פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות! - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות!

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הבנתי שאצלך חלק גדול מהכיף, זה התעסקות,הקניה ,המכירה ,המשחקים עם החלקים.

אז אני מציע שבמקום למכור את שמה שיש לך מכיון שאפשר להגיד שהגעת כמעט לשלמות ,תתחיל פרויקט חדש :kopfpatsch:

תבנה איזה מגבר הייבריד ככה עם קופסת עץ מהודרת,במגברים יש הרבה מאוד חלקים וניתן לשחק עם הסאונד בהרבה יותר אפשריות.

או אולי תקנה אודיו תכניקה מעץ בלי דרברים ותשים בפנים את הדרבריים של ה- 340 בפנים.

הממ או stax בתוספת דרברים דינמים בתוך וודי של טכניקה :silly:

בקיצור חבל למכור כזה אוזניה מוצלחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אני אוהב התעסקות, אני מחפש החלפות בעיקר בתמורה לאוזניות K340 במצב מקורי וכסף או DAC זול וטוב וכסף (בשביל הרמקולים במקום לקנות את הזהאולו 2.5), אין לי סיבה להשאיר את האוזניות אצלי בגלל שהן טובות כשאני יודע שאני יכול להגיע לאותה הרמה שוב בקלות, ולהינות מהתהליך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי, לדעתי חבל למכור כרגע.

אתה מרוצה מהצליל, עבדת קשה להשיג אותו אז תישאר אתה.

המחלה שיש לך (אודיופיליה) הופכת לאט לאט לציודפיליה וזה מאבד את הערך של המוסיקה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאני לא כל כך מוכר, אלא ככל הנראה עושה החלפה על זהות בלי שדרוגים. גם אם אני אמכור, אני לא לחוץ מזה שאני מאבד משהו. האוזניות האילו במצב המקורי שלהן הן לא משהו נדיר כל כך (למרות שיחסית כן), ואת כל המודים אני עושה לבד בבית ויש לי את כל הציוד, אז מבחינתי זה לא בעיה לקנות שוב זוג מקורי בעתיד ולעשות לו את כל השדרוגים. אני אגיע בסופו של דבר לאותה תוצאה, רק שאני נהנה מהתהליך, ולכן אני רוצה לעשות את כל המודים שוב. מה גם שיכול מאוד להיות שאני אנצל את ההזדמנות ואעבור לאוזניות לאחרות מתישהו בעתיד הקרוב. לא בגלל שה-340 פחות טובות (הפוך), אלא בכדי להכיר דברים אחרים. ה-340 מיוחדות מאוד ובמחיר שלהן (ואפילו פי 3 ממנו) אין להם מתחרים שאפילו מתקרבים אליהן, לכן בסופו של דבר יהיה לי זוג כזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אם אתה יודע שיהיה לך בוודאות זוג כזה בעתיד, למה למכור עכשיו? תישאר איתן, תהנה לך ותחסוך כסף לדברים אחרים.

הכי חשוב בסופו של דבר זה המוזיקה ולא מה שמסביב, ואם זה מה שנותן את חווית השמיעה הכי טובה בשבילך, חבל להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה למכור? למה לא?! :D

כסף אני לא מפסיד פה (הפוך, אני מרוויח קצת). ואני נהנה מהתהליך. אז למה לא להחליף?

מהמוזיקה אני נהנה גם עם של 100 שקל וגם עם של 10000 שקל, סך הכל אני סובל ממה גדושה של ציודיופיליה מעבר לאודיופיליה, לכן אני תמיד שמח לנסות עוד. אם אני יכול לקבל אותו הדבר, להרוויח קצת כסף, ולהינות מהתהליך (ועכשיו אחרי שאני יודע איך לעשות את כל המודים אני אעשה אותם אפילו טוב יותר), אז למה לא?

ד"א, אתה עוד חייב לי ביקור באחת הרגילות שלך ;)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער על הדאבל פוסט שלי שכל כך נפוץ בדיון הזה, אבל אני פשוט חייב לציין. הפירוט של האוזניות עכשיו הוא הטוב ביותר ששמעתי איי פעם. יותר טוב מה-W5000 עם MPX3 SLAM ששמעתי, יותר טוב מה-GS-1000 עם ה-GRACE 902, יותר טוב מה-OMEGA2 שיצא לי לשמוע, פשוט הפירוט הטוב ביותר ששמעתי. וזה עם כרטיס קול EMU 1212M ולא איזה CDP יקר ופלצני. פשוט מדהים.

שי, זוכר את הגרסא של Carmen שכל כך אהבת, מסתבר שיש בה פרטים שלפני זה בכלל לא שמענו. נקישות מיותרות בהתחלה של ההקלטה, עכשיו אני שומע אותן ברור ביותר.

באלבומים של ELOY שהוקלטו לפני 20 שנים אני שומע כלים שלא היו לפני זה בכלל. בהקלטות של ג'אז הקונטרה-באס קיבל מימד נוסף, פשוט צליל שלם, מפורט, מדויק, ממוקם בצורה מושלמת ברוחב ובעומק. למרות שמבחינת הרוחב של הבמה ה-701 טובות יותר, אני חושב שלא יהיה מוגזם להגיד שהאימג'ינג של ה-340 כעת הוא מדויק עוד יותר בהפרש מורגש. מה שמבאס זה שעכשיו יש הרבה הקלטות שנשמעות הרבה פחות מרשים כיוון ששומעים את הדיסטורשן והרעשים המיותרים שלהם. 4 העונות של ויואלי בניצוחו של ניגל קנדי, הקלטה מודרנית מאוד ליצירה הקלאסית הזו, הקלטה שהרבה אנשים שמעו אצלי ואהבו מאוד (שי, ענאן, רפי, ועוד רבים וטובים) עכשיו נשמעת הרבה פחות מרשימה. שומעים דיסטרשן בהקלטה, זה משהו שלא שמעתי עד עכשיו עם שום .

לעומת זאת, ההקלטות האחרות של ויואלדי שאני שומר בפלאק נשמעות מדהים! אני מקבל אורגזמות מלשמוע אותן. כל הנקישות, כל משיכות המיתר, כל נשיפה בחצוצרה, ההרמוניה השלמה של הכלים נפרסת לי מול הפנים בפירוט מדהים, עם במה ענקית ומיקום מושלם, הצורה הטובה ביותר שאני מכיר לשמוע קלאסית.

הקטע המפתיע ביותר הוא דווקא בסגנונות שבהם ה-K340 היו חלשות יותר. אלקטרונית למשל. באלבום Revolutions של Jean-Michel Jarre (שאני מניח שמי שמכיר את המוזיקה שלו יודע שמדובר באלקטרונית מדהימה, לא טראנסים, אלא דברים שונים לגמרי) אין לי שום בעיות עם הצליל כמו שהיו מקודם. פעם ה-decay הארוך הפריע קצת, עכשיו הוא לא, איכשהו הוא לא, למרות שהוא עדיין שם. באלבום של Katatonia שהוא מטאל מעולה אני מקבל מפורט, גדול, פאנצ'י בצורה שלא הייתה מביישת אפילו טובים, וכל זה מאוזניות שעד לפני המודים נקודת החולשה הגדולה ביותר שלהן מבחינתי הייתה מטאל.

אני לא יודע מה אנשים בהד-פיי מבלבלים בשכל, אבל החלפת הכבל עשתה הבדל גדול. כן, זה לא המוד הכי חשוב, ההכי חשוב היה החיתוך של המסכים מהפלסטיק, אבל הסאונד עכשיו הוא פשוט מדהים.

אני מצטער שאף אחד מכם לא יוכל לשמוע את האוזניות האילו כיוון שתוך יום-יומיים הן כבר יהיו ככל הנראה בדרך לתאילנד. עם זאת, הזוג הבא יגיע תוך שבוע-שבועיים בערך אני חושב, ותוך כמה ימים גג הוא יגיע לאותו המצב של הזוג הנוכחי גם כן, ואני לא רואה שום סיבה למה שהוא יהיה פחות טוב (אם כבר יותר טוב :)).

לסיכום, אני חוזר בי מהגישה שחייתי בה עד עכשיו. תמיד חשבתי שעדיף להשקיע את רוב אם לא כל התקציב באוזנייה אחת טובה, אבל גם חשבתי שלא יזיק עוד אחרות למוזיקה אחרת. עכשיו, אני חושב ש-K340 משודרגת לחלוטין כמו הזוג הזה היה האוזנייה המושלמת בשבילי לכל שקיימת, וכך גם לכל אחד אחר עם העדפות כמו שלי (סאונד מפורט, מדויק, גדול, פאנצ'י, לא כהה בכלל). זה לא אומר שאני אסתפק רק בהן לכל החיים, אחרת אני אצטרך למצוא לעצמי תחביב אחר (:D) אבל זה בהחלט אומר שמצאתי את הארץ המובטחת שלי בעולם האוזניות. המערכת שלי עלתה לי פחות ממה שעולות חלק מהאוזניות ששמעתי בלי מגבר מקור וכבלים, אבל עדיין המערכת שלי היא הטובה ביותר ששמעתי (לטעם שלי כמובן).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שיש איזה אחד בהד-פיי שאני מדבר איתו כבר הרבה זמן בפרטי, והוא עשה את המעבר הזה מ-340 ל-1000 (היה לו עוד משהו עם ה-340 אבל הוא מכר את שתיהן בשביל ה-1000) והוא ממש מרוצה. מצד שני, יש הרבה דברים שה-340 יותר טובה.

ה-1000 מפתות אותי בעיקר בגלל דבר אחד, הסאונד שלהן אמור להיות פשוט ענק מבחינת הבמה. אבל אני לא בטוח שהן עדיפות מבחינת הסאונד הכללי לאחד כמוני שאוהב סאונד שונה.

אם אני מחליף ל-1000 זה אומר שאני צריך גם להחליף מגבר (או להזמין שנאי רציני) וזה כאב ראש. המגבר יזיז אותן בסדר גמור בלי בעיות מיוחדות, אבל זה לא הנקודה החזקה שלו. הנקודה החזקה שלו היא עם עכבה גבוהה כמו ה-340 שיש להן 400אוהם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי, רק שתדע שאתה פשוט סאדיסט!

אני סובל עם הATP3 שלי (שלא לדבר על הeacan199 שמצערי נמצאת בשימוש הרבה יותר מהATP...) ומבזבז יותר זמן על כיוונונים של מילימטר לפה מ"מ לשם מאשר הקשבה למוסיקה, ואתה גומר עם סט האוזניות מהטובים בעולם :-[

אני זוכר שכששמעתי פעם ראשונה את הATP3 אחרי שכמה שנים הייתי עם רמקולים בשקל עם עודף ואחרי זה עם בשקל שמונים, נדהמתי מההבדל הע-נ-ק שהייה, אבל גם זה לא מתקרב לאיכות של ההקלטות, ואני יודע איך תזמורת אמורה להישמע...

היית חייב לפרט עד כדי כך את הסאונד שהגעת אליו? :'(

אני מאחל לך שתשמע מערכות של לוג'יטק! (עם הסאונד הכי מעומעם, דחוס וחסר הפרוט שאני שמעתי אי פעם... אחרי הפרוט של האוזניות האלה בטח תתאבד :-X) :silly:

בהצלחה עם הזוג החדש :)

בקצב הזה תהפוך למותג בשיפור\ץ ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שמעתי עם הרבה מערכות גרועות. למעשה, כרגע יש לי ATP3 שמחוברים למחשב בשביל גלישה באינטרנט ומשחקי מחשב. למוזיקה וסרטים אני משתמש או באוזניות או במערכת הרצינית יותר שנמצאת בקיר אחר מול הספה.

ד"א, K340 עם משלוח לארץ אפשר למצוא במחירים הגיוניים. אני מאמין ש-150$ בימינו יכולים לסדר את זה אם מחכים בסבלנות וקונים באיביי. כל המודים האילו יעלו לך כמה עשרות דולרים (עלויות של חיווט, פלאג, ציפוי, מפצל טוב לאמצע, דבק ובד לגרילים) במידה ותעשה אותם לבד. פאדים איכותיים יעלו עוד כמה עשרות דולרים בגלל משלוח. כמובן שזה דורש גם מגבר קצת יותר מהמינימום, אבל יחסית לאיכות מדובר בעסקה מעולה.

עריכה:

כמה אנשים כבר הציעו את מה שרשמת פה שאני אתחיל לעשות מודים בתשלום לאנשים, ולא מעט התעניינו בזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...