מה נסגר עם המצעד?! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם המצעד?!

Merrymoon

Recommended Posts

יש מצעד - אין מצעד. בג"ץ כבר החליטו בשביל כולם שיהיה ויהיה מצעד גאווה בעיר הבירה, טוב. עכשיו, מודיעים ראשי הדת שתהיה הפגנת נגד של מליון איש ושהם הולכים לפגוע במשתתפים במצעד. עכשיו תגידו לי... איפה לעזזל הם ימצאו מליון איש שיהיה להם מספיק אכפת להפגין נגד? הם ייבאו פועלים זרים? :kopfpatsch:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3321416,00.html

ואם יש משהו שמרגיז אותי יותר מהמצעד שנראה לי מיותר, זה הסטה לאלימות בקרב ציבור אוכלי חינם:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3321165,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מגיע להם, כל אידיוט שחושב שמותר לו לקיים את המצעד הזה שמה מגיע לו לאכול חרא.

עם כל הכבוד לקהילה הגאה, דיי כבר הבנו! לא צריך לזיין לכולם את השכל על זה שאתם אוהבים לזיין בתחת. מה יש לכם להיות גאים בזה?!(לא שצריך להתבייש.. אבל לכל הרוחות לא שיש מצעד של סטרייטים, אז אני אוהב בנות יופי לי, אני יעשה מצעד גם!) אבל דיי לדחוף את האורגיה שלכם לכולם בפנים כל הזמן, כל אחד יווווווו אני הומו אני מ-ה-ז-ה גאה בזה שאני כזה GOOD FOR YOU, WHO CARES?.

לארגן מצעד שפוגע בשלושת הדתות, במקום הקדוש להם מכל זה פשוט מעשה דבילי, זה כבר לא טעם רע, זה פשוט לחרבן על כל דבר שהם מאמינים בו.

אפשר לחשוב כאילו הרבנים האלה רודפים אותם כל היום ונכנסים לחדר המיטות שלהם וצועקים גוואלט!

לא, הם כולה לא רוצים לראות מה שהם חושבים שהוא חטא על האדמה הקדושה שלהם מכל, זה כמו לאשר מצעד של ניאונאצים בירושליים מטעמי, לא שאני משווה ניאונאצים להומוסקסואלים, אבל הרגשות של יהודים כאשר הם יראו נאצים עוברים להם ברחובות הבירה לא שונים מדתיים שרואים הומוסקסואלים חצי לבושים מתגופפים אחד עם השני בעיר הקודש. לכל הרוחות אפילו אנשי הדת ההומוסקסואלים והפליטיקאים ההומוסקסואלים בעולם המערבי נגד המצעד המגוחכך הזה.

צ'רצ'יל אמר, "שחופש הביטוי של האף שלך נגמר איפה שחופש הביטוי של האגרוף שלי מתחיל", זה בדיק מה שהם עושים, דורסים כל דבר ש90% מאוכלוסיית כדו"א מאמינה בו, בשביל להראות לכולם כמה הם גאים בזה שהם נושכים כריות כל היום.

יש גבול לכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיע להם, כל אידיוט שחושב שמותר לו לקיים את המצעד הזה שמה מגיע לו לאכול חרא.

עם כל הכבוד לקהילה הגאה, דיי כבר הבנו! לא צריך לזיין לכולם את השכל על זה שאתם אוהבים לזיין בתחת. מה יש לכם להיות גאים בזה?!(לא שצריך להתבייש.. אבל לכל הרוחות לא שיש מצעד של סטרייטים, אז אני אוהב בנות יופי לי, אני יעשה מצעד גם!) אבל דיי לדחוף את האורגיה שלכם לכולם בפנים כל הזמן, כל אחד יווווווו אני הומו אני מ-ה-ז-ה גאה בזה שאני כזה GOOD FOR YOU, WHO CARES?.

לארגן מצעד שפוגע בשלושת הדתות, במקום הקדוש להם מכל זה פשוט מעשה דבילי, זה כבר לא טעם רע, זה פשוט לחרבן על כל דבר שהם מאמינים בו.

אפשר לחשוב כאילו הרבנים האלה רודפים אותם כל היום ונכנסים לחדר המיטות שלהם וצועקים גוואלט!

לא, הם כולה לא רוצים לראות מה שהם חושבים שהוא חטא על האדמה הקדושה שלהם מכל, זה כמו לאשר מצעד של ניאונאצים בירושליים מטעמי, לא שאני משווה ניאונאצים להומוסקסואלים, אבל הרגשות של יהודים כאשר הם יראו נאצים עוברים להם ברחובות הבירה לא שונים מדתיים שרואים הומוסקסואלים חצי לבושים מתגופפים אחד עם השני בעיר הקודש. לכל הרוחות אפילו אנשי הדת ההומוסקסואלים והפליטיקאים ההומוסקסואלים בעולם המערבי נגד המצעד המגוחכך הזה.

צ'רצ'יל אמר, "שחופש הביטוי של האף שלך נגמר איפה שחופש הביטוי של האגרוף שלי מתחיל", זה בדיק מה שהם עושים, דורסים כל דבר ש90% מאוכלוסיית כדו"א מאמינה בו, בשביל להראות לכולם כמה הם גאים בזה שהם נושכים כריות כל היום.

יש גבול לכל דבר.

:imwithstupid:

באמת אם הם חושבים שלדחוף ז*ן לתוך חור ת*ת של מישהו זה בסדר שיבושם להם, אבל רבאק לעשות מצעד על זה ????!!! מה השלב הבא מצעד פדופילים ??!??!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:imwithstupid:

באמת אם הם חושבים שלדחוף ז*ן לתוך חור ת*ת של מישהו זה בסדר שיבושם להם, אבל רבאק לעשות מצעד על זה ????!!! מה השלב הבא מצעד פדופילים ??!??!?!?!

טוווווווווב שלא...

אי אפשר להשוות הומוסקסואליה לפדופיליה. אין שום דבר רע בשני אנשים בוגרים שרוצים לקיים יחסי מין אחד עם השני. לא אכפת לי אם זה שני גברים או שני בנות.

אבל אם יש אנשים שזה פוגע בהם, והרבה מעבר לרמה שזה סתם לדעתם מגעיל לראות שני גברים מגרבצים אחד לשני, אלא ביסודות של האמונה שלהם, שמהווה את הבסיס לחיהם, מי אתם לכל הרוחות שתדחפו להם את בפנים ותכפו עליהם את אורך החיים שלכם?

תעשו מה שאתם רוצים בצניעות, ולא אני לא מדבר על מערה חשוכה. כן לראות שני גברים מתנשקים בפארק או בים לא ממש עושה לי את זה, אבל it dont care, infact i it. אבל שוב אל תעשו את זה בפנים לאנשים שזה פוגע בהם.

אשקלון, אשדוד?...

אני בעד מצעד, יותר נכון נגד כפייה דתית בעוד נושא בארץ.

זה בדיוק ההפיך, זאת לא כפיה דתית, זה כפיה הומוסקסואלית.

הם כופים את אורך החיים שלהם על אנשים שהם יודעים שזה פוגע בבסיס של הבסיס של מה שהם מאמינים בו. זאת התגרות פושעת, ובזיון לפלורליזם, שהבסיס שלו הוא לא הבעת דעה חסרת גבולות אלא, כבוד לדעות של אחרים.

החובה לכבד, והזכות לכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...