חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*) - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*)

mute

Recommended Posts

מחשב ראשון: היה חסר כונן CDROM - אז איך הם בדקו?

בשביל זה יש להם כונן במעבדה שעושים איתו התקנות.

באשר לדיקסט של ה-SATA - הרבה לוחות מאלו שדורשים את זה לא מגיעים איתם, לחבר'ה שם אין למה לשמור דיסקטים בשביל עצמם לא חסר להם ג'אנק שמה.

באשר למעבדה - תלוי באיזה סניף ואיזה טכנאים עובדים שם כרגע. בסניף געש כשעבדתי היה צוות תותחים. הראשי כבר לא עובד שם, ואחד מהם בת"א ואחד נראה לי נתניה.

היו גם חברי פורום שעבדו שם, אבל זה משהו משתנה, אי אפשר להגיד על סניף מסויים שהוא בטוח יותר מוצלח מהאחרים.

סניף ראשל"צ לדוגמא אני יודע שהוא אחד הגרועים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 402
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשביל זה יש להם כונן במעבדה שעושים איתו התקנות.

באשר לדיקסט של ה-SATA - הרבה לוחות מאלו שדורשים את זה לא מגיעים איתם, לחבר'ה שם אין למה לשמור דיסקטים בשביל עצמם לא חסר להם ג'אנק שמה.

באשר למעבדה - תלוי באיזה סניף ואיזה טכנאים עובדים שם כרגע. בסניף געש כשעבדתי היה צוות תותחים. הראשי כבר לא עובד שם, ואחד מהם בת"א ואחד נראה לי נתניה.

היו גם חברי פורום שעבדו שם, אבל זה משהו משתנה, אי אפשר להגיד על סניף מסויים שהוא בטוח יותר מוצלח מהאחרים.

באשר לדיסק SATA הייתה לי הרגשה שתירשום דבר כזה, אבל זה לא משנה את העובדה שקיבלתי את המחשב בלי הCD.

וגם לא משנה את העובדה שהעריכו את "התקלה" כדבר לא נכון. לגבי SATA והתקנה דרך F6 ידענו עוד לפני שסיפרו לנו על זה, פשוט בגלל שהלוח הגיע בלי הדיסקט

וקיבלנו שגיאה עם מסך כחול אז חשבנו שמדובר בתקלה.. וגם הטכנאי עצמו חשב ככה.. ידע אולי שווה כסף, אבל דבר כלכך פשוט להגיד היה אפשר מהתחלה.

לא ביקשנו שילמד אותנו להתקין מחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באשר לדיסק SATA הייתה לי הרגשה שתירשום דבר כזה, אבל זה לא משנה את העובדה שקיבלתי את המחשב בלי הCD.

אבל דבר כלכך פשוט להגיד היה אפשר מהתחלה.

כמו שאמרתי זה תלוי בטכנאי שנפלתם עליו לא כולם מוצלחים ולא חסר שם דפרים.

באשר ל-CD חשבתי שפשוט הזמנת מחשב בלי כונן, יש גם כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט.סניף זוועתי.יש מוכרת אחת חמודה מאוד שהיא סבבה,ויש איזה רוסי אחד מעצבן שחושב שחייבים לו משהו,אין לו מושג בשיט.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת גם אני לא התלהבתי מהמעבדה של נועה, אם אתם צריכים לתקן את המחשב קחו למקום אחר.

אבל בסה"כ חנות מצויינת (לאילו שיודעים מה שהם רוצים).

מחזק

תקרית שקרתה לי אישית במעבדה של נעה : (בזמנו ערכתי את השם של החנות החוצה)

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=198018.msg1799944#msg1799944

(מתחת לכל התמונות שם)

אמנם לא תקרית רצינית, אבל מעידה על חוסר מקצועיות של אותו טכנאי ספציפי בזמנו לפחות.

אבל באמת שבסה"כ ובסופו של דבר, חנות מצויינת - מחזק בשנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נועה לשלטון, פנדה לביוב (מצטער מראש על הירידה לרמת גנון)

אני רואה שמעבדה של נועה מקבלת תיאורים גרועים, אז נתרחק ממנה, אבל היחס שמקבלים בחנות (לפי הערות של אחרים) נשמע בסדר. מחשב הבא שלי יהיה משם :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב בקשר לזיגזג, ברור שאני מסכים עם כולם שהם הטובים ביותר מבחינת שירות וידע ואיכות ההרכבה. אני ושולח אליהם מלא אנשים. רציתי להגיד שהמחירים שלהם ממש לא יקרים, כבר פעמים רבות הרכבתי המלצות למפרטים מקבילים ב-KSP וזיגזג והיו מקרים שהזיגזגים יצאו זולים יותר מ-KSP. נדיר אבל קורה. אל תשכחו להשוות את המחיר באותם תנאי תשלום (מזומן שטרות) וגם קחו בחשבון שהאחריות בזיגזג היא מלאה בד"כ (ואיך שלא יהיה מציינים בד"כ לכל רכיב כמו שצריך).

הבעיה העיקרית עם זיגזג כרגע לדעתי היא חוסר מגוון בספקי כח.. רוב האנשים בקהילה לא מתלהבים מספקי TT שהם מיבאים, וגם לא מ-HEC..

פבל בתור הזיגזגון שעוקב אחרי הדיון הזה, התפקיד שלך הוא להפעיל לחץ מתון :bash: על אורן ושתתחילו למכור איזה ליברטי או שניים.. אני גם מרשה לך להכות בו נמרצות עם כרית.. ;)

באמת תודה, מאד לא מצאה חן בעניי ההמלצה לשימוש באלימות כי הרי ידוע לכל כי:

1. ספקי שולטים

2. מאז שירדו מחצלות ראשי גם נוצות סינטטיות (כן יאבל ) וגם נוצות פוך או כל נוצה אחרת הנם סכנה בריאותית לפדחתי העדינה.

3. אתה באמת חושב להרים יד או כרית על אדם מרכיב ? יש חוק נגד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כ 4-5 שנים זיג זג מכרו ספקי אנרמקס יש לי עדין ספק אנרמקס לפני בערך 4 וחצי שנים שעדין פועל ;D

:xyxthumbs:

כנל לגבי כל רכיב חומרה שקניתי מהם עדין עובדים.

(זיכרון, לוח, ספק וכבר לא זוכר מה עוד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מכיר אותך ואני לא יודע באיזה אופן המילים שלך נכתבו אבל אני מניח שזה היה בצחוק ::)

ספקי TT שולטים?

נעים מאד - אורן, זיגזג (רך, גמיש ומסנוור )

לא, זה לא היה בצחוק :nono:

סדרת ה- Toughpower החדשה של THRMALTAKE בנוייה בסטנדרט תעשיתי (בחירת רכיבים, אפיצות) וכן בעלת תכונות אזרחיות (רעש, כבלים נתיקים ...) לשוק ה- HIGHEND וזאת בגיבוי של 3 שנות אחריות לקונה המאושר.

סדרת ה- TR2 שהיא סדרת ה- VALUE של מגובה ב- 2 שנות אחריות לקונה המאושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.ב מחשבים באשדוד

להתרחק כמו מאש בעל החנות לא מקצועי בכלל הרס פעם לחבר שלי מעבד סוקט A הרכיב את הקירור הפוך שבר את הליבה של המעבד ....

ואחרי זה ניסה להתנער שזה לא הוא המחשב נכנס בגלל התחממות ויצא עם מעבד שבור :bash::pissed:

פעם אחת יצא לי לראות איך שהוא מנתק סידירום כשהמחשב פועל ומחבר אחד אחר אליו אני לא נכנס יותר בחיים !

והחמור קורא לעצמו טכנאי הוא לא טכנאי הוא פועל ערבי !~ :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעים מאד - אורן, זיגזג (רך, גמיש ומסנוור )

לא, זה לא היה בצחוק :nono:

סדרת ה- Toughpower החדשה של THRMALTAKE בנוייה בסטנדרט תעשיתי (בחירת רכיבים, אפיצות) וכן בעלת תכונות אזרחיות (רעש, כבלים נתיקים ...) לשוק ה- HIGHEND וזאת בגיבוי של 3 שנות אחריות לקונה המאושר.

סדרת ה- TR2 שהיא סדרת ה- VALUE של מגובה ב- 2 שנות אחריות לקונה המאושר.

שלומות :yelclap: ;D

highend אתה אומר? ומה ימנע ממני לקנות את modstream\powerstream של אם אנחנו כבר מדברים על highend? או שזה ישן מדי ואני לא מעודכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...