ואמר לה "מה זה צרייך להיות? את נראית כמו קופת צדקה!" אז היא בשיא חוצפתה, במקום לרוץ להצניע את ציציותיה, רצה לקבול אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...