עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים? - עמוד 20 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים?

IG

Recommended Posts

אמרתי כבר שאתה לא תבין ;)

רק לשם הבהרה*

אני באמת לא מבין איך אדם שאמור להיות אינטיליגנטי אומר משפט כזה:

"זה בהחלט משנה הכול ונותן לך את האוטוריטה לקבוע דבר כזה"

כאילו מה?

ניראה לך באמת שאני המצאתי את זה?

אבל טוב נו, עזוב. אין לי מה להוסיף בנושאים שאתה לא מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 415
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני לא מבין הרבה דברים

אני לא מבין איך בן אדם (לצורך העניין אתה) יכול לכתוב הודעה כזאת למשל

נספר לך גם עוד משהו קטן בהודעה פרטית כי ממש אין לי כוח להיכנס על זה לויכוח בפורום.

אני גם נגד הרפואה, או יותר נכון נגד הרפואה של אנשים עם בעיות גנטיות בגילאים של מתחת לגיל ההתרבות(בוא נניח עד 30)

אם מישהו מקבל סרטן בגיל 70, נו טוב אפשר לעזור לו. הוא גם ככה כבר עשה את שלו ולהרוג אותו או לתת לו למות לא יעזור במקרה הזה לברירה הטבעית. אבל אם ילד בן 10 מקבל סרטן, זה אומר שהוא כניראה לא ממש מתאים לעולם הזה ולא צריך לטפל בו. תרופות משכחות כאבים כן אבל לא לעזור לו להגיע לגיל התרבות באופן מלאכותי. אני חושב שהתעסקנו מספיק עם האבולוציה ובמקום שנשתפר מבחינה ביולוגית ונהפוך לזן עמיד יותר וחזק יותר כמו שהטבע תכנן, האבולוציה שלנו בעצם נפסקה כליל והרסנו את כל מנגנון הברירה הטבעית.

אולי זה יעזור לאנשים לראות איזה ראש מעוות יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא האוייב שלך? אם אתה מאמין שכן, אני נאלץ לצודד בדעתו של בורטון- חסר לך בורג.

ואני לא רוצה להכנס לדיון השני, אבל אני אשמח לדבר איתך על הנושא בה"פ או במסנג'ר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להסכים עם עומרי.

Burton, הגישה שלך לערביי כאילו הם פצצה מתקתקת, כאילו שברגע אחד הם יכולים לשנות פרצופם המחייך וידם המושיטה לשלום ולההיפך למפלצת חסרת רחמים אינה דעה פוליטית.

לדעתי זה סוג של פראנויה. ערביפוביה.

אז צא לטייל, תנשום אוויר ונקה את הראש מכל סיפורי האימה שסיפרו לך על שכנינו ואני אפילו אשבור טאבו ואומר אחינו, בילדותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדבר מחר, אני מאוווד עדייף, והיה לי משהו לומר על זה אבל הספקתי לשכוח אותו בזמן שלקח לעמוד כניסה למה שמו

התייאשתי, שכחתי מה רציתי לכתוב...

נדבר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט אלוף הסמנטיקה. (והקטנוניות)

סמנטיקה היא דבר חשוב. אם אתה אומר "בננה", אי אפשר להבין מכך שהתכוונת למלפפון. אני מתפלא שצריך להזביר את זה למישהו שכבר עבר (כך אני מניח) את כיתה גימל.

אם תפסיק להתחכם לרגע ותסתכל מהי המטרה של התוכנית תבין שהיא מכוונת היטב לערביי .

שטויות. לפי המצע של ביתנו, מי שישרת בצה"ל או בשירות לאומי יקבל אזרחות ומי שלא - לא. ללא הבדל דת, גזע או מין. יהודי חרדי שישתמט, יהודי חילוני שישתמט או ערבי שישתמט יקבלו בדיוק את אותו יחס. יהודי חרדי שיבחר בשירות לאומי, יהודי חילוני שישרת בצבא וערבי שישרת בשירות לאומי יקבלו את אותו יחס בדיוק. הטיעון שלך, אם אני מבין אותו נכון, הוא כזה:

רוב היהודים החילוניים משרתים בצה"ל והשאר יבחרו בשירות לאומי. מהיהודים החרדים אני מתעלם כי הם מפריעים לטיעון שלי. הערבים לא ירצו לשרת בצבא וגם לשירות לאומי הם לא יסכימו, כי הם נגד המדינה ולא מוכנים לשום שירות לטובת המדינה. לכן רק הערבים יפגעו מכך ולכן זה גזעני.

ועל זה יש לי רק דבר אחד לומר: ::)

כמובן שאם לא לזה התכוונת, תרגיש חופשי להסביר.

אז כן, אם גר שם יהודי גם הוא יצטרך לעבור, אבל המטרה האמיתית היא "להיפטר" מהתושבים הערביים שגרים שם.

אה, אתה מתכוון לחילופי האוכלוסייה ולא לשירות הצבאי/לאומי? חבל שלא אמרת. אני עניתי לזה:

אני גם חושב ששירות לאומי הוא פתרון מצויין לכל מי שלא מתגייס לצה"ל, אבל קשה לי לומר אם ביטול הזכות ההצבעה וביטול הגדרת האזרח לאדם שאינו משרת מכל מין וגזע, הינה עונש חכם.

במקרה של חילופי האוכלוסין, הכוונה היא אך ורק לתושבי האזור הערביים. אלא מה, מדובר על כ- 15% בלבד מהאזרחים הערביים במדינה, השאר לא יושפעו כלל מצעד זה. לו כל ערביי היו נפגעים מכך, הטיעון שלך היה חזק יותר.

מצד שני, ליברמן (וכל מפלגות השמאל) תומכים במדינה פלשתינאית שתושביה יהיו אך ורק ערבים פלשתינאים. רק הערבים ירוויחו מזה. זו לא גזענות? כמובן שלא. ברגע שאתה דוגל בתפרון של "שתי מדינות לשני עמים", אתה לא יכול לדרוש שמדינה אחת תהיה לעם אחד ובשניה שניהם ישתתפו. גם זו גזענות. יושר ושוויון דורשים שאם ממדינה אחת נפנה את כל בני עם אחד כדי להשאירה אך ורק לבני העם השני, מהמדינה השניה נפנה את כל בני העם השני כדי להשאירה אך ורק לבני העם הראשון. ליברמן לא הולך את כל הדרך, הוא מציע לפנות את כל היהודים מפלשתין אבל רק חלק קטן מהערבים מישראל. והוא גם מציע דרך לעשות את זה בלי לפנות אף ערבי ורק חלק מהיהודים ממקומו.

שוב, כדי שיהיה ברור: אם ההצעה להעביר חלק מערביי ממקומם מהווה גזענות, הרי שכך גם ההצעה להעביר חלק מיהודי ישראל ממקומם. אתה לא יכול לאכול את העוגה וכו'.

אגב,

זה קטע כזה שחוזר על עצמו להתעלם מאנשים ברגע שהם עונים לך ואין לך תשובה?

אתה צודק. מה דעתך לחזור לדיון על היציאה המבריקה של אולמרט על הירי בכינון ישיר של החיזבאללה ולהודות שטעית? או שהכלל הנ"ל תקף רק לאנשים אחרים ולא לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאם לא לזה התכוונת, תרגיש חופשי להסביר.

כמובן שלא התייחסתי לגיוס חובה לכולם כתנאי לאזרחות

דיברתי על חילופי השטחים.

בפעם המליון, את יהודי "שנעקרו" השאירו בתחומי ישראל

לא שללו להם את האזרחות.

אם האופציה הזאת היתה קיימת לתושבי המשולש לא הייתי משמיע מילה (מי שרוצה לעזוב מרצונו החופשי, בבקשה, מי שלא, שהמדינה תפצה אותו בסכום סביר כדי שיוכל לקנות בית באזור אחר בישראל)

הרי יש גם ישובים יהודיים במשולש, גם אותם תספח למדינה פלסטינית ותשלול את אזרחותם?

אתה צודק. מה דעתך לחזור לדיון על היציאה המבריקה של אולמרט על הירי בכינון ישיר של החיזבאללה ולהודות שטעית? או שהכלל הנ"ל תקף רק לאנשים אחרים ולא לך?

אין שם עניין של טעות, אולי הוא לא היה צריך להגיד את זה/אולי הוא אמר משהו בכלל לא קשור

הוא לא אמר את מה שציטטו בכותרת והוא לא אמר שום דבר שהוא לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נספר לך גם עוד משהו קטן בהודעה פרטית כי ממש אין לי כוח להיכנס על זה לויכוח בפורום.

אני גם נגד הרפואה, או יותר נכון נגד הרפואה של אנשים עם בעיות גנטיות בגילאים של מתחת לגיל ההתרבות(בוא נניח עד 30)

אם מישהו מקבל סרטן בגיל 70, נו טוב אפשר לעזור לו. הוא גם ככה כבר עשה את שלו ולהרוג אותו או לתת לו למות לא יעזור במקרה הזה לברירה הטבעית. אבל אם ילד בן 10 מקבל סרטן, זה אומר שהוא כניראה לא ממש מתאים לעולם הזה ולא צריך לטפל בו. תרופות משכחות כאבים כן אבל לא לעזור לו להגיע לגיל התרבות באופן מלאכותי. אני חושב שהתעסקנו מספיק עם האבולוציה ובמקום שנשתפר מבחינה ביולוגית ונהפוך לזן עמיד יותר וחזק יותר כמו שהטבע תכנן, האבולוציה שלנו בעצם נפסקה כליל והרסנו את כל מנגנון הברירה הטבעית.

אין לי מילים...

הדרך חשיבה שלך מתאימה לחלוטין לאיך הנאציזם חשב על לשמר את "טוהר הגזע"...

הדבר הראשון שעלה לי בראש הוא הסצינה מ"החיים יפים" שבהם המורה האיטלקית מתרברבת כמה הילדים בגרמניה הנאצית חכמים על ידי הצגת שאלה שהם נשאלים:

"כל נכה מקבל מהמדינה 1000 פרנק לחודש, יש במדינה כ100000 נכים, כמה כסף המדינה והפיהרר יחסכו אם פשוט נמית אותם?".

ובבקשה אל תתחיל עם "איך אתה מעז לקרוא לי נאצי?!? אתם השמאלנים משהו לא מוצא חן בעיניכם ישר צועקים נאצי נאצי!".

נכון, אם אתה רוצה להגדיר אותי מבחינה פוליטית אני נוטה שמאלה, אבל יש הבדל בין לומר "הערבים מהווים בעיה דמוגרפית ויש לעשות חילופי שטחים עם פלשתין"(שעם כך אני מסכים) לבין לומר "צריך לחסל אנשים חולים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שלא התייחסתי לגיוס חובה לכולם כתנאי לאזרחות

דיברתי על חילופי השטחים.

בפעם המליון, את יהודי "שנעקרו" השאירו בתחומי ישראל

לא שללו להם את האזרחות.

אם האופציה הזאת היתה קיימת לתושבי המשולש לא הייתי משמיע מילה (מי שרוצה לעזוב מרצונו החופשי, בבקשה, מי שלא, שהמדינה תפצה אותו בסכום סביר כדי שיוכל לקנות בית באזור אחר בישראל)

הרי יש גם ישובים יהודיים במשולש, גם אותם תספח למדינה פלסטינית ותשלול את אזרחותם?

הסברתי בדיוק מדוע אין כאן גזענות, בחרת שלא להתייחס. מעניין.

אין שם עניין של טעות, אולי הוא לא היה צריך להגיד את זה/אולי הוא אמר משהו בכלל לא קשור

הוא לא אמר את מה שציטטו בכותרת והוא לא אמר שום דבר שהוא לא נכון.

שוב, בפעם האני-כבר-לא-יודע-כמה: אני לא התייחסתי בכלל לכותרת. שוב: אני לא התייחסתי בכלל לכותרת.

שוב: אני לא התייחסתי בכלל לכותרת!

נקלט סוף סוף? התחלתי עם הציטוט המלא כפי שאתה בעצמך הבאת והמשכתי בציטוט מדויק מאתר אחר. בשניהם נכתב נאמר אותו הדבר: אולמרט טוען שאם החיזבאללה לא יכול לירות בכינון ישיר על , הוא לא מסכן יותר את ישובי הצפון. וזו שטות.

אתה רוצה לענות לעניין או שאתה פשוט לא מסוגל להודות שטעית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסברתי בדיוק מדוע אין כאן גזענות, בחרת שלא להתייחס. מעניין.

אין כאן גזענות כי לא מדובר בגזע ומדובר רק ב15% מערביי , הבנתי.

העובדה שתשלול רק לאזרחים הערבים את האזרחות היא לא גזענית?

או שאתה מתכוון גם לשלול את אזרחותם של תושבי כוכב יאיר,קציר,חריש וכו'

זה שמדובר בפתרון של "שתי מדינות לשני עמים" לא אומרת שאת הערבים שלא רוצים לעזוב אתה יכול לגרש.

כל נסיון של הקבלה להתנתקות לא מקובל כי יש הבדל גדול בין שני המקרים.

ואם אתה עדיין לא מבין את זה, כנראה לא תבין לעולם. אני התייאשתי מלנסות לשכנע אותך כי אתה מסוג האנשים שלא רוצים ולא מנסים להבין.

בקשר לאולמרט, אם תסביר לי מה לא נכון במה שהוא אמר, אני אודה שטעיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...