מה נסגר עם המצעד?! - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם המצעד?!

Merrymoon

Recommended Posts

ההומואים והלסביות הם אינם יהודים (אינם בני חסותם של ה') אלא סתם חוטאים... בוגדים בדרכו של ה'

:lol: (שזה לא יתפרש לא נכון, זה צחוק של זילזול ובוז טהורים).

ד"א, הייתי היום בת"א (ושוב נדהמתי עד כמה היא מוזנחת,מטונפת ומכוערת. לא משהו אישי נגד העיר, זאת האמת, לכו ברחובות), וראיתי מודעות ענק שהחרדים הדביקו - שכחתי איך זה הלך, אבל זה היה משהו עם המילים "הומואים", "חולי נפש", "שונאי ישראל" ו"תועבה". חשבתי שחבל שלא עצרו אותם על השחתת רכוש והסתה לאלימות. חבל מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צעדת גאים בירושלים זו פרובוקציה. אם הם עושים דווקא - לא אתפלא אם אנשים יגיבו באלימות ובפזיזות.

שיערכו את המצעד בת"א כמו תמיד.

אתם לא רואים חרדים עושים צעדות להר הבית, נכון? זה בדיוק אותו דבר. אתם חושבים שערבים לא יתנגדו ויגיבו באלימות נגד צעדה שכזו?!

אני מוכן להתערב ש90% מההומואים שיצעדו פה בירושלים בתאריך ליל הבדולח לא ידועים אפילו איך המצעד התחיל ומה המטרה המקורית האמיתית שלו הייתה. פרובוקטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שם 50 שקל על הלסביות. הבנות האלה יקרעו את הצורה של ההומואים והדוסים ביחד. :2gunsfiring:

עכשיו לנושא, אני גר בשכונה שיש בה דתיים וכל פעם שיש איזה חג או מכניסים ספר תורה אז הם משמיעים בקולי קולות ועושים פה תהלוכות. ברור שאני לא נהנה מזה אבל כל עוד הם מצייתים לחוקים שהמשטרה קבעה (כמו למשל שאסור רועשת אחרי 11 בלילה), אז אני לא יכול ולא רוצה לעשות משהו נגד. זכותם לעשות כל דבר שלא נוגד את החוקים. הבעיה היחדיה היא שההפך זה לא עובד, החרדים שמאמינים בחוקי התורה ולא לחוקי המדינה מנסים למונע דבר שהוא לגיטימי מכל הבחינות. כל אדם שלא מקבל את חוקי המדינה (חרדי או לא) לא מקומו להיות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...שיצעדו פה בירושלים בתאריך ליל הבדולח...

עוד אחד שמאמין לשטויות שהדוסים פולטים בלי לבדוק את העובדות:

קריסטלנאכט הידוע בישראל כליל הבדולח חל ב 9 בנובמבר ומעולם לא חשבו על ה 10 בנובמבר בתור התאריך שלו ליל הבדולח בויקיפדיה

אם תתאמץ אני בטוח שתוכל למצוא פוגרום שנעשה ביהודים בכל תאריך כמעט שתבחר מלבד זאת שההומואים לא בחרו את התאריך הזה אלא המשטרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צעדת גאים בירושלים זו פרובוקציה. אם הם עושים דווקא - לא אתפלא אם אנשים יגיבו באלימות ובפזיזות.

שיערכו את המצעד בת"א כמו תמיד.

מה זה כמו תמיד? כבר בערך חמש שנים שהמצעד בירושליים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוצפה של הדוסים עולה בעוד כמה רמות

הם באמת מצפים שרק בגלל שהם מפגינים באלימות המשטרה חייבת להקשיב להם

היום זה הומואים מחר זה סטרייטים לא נשואים ומחרתיים זה כל החילוניים אם אכפת לכם ממדינה חופשית שלא נראית כמו קופי של טהרן תבואו למצעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובידיעות אחרונות כתוב שהמשטרה מצאה מטען חבלה ליד המשטרה בירושליים שנכתב עליו "סדומאים" המטען חבלה הפעם היה אמיתי

אני מצטער להגיד לכולם אבל הם טרוריסטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אחד שמאמין לשטויות שהדוסים פולטים בלי לבדוק את העובדות:

קריסטלנאכט הידוע בישראל כליל הבדולח חל ב 9 בנובמבר ומעולם לא חשבו על ה 10 בנובמבר בתור התאריך שלו ליל הבדולח בויקיפדיה

אם תתאמץ אני בטוח שתוכל למצוא פוגרום שנעשה ביהודים בכל תאריך כמעט שתבחר מלבד זאת שההומואים לא בחרו את התאריך הזה אלא המשטרה

OK, קיבלתי את התיקון. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הצעה יותר טובה - קיום המצעד, ללא משטרה שתגן על אף אחד מהצדדים!

ההצעה הכי טובה.

או לחילופין פינוי ההפגנות בכח רב. פעם הבאה יהיה הרבה פחות מוטבציה להתפרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי רוצה לראות מצעד כזה בוותיקן או בעיר דתית אחרת, זה מקום קדוש לכל הדתות שההומואים ילכו לצעוד במקום אחר למה להתגרות בחרדים ערבים ונוצרים???

חוץ מזה , כמו שהחרדים מנסים לחסום גישה לאזרחים ,

גם לדתיים נחסמת הגישה..להר הבית..ולקבר יוסף ועוד מקומות. , ולא מביאים 10 אלף שוטרים להגן עליהם בירידה לשם , בטענה שזה ביזבוז כסף ,

אז פה בשביל הומואים שבכוונה מנסים להתגרות בציבור ? במקום להתבייש שהם סוטי מין..

תארו לכם שילדים קטנים הולכים ברחוב יראו את כל ההומואים האלה ?

גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...