Gothic 3 - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gothic 3 - הדיון הראשי

ilaysk

Recommended Posts

שיחקתי בגוטיק 2 והיום התחלתי לשחק ב3.. תישמע אחי כמה שזה מצער להגיד 2 היה יותר טוב... ועוד שמעתי ש 1 היה יותר טוב מ2...

זה לא ש3 כזה גרוע.. פשוט ציפיתי ליותר..

ד"א על ההגדרות המקסימליות (לא HIGH אלא בבחירה אישית הגבוהה ביותר) ו12X10 בלי AA המשחק רץ סבבה לגמרי...

גם אצלי ועוד על רזולוציה 1680*1050..

אבל מה זה שווה שהוא רץ סבבה אבל המשחקיות ככה?

(אני מפחד על העכבר שלי עם הקליקים המטורפים)

gothic32006102121580434gn2.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 327
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בנתיים אתה היחיד פה שמדבר נפלאות על המשחק בלי שהוא שיחק בו בכלל ::)

לא צריך לשחק במשחקים של PB כדיי לדעת שהם טובים, כאוהד של סדרת GOTHIC אני בטוח 100% שאני אוהב מאוד מאוד את המשחק,באמת!

לגבי הגרפיקה: מוזר שכולם התלהבו מהגרפיקה של OBLIVION וחושבים ששל GOTHIC 3 גרועה, פשוט לפי אני חושב בדיוק ההפך - הרפיקה הרבה יותר מציאותית ויפה מזו המצועצעת של OBLIVION, והרבה מאוד אנשים ששיחקו G3 מסכימים איתי (רק חבל שלא בפורום הזה :-X ).

בכל מקרה מי שלא אוהב את המשחק לא חייב לשחק בו - למרות שלדעתי הוא מפסיד.

RTR - אני מציע לך קודם לגמור את המשחק לפחות פעם אחת ואז להשוות - יש כמה דברים שהם שינו ופשוט צריך להתרגל, וגם על מנת לגלות את העומק של המשחק צריך לשחק הרבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTR - אני מציע לך קודם לגמור את המשחק לפחות פעם אחת ואז להשוות - יש כמה דברים שהם שינו ופשוט צריך להתרגל, וגם על מנת לגלות את העומק של המשחק צריך לשחק הרבה :)

את המשחק הזה אני אסיים ותאמין לי אין דבר שירצה אותי יותר מלסיים אותו ולהגיד וואלה ! טעיתי וזה מישחק ענק..

את אובליביון לא סימתי כי הוא נהיה פשוט טיפשי.. מקווה ש גוטיק 3 יהיה לפחות עם משימות מעניינות יותר כי זה הדבר האחרון שנישאר לו.. כי בגרפיקה ובשליטה הוא כרגע מפסיד לאובליביון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם פה גברברים רציניים אה?

אה צריך להבין? אה.....

מה אי אפשר לשחק סתם ככה?

אה וחייבים לשחק במשחקים הקודמים???

כן, כי אז לא תבין בכלל מה הסיפור , הדמויות לא יגידו לך כלום וגם אם יש משהו מעולה במשחק הזה אתה לא תראה אותו בגלל שננעלת על זה שהמשחק גרוע.

שלא נדבר על זה שיש דבר שנקרא סגנון משחק, אם אתה אוהב מרוצי מכוניות אז רוב הסיכויים שאתה לא תרצה לשחק את זה בכלל, וזה בסדר, רק אל תכליל כמו מוסלמי באירופה. טוב אז לא כמו מוסלמי...אבל הבנת.

צריך את כל זה בכדי להבין שהגרפיקה בינונית עד לא טובה, משחקיות גרועה ובאגים מפה ועד להודעה חדשה??

לא מבין על מה אתם מדברים בכלל, המשחק הזה נראה יותר טוב מרוב המשחקים שיש פה, כן אז הטקסטורות לא מושלמות וואוו למי אכפת, זה עדיין עם צבעים ודיוק בפרטים פי מיליון מכל משחק שיצא לפניו. שלא נדבר על דיאלוגים ועלילה-כל זה מבלי לשחק, איך אני בתור חצוף?

ובנוסף הרזולוציה שאתה רואה בתמונה כולל ההגדרות צריכים להראות לך שיש לי "מחשב בסדר".

כן ואני אמרתי:

כל מי שדיבר לא שיחק את המשחקים הקודמים [glow=red,2,300]או[/glow] שיש לו מחשב מעפן,
מקווה ש גוטיק 3 יהיה לפחות עם משימות מעניינות יותר

נו גם לא שיחקת וגם פסלת לו את הגרפיקה...

בנתיים אתה היחיד פה שמדבר נפלאות על המשחק בלי שהוא שיחק בו בכלל

והתשובה היא:

לא צריך לשחק במשחקים של PB כדיי לדעת שהם טובים, כאוהד של סדרת GOTHIC אני בטוח 100% שאני אוהב מאוד מאוד את המשחק,באמת!

בקיצור אני חוזר לטענתי המקורית, מי שלא אוהב, פיספוס שלו, ושישלח לי בדואר את ה אני אחזיר לו כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תשלח לי את הכתובת שלך.

::)

שמע, המפתחים בכוונה העבירו את העלילה למקום אחר כי הם רצו לפנות לקהל חדש, שלא שיחק בקודמים.

הם אפילו אמרו שהעלילה של הקודמים כמעט לא רלוונטית למשחק הזה ושהוא הולך בכיוון שונה.

הגרפיקה סבירה. לא יותר ולא פחות. (ואני תמיד מעדיף משחק עם משחקיות טובה על פני משחק עם גרפיקה טובה, כך שזה לא כזה חשוב לי)

באגים - יש המון. - המשחק הזה שוחרר כמה חודשים לפני הזמן - ועם זה אין בכלל מה להתווכח.

ואיך אתה יכול להגיד שהמשחק טוב בלי ששיחקת בו? שים לב שאני בכלל לא אמרתי כלום על העלילה או המשימות כי אני לא יכול בכלל להגיע לחלק הזה של המשחק! לאגים, באגים ומערכת קרבות סטייל TEKKEN עוצרים אותי מלבזבז זמן על המשחק הזה.

אולי בעוד כמה חודשים ניתן לו היזדמנות.

כרגע זה ממש טיפשי לחרוץ גורלות, כי המשחק הזה לא מוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המשחק הזה אני אסיים ותאמין לי אין דבר שירצה אותי יותר מלסיים אותו ולהגיד וואלה ! טעיתי וזה מישחק ענק..

את אובליביון לא סימתי כי הוא נהיה פשוט טיפשי.. מקווה ש גוטיק 3 יהיה לפחות עם משימות מעניינות יותר כי זה הדבר האחרון שנישאר לו.. כי בגרפיקה ובשליטה הוא כרגע מפסיד לאובליביון..

לדעתי בגוטיק יש משימות הרבה יותר כיפיות ומעניינות מאובליויון וזה משחק הרבה יותר כיף לדעתי... באובליביון שיחקתי רק בקווסט הראשי וזהו... הפסקתי.. כי זה כבר לא מעניין.

וזה שאמר שהוא יאהב את המשחק בטוח, מי שדיבר פה שיש לו מחשב לא משו ... אפילו שלי יותר טוב =/ אז למה סתם לדבר??

בקיצור.. היום שיחקתי עוד קצת ודווקא יותר נהניתי מהפעם הקודמת.. רק שמזההההה?! כמה קירטועים.. כל איזה 4 דקות צריך לחכות 3-5 שניות... גמכן.. הגרמנים האלה.. גם לוקח להם שנים להוציא משחק וגם הוא דפוק... אז בשביל מה הוציאו אותו?! יאללה.. פאצ'ים.. ומהר...

עפתי לישון :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו גם לא שיחקת וגם פסלת לו את הגרפיקה...

שיחקתי ...

הכוונה היתה שבינתיים המשימות לא היו משהו ואני מקווה שהם ישתפרו..

ואחי תכיר בעובדות אובליביון ניראה יותר טוב (לא אמרתי משחק טוב יותר אבל בהחלט ניראה טוב יותר..)

ד"א לגבי זה שאמרתי שהמשחק פועל סבבה על 12X10 בלי AA...

אז.. מסתבר שהAA דווקה כן פעל על 4X..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יכול להיות, כי עוד לא שיחקתי אבל אני די סומך על המפתחים, יש לי עדיין את אובליביון ואצלי הוא עוד לא רץ על HIGH מן הסתם, אם אני אצליח לצלם שהמשחק יגיע אלי אז אני אביא השוואות, אובליוויון נראה לי בצבעים שלו כאילו יש עליו עובש, יותא מדי גווני אפור, ב MORROWIND זה היה מתאים לאווירה..בקויטק מהתמונות שראיתי רואים ססגוניות והמון פרטים קטנים ומעניינים...בקיצור שאני אשחק אני אשתדל להביא דוח אובייקטיבי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיסחף.

אמנם התמונה הזאת מאוד לא מחמיאה למשחק, אבל יש כאלה שכן.

דווקא העצים/צמחים/דשא במשחק נראים מאוד לא טוב בעיניי וזה מוזר כי הוא משתמש באותו מנגנון צמחיה שOBLIVION השתמש בו. :nixweiss:

זה פשוט בדיחה

המנוע לא נראה כזה טוב,בטוח שהוא נראה הרבה יותר חרא בהשוואה לOBLIVION

ובכל זאת,הוא כבד פי 200 מ-OBLIVION

מה זה הבדיחה העצובה הזו?

נ.ב-הוא משתמש באותו מנגנון של OBLIVION...הSPEED TREE ככה זה נקרא...בG3 זה נראה פחות טוב כי זה אולי אותו מנגנון בנייה,אבל זה מנוע אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה אתה קורה גרפיקה טובה?

אי אפשר יותר טוב מההגדרות האלו וזה פשוט נראה גרוע.

ותראה בעצמך כמה חסרונות אתה אומר על המשחק אז לא הבנתי ממה בדיוק אתה נהנה?

gothic32006102121580434gn2.th.jpg

גרפיקה טובה, היא בטח לא גרפיקה לא טובה.

אני נהנה מהמשחק כי אני נהנה ממנו מה אני אעשה, כיף לי לשחק

החסרונות של המשחק בשבילי לא הורסים את הכיף שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית בחרתי לחכות לגרסא האמריקנית שתצא בנובמבר אני מקווה שבגרסה

הזאת הם יסדרו את העניינים קשה לי בטרוף לדעת ש gothic 3 בחוץ ולא לגעת בו אבל

אני מעדיף כך כי מהמעט ששיחקתי בו חווית המשחק שואפת לאפס עם כל הבאגים וכל הגמגומים שלו

אני פאן של גותיק כבר הרבה שנים 1 היה הכי טוב 2 קצת פחות ו השלישי נראה פחות טוב משניהם

ידעתי שזה יקרה מתי שהוא הכל בגלל שעולמנו נהיה מסחרי והמפתחים מנסים לפנות עכשו לכל סוגי הקהל

שכמה שיותר אנשים יקנו אותו והאוהדים האמיתים של הזאנר הזה משלמים את המחיר

אני מאד מקווה שבעוד חודש אני אתבדה (למרות שלא נראה לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...