פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות! - עמוד 13 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות!

anatoli

Recommended Posts

אני מקווה שלא חשבתם שאני באמת לא אשנה כלום במשך יום שלם, נכון? :)

החלפתי את הציפוי הלבן והאדום בציפוי שרינק שחור לשניהם ושמתי מפצל 5מ"מ במרכז. עכשיו צריך להזמין עוד כמה כאלה, וקצת ציפוי קארבון כמו של שי (שי, יש מצב נשאר לך איזה מטר וחצי בערך לתת לי?) מסתבר שפרסום תמונות של מודים בהד-פיי גורר גם של בקשות לעשות לאנשים. אז לרובם סירבתי בגלל שהם רוצים דברים מאוד רציניים מבחינת זמן עבודה מה שלא יהיה לאחר שאתגייס, אבל למישהו עם K81 הסכמתי :D

עכשיו לקצת של האוזניות מהיום:

img2409yi5.jpg

img2411gm7.jpg

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואני חשבתי שכבר סיפרתי מספיק :-X

בכל מקרה, הסט החדש דומה מאוד לסט הקודם, אך למשהו למרות התחזיות, הנחושת נשמעת בהירה יותר מאשר הכבל הקודם. כמובן שהפעם זה לא רק נחושת אלא בפנים חיווט כסף, והלחמות שונות לגמרי וכו' וכו'.

בכל אופן, הפעם החלטתי לשים קצת יותר צמר גפן, ולסגור את האחרונה של האוזנייה, זה מרגיע קצת את הבהירות שלהן. הן עדיין בהירות יחסית, אבל לא ברמות של כאב, אלא על הגבול בין מה שאני מגדיר לבהירות מוגזמת לבין פירוט מושלם. אני שומע כל פרט. אפילו הרבה דברים שאני לא שומע ב-K1000 וזה חתיכת הישג. סך הכל אני מאוד מרוצה מהסאונד שלהן :) הדבר היחיד שמפריע לי זה שלפעמים זה נשמע בהיר מדיי בהקלטות שלא איכותיות מספיק, אז עם ה-340 אני מקשיב רק להקלטות שבוצעו כראוי. לשאר אני משתמש ב-K1000. מצחיק שאיכשהו למרות מה שאפשר היה לחשוב, ה-K1000 הן הזוג המשני וה-340 הן הזוג הראשי נכון למצב הנוכחי :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, עוד לא ממש עשיתי האזנה רצינית, אני אתן להן לרוץ קצת לפני שאני אחליט. ...

Anatoli.

זה לא בדיוק מידע מפורט ;)

בבהירות אתה מתכוון למצב שבו כאילו אין לצליל תהודה טובה (כמו שחוסמים לגיטרה את הפתח...) ואין עומק לצליל או למשהו אחר?

וכמו שאמרתי- לנחושת יש קצת פחות התנגדות מלכסף... ועם הסופר דופר הלחמות שעשית ההתנגדות שם (אמורה להיות) הרבה יותר נמוכה מהסט הקודם...

שלב הבא- מוליכי על עם קריאוגני ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

בהירות זה אומר מצב שבו הטרבל בולט יותר מהתדרים הנמוכים. זה חד בהקלטות לא טובות, אבל בהקלטות איכותיות זה נותן פשוט מדהים ששווה את כל ההשקעה. האמת היא ששקלתי ברצינות למכור אותן בגלל שעכשיו הבאתי את ה-K1000, אבל אני ממש לא בטוח שאני אמכור אותן, הן פשוט מצוינות בכל מה שאני שומע בהן, והן גם נראות מעולה עכשיו לדעתי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... זה בערך מה שהתכוונתי אליו... זה כמו שתוציא (מגנט ושות') מהקופסא שלו... הוא יאבד את העומק והנפח, ויתן וויברציות חלשות יותר (הן יתפזרו לכול הכיוונים)...

ולגבי המראה- בוא נגיד שאיתן, בניגוד לK1000, לא פאדיחה להסתובב ברחוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שעם שתיהן זה פאדיחה להסתובב ברחוב.

ובנוגע לדימוי שלך, זה לא כמו להוציא מהתיבה אלא יותר בכיוון של להגדיל את הנפח של התיבה.

ד"א, אולי במקום לשאול כל כך הרבה שאלות תבוא פעם אחת ותשמע את זה בעצמך וזהו?! :s05:

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את המראה שלהם עכשיו עם שרניק מאשר עם ציפוי אדום ולבן.(מצטער יש לי פחות ממטר קרבון)

אני אישית לא מכיר את הסאונד של ה- 340 טוב כמו אנטולי ,ולכן לא שמתי לב שהזוג הנוכחי בהיר,מה שכן העדפתי אותם על הk1000 .

ל-k1000 צליל יחודי ,רגוע ,רחב ,מפורט מאוד, אבל אני מעדיף את האינטימיות והרגש של ה340 .

כל הדברים האלה נתונים לשינוי מכיון שהמגבר של אנטולי לא בטוח שיכול להניע את האוזניות הנ"ל למלוא הפוטנציאל שלהם ,וגם לא חושב שהיה מזיק להם איזה ריכבל חביב ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריכבל ל-1000 כרגע לא בתוכנית. קודם אני אחליט שסיימתי עם ה-340, אחרי זה אני באמת אחליט שאני מרוצה עם 2 האוזניות האלה, ואחרי זה נדבר. מה גם שהמגבר כפי שאמרת כנראה לא מתאים במיוחד ל-1000 אז צריך לפתור את זה לפני החלפת כבל.

בכל מקרה, ישבתי בלילה ושמעתי קצת . אני חושב שהבנתי מה היתרונות של כל אחת מהאוזניות. ה-K1000 יש לה מיד יותר טוב מה-340, הוא יותר בולט, ויותר נעים ונכון. הבאס שלהן שונה, וב-1000 הוא פאנצ'י יותר שזה מגניב בחלק מהדברים ומזיק בקלאסית לדוגמא. והטרבל של ה-340 טוב יותר כנראה בזכות האלקטרוסטטי שלהן, הוא מפורט יותר, בולט יותר, ומדויק יותר. כמובן שכמו שאמרת, הכל תלוי באויר כרגע כיוון שאין מגבר שמותאם ל-1000 (למרות שמבחינת ווליום המגבר שלי מסתדר בלי בעיות).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממשיך לשחק בינתיים עם האוזנייה. החלפתי את הסלוטייפ הזמני ששמתי מאחור לאטימה בחתיכת ספוג מצופה באיזולירבנד שחור (בכדי שלא יבלוט) וזה נתן עוד קצת תוספת לבאס. גם הוצאתי את הצמר גפן לבדוק מה ההשפעה, ומסתבר שהצמר גפן נותן בהיר יותר ומייבש את הבאס בניגוד למה שהרוב מספרים. הקטנתי את כמות הצמר גפן לחצי בערך, ושמתי ממש קצת blu-tak באיזור שמסביב לדרייבר. מה שקיבלתי זה נמוך יותר עם יותר דגש בנמוכים. זה העלים לי קצת מהפירוט, אבל זה נחמד שאני יודע שתוספת קטנה של צמר גפן משנה את האוזנייה כמעט לגמרי.

ד"א, אני חייב להודות לענאן (gnome) שהיום במהלך ביקור אצלו ושמיעה של האוזניות עם המערכת שלו הבנתי שבמערכות שונות משלי ה-K340 נשמעות בהירות מדיי (גם אם לא בהרבה). לכן תיקנתי את זה כדי שיהיה קצת יותר וורסאטילי, ובמידת הצורך ניתן להוסיף צמר גפן בכדי להוסיף קצת פירוט על חשבון קצת באס.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממשיך לשחק בינתיים עם האוזנייה. החלפתי את הסלוטייפ הזמני ששמתי מאחור לאטימה בחתיכת ספוג מצופה באיזולירבנד שחור (בכדי שלא יבלוט) וזה נתן עוד קצת תוספת לבאס. גם הוצאתי את הצמר גפן לבדוק מה ההשפעה, ומסתבר שהצמר גפן נותן בהיר יותר ומייבש את הבאס בניגוד למה שהרוב מספרים. הקטנתי את כמות הצמר גפן לחצי בערך, ושמתי ממש קצת blu-tak באיזור שמסביב לדרייבר. מה שקיבלתי זה נמוך יותר עם יותר דגש בנמוכים. זה העלים לי קצת מהפירוט, אבל זה נחמד שאני יודע שתוספת קטנה של צמר גפן משנה את האוזנייה כמעט לגמרי.

ד"א, אני חייב להודות לענאן (gnome) שהיום במהלך ביקור אצלו ושמיעה של האוזניות עם המערכת שלו הבנתי שבמערכות שונות משלי ה-K340 נשמעות בהירות מדיי (גם אם לא בהרבה). לכן תיקנתי את זה כדי שיהיה קצת יותר וורסאטילי, ובמידת הצורך ניתן להוסיף צמר גפן בכדי להוסיף קצת פירוט על חשבון קצת באס.

Anatoli.

צמר גפן רגיל כזה מהמכולת או משהו מיוחד

ומה זה הBLU-TAK הזה ומאיפה אפשר להשיג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוון ששי ביקש ממני לעדכן את כולם בשביל לקבל על הראש מכולם, אני מקיים.

אחרי כמה האזנות, אחרי שחתכתי את החיבור של ה-K1000 וחיברתי אותן ישירות ליציאת הרמקולים של הרסיבר (כמו שאמורים לעשות) אני החלטתי שאני מוכר את ה-K340 יחד עם המגבר מנורות וכל המנורות שלי (הרבה סיבות, האחת היא שקשה לי פסיכולוגית לחיות עם שתי כל כך טובות). קיבלתי המון הצעות מהמון אנשים, אפילו 2 הצעות מאנשים מהארץ. אני מקווה שכבר בעתיד הקרוב ייצא לי לפנות קצת כסף לנושא ולהתחיל לחפש מגבר בשביל ה-K1000 אשר אני בטוח שיישמחו למשהו רציני יותר מאשר ההגברה של הרסיבר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...