עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים? - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים?

IG

Recommended Posts

מאז נפילתו של המשטר הצבאי על ערביי והכנסתם של ערביי לחברה הישראלית, הקשרים האלו החלו להופיע.

לפי מה שאני יודע הקשרים היו תמיד, אבל הם התחזקו מאז נפילתו של המשטר.

הקשר כיום בין ערביי ליהודים בארץ הוא החם ביותר מאז קום המדינה.

הקשר כיום הוא המותח והלחוץ ביותר מאז קום המדינה (אשר לקרוא לו גם חם או לוהט)

עלינו להמשיך את המאמצים כדי להפוך את ערביי לחלק בלתי נפרד מהחברה, ולא ההפך.

למה אנחנו? למה לא יחד? ראה, אני לא אומר הם, אני אומר יחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 415
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

IG ואתה לא כאלה, לפחות לא הודתם שאתם כאלה.

אתם מנסים להוכיח בעזרת עובדות ומספרים שכל הערבים פושעים וטרוריסטים ואין להם זכות להיות אזרחים במדינה הזאת.

זה לא משנה כמה עובדות ומספרים תביאו, מה שאתם עושים זה גזענות.

טוב, כהערה כללית, אתה שוב מתעלם ממה שאני וBLA כותבים. אנחנו מדברים על -

בחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים

ומי שימצא כתומך טרור\ נאמן לרשות הפלסטינאית ולא , האזרחות שלו תשלל. לא מדובר על הוצאה להורג של כל הערבים כמו שאתה מנסה לתאר את זה.

דבר שני שאתה מתקשה להבין משום מה, זה שאותם תומכי טרור הם לא רק "ערבים" בעיניי, אלא בעיקר "אוייבים" ששואפים לזה שאני (ואתה) נמות. ככה שגזענות בכל לא קשורה לפה ותפסיק לדחוף אותה לכול משפט.

ואני מבקש שתפסיק לענות בתוך ציטוטים כי זה מקשה על תגובה לדברים.

בקשר להודעה הקודמת- BLA ענה בדיוק מה שאני התכוונתי לכתוב, אז אין טעם...

bla 7,

תשמע, זה שישראל יצאה כדי להגן על אזרחיה זה לא ממש נכון...

היא יצאה כדי להגן על האגו שלה. מה שכן, נהרגו הרבה יותר אנשים מאשר האנשים שהפעולות האלו היו אמורות להציל...

להפציץ בית ספר בטענה שיש מתחתיו אמצעי לחימה, גם אם זה נכון, זאת בהחלט פעולת טרור.

נכון, הם ימשיכו לחיות בשקט איך שהם רוצים, בלי שום התייחסות לחוקי המדינה, לא יתנו לאף גורם ממשלתי להיכנס לכפרים שלהם שרק הולכים ותופחים על חשבון שטח מדיני, לא ישלמו מיסים (או במידה אפסית), לא ישרתו את המדינה בשום דרך שהיא, אבל אוי ואווי אם הקיצבאות לא יגיעו בזמן, או שיתנגדו לקבל אותם לאוניברסיטה על סמך רמאות בבגרויות\ הפלייה מתקנת. אז הם יתחילו "לתסוס" ולהחריב כל מה שיעמוד בדרכם.

איזה הסדר נחמד... רק חבל שהוא לא מציאותי...

תפגין קצת אינטלגנציה תמיכה בחיזבללה הייתה 18% כמה מאותם 18% קשורים לטרור הכוונה לא מדברים אלא עושים משהו?

תמיכה ברשות הפלסטינאית= תמיכה בטרור= רצח.

אין תמיכה= אין סיבה לרצוח= אין רצח.

תפגין אתה קצת אינטליגנציה ותבין את זה.

אתה יודע, ההשוואות שלך פשוט זוועתיות.

הגזענות שלך מבחילה אותי, לדעתי אתה פשוט מיזנטרופ.

אולי כדאי שפשוט תחיה בבידוד מהפחד שלך מכל בן אדם.

מה לעשות שהוא צודק? זה לא הוא שהתחיל להשוות את המצב ל"מה תגיד אם גרמני\ בריטי יגיד את אותו הדבר על יהודים..."

לא יפה להתעלם :-\

עברנו על זה שהפלסטינים מתקשים להשיג נשק באותה מידה כמו ערבים ישראלים (אם לא יותר)

אז מה כן יכולה להיות הסיבה?

ערביי מוקפים בכוחות הביטחון בארץ- אין להם גישה לגבולות. זה דבר אחד.

דבר שני, ברשות התופעה של התמיכה בטרור (ראה כמה שורות למעלה) הרבה יותר רחבה.

וזה הסיבות העיקריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיכה ברשות הפלסטינאית= תמיכה בטרור= רצח.

אין תמיכה= אין סיבה לרצוח= אין רצח.

תפגין אתה קצת אינטליגנציה ותבין את זה.

עוד פעם חוסר אינטלגנציה?

תמידה במשהו זה לא רצח אלא דעה.מה שאתה מציע זה בעצם מדינה שמבוססת על פאשיזם לא תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי, אפשר לתמוך ברעיון (מדינה פלסטינית בקווי XX) בלי לתמוך בדרך (טרור)

נכון, הם ימשיכו לחיות בשקט איך שהם רוצים, בלי שום התייחסות לחוקי המדינה, לא יתנו לאף גורם ממשלתי להיכנס לכפרים שלהם שרק הולכים ותופחים על חשבון שטח מדיני, לא ישלמו מיסים (או במידה אפסית), לא ישרתו את המדינה בשום דרך שהיא, אבל אוי ואווי אם הקיצבאות לא יגיעו בזמן, או שיתנגדו לקבל אותם לאוניברסיטה על סמך רמאות בבגרויות\ הפלייה מתקנת. אז הם יתחילו "לתסוס" ולהחריב כל מה שיעמוד בדרכם.

איזה הסדר נחמד... רק חבל שהוא לא מציאותי...

בקשר לשטחים, זאת בעיה ידועה

במקרה יש לי כמה חברים דרוזים, כולם בנו בצורה לא חוקית (ושילמו קנסות של עשרות אלפי שקלים)

לא כי התחשק להם, כי לא נותנים להם אישורים לבנות על השטח שלהם!

בקשר לשירות, תצא מזה, זה לא החוק עדיין ואתה זוקף את זה לחובתם.

בקשר למיסים, אפשר מקור לנתונים? נשמע לי תמוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה שהתמיכה שלהם ברעיון הוא בלי התחשבות בדרך. הם לא מגנים פיגועים בצורה ברורה ולא עושים שום דבר חוץ מה"אוי נו, שוב פעם?". יותר מיזה, הם מתנגדים לזה שמישהו ינסה לעצור את הפיגועים.

אם הם היו באמת תומכים ברעיון הם היו הופכים את העולם כדי שהרשות תקיים את ההסכמים שהיא חתמה עם , וגם בעניין הזה הם לא עושים שום דבר, לכן במקרה הזה אי אפשר להפריד בין התמיכה ברעיון והתמיכה בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדבר שטויות?

יותר מיזה, הם מתנגדים לזה שמישהו ינסה לעצור את הפיגועים.

מאיפה הבאת את זה?

אם הם היו באמת תומכים ברעיון הם היו הופכים את העולם כדי שהרשות תקיים את ההסכמים שהיא חתמה עם , וגם בעניין הזה הם לא עושים שום דבר, לכן במקרה הזה אי אפשר להפריד בין התמיכה ברעיון והתמיכה בדרך.

מה ערבי ישראלי יכול לעשות בנושא?

במקרה יש לי כמה חברים דרוזים, כולם בנו בצורה לא חוקית (ושילמו קנסות של עשרות אלפי שקלים)

את זה הוספתי בעריכה מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדבר שטויות?

התנגדות לפעולות צה"ל בשטחים

מה ערבי ישראלי יכול לעשות בנושא?

לארגן הפגנות ברחבי הארץ והשטחים, ולא עם 8 שמאלנים הזויים, אלא עם 80000 איש שבאמת יכולים לגרום למישהו לחשוב שאולי הם צודקים.

חבל שזה כך... אם השטח באמת שלהם.

ליברמן רוצה להפוך את זה לחוק- והם מתנגדים לזה.

ארנונה משלמים על בית גמור שאפשר לחיות בו, וזה הסיבה שחצי מהבתים של הערבים לא צבועים ועם ברזלים חשופים- הם לא רוצים לשלם ארנונה אז לא מסיימים את הבנייה של הבית. וזו רק דוגמא אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערביי מוקפים בכוחות הביטחון בארץ- אין להם גישה לגבולות. זה דבר אחד.

כפי שציינתי מקודם, לערביי יש גישה נוחה יותר לגבול מאשר לפלסטינים (באיו"ש) שמוקפים בכוחות בטחון בהיקף גדול בהרבה + מחסומים. להזכיר לך את הברחות הנשק מסיני לישראל - דרך הגבול הישראלי - שמתרחשות על בסיס יומיומי?

דבר שני, ברשות התופעה של התמיכה בטרור (ראה כמה שורות למעלה) הרבה יותר רחבה.

מה שמחזיר אותנו לשאלה המקורית בשינוי קל, למה ברשות הפלסטינית התמיכה בטרור יותר רחבה מאשר בקרב ערביי ישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנגדות לפעולות צה"ל בשטחים

יש גם יהודים שמתנגדים לזה (ולכיבוש וכו')

גם לערביי מותר לחשוב כך.

לארגן הפגנות ברחבי הארץ והשטחים, ולא עם 8 שמאלנים הזויים, אלא עם 80000 איש שבאמת יכולים לגרום למישהו לחשוב שאולי הם צודקים.

וואללה, אז עברנו מזה שהם עושים משהו אקטיבי (טרור) לזה שהם נמנעים מלעשות משהו,

לא מובן לי, אתה מאשים אותם בכך שהם לא מוחים ומפגינים?

ליברמן רוצה להפוך את זה לחוק- והם מתנגדים לזה.

שוב, לגיטימי

אם החוק יתקבל הם יצטרכו לציית לו או לשאת בעונש הכתוב בחוק

אבל גם אני מתנגד להרבה חוקים, מה לא בסדר בזה?

ארנונה משלמים על בית גמור שאפשר לחיות בו, וזה הסיבה שחצי מהבתים של הערבים לא צבועים ועם ברזלים חשופים- הם לא רוצים לשלם ארנונה אז לא מסיימים את הבנייה של הבית. וזו רק דוגמא אחת.

שוב, נשמע לי הזוי (בתור מישהו שמכיר את מערכת המס בישראל היכרות עמוקה).

אם זה היה ככה, היו מוציאים תיקון לפקודה (עושים תיקונים כל שנה)

פשוט מוסיפים סעיף אנטי תיכנוני.

יש לך מקור לזה (ולא, האימייל שרץ ברשת לא נחשב :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כהערה כללית, אתה שוב מתעלם ממה שאני וBLA כותבים. אנחנו מדברים על -ומי שימצא כתומך טרור\ נאמן לרשות הפלסטינאית ולא , האזרחות שלו תשלל. לא מדובר על הוצאה להורג של כל הערבים כמו שאתה מנסה לתאר את זה.

דבר שני שאתה מתקשה להבין משום מה, זה שאותם תומכי טרור הם לא רק "ערבים" בעיניי, אלא בעיקר "אוייבים" ששואפים לזה שאני (ואתה) נמות. ככה שגזענות בכל לא קשורה לפה ותפסיק לדחוף אותה לכול משפט.

סלח לי, זה לא אתה שפתחת את הדיון הזה שכותרתו היא "עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים?"?

זה לא אתה שאיתו אני מתווכח ביומיים-שלושה האחרונים על ביטול האזרחות של ערביי בגלל 18% שתומכים בטרור?

מה לעשות שהוא צודק? זה לא הוא שהתחיל להשוות את המצב ל"מה תגיד אם גרמני\ בריטי יגיד את אותו הדבר על יהודים..."

"מה לעשות שהוא צודק?"?!

כן, הדרוזים ברגע זה מתכננים איך להשמיד את העם היהודי.

תעשה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שציינתי מקודם, לערביי יש גישה נוחה יותר לגבול מאשר לפלסטינים (באיו"ש) שמוקפים בכוחות בטחון בהיקף גדול בהרבה + מחסומים. להזכיר לך את הברחות הנשק מסיני לישראל - דרך הגבול הישראלי - שמתרחשות על בסיס יומיומי?

מה שמחזיר אותנו לשאלה המקורית בשינוי קל, למה ברשות הפלסטינית התמיכה בטרור יותר רחבה מאשר בקרב ערביי ישראל?

לאיזה גבול בדיוק יש לערביי גישה נוחה יותר?

ברשות יש תמיכה גדולה יותר כי:

א. הם מקבלים תרומות מכול העולם, ואין לך דרך לפקח על הכסף- שהולך לטרור

ב. השילטון מעודד את הטרור

ג. תעמולה הרבה יותר חזקה בעד הטרור, שמגובת ע"י סעיפים א', וב'.

יש גם יהודים שמתנגדים לזה (ולכיבוש וכו')

גם לערביי מותר לחשוב כך.

אז גם לאותם יהודים "פציפיסטים" בגרוש צריך לשלול את האזרחות- כי התנגדות (גם אקטיבית בחלק מהמיקרים) לפעולות שמצילות חיים זה פשוט בגידה.

וואללה, אז עברנו מזה שהם עושים משהו אקטיבי (טרור) לזה שהם נמנעים מלעשות משהו,

לא מובן לי, אתה מאשים אותם בכך שהם לא מוחים ומפגינים?

כן.

כמו שהם מארגנים עצרות נגד הכיבוש ובעד ה"הצלה" של אל- אקצה, הם היו יכולים לארגן גם עצרת\ הפגנה נגד הטרור. בינתיים הם רק מתנגדים ל"כיבוש".

שוב, לגיטימי

אם החוק יתקבל הם יצטרכו לציית לו או לשאת בעונש הכתוב בחוק

אבל גם אני מתנגד להרבה חוקים, מה לא בסדר בזה?

לאיזה חוקים אתה מתנגד, ועד כמה הם עקרוניים ונוגעים להמשך דרכה וקיומה של המדינה?

שוב, נשמע לי הזוי (בתור מישהו שמכיר את מערכת המס בישראל היכרות עמוקה).

אם זה היה ככה, היו מוציאים תיקון לפקודה (עושים תיקונים כל שנה)

פשוט מוסיפים סעיף אנטי תיכנוני.

מקור אין לי, אבל שמעתי את זה גם לפני כמה חודשים ממישהו שמתעסק בכלכלה.. או שזה הייה משהו דומה לזה שגם מרמה את המערכת ומבטל להם כל מיני מיסים...

חוץ מזה, לפני כמה שנים הייתה כתבה ב"עובדה" נראה לי על קומבינות של הלנות שכר ברשויות הערביות- שהמועצות בכוונה לא היו משלמות שכר לעובדים, ואחרי חצי שנה העובדים היו מגישים תלונות ומקבלים בוכטות פיצויים...

סלח לי, זה לא אתה שפתחת את הדיון הזה שכותרתו היא "עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים?"?

זה לא אתה שאיתו אני מתווכח ביומיים-שלושה האחרונים על ביטול האזרחות של ערביי ישראל בגלל 18% שתומכים בטרור?

יופי. עכשו תקרא את מה שכתבת שוב, ואת החלק הזה בהודעה שלי:

טוב, כהערה כללית, אתה שוב מתעלם ממה שאני וBLA כותבים. אנחנו מדברים על -ומי שימצא כתומך טרור\ נאמן לרשות הפלסטינאית ולא , האזרחות שלו תשלל. לא מדובר על הוצאה להורג של כל הערבים כמו שאתה מנסה לתאר את זה.

וכבר כמה פעמים כתבתי שלא מדובר בשלילת אזרחות גורפת אלא רק למי שלא יהייה מוכן להתחייב לנאמנות למדינה.

וזה מה שאני מנסה להסביר לך כבר יומיים.

"מה לעשות שהוא צודק?"?!

כן, הדרוזים ברגע זה מתכננים איך להשמיד את העם היהודי.

תעשה טובה.

צודק... לא שמתי לב שמדובר על דרוזים.

אתה גם ממשיך עם זה?

כמובן שהיא חמורה פחות היא לא חמורה כלל כי היא דעה

כשאתה מפגין ומציג את הדעה הזו זו כבר לא רק דעה וזה מחזיר אותי לאותה נקודה.

ניסוי:

הדעה שלי היא שצריך להרוג את כל הערבים, ורצוי בתאי גזים. מה יש לך להגיד על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה גבול בדיוק יש לערביי גישה נוחה יותר?

לדוגמא? הגבול הירדני

ברשות יש תמיכה גדולה יותר כי:

א. הם מקבלים תרומות מכול העולם, ואין לך דרך לפקח על הכסף- שהולך לטרור

ב. השילטון מעודד את הטרור

ג. תעמולה הרבה יותר חזקה בעד הטרור, שמגובת ע"י סעיפים א', וב'.

א. אתה הופך סיבה ותוצאה. אם ערביי היו יותר פיגועים גם הם היו מקבלים תרומות מאותם מקורות כאמצעי דרבון

ב. כנ"ל לגבי מנהיגי הערבים בישראל

ג. עדיין לא הגענו לשורש הבעיה. למה התעמולה הרבה יותר חזקה דווקא ברשות הפלסטינית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כמה פעמים כתבתי שלא מדובר בשלילת אזרחות גורפת אלא רק למי שלא יהייה מוכן להתחייב לנאמנות למדינה.

וזה מה שאני מנסה להסביר לך כבר יומיים.

וזהו ציטוט משיחה קודמת שלנו:

אני לא מבין אותך.

לסלק 82% חפים מפשע בגלל 18% בעייתים?

לא יהיה יותר קל פשוט להקטין את אותם 18%?

לא. כי ה18% האלה שתומכים בצורה גלוייה בחיסול הם רק חצי מאלה שלא סגורים על עצמם- ובאמת שהם לא יתנגדו יותר מידי אם אותם 18% יחליטו לפעול. קוראים לזה "אדישות" והיא הביאה לחיסול של יותר מ10 מליון איש אי שם לפני 60 שנה. כנראה שדבר כזה צריך לחזור על עצמו כדי שהשמאל יתחיל להתעורר ולחשבו שאולי זה בכול זאת לא טוב שנהרגים אנשים...

עברו כבר 26 דפי שיחה ולמען האמת אני מתחיל לשכוח מה כבר כל אחד אמר.

תגיד לי אחת ולתמיד - מה הנקודה שלך, כי אתה מזגזג לי פה בין תומכי הטרור לבין כלל הערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...