Gothic 3 - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gothic 3 - הדיון הראשי

ilaysk

Recommended Posts

מישהו הצליח בכלל לעשות איזה קווסט במשחק?

נראה לי יש באג שאי אפשר לעשות קווסטים כי אני עושה בדיוק מה שאומרים לי, הורג את החולדות בחוף, מביא בשר של צבי ביישן לצייד שיאמן אותי, וכולם לא קורה, עדיין הקווסט מסומן כקווסט שלא בוצע ולא קיבלתי כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 327
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שאמרתי בהתחלה אני ניחשתי שזה מה שיהיה.. כרגיל פירנה בייטס מוציאים משחק שניראה על הנייר כאילו לא בדקו אותו שניה אחת חוץ מלרוץ עם חרב בחוץ ולראות שזה לא קורס... לפני שאני מביא לעצמי אכזבה גדולה ומבזבז זמן אני יחכה עד שתצא גירסה מעודכנת / פאצ'ים אנא ערף עד שהכל יסתדר

חבל פשוט להתקין את המשחק עכשיו כל עוד הוא במצב כזה, כל הפאצ'ים בסוף יורידו את כל דליפות הזיכרון וכל הבאגים ברקע יפתרו אפשר יהיה להריץ אותו כמו שצריך עם מערכת לא בשמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה למי שחושב שהמשחק הזה טוב: תשחק קצת Elder scrolls:morrowind ו Elder scrolls:Oblivion

ואז תחזור אלינו .

לא שיחקתי בMORROWIND, אבל שיחקתי בOBLIVION, וכבר ציינת זאת בפורום: אחרי שעוברת ההתלהבות מהגרפיקה, נשארים עם משחק גרוע ומשעמם, שאונס את הCRPG GENRE. מילא היו פשוט מסווגים את המשחק כמשחק הרפתקאות, אז לפחות הוא לא היה צריך לבייש את המילה "RPG". משחק ליניארי לגמרי(אין שום דרך ממשית להשפיע על העולם, אתה פשוט עושה את כל המשימות הקיימות במשחק וזהו, אין אלמנט של actions and consequenses, מה שגורם למשחק להיות חסר כל ערך replayability. ואין לך סיבה לחשוש לעשות משימה מסויימת, שעלולה לגרום לך לדפוק משימות אחרות, או לגרום לך להיות אהוד פחות בקרב אוכלוסיה מסויימת בעולם המשחק) אין שום דיאלוג, אתה כאילו מדבר עם אותו הNPC כל פעם, רק שכל פעם הוא אומר לך משהו אחר וכל פעם אתה עושה אותו דבר, הולך כמו איזה טמבל אחרי המצפן שלך, הורג כמה מפלצות וממשיך ללכת אחריו, רק שעכשיו הוא מצביע לכיוון אחר... אתה כמו עכבר עם גבינה לפניו שבורחת ממנו, והוא כל הזמן רודף אחריה אך לא יכול להשיג אותה. ועוד לא התחלתי לדבר בכלל על השיטה המגוחכת של LEVELING, שבעצם אומרת שאין שום טעם לעלות בשלב, כי לא משנה מה תעשה, כולם יהיו תמיד בכוחות שלך.

עוד לא שיחקתי בGOTHIC 3, אבל אני מאד מקווה שהוא לא יהיה אפילו דומה לאובליביון בכל מה שלא קשור לגרפיקה, כי אם כן, אז אין טעם לשחק בו בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה למי שחושב שהמשחק הזה טוב: תשחק קצת Elder scrolls:morrowind ו Elder scrolls:Oblivion

ואז תחזור אלינו .

אני אישית אוהב מאד גם את משחקי ELDER SCROLLS וגם את משחקי GOTHIC ומתכוון להנות משניהם. האם אני היחיד ?

לא חייבים להתחלק למחנות - ES VS.GOTHIC !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד לא התחלתי לדבר בכלל על השיטה המגוחכת של LEVELING, שבעצם אומרת שאין שום טעם לעלות בשלב, כי לא משנה מה תעשה, כולם יהיו תמיד בכוחות שלך.

אני לא מבין מה כל כך מגוחך בleveling של oblivion , מה עדיף? שככל שתעלה שלבים כולם יהיו יותר ויותר חלשים ממך וימותו במכה אחת של החרב?

תוך 3 ימים כבר תסיים את המשחק או שתשתעמם ולא תרצה לשחק בו יותר

מה שנותן מוטיבציה לעלות שלבים זה שהחפצים שאתה יכול לקנות\למצוא על אוייבים\בתיבות הופכים ליותר ויותר חזקים ומעניינים ככל שהlvl שלך גבוה יותר, זאת אחלה שיטה לדעתי , כנראה שהיה לך קשה מידי וזה תסכל אותך :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז תחזור אלינו .

זה מצחיק, בפורומים של גות'יק כל מי שחושב ש G3 גרוע, אומר שהמשחק חיקויי של אובליביון(=משחק גרוע)

אישית השתעממתי מ OBLIVION ו MORROWIND, כנראה בגלל שאני רגיל לסדרת GOTHIC ששם הכל יותר עמוק, אולי אצל אחרים זה הפוך.

גם הרבה אנשים בפורומים של גות'ק פותחים נושאים של כמה המשחק גרוע, מלא בבאגים וכ"ו, אבל יום אחרי מוסיפים הודעה של כמה פתאום הם נהנים מהמשחק ושזה משחק אדיר :nixweiss:

בקשר לSCALLING :

עובדה שבG1 G2 MORROWIND G3 ומשחקים נוספים לא היה צריך לשים מערכת כזאת שלדעתי מאוד הורסת את המשחק - שלמשל אפשר בLVL ממש נמןך לסיים את ה קווסט הראשי, להיות אלוף הזירה, ו שבLVL ממש גבוה גם איזה גובלין מסכן רוצח אותך. גם זה שכל או שריון שאתה מקבל פתאום יש לכל בנדיט...מאוד בעייתי והורס, במיוחד אחרי שאתה רגיל למערכת של GOTHIC שעושה את זה הרבה יותר טוב (לדעתי).

אני גם מסכים 100% עם Sunny Jim

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו....למה המפתחים לא עושים אפשרות כזאת שמי שרוצה יוכל להפעיל...,שבין כמה אזורים גדולים יהיו זמני טעינה וככה זה יוכל לפתור לאנשים עם פחות את בעיות הקירטועים...מה אתם אומרים אפשר לעשות דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שזכור לי באובליוויון יש רק כ 6 סוגי מפלצות לא?

הטרולים הירוקים האלה, הרוחות,ועוד כמה.

אני זוכר כששיחקתי ב Gothic 2 היו משהו כמו 80-120 סוגים שונים של מפלצות.

קשקוש מוחלט ...

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Creatures

בכל מקרה, זה לא דיון על oblivion, נראה ל שמיצינו כבר את ה"יריבות" כביכול, אני את שלי אמרתי כבר בקשר למה שאני חושב על gothic3 ... שכל אחד ישחק במה שהוא רוצה, זה באמת לא עד כדי כך מטריד אותי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק גרוע

1.באגים

2.אי אפשר למות

3.האויבים לא מתים

4.שליטה חרא

5.לא מעניין

6.ללכת מעיר לעיר WTF

צריך ללכת לחברה ולתת להם ביץ' סלאפ אחד גדול...

1.גוטיק בלי באגים זה לא גוטיק.

2.בטח שאפשר, הרגו אותי כבר איזה מאה פעם.

3.כמובן שהם מתים, יש תקיפה שמסיימת אותם כשהם על הריצפה.

4.שליטה בסדר

5.דווקא מעניין(אם לא להתחשב בכל הבאגים וקירטועים)

6.יש המון משימות שונות בכל עיר ועיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק דווקא טוב , אישית הוא עובד לי די טוב

יש באגים ויש קרטועים .. אבל מה לעשות כמו שנאמר פה כבר

גוטיק בלי באגים זה לא גוטיק, לגרמנים האלה יש בעיות.

משימות חמודות (הרבה הרבה מהם) שליטה טובה מאוד לפי דעתי

גרפיקה יפה אומנם לא מצדיקה את הדרישות ואת כל התקיעות והחרא הזה

בטח שאפשר למות ובטח שאפשר להרוג אויביום, ובכלליות המשחק טוב מאוד

הוא בטח לא גרוע, שחקו בו קצת. אני אחרי ששיחקתי איזה 5-6 שעות רואה שהמשחק ממש טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...