הגרפיקה של הניטנדו Wii ממש מאכזבת! - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגרפיקה של הניטנדו Wii ממש מאכזבת!

urib

Recommended Posts

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם יודעים איזה משחקים ממבט שלישי יכולים להיות טובים עם השלט במיוחד?

משחקים שאפשר לשלוט על חרב עם השלט, למשל חדש שמשחקים ג'דיי כל שהוא ואפשר לעשות טריקים עם השלט

גולם, ידוע אם בגירסה של הwii ל twilight princess יהיה אפשר להשתמש בשלט כדי לעשות מהלכים מיוחדים עם החרב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי שגרפיקה זה לא הכל מהיום שEBGAMES הקרובה למקום מגורי קיבלו את הWII אני מגיע כל יום לשחק קצת כמה שאפשר (תמיד יש אנשים שמחכים גם לשחק ) ואני נהנה הרבה יותר מכל קונסולה אחרת. עם כל הכבוד לגרפיקה זה נחמד אבל אם כל המשחקים השליטה וכו' אותו דבר זה פשוט משעמם ולא כיף לשחק. לפי דעתי הgameplay הרבה יותר חשוב מהגרפיקה. ובזה הwii פשוט ענק!

אני מחכה שיגיעו עוד מכשירים לסניף פה כדי לקנות אחד, אמור להגיע השבוע ומקווה שיגיעו מספיק (אני מקום 43 בwaiting list)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים איזה משחקים ממבט שלישי יכולים להיות טובים עם השלט במיוחד?

משחקים שאפשר לשלוט על חרב עם השלט, למשל חדש שמשחקים ג'דיי כל שהוא ואפשר לעשות טריקים עם השלט

גולם, ידוע אם בגירסה של הwii ל twilight princess יהיה אפשר להשתמש בשלט כדי לעשות מהלכים מיוחדים עם החרב?

כן אבל זה לא מנוצל עד הסוף

וחרבות יכולות להיות מאוד נחמד בWII אבל צריך ליזכור שאין יתנגדות ככה שזה עדין טוב

אבל יש גבולות שלא יתנו לך להרגיש שזה קרב חרבות אמיתי

בכל מיקרה 2 מישחקים שבאמת מישתמשים בשלט זה מאדן ודרגון בול Z החדש

תחשוב על זה שאתה באמת עושה תתנועה של הקההמאאאההממאאהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה מגניב! :yelclap: מחכה לביקורת :silly:

יש מצב שאני נוסע לאמריקה ואם זה יקרה אני ללא ספק חוזר עם Wii+זלדה. גם התאימות לאחור מאד מעניינת! ואם נסכם את דעתי בנושא גרפיקה אז תנו לי משחקיות טובה בשחור לבן ואני אהנה, לעומת זאת תנו לי משחקיות רעה עם גרפיקה של המילניום הבא אני לא לוקח וזה למה ה- טובה, הגרפיקה לא חלק מספיק חשוב במשוואה! :nono:

אתה אומר את זה כאילו המשחקים למחשב ולקונסולות הדור הבא יש גרפיקה טובה אבל משחקיות גרועה, וזה כזה לא נכון!!!

יש משחקים ( הרבה ) עם גרפיקה מעולה ומשחקיות לא פחות טובה, והם עולים על משחקים עם גרפיקה נחוה ומשחקיות גבוהה.

מה שכן, המשחקיות ב- היא חדשה ושונה, ואני מקווה שתיהיה מעל כל דבר אחר ולכן ה- יצא משתלם ( לא רק כספית ).

מה שכן, יש משחקים שפשוט יותר גיף לשחק בהם ב- מקלדת ועכבר / גיימפאד / הגה / ג'ויסטיק, ובמקרים כאלה ה- נופלת, לכן אני חושב שלא כדאי להיות עם Wii בלבד, ועדיף שישה לך עו'ד מחשב ממוצע בבית שתוכל לשחק במשחקים כמו שתיארתי.

ותגידו, כמה ה-Wii עולה בחו"ל? ומתי נראה לכם שתיהיה ירידת מחירים בארץ של ה-Wii ואם בכלל???

ומה בקשר לצ'יפ? יש השארות מתי יצא אחד שיעבוד עם כל המשחקים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זה לא מנוצל עד הסוף

וחרבות יכולות להיות מאוד נחמד בWII אבל צריך ליזכור שאין יתנגדות ככה שזה עדין טוב

אבל יש גבולות שלא יתנו לך להרגיש שזה קרב חרבות אמיתי

בכל מיקרה 2 מישחקים שבאמת מישתמשים בשלט זה מאדן ודרגון בול Z החדש

תחשוב על זה שאתה באמת עושה תתנועה של הקההמאאאההממאאהה

אם למשל המבט הזה זז על ידי תנועה של הראש (שמורכבים תלת מימדיות)

והחרב היתה זזה על ידי שלט ככה שהיה אפשר להזיז איך שרוצים בלי להזיז גם את המסך שהרי זז כאילו עם הראש והתזוזה על ידי הנונצ'קו

ונגיד התנגדות הדף וכל זה על ידי רטט ממש חזק, אז זה היה יכול להיות ממש אמיתי

אבל גם מה שעכשיו יכול להיות די נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המישחק המסוים הזה הוא כניראה פורט של גירסת הXBOX הרגיל או משהו

ובטח פיתחו אותו די מהר

כדי לישפוט תגרפיקה של הWII צריך לחכות לדור השלישי ומעלה של המישחקים

כי המישחקים הראשונים פותחו בערכות פיתוח של הקוביה והרבה מהם פשוט פורטים פשוטים של מישחקי וPS2

חוץ מיזה זה

935504_20060911_screen004.jpg

מוכיח שהגרפיקה בWII ביכלל לא רע

ועזוב את זלדה הוא גם פותח קודם לקוביה וגם המישחק שהראתי כרגע הוא פורט

ככה שהWII תוכל להגיע לרמה גרפית נחמדה שהמישחקים שפותחו בימיוחד בישבילה יתחילו להגיע

איזה בן אדם אטום ומציק !, מה אתה מנסה כל פעם להוציא את הwii יותר טובה ? היא לא!

והתמונה של הספלינטר סל זה לא גיימפליי . :bash:

כל הקונסולה חרא אחת גדולה חוץ מהשליטה שהיא קצת מחדשת,אבל אני בטוח שאחרי כמה זמן זה ימאס להרבה אנשים.(השליטה)

http://vgames.co.il/website/vgames_news_page.asp?platform=main&seqNewsID=13012

אנשים רוצים קונסולה בשביל לשחק נורמאלי , לנוח מאיזה פעילות ארוכה ומאיישת ולהנות ולא לחזור לבית ולהתחיל לקפוץ ולהעיף את הידים לכל עבר.

כמו שאמרתי , השלט זה דבר זמני, בהמשך אנשים יתאכזבו ורמת ההתלהבות שלהם מהשלט תרד והם יתחילו להזיל ריר על המשחקים של הדור הבא ( אקסבוקס360 ופליסטיישן 3 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LordofTheWorld

קודם כל לפי מה שאני יודע זה כן גימפלי

חוץ מיזה אני לא אומר שאין נקודות טובות ל360 או לPS3 אני רק אומר

שלWII יש תיתרונות שלה ויהיו מישחקים אם גרפיקה יותר טובה מימישחקי ההשקה

אתה רוצה ליקנות קונסולה מיתחרה או מחשב סבבה תיקנה

אבל תפסיק לזלזל בWII או להגיד שאני מזלזל במיתחרות כי אני ביכלל לא מזלזל

ואולי לדעתך גם הDS חראה אבל רוב קוני הקונסולות הנידות ובחלק מהמקומות רוב הגימרים

קונים יותר DS מהמכשירים המיתחרים

חוץ מיזה גרפיקה חזקה=מחשב חזק וזה עולה הרבה מאוד כסף להחזיק מחשב ולשדרג הרבה

ככה שהעלות תועלת יורדת ביגלל המחיר הגבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לקנות את ה-.

אז מה עם הגרפיקה היא לא הכי טובה שיש? למשחקים מציאותיים יש לי מחשב יחסית חזק שיכול להריץ אותם, זה במילא פחות כיף ונוח עם שלט.

סוגי המשחקים הם פשוט לא אותם סוגים שיש לפוסי ולאקס, ולא כל קונסולת משחק שיוצאת נועדה להפציץ בגרפיקה, גם בלי זה אפשר להנות ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם הולך לקנות את ה Wii עוד כמה חודשים. מחכה שהמחיר יהיה 200 דולר בדיוק

אין על ה Wii-mote. בשביל גרפיקה יש לי מחשב, בשביל סרטים יש לי , ועכשיו מה שנשאר זו קונסולה עם משחקיות שמנצחת את כולם P:

פייטר- Jedi knight ל כבר נמצא בפיתוח. גם אני מחכה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pika007

יש לך לינק שמוכיח שJedi knight חדש בפיתוח לWII ?

זלדה החדש כבר גורם לי ליתיבשות ביגלל הנוזלים שאני מאבד מהריר שיוצא לי ;D

ואם מישחק מיתקרב אני יצתרך אינפוזיה :lol: :lol: :lol:

אין כמו השלט של הWII לאקדח אור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...