מה נסגר עם המצעד?! - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם המצעד?!

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל דתיים לא טיפשים, ירושליים שייכת לעם היהודי נכון?

אתה היית רוצה שהומואים ולסביות ידפקו אחד את השני מתחת לחלון שלך?

אישית אני לא מתלהב מזה :nono:

הומואים לא,לסביות בכיף :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מבין את ההבדל בין מצעד של מגזר שרק דורש שוויון זכויות לבין תנועה שדוגלת ברצח עם אז אין לי מה להגיד לך

איזה שוויון זכויות, מה לעשות שלזוגות הומוסקוסאליים, לא צריך לתת לגדל ילדים עד שבדיוק יבינו למה לכל הרוחות הם מסרבים להתרבות.

להתחתן תכלס הם כבר יכולים דרך הסכם נישואים חוקי, בשביל לדרוש שווין זכויות(שאלוהים ישמור כמה כבר מפלים אותם) לא צריך ליצור אורגיה המונית על משאיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לאורגיה המונית על משאיות? זה המצעד הירושלמי לא התל-אביבי

הנה כל התמונות שאני ואשתי צילמצנו במצעד של שנה שעברה אם תמצא משהו יותר גרוע מגבר בלי חולצה (אבל עם מכנסיים) תודיע לי

http://picasaweb.google.com/decktor/PrideParade2005?authkey=p1jnB6aXdSZjUjZ5jYyWM5u0k5E

נ.ב. רוב התמונות הן של חברים סטרייטים שלי שהיו שם כי המצעד הירושלמי הוא הרבה יותר מצעד לחופש מאשר המצעד התל-אביבי

עריכה: כמו שאני רואה את זה אתה מתנגד למצעד בלי לדעת אפילו מה יש שם כי נדמה לך שאתה כבר יודע או לחילופין שאתה יודע מה יש שם אבל אתה משתמש בדמגוגיה זולה כי אנשים מאמינים לדברים שאתה אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת התגרות סתמית, חופש הביטוי נגמר מתי שהוא פוגע באנשים אחרים.

ומה לעשות שיחסי מין הומוסקסואליים פוגעים באנשים דתיים, גם מוסלמים וגם נוצרים שמתנגדים למצעד הזה.

אתה יודע, זה לא שהם הולכים לקיים יחסי מין ברחוב.

הרבה דברים יכולים לפגוע בחרדים, אז מה?

אם מחר ש"ס ינסו להעביר חוק שאברך יקבל 2000 ש"ח עבור כל ילד (תיאורטי לחלוטין)

ונגיד שהמוני חילונים ירצו להפגין בירושלים נגד, זה גם פוגע בחרדים, אז לגיטימי גם לבטל את ההפגנה הזאת?

החרדים עושים הר מעכבר, כל התסריטים ההזויים האלו מזכירים את התסריטים שהימין הפיץ לפני ההתנתקות,

לצערי, כנראה שהמשטרה תדרוש לבטל את המצעד (עפ"י מקורות יודעי דבר)

עוד צעד בדרך לאובדן הדמוקרטיה בישראל.

הטרוריסטים היהודים ינצחו הפעם.

מה לעשות שלזוגות הומוסקוסאליים, לא צריך לתת לגדל ילדים עד שבדיוק יבינו למה לכל הרוחות הם מסרבים להתרבות.

למה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך זה נראה אולי אסון, הם גדלים לתוך זה וזה נראה להם נורמלי.

זה בטוח לא יותר גרוע מלהיות ילד להורים גרושים או לחיות בתא משפחתי "רגיל" עם יחסים גרועים.

יש מחקרים בנושא:

לפי איגוד רופאי הילדים האמריקני, נראה כי ילדים הגדלים עם הורה אחד או שניים הומוסקסואל או לסבית מתפתחים טוב באותה המידה כמו במשפחות הטרוסקסואליות מבחינה רגשית, קוגניטיבית, חברתית ומינית. נראה כי התפתחותם של ילדים מושפעת יותר מאופי היחסים ומהאינטראקציות בתוך התא המשפחתי ופחות מן המבנה המשפחתי. באופן כללי, מחקרים רבים בתחום של זהות מגדרית וזהות מינית בקרב ילדים להומואים ולסביות יוצאים מנקודת ההנחה שהומוסקסואליות היא זהות מינית מועדפת פחות. לפיכך, ככל שיצליחו להוכיח שאיננה עוברת מן ההורים לילדים, כך תצליח המשפחה ההומו-לסבית לזכות ביותר לגיטימציה. בשל גישה זו עוסקים רבים מן המחקרים בבדיקת השאלה המגדרית והנטייה המינית של ילדים אלה.

המחקרים מוכיחים כי לא נמצאו כל הבדלים בזהות מגדרית, תפקידים חברתיים או נטייה מינית בין ילדים של הטרוסקסואלים לילדים של הומוסקסואלים או לסביות. אף לא אחד מ- 300 ילדים שנחקרו במחקרים שונים לא הראה בלבול בזהותו המגדרית, הביע עניין להיות בן המגדר השני או באופן עקבי היה עסוק בהתנהגויות של בני המין השני.

עם זאת, כמה מן מחקרים דווקא מוצאים מעט הבדלים בתחום ההתנהגות המגדרית (בשונה מן המונח זהות מגדרית). בנות ובנים של הומואים ולסביות יענו פחות לתפקידים מגדריים מקובלים המצופים מבנים ובנות בכל הקשור לבחירת משחקים, לבוש, התנהלות פיסית, שאיפות תעסוקתיות (בובות מול מכוניות, משחק כדורגל מול חוג אמנות, להיות גננת מול להיות פועל בניין). ההנחה היא שילדים החיים במשפחות חד-מיניות יכולים להזדהות עם תפיסה שוויונית, שבה אין בהכרח קשר בין הזהות המגדרית לבין אופן חלוקת התפקידים. כפי הנראה, נמצאים גם הילדים בסביבה שממשטרת פחות התנהגויות מגדריות. עוד גילו המחקרים, כי בנים הגדלים במשפחות לסביות מגלים פחות תוקפנות ושתלטנות מאשר בנים הגדלים במשפחות הטרוסקסואליות. לאמהות לסביות חשוב כמעט באותה המידה שבניהן ובנותיהן יעסקו בפעילויות הנחשבות מתאימות מבחינה מגדרית.

אין הבדלים (בהשוואה לאוכלוסייה ההטרוסקסואלית) מבחינת שיעור הבנים והבנות המגדירים את עצמם עם סיום התפתחות זהותם המינית כהומואים לסביות או בי-סקסואלים. לעומת זאת, מחקרים נוספים מוכיחים כי יש הבדל, אם כי קלוש ביותר, במידת ה"העברה" של הנטייה המינית מדור לדור. בכל מקרה לא יותר משיעור של 10% מאוכלוסיית הנחקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מושג איזה מסכנים הילדים האלה שהם צריכים להסביר לחברים שלהם למה יש להם שני אבא או שני אמא???

ושוב פעם זה לא באשמת ההומואים אלא באשמת ההומופובים

למה להעניש את ההומוסקסואלים רק בגלל שיש אנשים פרימיטיביים בעולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה לזה לא ברורה?

התשובה ברורה וחד משמעית , אבל האמת השאלה הזאת כבר לא רלוונטית יותר

השאלה עכשיו הרבה יותר חשובה והיא האם להיכנע לקבוצה קיצונית שמאיימת באלימות ורצח על משהו שלא מוצא חן בעיניהם

להיכנע לדבר כזה זה הרבה יותר חמור !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, המצעד ייתקיים. משום מה כבר לא ממש אכפת לי, ואני כנראה אהיה אפילו עסוק מידי בשביל לשמוע חדשות בקשר לזה...,אבל אני עדיין לא מבין מה כל כך חשוב להם בלעשות מצעד ואיזה מטרות הם חושבים שזה יקדם, בכל מקרה אני בטח לא אני אהיה זה שאצא לרחובות נגד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מבין את ההבדל בין מצעד של מגזר שרק דורש שוויון זכויות לבין תנועה שדוגלת ברצח עם אז אין לי מה להגיד לך

אין שום קשר בין דרישה לשיוויון זכויות למצעד הזה. יש דרישה שאנשים לא יסתכלו עליהם ויחשבו לעצמם "גועל נפש". ולדעתי, המצעד עושה עבודה הפוכה בדיוק לעניין הזה - אם למישהו היתה הרגשת צרימה קלה ביותר, כשחשב על הנושא, המצעד יגרום לו לשנוא הומואים, חד וחלק (לא בהכרח, אבל לכיוון השני זה בטוח לא יעבוד).

שיוויון זכויות מתקנים בחקיקה.

ושיוויון באפליה שנובע מדיעות קדומות מקדמים דרך חינוך. ואגב, אם כל הומו ייגש באופן אישי וינסה לשכנע אדם אחר שצריך להתייחס להומואים בצורה שווה - ונניח לרגע, שהומו ייגש בחייו לתשעה אנשים בממוצע (שזה ממש ממש ממש ממש ממש מעט) אז מכסים פחות או יותר את כל האוכלוסייה (עד כדי כפילויות). כל זה על בסיס הומו אחד על עשרה אנשים. כמו כן, זה יעבוד הרבה יותר טוב ממצעד מעורר אנטגוניזם שכזה.

אגב, בהקשר של בחירה בקלפי - אם היתה מפלגה שמעודדת חינוך שיוויוני שאינה שמאלנית קיצונית, יכול להיות שהייתי מצביע לה. הבעיה היא שבמדינה שלנו השרידות של המדינה (ושל המשפחה והחברים) יותר מטרידה אותי ושכמותי, מאשר עניינים שלא יהיו חשובים גם כך, אם לא נשרוד.

אם מחר ש"ס ינסו להעביר חוק שאברך יקבל 2000 ש"ח עבור כל ילד (תיאורטי לחלוטין)

ונגיד שהמוני חילונים ירצו להפגין בירושלים נגד, זה גם פוגע בחרדים, אז לגיטימי גם לבטל את ההפגנה הזאת?

יש הבדל קיצוני בין המקרים. בדוגמה שנתת המטרה היא למנוע מציצת מזומנים מהמדינה על ידי החרדים - דבר שמשפיע בצורה משמעותית על כל אזרחי המדינה, ובזאת גם על המפגינים.

בהפגנה בי-ם המטרה (אותה אני מסיק מעצם המיקום) היא לעשות דווקא ב"עיר הקודש" - במטרה להכריח אנשים לקבל משהו שהם לא רוצים לקבל - ובטח לא יקבלו, ועם המצעד הסיכוי שיקבלו רק קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהפגנה בי-ם המטרה (אותה אני מסיק מעצם המיקום) היא לעשות דווקא ב"עיר הקודש" - במטרה להכריח אנשים לקבל משהו שהם לא רוצים לקבל - ובטח לא יקבלו, ועם המצעד הסיכוי שיקבלו רק קטן.

בדיוק, וזאת הנקודה המרכזית שאנשים פה פשוט מסרבים לקבל במשך 20 עמודים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהם לא מוכנים לקבל את הנקודה... הם עושים דווקא...

זה בדיוק כמו שהם מסרבים להבין שאנחנו רוצים להעיף מפה כמה ערבים בגלל שהם אוייבים של המדינה ולא בגלל שהם ערבים, וקוראים לנו "גזענים" ::) (ולא להמשיך עם זה... זה לא קשור לנושא!)

תחי הצביעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...