הגרפיקה של הניטנדו Wii ממש מאכזבת! - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגרפיקה של הניטנדו Wii ממש מאכזבת!

urib

Recommended Posts

שמעו, אני לא אומר שהגרפיקה זה הכול, כי זה בכלל לא נכון, מה שאני כן אומר שגרפיקה זה תוספת ענקית!!! ולכן חבל שאין גרפיקה טובה ב-, וזה ממש הורס לפי דעתי.

ואני לא חושב שצריכים להביא ל- את כל הקלאסיקות הישנות האלה שיש להם גרפיקה מהתחת, קודם כל שיוציאו משחקים על רמה ורק אח"כ שיהיה להם זמן יוציאו דברים כאלה

נינטנדו חברה עיסקית ואני מעריך שאתה עוד לא עובד במישרה מלאה להבין תמשמעות האמיתית מאחורי זה

אבל כל עוד הקלסיקות האלה מזרימות להם רווחים אין להם סיבה לוותר הליהם

נינטנדו לא יכולה להרשות לעצמה הפסדים גדולים בכל השקה כמו או והיא הצליחה לימצוא אסטרטגיה מאוד טובה

לימכור הרבה מישחקים ואפילו להרוויח על כל קונסולה שנימכרת

אתה לא חיב לאהוב את זה אבל זה מה שקורה בפועל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע, אני מניח שמשהו עומד מאחורי הפעולות של NINTENDO, ואולי זה מביא להם רווחים גדולים יותר, אבל זה גורם לפחות לי להוריד מהערך שלי כלפיהם, וזה נראה לי מוריד מהרמה שלהם בהשוואה ל- שבאמת משקיעים במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט -חסרונות

1-רוב המישחקים מערבים והרבה נועדו למישחקי או במילים אחרות חוסר גיוון

2-הרבה מישחקי 360 יעברו לPC בסופו של דבר כמו שקרה אם הXBOX

ועל תישכח שהיא צריכה לימכור את וסיטה

3- תשלום על הרשת למישחקים מקוונים-כן יופי הרשת יותר טובה אבל אתה צריך לשלם על זה

ולא לכולם זה דבר כל כך טוב רוב האנשים גם ככה לא ארד קור

4-לנצל תיכולות של ה360 באמת צריך מסך HD אמיתי וזה מאוד יקר

ושוב זה חיסרון להרבה אנשים

5-הקונסולה עצמה יותר יקרה

6-השלט טוב מאוד למישחקים סטנדרטים אבל לא מחדש בכלום

ויהיה קשה ליצור זאנרים חדשים שיתאימו לשלט הזה (לדוגמה טראומה סנטר לWII שקיבל ביקורות טובות)

7-ה360 מצליח כרגע רק בארצות הברית וזה אחרי שנה בשוק בלי מיתחרים מאותו דור

באירופה הוא בינוני וביפן לא מורגש וזה בניגוד לWII שבינתים מצליח בארצות הברית ויפן וכניראה שיצליח גם באירופה

ומה שזה אומר זה שהתמיכה של חברות צד שלישי תיתחזק בWII

8-לוקח יותר זמן לפתח מישחק ל360 לאומת מישחק לWII וגם יותר כסף (ביגלל הגרפיקה בעיקר)

בכל מיקרה זה מה שאני חושב בינתים אבל העינין החשוב זה שמיקרוסופט הפסידה בינתים מילירדי דולארים על הXBOX וה360

ונינטנדו ריווחית מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזה שהמשחקים יצאו למחשב, אז מה???

-אתה בעצמך אמרת ש- לא משתלם לגיימר בגלל המחיר ( לא שאני תומך )!

-אם המשחקים ל-360 יותר טובים משל ה-, אז למי איכפת למה זה עוד יוצא, זה העיקר שזה יותר טוב.

והשלט, הוא מצוין, במקרה יש לי אותו, והוא השלט הכי נוח שהרגשתי בחיים שלי!!!

ו- באמת חידשו עם השלט, ואני מאוד מכבד ומתלהב מזה, אבל בוא נודה, לא צריך לנסות את השלט בשביל להיות בטוחים שהשלט יהיה מושלם, אני בטוח שהמשחקיות איתו לא תהיה כזאת חלקה על 100%, אחרי הכול, זה באמת חדשני ונסיון ראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שחקן (לא רלוונטי אכשיו)

אבל עם הייתי צריך לבחור בין לבין 360 הייתי בוחר בבוקס בלי למצמץ כי היא חזקה יותר ובסופו של דבר לכל קונסולה יש את המשחקים החזקים שלה

(דוגמא: טויליט פרינסס וגירס אוף וור)

אבל המשחקים החזקים של כל קונסולה דיי "מיצטמצמים" ומה שנישאר זה מה יותר יפה מבחינה גראפית

כל זה טוב ויפה לטובת הצרכן אבל עם לוקחים את מה שטוב לחברות מבחינה כלכלית אולי הWII תיהיה יותר משתלמת לחברה

עריכה: ועוד דבר יש הרבה משחקים שנותנים חווייה מיוחדת בו ניקח לדוגמא את HALF LIFE 2 עם תיקח את המשחק ותשים אותו במנוע של לWII

החוויה תיפגע קשות

ו בPC אתה יכול לשחק כל זאנר אבל בקונסולה RTS וRPG זה פשוט לא נועד ליהיות :silly:

(אני לא רוצה לחשוב אך באובליביון הכל בטח מיתכוון אוטומטית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהמישחקים יותר טובים ב360?

נכון יהיו מישחקים יותר טובים ויהיו פחות

לדוגמה תיראה איזה ציון זלדה החדש קיבל ברוב האתרים

הגרפיקה יכולה להוסיף אבל כמה כבר אפשר לשחק בהלו?( ואני מכליל את GOW ומישחקים דומים בתור הלו)

לנינטנדו יש הרבה מישחקים חוץ מיזלדה בהרבה סיגנונות

ובעינין הPC נכון שאני מעדיף קונסולה למישחקים היום

אבל בעתיד זה יכול לישתנות ואולי עוד שנתים אני יחליט ליקנות מחשב ולהשיג לו גם מישחקי 360 שיצאו בעבר

ולחבר תידית של ה360 להשיג את כל החוויה

מישחקי נינטנדו אתה לא יכול לשחק באופן חוקי במחשב

ועוד דבר הXBOX הרגיל "הורדם" אחרי 4 שנים למרות שהתחיל ליצבור מומנטום והיה המכשיר החזק טכנולוגית בשוק

וכבר בכיר במיקרוסופט דיבר על זה שהם חושבים על הדור אחרי ה360

ככה שזה גם בעיתי במחשיר שיצא ב400$

ואני רוצה להגיד לך משהו אחר

יום אחד אולי אני יקנה 360 או PS3 אני לא שולל תמכשירים האלה

אבל לישלול תWII זה אידיוטי אחרי שהDS כבר הוכיח שהאסטרטגיה פועלת

אני לא מיתנגד לאף קונסולה והכל בסופו של דבר עלות מול תועלת

כרגע בחול הWII ניראת עדיפה

בארץ זה כבר סיפור אחר...

וביגלל זה קניתי PS2 להעביר תשנה הזות בכיף בלי ליקנות מחשב חדש ובלי ליקנות 360 ביוקר אם פירצה חלקית

ובלי ליקנות מישחקים של בארץ במחירים אסטרונומים

אבל השוק האמיתי זה בחול לא בארץ וכולם כבר מיתיחסים ברצינות לנינטנדו שזה גם השג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- תהיה בעיה לשרוד בעוד שנה מעכשיו, תחשוב היום היא מתחילה כקונסולה מהדור הקודם מבחינה טכנית,

מה יהיה בעוד שנה שנתיים... עם הזמן משחקים הולכים ומתחזקים בדרישות שלהם. דמיין לעצמך איך יראה משחק בעוד שנה על ה- ?

אני אישית חושב שגראפיקה היא חלק בלתי נפרד מהמשחקיות, ואם היא לא איכותית ההנאה מהמשחק נפגעת, לפחות אני חושב כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^כלכך צודק!!!^^^

אני מאמין שה-Wii לא תהיה אהודה כלכך אצל הגיימרים, אולם תהיה יותר קונסולת משפחה כזאת.

מי אמר שהמישחקים יותר טובים ב360?

נכון יהיו מישחקים יותר טובים ויהיו פחות

לדוגמה תיראה איזה ציון זלדה החדש קיבל ברוב האתרים

מבחינת גרפיקה, מנוע פיזי וכאלה, בטח שיותר טובים, רק לפני רגע הראתם לי כל מני משחקים ברמה של DOS, ולמה לעזאזל לעשות דבר כזה, זה רק מראה של-Wii יש ביצועים חלשים ואין בכלל צורך לנסות למתוח את גבולות הביצועים.

הגרפיקה יכולה להוסיף אבל כמה כבר אפשר לשחק בהלו?( ואני מכליל את GOW ומישחקים דומים בתור הלו)

לנינטנדו יש הרבה מישחקים חוץ מיזלדה בהרבה סיגנונות

גם ל-360 יצאו הרב משחקים, חכה זה רק מתחיל, ומשמע איזה משחקים יש ל-WII? כל הקלאסיקות המשעממות האלה?

ובעינין הPC נכון שאני מעדיף קונסולה למישחקים היום

אבל בעתיד זה יכול לישתנות ואולי עוד שנתים אני יחליט ליקנות מחשב ולהשיג לו גם מישחקי 360 שיצאו בעבר

ולחבר תידית של ה360 להשיג את כל החוויה

שמע, זה ממש מעצבן שאתה כל הזמן משנה את הדעה שלך בשביל שזה יחמיא ל-Wii, וזה מראה שאין לך את הדעה הכי אוביקטיבית, כי לפני כמה הודעות אמרת שה- כלכך יקר ולא שווה יחסית לקונסולה, ובעיקר אחרי שעוד כמה זמן המחיר של הקונסולה ירד, אז זה לא נשמע הכי הגיוני שאתה תקנה חזק בעוד כמה זמן! וזה ברור שיהיו הרבה משחקים בלעדיים ל-360 שלא יצאו למחשב ( לרעתי ), בנוסף ההבדל בין הגרפיקה של Wii ל-XBOX1 לא כזה גדול, בעיקר לא במשחקים האחרונים שמראים, ולכן אפשר בנתיים לשחק במגוון הרחב והמצוין של המשחקים של XBOX1 ב-360 אם אתה כבר משווה ל-Wii

מישחקי נינטנדו אתה לא יכול לשחק באופן חוקי במחשב

ועוד דבר הXBOX הרגיל "הורדם" אחרי 4 שנים למרות שהתחיל ליצבור מומנטום והיה המכשיר החזק טכנולוגית בשוק

וכבר בכיר במיקרוסופט דיבר על זה שהם חושבים על הדור אחרי ה360

ככה שזה גם בעיתי במחשיר שיצא ב400$

ואני רוצה להגיד לך משהו אחר

יום אחד אולי אני יקנה 360 או PS3 אני לא שולל תמכשירים האלה

אבל לישלול תWII זה אידיוטי אחרי שהDS כבר הוכיח שהאסטרטגיה פועלת

אני לא מיתנגד לאף קונסולה והכל בסופו של דבר עלות מול תועלת

כרגע בחול הWII ניראת עדיפה

בארץ זה כבר סיפור אחר...

וביגלל זה קניתי PS2 להעביר תשנה הזות בכיף בלי ליקנות מחשב חדש ובלי ליקנות 360 ביוקר אם פירצה חלקית

ובלי ליקנות מישחקים של WII בארץ במחירים אסטרונומים

אבל השוק האמיתי זה בחול לא בארץ וכולם כבר מיתיחסים ברצינות לנינטנדו שזה גם השג

אין לי ספק שאחרי שתשחק בכמה משחקים מצוינים של עם גרפיקה עוצמתית, כמובן עם גישה חיובית ואחרי תקופה מסוימת, שאתה תסתכל על ה- בצורת מבט שונה לגמרי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-WII תהיה בעיה לשרוד בעוד שנה מעכשיו, תחשוב היום היא מתחילה כקונסולה מהדור הקודם מבחינה טכנית,

מה יהיה בעוד שנה שנתיים... עם הזמן משחקים הולכים ומתחזקים בדרישות שלהם. דמיין לעצמך איך יראה משחק בעוד שנה על ה-WII ?

אני אישית חושב שגראפיקה היא חלק בלתי נפרד מהמשחקיות, ואם היא לא איכותית ההנאה מהמשחק נפגעת, לפחות אני חושב כך.

אתה זה אמרו על הנינטנדו DS שהוא התחיל לימכור הרבה

ובינתים זה לא רק שלא ניפסק אלה חברות זונחות תPSP ומפתחות לו בעיקר פורטים

ולDS מפתחים הרבה מישחקים מקורים

ודרך אגב היא יותר חזקה מהXBOX הרגיל ושיתחילו לנצל אותה באמת תיראה שיש אבדל

^^^כלכך צודק!!!^^^

אני מאמין שה-Wii לא תהיה אהודה כלכך אצל הגיימרים, אולם תהיה יותר קונסולת משפחה כזאת.

אין לי ספק שאחרי שתשחק בכמה משחקים מצוינים של עם גרפיקה עוצמתית, כמובן עם גישה חיובית ואחרי תקופה מסוימת, שאתה תסתכל על ה-Wii בצורת מבט שונה לגמרי!

יש לי ובעבר היה לי יחסית חזק לאותו זמן

ככה שאני יודע מה זה גרפיקה חזקה

אבל הרבה מישחקים שמאוד אהבתי שיחקתי על אמולטור של GBA אם גרפיקה מאוד מיושנת כי מה לעשות זלדה ומאריו RPG מהנים

גם בD2

אז נכון יש מישחקים כמו HL2 שהגרפיקה בהם יותר חשובה וזה בסדר אבל זה לא יגרום למטרויד הבא להיות מישחק לא כיפי

ועוד פעם אתם באים בגישה גם ישראלית...וגם בגישה של שחקני

והWII לא אמורה להיות הקונסולה בישבילכם

אבל מי זה ומי להגיד שהWII תיכשל יש מרחק ענק ואם תחשבו בגדול תבינו

נינטנדו לא צריכה לימכור 100 מיליון יחידות כדי להצליח 30 מיליון זה כבר תיהיה הצלחה גדולה (פי 2 מהקוביה)

וזה לא משנה כמה המיתחרות ימכרו

ואיך שזה ניראה תצליח בגדול אם הWII ובדור העתידי כולם יעשו דבר שדומה לשלט של הWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולם יקר, תפסיק כבר להפיץ מידע לא אמין ושטויות וגיבובים.

שב ותקרא את התגובה שאני רשמתי לך פה לגבי מה שכתבת במקום לכתוב עוד שטויות

מיקרוסופט -חסרונות

1-רוב המישחקים מערבים והרבה נועדו למישחקי או במילים אחרות חוסר גיוון

מידע לא נכון!

זה אולי היה נכון לגבי הראשון אבל כיום מבחר המשחקים שXBOX360 מציעה (כבר היום) ותציע בעתיד הוא מגוון ומתפרש על פני כל הזאנרים.

ואתה מוזמן לבדוק את הקישורים הבאים שמציגים את משחקי הRPG הטובים ביותר שהולכים לצאת בשנת 2007 לקונסולה:

http://features.teamxbox.com/xbox/1796/Most-Anticipated-RPGs-of-2007/p1/

ומשחקי הFPS הטובים ביותר שעומדים לצאת ב2007 לקונסולה:

http://features.teamxbox.com/xbox/1795/Most-Anticipated-FirstPerson-Shooters-of-2007/p1/

בגלל הרצון של להתבסס עם הקונסולה גם בקרב הקהל המזרחי אז הפעם הם גייסו הרבה אנשים וחברות כדי לפתח את הזאנרים האחרים שאכן לא היו מפותחים בXBOX הראשון.

הערה: XBOX360 הולך אפילו לכיוון האסטרטגיה עם משחקים כמו C&C3 שיצא לקונסולה הזאת!

2-הרבה מישחקי 360 יעברו לPC בסופו של דבר כמו שקרה אם הXBOX

ועל תישכח שהיא צריכה לימכור את וסיטה

אין ספק שיהיו משחקים שיעברו לPC כי זה משתלם כלכלית ושיווקית למיקרוסופט, אבל מדובר בהחלט בכמות מזערית (לשם הדוגמא, לXBOX הראשון עשו הסבה לכמות של בערך 4 משחקים) ולא בכמות כזאת שאתה יכול לומר שלא משתלם לקנות XBOX360.

ואכן מיקרוסופט ציכה למכור את . מה הקשר בין זה לבין הXBOX360? ואיך זה הופך לחסרון אין לי מושג!

3- תשלום על הרשת למישחקים מקוונים-כן יופי הרשת יותר טובה אבל אתה צריך לשלם על זה

ולא לכולם זה דבר כל כך טוב רוב האנשים גם ככה לא ארד קור

אין מה לעשות, לא הכל בחינם בעולם הזה ועל דברים טובים באמת צריך לשלם.

אבל התשלום הוא בהחלט סביר (60 דולר לשנה שזה יוצא 5 דולר לחודש שזה באיזור ה25 שקל לחודש) ובתמורה אתה זוכה להצטרף לרשת הכי איכותית שקיימת בשוק הקונסולות.גם המשחק WOW הוא בתשלום וזה עדיין לא מנע ממנו להיות המשחק שמדורג במקום הראשון לגבי תקופה מאוד ארוכה!

ובנוסף, כל זה לא גורע בכלל ממשחק היחיד. מי שלא רוצה לשלם לשחק אונליין יכול להנות עדיין ממשחק יחיד משובח ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא היום!

4-לנצל תיכולות של ה360 באמת צריך מסך HD אמיתי וזה מאוד יקר

ושוב זה חיסרון להרבה אנשים

שטויות! שטויות! שטויות! אכן XBOX360 תומך ברזולוציות גבוהות של HD אבל זה לא אומר שהוא לא תומך ברזולוציות רגילות! היכולות של הקונסולה הן גבוהות ללא קשר לטלויזיה, גם בטלויזיה רגילה ולא HD תוכל להיווכח ביכולת גרפיקה גבוהה ומשובחת!

5-הקונסולה עצמה יותר יקרה

אני מבין שאתה מדבר ביחס לקונסולת האחרות של הדור החדש (WII & PS3).

מבחינת עוצמת הקונסולות אין מה להשוות בין XBOX360 & PS3 לבין ואין מה לעשות בנוגע לזה ולא משנה כמה שאתה אוהב את הWII, וXBOX360 יותר זולה מPS3. נקודה!

וברור שXBOX360 יותר יקרה מWII כי זה כמו לנסות להשוות GEFORCE8800 מול 4! מעניין מי יהיה יותר יקר...

6-השלט טוב מאוד למישחקים סטנדרטים אבל לא מחדש בכלום

ויהיה קשה ליצור זאנרים חדשים שיתאימו לשלט הזה (לדוגמה טראומה סנטר לWII שקיבל ביקורות טובות)

השלט של הXBOX360 לא בא לחדש אלא לשפר את השלט של הXBOX הקיים!

זה נכון שהשלט של הוא חדשני, אבל זה רק כי ללא זה לקונסולה אין זכות קיום כקונסולה של הדור הבא!

7-ה360 מצליח כרגע רק בארצות הברית וזה אחרי שנה בשוק בלי מיתחרים מאותו דור

באירופה הוא בינוני וביפן לא מורגש וזה בניגוד לWII שבינתים מצליח בארצות הברית ויפן וכניראה שיצליח גם באירופה

ומה שזה אומר זה שהתמיכה של חברות צד שלישי תיתחזק בWII

ידידי היקר, הXBOX360 הוא הצלחה גם באירופה (נא לחטט בגוגל ולחפש מידע בנושא)! ביפן אכן התפיסת שוק שלי היא נמוכה לעומת PS3 & ועל זה בדיוק עובדים (ראה מה שכתבתי למעלה לגבי שחרור משחקים).

ולגבי הניחושים שלך שWII "יצליח גם באירופה ומה שזה אומר זה שהתמיכה של חברות צד שלישי תיתחזק", אז קודם כל טוב לדעת שאתה נביא עם יכולות ראיית העתיד. דבר שני, אתה באמת חושב שחברות צד שלישי יזנקו בדילוגים לWII רק בגלל שהקונסולה "אולי" תצליח באירופה?! יש פה הסכמים במליוני דולרים שהענקיות SONY & כבר דואגות להם במשך שנים. אז כן, מריו ימשיך להיות בלעדי לנינטנדו...

8-לוקח יותר זמן לפתח מישחק ל360 לאומת מישחק לWII וגם יותר כסף (ביגלל הגרפיקה בעיקר)

בא לי ממש לבכות מהמשפט המתיש הזה שכתבת פה!

אכן פיתוח משחק לXBOX360 יהיה על פני תקופה ארוכה יותר ויעלה יותר מאשר בWII, באותה המידה שיקח יותר זמן ומשאבים לפתח את מאשר את DIGGER!

בכל מיקרה זה מה שאני חושב בינתים אבל העינין החשוב זה שמיקרוסופט הפסידה בינתים מילירדי דולארים על הXBOX וה360

ונינטנדו ריווחית מאוד

למזלנו זה רק מה שאתה חושב.... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(דוגמא: טויליט פרינסס וגירס אוף וור)

אבל המשחקים החזקים של כל קונסולה דיי "מיצטמצמים" ומה שנישאר זה מה יותר יפה מבחינה גראפית

על מה אתה מדבר מצטמצם למי יותר יפה גרפית?

אתה שיחקת פעם זלדה שאתה מדבר? אתה יודע איזה משחק עמוק וארוך זה...זה החוויה הכי כיפית שהייתה לי במשחק אי פעם...אין על זה פשוט

ושתדע שזלדה ממש משחק יפה מבחינת אומנותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kisin

אתה נותן לי לינק של חובבי ואומר לי שזה המישחקי RPG המצופים ביותר?

אם כבר זה המישחקי RPG היחידים לשנה הבא שיצאו ל360 ורובם מערבים

ולמרות שזה יחסית הרבה הרבה מהם ניראים לי גנרים ובימיוחד בלו דרגון שראיתי סירטונים וניראה לי שהוא הולך להיכשל בגדול

בFPS לא היה לי וויכוח ואם היתה קורא את כל הדיון היתה מבין

הצלחה באירופה? תגדיר מה זה הצלחה?

המכשיר שנה בשוק והצליח לימכור בסביבות ה2 מיליון באירופה (מיספר מוערך)

וזה שהוא לבד בשוק תגיע למיליון באירופה די מהר אם לישפוט מההזמנות המוקדמות וההיפ שיש

אומנם לא כמו ארצות הברית ויפן אבל עדין ויש סיכוי מאוד טוב שתוך שנה הWII יהיה המכשיר הדומיננטי באירופה

ונינטנדו ריווחית מאוד

זה מה שכתוב באתרים הגדולים ואתה מוזמן לישאול את זמן תא וליראות בעצמך :kopfpatsch:

כן לוקח יותר זמן לפתח ל360 ויותר כסף וזה אומר שאם תגיעה לאותם מיספר כמו של ה360

לחברות צד שלישי תיהיה עדפה לפתח לWII כי שם הכסף הגדול

כמו שקורה היום אם הDS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר מצטמצם למי יותר יפה גרפית?

אתה שיחקת פעם זלדה שאתה מדבר? אתה יודע איזה משחק עמוק וארוך זה...זה החוויה הכי כיפית שהייתה לי במשחק אי פעם...אין על זה פשוט

ושתדע שזלדה ממש משחק יפה מבחינת אומנותית

עם כל אהבה שלי ללינק ולגאנום, אבל מספיק כבר! נמאס.. כמה אפשר לחדש כבר בזלדה אתם לא חושבים שהגיע הזמן שחברת ניטנדו תחשוב על משהו מקורי וחדש.

ועוד חומר למחשבה, דמיינו לעצמכם את זלדה על חומרה של xbox360 או ps3 מדהים נכון... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...