פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות! - עמוד 8 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות!

anatoli

Recommended Posts

יש לך אפשרות לקפוץ לאיזה נגרייה לברר כמה זה יעלה לך? סך הכול זה לא אמור לעלות הרבה... זה לא איזה משהו שמסובך לעשות (החלק הכי קשה זה הליטוש :P)

קח איתך את המידות של הכיסויים ורצוי גם שתברר מאיזה עץ זה עשוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה בחור.

ביררתי היום עם איזה מקום בארץ שמתעסק עם דברים קטנים כאלה מעץ. הם רוצים סכומים שהם גבוהים קצת יותר ממה שאני יכול לקבל מהבחור ההוא מחו"ל שעושה (הד-פיי). אז אני אבקש ממנו שיעשה לי כיוון שהוא כבר הראה לי כמה דברים שהוא עשה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור שלח אותו בתאינלנד ביום שני. בעיקרון EMS מביאים את זה תוך 4 ימים, אז תחילת השבוע הקרוב גג זה אמור להגיע. זה בתנאי כמובן, שלא יהיו עיכובים במכס.

אחרי זה אני אחכה עם המודים עד שאני אחליט מה נסגר עם הפלאג, כי צריך לשים עץ על הפלאג, ואפשר לעשות את זה רק לפני החיווט מחדש, והפעם אני רוצה לעשות את כל המודים ביחד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור שלח אותו בתאינלנד ביום שני. בעיקרון EMS מביאים את זה תוך 4 ימים, אז תחילת השבוע הקרוב גג זה אמור להגיע. זה בתנאי כמובן, שלא יהיו עיכובים במכס.

אחרי זה אני אחכה עם המודים עד שאני אחליט מה נסגר עם הפלאג, כי צריך לשים עץ על הפלאג, ואפשר לעשות את זה רק לפני החיווט מחדש, והפעם אני רוצה לעשות את כל המודים ביחד.

Anatoli.

שמע דחפת את כל המודים האלו תוך אולי 3 שבועות, בשבילי זה די הכל ביחד אין לי משהו אחר להגיד לך...

תוך חודש הספקת כבר לשדרג להם את האמ-אמא, ולמכור אותם, ולהזמין חדשות....בנאדם קשה לעקוב אחרי הקצב שלך...

שאלה אחת: ההחלפה של הSCREENS מפלסטיק לבד עושה הבדל משמעותי? (אני לא יודע, לא ממש יצא לי לעשות השוואות בוא נאמר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצער רב, וביגון עמוק, אני מודיע לכולם, נפרדתי מה-K340, וכעת אני רשמית בלי אוזניות (עד שיגיע הזוג הבא כמובן). עכשיו אני לא יכול לשמוע באוזניות :(

נו טוב, נסתפק ברמקולים בינתיים :)

Anatoli.

פשוט הייתי חייב לעדכן. לשמחתי אני לא בלי . היום הגיעו ה-A900 של NEXT (אייל), אבל כמובן שאני לא אפתח אותן כי הן שלו. אבל שי הנחמד הזה השאיל לי את ה-701 שלו שאני משתמש בהן בינתיים.

ד"א, מצאתי בסוף מישהו בארץ שמוכן לעשות לי את כל הסיפור הזה עם העץ. אומנם המחיר לא הכי זול, אבל מתאים לי.

ד"א 2, אם מישהו מהגולשים פה יחליט מתישהו בעתיד לרכוש זוג כזה, ראיתי באיביי איזה מישהו שמוכר פאדים מדמוי עור חדשים לגמרי שכפי הנראה מתאימים גם לאוזניות האלה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לעץ עצמו, עוד לא סגור, אבל זה יהיה עץ מלא משהו מאוד מיוחד, הסברתי לו את המצב שזה שם ליופי, והוא אמר לי "אני מבין, זה עניין של יוקרה, אני אביא לך משהו מיוחד". הצבע יהיה אדמדם-חום כמו דובדבן בערך.

בנוגע למחיר, לא רלוונטי :)

המחיר מתאים לי, וזה מה שחשוב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט חייב לעדכן.

אתמול הגיעו חלק מהחלקים למודינג, ולפני חצי שעה הגיעו האוזניות. הן לא במצב טוב כמו הזוג הקודם שלי, יש כמה פרטים קטנים, אבל לא בעיה, אני ממילא לא צריך את הדברים האילו בשביל המודינג.

בינתיים שמתי רק את הגרילים מבד ופאדים מבד ואני חיברתי אותן. רחוק מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מהזוג הקודם אחרי . אני כבר לא יכול לחכות שכל החלקים יגיעו כדי לעשות את המודינג.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, עכשיו אני רק מתבאס עליהן עד שאני אסיים עם המודינג.

אין אותו פירוט, אין אותו פאנץ', הצליל הרבה יותר "כהה", לא מדויק כל כך, עמום יותר ממה שהיה. זה עדיין יותר טוב מכל אזנייה במחיר זהה/כפול, אבל זה לא הרמה שלהן אחרי . אני מקווה שייצא לי היום לשמוע את ה-701 של שי ליד אלה, ואז אני אדע טוב יותר מה הן שוות.

עכשיו נשאלת השאלה של באיזה חיווט להשתמש, אבל נראה לי שאני אדבוק בתוכנית ואשמש בחיווט נחושת מלא לחיווט החיצוני וחיווט כסף מלא לחיווט הפנימי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...