פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות! - עמוד 11 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות!

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ציינת שאתה לא מעוניין שאני אגיב על זה בטופיק אז כמובן שאני אגיב על זה בטופיק ;D

מה שאתה בעצם אומר זה שתגובה שלי = ספאם ששיך לפח הזבל... אוווקיי...

בכל אופן אני אסלח לך על ה SLIP UP הזה, כי יש לך לב טוב ויד יציבה (ארר.. זה מעלה לי אסוציאציות ::)), אבל שזאת תהיה הפעם האחרונה.

אני דווקא חשבתי שכתבתי מאוד ON TOPIC, מלבד הצחוקיידה שהרצתי על שי שלא מבין מה זה "מטורף" גם בפעם השלישית אחרי שמסבירים לו.

אבל זה נאמר ברוח טובה, כולנו יודעים ששי בחור טוב ;D

ועכשיו שסיימנו להתעסק בזוטות, WTF NICE!

מה זו המכונה המשומנת הזאת... זה נראה כמו ציור אקספרסיוניסטי.. פוסט מודרני משהו... כמו הקישקושים האבסטרקטיים האלה שאתה מנסה להבין מאיזו זוית אתה אמור להסתכל על זה בכלל... הפאדים מרו.. מרובעים? :o

אני בטח לא מסתכל על זה נכון או משהו... :o

* כל קשר בין הנכתב בפוסט, הדמויות המדוברות והאקטים המיניים, לבין המציאות, הוא מקרי בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות ה- k1000 זה דוגמא למוצר שנתנו למנהדסים יד חופשית,לעזעזל העיצוב,הפרקטיות,התמחור-העיקר שישמע טוב ויהי מה.

האוזניות הפתוחות ביותר הקיימות,האוזניות הכי קשות להנעה שקיימות, ואחד המכוערים :silly: ,אבל את מי זה מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אלה שיש להם את היכולת לראות? ::)

:lol:

טירוף אבל... (שיט.. מילה מבלבלת בשביל חלקינו, אני יודע, *שיעול* שי *שיעול*, התכוונתי "פנטסטי!" :lol:)

כשרק קלטתי תמזוודה בתמונה הייתי בטוח שאני הולך לראות איזה רובה צלפים מפורק לחלקים עם סיילנסרים שאנטולי הולך לעשות להם מודים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ששי אמר, הן לא יושבות על האוזן. יש שם כמה רפיות שמחזיקות את זה על הראש, והאוזניות עצמן צפות באויר עם אפשרות לכוון אותן מבחינת מיקום וזוית בשביל אופטימלי ובשביל נוחות מקסימלית.

בכל מקרה, אחת האוזניות היותר טוב ששמעתי. היא לא יותר טובה מה-340 אחרי כל המודים, אבל היא שונה ויש לה הרבה דברים שבהם היא טובה יותר (במה למשל שהיא הגדולה ביותר ששמעתי באוזניות).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לך לך לעשות לו בלו טאק מוד ,כמה שקלים ומשפר את הסאונד מאוד.

אנטולי ספר לנו על המשלוחים שקיבלת היום הכבל ,הציפוי, אני סקרן כי לא יצא לי לקפוץ אליך היום :( אז תצרף פליז :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציפוי הגיע אתמול, נראה טוב. הכבל הגיע היום והוא מעולה. הוא נוח מאוד לעבודה, יש לו סיכוך שזור בצורה פשוט מצוינת, הוא גמיש ביותר לכבל שכזה. בקיצור, אני אתחיל במודינג כנראה כבר הסופ"ש הזה, אם רק אחליט האם להשתמש בכבל שלי או לא.

מה שכן, בינתיים הכנתי את הכבלים שדימה ביקש ממני, יצאו פשוט יפיפיים, אני אצרף עוד מעט.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...