מה נסגר עם המצעד?! - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם המצעד?!

Merrymoon

Recommended Posts

אתה חושב שהם היו מאשרים כנס הסברה הומוסקסואלי בעיר -הקודש? אני בספק.

ואתה טועה כשאתה אומר שאם היה מצעד לא היה מה לגנות. החרדים תמיד יוצאים בגנות ההומואים.

חיפוש קצר בynet.co.il למילים הומו+אלי ישי או ש"ס יראה לך את זה.

והוא היה עד להרבה שיחות חולין על הומואים בבית\ישיבה\בית-כנסת. הוא ציטט לי המון דברים שהוא זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל עדיין, ההתעסקות בנושא הרבה יותר אינטנסיבית כשיש מצעד באופק... לא?

וכנס הסברה לפי דעתי לא הייה מעורר כאלה תגובות... יכול להיות באמת שאני טועה, אבל עדיין לפי דעתי המצעד לא ישיג את המטרה שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך שהמצעד הספציפי הזה הוא מסוכן יותר לצועדים. קראתי כמה מהתכנונים לפעילות נגד המצעד.

יש כוונה לזרוק ביצים רקובות ופירות שיוחדרו אליהם סכיני-גילוח על הצועדים ועוד מיני דברים איומים כאלה.

ואם המשטרה לא תוכל לשמור על חייהם של הצועדים , צריך לשקול לבטל את המצעד.

אבל זה מאוד מקומם, שאנשים לא יכולים לערוך מצעד בלי לפחד שיהרגו אותם. וצריך לעשות משהו כדי לתקן את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים, למרות כל מה שכתבתי, ברגעים אלה אני בלבטים קשים, לגבי אם ללכת למצעד או לא.

מצד אחד, אני נגד כל הרעיון של המצעד הזה בי-ם. מצד שני... מצד שני, אני נגד להכנע לטרור של החרדים. אז בא לי ללכת לשם בפרנציפ. אבל מצד שני, אני לא רוצה לעודד את יוצרי המצעד שמלכתחילה אני מתנגד אליו... :-\

בקיצור, אין לי מושג מה אני אעשה בסוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההומואים והלסביות הם אינם יהודים (אינם בני חסותם של ה') אלא סתם חוטאים... בוגדים בדרכו של ה', אם הם היו עושים את המצעד הם היו עושים במקום אחר ומכבדים את המקום, אם הייתי גר בירושלים על גופתי המתה הם היו עושים מצעד... :nono: הייתי.... (סליחה על הביטוי) תוקע להם סכין בראש יחד עם כל הדתיים.... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב זה לא נראה לכם מוזר שלאף אחד מהחרדים שעכשיון בוכים עד כמה שזה נורא ומתנהגים כאילו ברגע שהם יחילו לצעוד כל ירושלים תתפוצץ אבל לפני שנתיים לא היה אכפת להם? לפני שלוש שנים ההומואים לא היו תועבה נוראית? לפני 4 שנים אלוהים אהב הומואים? מה השתנה מלפני חמש שנים? מה קרה שנה שעברה שהחליטו שזו תועבה שבלתי יתכן שתהיה בירושלים? רוצים תשובה?

לפני שנתיים ראש העיר הנבחר היה לראשונה - חרדי! עכשיו הם חושבים שהם יכולים לעשות כל מה שבא להם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל שנה יש התנגדות, השנה היא חריפה יותר.

אף אחד לא דקר אף אחד עד שהוא נבחר

אף אחד לא איים לרצוח אחוז נכבד מעם (טוב אף יהודי)

אף אחד לא איים על הדמוקרטיה

גם אם הייתה מחאה זאת הייתה מחאה לגיטימית מה שקורה עכשיו זה ממש לא מחאה לגיטימית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט לא הייתה שום התנגדות עד שלופוליאנסקי נבחר, מאז החרדים חושבים שהעיר הזאת שייכת רק להם ובגלל זה ההתנגדות עלתה במאות אחוזים.

נראה לי שהכעס של החרדים והדתיים רק מצטבר במשך הזמן... אז שיהיה איזה שהוא התפוצצות נוראית ואז ההומואים והלסביות התחרטו על זה! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...