חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*) - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*)

mute

Recommended Posts

• תגובות 402
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קונה מבאג (בעיקר כל מיני כרטיסי וDOKים..)

המחירים שלהם, לפחות במוצרים האלה יחסית נמוכים (סימו לב- לא "סבירים", אלא ממש נמוכים!) יחסית למקומות אחרים...

השאלה הבאמת מענינת- מי קונה באופיס דיפו? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מבאג (בעיקר כל מיני כרטיסי וDOKים..)

המחירים שלהם, לפחות במוצרים האלה יחסית נמוכים (סימו לב- לא "סבירים", אלא ממש נמוכים!) יחסית למקומות אחרים...

השאלה הבאמת מענינת- מי קונה באופיס דיפו? ::)

^^^מחזק. מה גם שהם החנות הנורמלית היחידה שמחזיקה כאן משחקים ומבחר של ציוד היקפי.

לא

סביר להניח שזה סתם ג'אמפר עם באג

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את קניון סביונים

אני מכיר, רבע שעה על אופניים מהבית שלי ואתה שם (ככה אני מגיע לשם אז אני יודע), חנות נחמדה דווקא כל עוד לא קונים שם משהו רציני, קניתי משם פעם פאד משחק, משהו של אם אני לא טועה (לא זוכר את שם הדגם), הם היו נחמדים דווקא (אבל הוא לא התקלקל אז לא דרשתי אחריות או משהו כזה)

לא

סביר להניח שזה סתם ג'אמפר עם באג

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מבאג פעם אחת כרטיס טלוויזיה בסניף כפר סבא

ופעם אחת הגה זול בסניף רעננה ולא היו בעיות במוצרים

אחי קנה מסניף כפר סבה מדפסת משולבת של ולא היו בעיות

ככה שאני לא יודע איך האחריות אבל המוכרים נחמדים והמחירים היו סבירים

מה שכן קשה לי ליקרוא להם חנות מחשבים אמיתית

גם אין להם מעבדות בסניפים וגם הם מוכרים מפרטים מוכנים ומבחינתי זה לא בדיוק חנות מחשבים

אלה יותר דומה למחלקת מחשבים בקוסמוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, פעם חיפשתי ג'מפר במחסן, תעזבו אפילו אם הייתי רוצה למכור, פשוט אין :D

יש מוצרים שלא שווה לקנות בבאג, אבל יש כמה שדווקא כן, כמו מחשבים ניידים/מדפסות, המתח רווחים גם ככה קטן מאוד בדברים האלה כך שהפרשי מחירים של יותר מ1%-2 לא תמצאו בד"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנשים יש פה קונצפציה די שגוייה לגבי באג ואופיס דיפו.

המחירים בשני המקומות כבר לא כ"כ יקרים, אנחנו לא בסוף שנות ה-90 - שיכלו לומר ללקוח שבאינטרנט השירות וירטואלי - ולכן החנויות האלה הבינו כבר שהן צריכות להתחרות בחנויות האינטרנט. למשל, באופיס דיפו שליד אונ' תל אביב(מה שהיה פעם דיונון) נגני הMP3 של סאנדיסק נמכרים ב2-4 שקלים פחות מהמחירים שלהם בKSP., וזה בערך אותו דבר לגבי DOKים. לצערי, אין לי נסיון עם השירות של דיפו.

לגבי באג, המחירים הם לא כ"כ יקרים, נכון שאפשר לומר שהמחירים מגיעים למחירי כאשר יש "מבצעים", אבל יש לקחת בחשבון שלכל מוצר בעולם יש RRP ויש Street Price. המחיר שכתוב בד"כ לפני המבצע הוא ה-RRP, כלומר מחיר מקסימום שהיצרן נותן. שירות אצל באג: היה לי בעיה רצינית עם מסך LCD יקר שקניתי מהם(פיקסל שרוף). המוכרים התעסקו איתו במשך שעה וחצי ובדקתי כמעט כל מסך אפשרי בחנות, ולמרות שלא לקחתי שום מסך בסוף(זה היה 48 שעות בערך אחרי שקניתי אותו) הם זיקו לי את האשראי על כל הסכום(ביטלו את העיסקה, בלי לגבות שום דמי ביטול). המוכרים בחנות בכלל לא עשו על זה פרצוף חמוץ, ודווקא גילו די הרבה הבנה. המחירים של באג למחשבים ניידים הם לא כאלה בשמיים לעומת חנויות , בד"כ המחיר קרוב לזה של KSP, רק שהם מאפשרים לך לשלם בתשלומים בלי להוסיף סכום למחיר(לפעמים הוא מגולם במחיר, לפעמים לא - ובבאג הם כן נותנים הנחה על סכומים גדולים אם משלמים במזומן או באשראי תשלום אחד, משהו כמו 3 אחוז).

אם תשאלו אותי, אני מעדיף לשלם עוד איזה 10-50 שקל(תלוי במחיר המוצר) ולקנות אותו מחנות פיזית, במקום לקנות מחנות - בעיקר משום שכמות הפרטים שצריך למסור לחנות כזאתי הוא הרבה יותר נמוך מזה שצריך לתת לחנות , האחריות היא בד"כ אחריות יבואן בכל מקרה ואפשר לקנות במקום עצמו, בימקום לחכות כמה ימים עד שזה יגיע מהיבואן(בעיה שנעלמת בזמן האחרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...