פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות! - עמוד 14 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות!

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העם רוצה קצת יותר פירוט!!

מה בידיוק נגלה לאוזניך בעקבות השידוך המוזר הזה!

אני רואה קטגוריה חדשה של מגברים בעקבותך... PRE+POWER לאוזניות :smile1:

אני מניח שבדקת גם את הK340 באותה צורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-340 לא חיברתי ישירות למגבר, אין צורך.

מה שנגלה לעיני זה מדהים. עם חיבור דיגיטלי והגברה של רסיבר קיבלתי פשוט מטורף. אז אולי זה לא יותר טוב מה-340 כרגע, אבל אני בטוח שהגבול של מה שאפשר לעשות איתן גבוה יותר. והסאונד הזה פשוט מתאים יותר לאוזן שלי אני מניח. זה לא אומר שה-340 לא טובות. הן עדיין האוזניות הכי טובות ששמעתי עד היום, אבל ה-1000 הן משהו שונה. במקרה הכי גרוע אני אקנה בעתיד עוד זוג של 340 ואשדרג. זה כבר הזוג השלישי שלי שאני מוכר :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונות של כמה שטויות שעשיתי היום.

כיוון שהפלאג של ה-K1000 לא היה מקורי. נסעתי היום לתל-אביב וקניתי פלאגים XLR 4pin כמו המקורי בשביל לחווט מחדש. חיברתי את הפאלג לאוזניות, והכנתי 2 כבלים נוספים. האחד לחבר אותן למגבר . השני לחבר אותן למגבר של .

Anatoli.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אנטולי.

כבר משך זמן רב אני קורא את התרד ההזוי הזה. רציתי להגיד לך שאני מאוד מעריך את העובדה שאתה מאלה שעושים ונושמים את מה שהם אוהבים לעשות ולא בעצם עושים מה שהם שונאים לעשות או לא אוהבים. אני מבין כי אתה בן 18 ועומד להתגייס אבל עדיין עושה כל שביכולתך להמשיך עם זה כל עוד אתה יכול וזה מוסיף עוד יותר להערכה שלי אליך.

אני כחובב של תחום הצילום למרות שגם תחום האודיו מדבר עליו יותר מופתע מהשוק של משומשות ברמה כזאת. לא היה לי שמץ של מושג עד כמה יקרות כאלה יכולות להיות.

בהערכה רבה

rhin0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :xyxthumbs:

עם זאת, תהייה מופתע אבל זה עוד כלום. המחיר של האוזניות האלה משומשות הוא יחסית נמוך לעומת אחרות כמו K1000 (שלא מיוצרות כמה חודשים), Lambada Pro (אלקטרוסטטיות שכבר לא מיוצרות כמה שנים טובות) ועוד הרבה אחרות. היופי בסט הספציפי הזה, ה-K340 הוא הייחודיות שלו שהיא חצי דינאמי חצי אלקטרוסטטי, המחיר הנמוך ביחד לביצועים, ואפשרויות השיפורים הרבות שלו. לדעתי מי שיודע להעריך מוזיקה באמת, ולא רוצה למשכן את הבית. שווה לו לקנות כאלה ולשפר אותן (או לתת למישהו אחר לשפר אותן אם הוא לא יכול/רוצה).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה כבר הרבה פעמים, והרבה הציעו את זה. לצערי אני לא ממש יודע איך לעשות את זה בצורה נכונה. חשבתי על לקנות שרינק שקוף ולכתוב עליו אבל לא מצאתי שרינק כזה. חשבתי למצוא שרינק רגיל ולצייר עליו חתימה כלשהי, אבל לא מצאתי דרך לכתוב את זה בצורה נורמאלית.

אם יש רעיונות, אני אשמח מאוד לשמוע.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המכסה של האוזנייה (אלה שעשית מעץ...) או על הקשת (לייד האוזנייה... לא גדול מידי..), אפשר לעשות איזה מדבקה (אפשר להזמין בחנויות דפוס... לא אמור לעלות הרבה מידי) או משהו בסיגנון קעקוע של איזה "by Anatoli @"... בפונט יפה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...