הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Milford Cubicle

הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?  

1900 הצבעות

1. 1. הנשיא קצב מכחיש הכל בנחרצות - מאמינים או לא?

Recommended Posts

ענת28

ה"עולם" ששונא אותנו, תלוי על מי אתה מדבר

הנוצרים שונאים בכלל בגלל שהם מאמינים שהיהודים הרגו את ישו למרות שהרומאים עשו את זה והם דפוקים בשכל מה לעשות

המוסלמים, כי זה בטבע שלהם לשנוא את כל מי שהוא לא בדת שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בנות אוהבות כסף ויעשו הכל בשבילו במיוחד הבחורות היפות של היום רובן נצלניות

צא עם גברים, תאמין לי, הכי טוב :xyxthumbs:

שורה תחתונה, אני לא יודעת אם הבנאדם אנס - וזאת בגלל ש... הוא מתושלח כזה! את אישתו בטח לא עשה כבר 20 שנה אז יש לו כוח לאחרות? מה כן, אולי והן רצו לנהל איתו רומן כמו במקרה של לוינסקי? היא גם טענה שהוא אנס אותה כשבפועל היתה מוצצת לו ברצון בעצמה כל שני וחמישי והוא מה? נותנים קח, מכים ברח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענת, תרשה לי: ::)

בקיצר, אין לנו ספק שהמצב פה הוא מוגזם.

אני מכבד מאוד נשים ולמען האמת כנראה שאני הרבה יותר "פמניסטי" מרוב הנשים שאני מכיר בכלל.

רוב הנשים שאני מכיר בכלל לא מוכנות לשיוויון כלשהו.

בכל מקרה- הטרדה מינית הוא דבר פסול וחמור. אין ספק.

אבל לא צריך להגזים. נשים הרבה פעמים עשו לי דברים שהיו טיפה מטרידים באותה השניה. בסדר- כולנו בני אדם.

זה היה יכול להיות מצחיק/כיף/קסום/מטריד באותה מידה.

כל הקטע הזה של "הוא קרא לי כוסית ושרק לי ונהיה לי נזק לכל החיים" הוא :bash:.

כל החברים שלי גם חושבים ככה. אז איך לעזעזל המצב כל כך מוגזם?

(ושוב- לדעתי אונס זה אולי הפשע החמור ביותר אחרי רצח, הטדרה (באמת הטרדה לא חרטא) מינית היא פשע חמור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענת28, סבבה שזו הדעה שלך, רק תגבה את זה בעובדות. הכי קל לזרוק האשמות באויר, היי - בדיוק מה שעשו לזדורוב!

נכון שרצו שמועות בקשר לקצב כבר הרבה זמן, עוד ממשרד התחבורה שהוא היה השר, אבל שני דברים:

א) מה לקח להן כל כך הרבה זמן, ולמה הן המשיכו לעבוד תחתיו.

ב) משפט על גבי ניירות הוא לא לעניין. זהו משפט פומבי למען השם, בואו נתלה אותו בכיכר העיר וזהו. לא שאני לא מסכים לעשות את זה לאנסים, רק שתוכח אשמתם קודם לכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא עם גברים, תאמין לי, הכי טוב :xyxthumbs:

שורה תחתונה, אני לא יודעת אם הבנאדם אנס - וזאת בגלל ש... הוא מתושלח כזה! את אישתו בטח לא עשה כבר 20 שנה אז יש לו כוח לאחרות? מה כן, אולי והן רצו לנהל איתו רומן כמו במקרה של לוינסקי? היא גם טענה שהוא אנס אותה כשבפועל היתה מוצצת לו ברצון בעצמה כל שני וחמישי והוא מה? נותנים קח, מכים ברח.

תלמדי את העובדות לפני שאת מדברת שטויות

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%94_%D7%9C%D7%95%D7%99%D7%A0%D7%A1%D7%A7%D7%99

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עשרים שנים רצים סיפורים על "מעלליו" של קצב

אני מאמין שיש דברים בגו'

לא יודע אם זה נכנס להגדרה של אונס, אבל ההרגשה שלי היא שמשהו בטוח קורה שם.

יש הבדל בין "אונס", או מה שנתפס כאונס בתודעה הציבורית (בסך הכל זו מילה כללית), לבין "משהו".

המשהו יכול להיות לא בסדר- אבל שיקראו לו בשמו האמיתי אחרי שזה הוכח או לפחות מאוד סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו היתה תגובה לכל התגובות של "מנסים לתפור לו תיק" (למי יש אינטרס כזה?)

לדעתי, לא מדובר במלאך ויש אמת בסיפור (כמה זה כבר עניין של בית המשפט להחליט)

אני גם חושב מזוז לא היה מגיש תלונה אם לא היו מספיק ראיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה השטויות? גם שם אמרו שהיא מצצה לו בחדר הסגלגל. בתחילת הפרשה בתקשורת כולם צעקו "אונס", מה שבסוף יצא כרומן משרדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "למי" ?

למתלוננות (נקמה), למתחרים (פוליטיקה), ולסתם אנשים שלא אוהבים אותו ו/או שאוהבים כסף.. חסר?

כן, חסר

לאיזה פוליטיקאי הוא מהווה סיכון ברמה של לתפור לו תיק כזה? לביבי?

זה חתיכת סיכון שפוליטיקאי צריך לקחת.

מה השטויות? גם שם אמרו שהיא מצצה לו בחדר הסגלגל. בתחילת הפרשה בתקשורת כולם צעקו "אונס", מה שבסוף יצא כרומן משרדי.

לא דובר שם בשום שלב על אונס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק שתפרו לו תיק אך יחד עם זאת, כמו שכבר אמרו כאן, א' היא לא טלית שכולה תכלת(בקונטקסט של הפרשה הזו כמובן) ומשהו מסריח כאן, מאוד מסריח.

אבל אני תומך נלהב בחף מפשע כל עוד הוכחה אשמתו ולפי דעתי הוא לא חייב להתפטר, אם יימצא אשם כמובן שעליו להתפטר ויש להשליכו לכלא..

הבעיה המשפטית במקרה זה לפי הבנתי, היא כי כל עוד קצב מכהן כנשיא אסור לשפוט אותו בגלל חסינות(בשביל מה לעזאזל נשיא צריך חסינות? מילא ח"כ, אבל נשיא? זה תפקיד ייצוגי בלבד, למה לעזאזל הוא צריך חסינות!?).

אני מסכים עם אלו שטוענים ללינץ' תקשורתי חסר תקדים על קצב ועל "חוסר טקט", כמו בכותרת הראשית היום של ידיעות אחרונות - בגדול "תתפטר" ובקטן למעלה "ח"כים אומרים:"... ממש נפלא.

גם הכותרת של מעריב לא הייתה יותר טובה...

היחיד שעוד שמר על אתיקה עיתונאית מסויימת היה הארץ שהעמוד הראשי שלו אכן כלל תמונה של קצב אך הכיתוב בגדול היה "מזוז שוקל להגיש כתב אישום נגד קצב באשמות הבאות"(או משהו בסגנון, אני לא זוכר במדוייק) ואז רשימה של ההאשמות, כולל שיבוש הליכי משפט ולא רק "אונס" בכתב גדול.

זה עוד פעם מוכיח כמה מעריב וידיעות אחרונות יציהבו את עצמם בשביל עוד ועוד קוראים מזדמנים בעוד שהארץ יכול לסמוך על בסיס מנויים נאמן שייקרא אותו בקפידה ולא רק יסתכל בכותרת ויגיד לחברים שלו "היה כתוב בידיעות שהם חושבים שהוא צריך להתפטר!"...

רק הארץ :P

חבל שהוא קצת שמאלני, אבל אני לא קורא את מוסף הדיעות שלו אז זה לא כ"כ מחלחל פנימה אל העיתון הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

?

אם פוליטיקאי תופר לו תיק והסיפור מתפוצץ (למשל אחת המתלוננות נשברת)

לא רק שלא תהיה לו קריירה, הוא יהיה בכלא.

צריך סיבה טובה לקחת סיכון כזה, וקצב לא מהווה סיכון כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודה, צודק, הארץ עיתון טוב, רק לא נח בטירוף...

יש לי פה מנוי בבית גם להארץ וגם לידיעות, ובתקופה שקראתי עיתונים, דווקא מצאתי את הארץ כאובייקטיבי יותר (אני לא מדבר על הטורים האישיים שהם שמאלנים באופן קיצוני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני תומך נלהב בחף מפשע כל עוד הוכחה אשמתו ולפי דעתי הוא לא חייב להתפטר, אם יימצא אשם כמובן שעליו להתפטר ויש להשליכו לכלא..

הבעיה המשפטית במקרה זה לפי הבנתי, היא כי כל עוד קצב מכהן כנשיא אסור לשפוט אותו בגלל חסינות(בשביל מה לעזאזל נשיא צריך חסינות? מילא ח"כ, אבל נשיא? זה תפקיד ייצוגי בלבד, למה לעזאזל הוא צריך חסינות!?).

אני לא מבינה למה לעזאזל אנחנו צריכים נשיא, ועוד כזה שרק ייצוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...