חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*) - עמוד 19 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*)

mute

Recommended Posts

לא !!!

אל תעשי את הטעות הנוראית הזאת .

יש שם כזה ... ואיזה שני כאלה , שעושים ככה .

את לא באמת רוצה לצפות בזה מתרחש , במיוחד לא אחרי כמה כאלה עם כזה בצד .

^^^^^^

מה שהוא אמר... :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 402
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא לא .

אנחנו לא דוחפים שום דבר לאף אחד .

הדעות הקדומות שלכם משוחדות , לא מבוססות ובהחלט לא אובייקטיביות , יחסית לתקופה האחרונה .

וחוץ מזה , לא מצמידים אקדח לראש של אף אחד .

לא רוצים ? יש את עזרא ממול , הוא ישמח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'זהר ממני ... :)

אני אתחמש בכמה street fighterים , עם איזה 850 מודולרי ככה , מצבר של מרכבה 5 , אשים על הראש איזה lunchbox שישמש בתור קסדה , אצמיד לידי דלתות של V7000 בתור מגינים , כמה ליטרים של הנוזל הירוק המוזר הזה , אחדד את הרדיאטור של הרוקט ...

אבוי לאויב הנוראי והמסכן אשר יקלע לדרכי ... גורלו יהיה מר ... מזה מר ... מר מר ... כמו שיש דברים מרים ... אז יותר מר מזה . ממש מר . והוא גם יזהר בuv .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנויות בבר שבע - ממליץ על אינפוסרביס www.infoservice.co.il שיושבת בבית ביתא לא רחוק מהאוניברסיטה.

לא חנות זולה וגם שם רצוי לדעת מה אתה רוצה לפני הקניה ולא לבוא "טבולה-ראסה".

מצד שני, עבדתי איתם הרבה ויש אצלנו עשרות מחשבים מהם ואני יכול להגיד שהם בסדר גמור, מביני עניין ונותנים יחס רציני ומקצועי. שם לא ירמו אותך או ידחפו לך זבל במסווה של רכיב איכותי והם מעודכנים במה שקורה בשוק אבל עם דגש לשוק העסקי ופחות לקהילת ה-OC או כבדים במיוחד (הם ספקים של האוניברסיטה בין השאר). כברירת מחדל לא ימליצו לך שם לקנות מארז ב-1000 ש"ח או ב-1500 למשל...

יש להם מבחר לא רע של רכיבים ויכולים להשיג לרוב אם אין להם במלאי. "מפרטי הבית" שלהם עדכניים ומאוד מודולריים כך שניתן בקלות להתאימם לכל לקוח כמעט.

כל מחשב מורכב עובר שם בדיקות מקיפות והם עזרו לי בכל מיני בדיקות מיוחדות והשוואות ביצועים אפילו לפני קניה (רציתי לבדוק הבדל ביצועים באפליקציה מסוימת בין שני מפרטים לפני הקניה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנסיון שלי.

ksp קניתי את המחשב שלי לפני שנה וחצי עם אחריות לשנה, שירות בינוני-המחרים כידוע טובים וזו אחת החנויות היחידות בי"ם שיש בה חומרה לא רק למחשבי 1500 שקל (מה לעשות ירושלים היא בעיקר עיר של מחשבי 1500 שקל ובצדק- רוב תושבי העיר לא צריכים יותר מזה- בניגוד להוד השרון והמרכז שם אני בטוח שנמכרים יותר מחשבים יקרים).

בכל מקרה המחשב הורכב בזמן עם החומרה המדויקת שביקשתי (שתי סטיות הן בחור בצד המארז לאיורור שלא הפריע לי) ומאורר tr2 פשוט (לא אמרו איזה מאורר ישימו ולא שילמתי ליותר)- ככה שמהבחינה הזאת הם בסדר אחריות לא יצא לי לנצל (כי לא היו לי תקלות בשנה הראשונה ורק לפני מספר חודשים הספק כוח התחיל לעשות קונצים עם מעבר להשעייה).

ההרכבה בסדר יחסית אפילו שהיה לי מאורר קדמי שלא חובר לכלום לקח לי חצי שנה לגלות המאורר פשוט מגיע עם חיבור 3 פין ולא היה חיבור נוסף על לוח האם.

בסוף קניתי מחשב נוסף שם למשרד רציתי מחשב זול יצאתי ב1200 שקל המחשב עושה את העבודה פיקס (כי מה באמת צריך בשביל משרד).

בקיצור הדעה שלי איתם- כבדהו חשדהו המנטליות היא קצת של שוק אבל גם המחירים כאלה תבואו כשאתם יודעים מה אתם רוצים תשבו עם המוכר שלא ינסה למרוח כמו במקומות אחרים תתמקחו תסגרו את הפרטים חשוב לסגור אחריות כמו שאתם רוצים. וזהו סך הכל אני די מרוצה אבל לא יכול לשבח מעבר לכך.

בכל מקרה מוכרים אדיבים לא ממש קונים אותי ואני חושד בהם לא פחות כי אפשר להיות מאוד אדיב עד לקנייה ולאחר מכן להפוך לאנטיפט.

נועה קניתי 3 פעמים שונות מוצרים קטנים mx-518 nv silencer iac freezer 64

בכל מקרה המשלוחים הגיעו בזמן עשו וידוא של ההזמנה בטלפון הכל טוב לא היו בעיות סך הכל סבבה רק לא זול במיוחד.

למיר קניתי שתי מאווררים (כן זה הכל) באינטרנט הגיעו בזמן גם אין תלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנויות בבר שבע - ממליץ על אינפוסרביס www.infoservice.co.il שיושבת בבית ביתא לא רחוק מהאוניברסיטה.

לא חנות זולה וגם שם רצוי לדעת מה אתה רוצה לפני הקניה ולא לבוא "טבולה-ראסה".

מצד שני, עבדתי איתם הרבה ויש אצלנו עשרות מחשבים מהם ואני יכול להגיד שהם בסדר גמור, מביני עניין ונותנים יחס רציני ומקצועי. שם לא ירמו אותך או ידחפו לך זבל במסווה של רכיב איכותי והם מעודכנים במה שקורה בשוק אבל עם דגש לשוק העסקי ופחות לקהילת ה-OC או כבדים במיוחד (הם ספקים של האוניברסיטה בין השאר). כברירת מחדל לא ימליצו לך שם לקנות מארז ב-1000 ש"ח או ב-1500 למשל...

יש להם מבחר לא רע של רכיבים ויכולים להשיג לרוב אם אין להם במלאי. "מפרטי הבית" שלהם עדכניים ומאוד מודולריים כך שניתן בקלות להתאימם לכל לקוח כמעט.

כל מחשב מורכב עובר שם בדיקות מקיפות והם עזרו לי בכל מיני בדיקות מיוחדות והשוואות ביצועים אפילו לפני קניה (רציתי לבדוק הבדל ביצועים באפליקציה מסוימת בין שני מפרטים לפני הקניה).

בית בטא זה איפה ש"בית המחשב" או משהו כזה?

לא רחוק מתחנת הרכבת (הישנה)\ חורשת הזונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביתא - לא בטא... ;) זה מה שכתוב על הבנין, מה לעשות.

ושכחת לכתוב שזה גם ליד מסוף החומרים המסוכנים של הרכבת, ליד תחנת דלק וליד צער בעלי-חיים.

יושבים באיזור גם פלאפון, HOT ורבים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל העיקר שהבנת את הכוונה ;D

נכנסתי לאתר שלהם עכשו... ואני יכול להגיד שמהמחשב הישן+ המחשב הנוכחי+ הלפטופ שלי אני יכול לאסוף יותר רכיבים ממה שיש להם בחנות הזו :P

ועם המחירים האלה כבר עדיף לקחת מונית ספיישל לKSP...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...