Gothic 3 - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gothic 3 - הדיון הראשי

ilaysk

Recommended Posts

נראה כמו משחק מ-1997

לא צריך להיסחף.

אמנם התמונה הזאת מאוד לא מחמיאה למשחק, אבל יש כאלה שכן.

דווקא העצים/צמחים/דשא במשחק נראים מאוד לא טוב בעיניי וזה מוזר כי הוא משתמש באותו מנגנון צמחיה שOBLIVION השתמש בו. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 327
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כ"כ מאוכזב,ציפיתי לאיזה קווסט טוב,וקיבלתי זבל,לא היה שווה את הלחיצה על הטורנט.

המשחק נראה כאילו שחררו אותו בגרסאת אלפא,זה עצוב לדעתי.

קודם כל,זה ממש לא נורמלי שהמשחק מקרטע לי מתחת למדיום,כל סיבוב של המצלמה גורם לקרטועים בלתי נסבלים.

האויבים מטומטמים,אורקים באמצע שומקום שאני מתקיף,מגיבים לי,ואם אני אחזיר את החרב למקום הם פשוט יתיישבו ולא יעשו כלום.

אפשר לחסל כל אויב על ידי מכות מהירות בלי להפסיק.

החזירי בר הורגים אותי לפני שאני מספיק להגיד What the..

הAI זוועתי מכל הכיוונים.

כל זאת אחרי שהתקנתי את הפאץ.

כגודל הציפייה כך גודל האכזבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כ"כ מאוכזב,ציפיתי לאיזה קווסט טוב,וקיבלתי זבל,לא היה שווה את הלחיצה על הטורנט.

המשחק נראה כאילו שחררו אותו בגרסאת אלפא,זה עצוב לדעתי.

קודם כל,זה ממש לא נורמלי שהמשחק מקרטע לי מתחת למדיום,כל סיבוב של המצלמה גורם לקרטועים בלתי נסבלים.

האויבים מטומטמים,אורקים באמצע שומקום שאני מתקיף,מגיבים לי,ואם אני אחזיר את החרב למקום הם פשוט יתיישבו ולא יעשו כלום.

אפשר לחסל כל אויב על ידי מכות מהירות בלי להפסיק.

החזירי בר הורגים אותי לפני שאני מספיק להגיד What the..

הAI זוועתי מכל הכיוונים.

כל זאת אחרי שהתקנתי את הפאץ.

כגודל הציפייה כך גודל האכזבה.

שמע, זה בדיוק (כמעט מילה במילה) מה שאמרתי, ואני לא אחד מאלה שמשוחדים מראש נגד המשחק.

הקטע עם ההתקפה המהירה פשוט פאקינג לא הגיוני!

הם יצרו גרסת RPG של TEKKEN = מי שלוחץ מהר יותר מנצח.

והחזירי בר האלה זה בכלל קטע מוזר. אני לא יודע אם יש דרקונים במשחק הזה, אבל אם יש אז החזירים בטוח יותר מסוכנים מהם.

איזה עבודה גרוע הם עשו עם המשחק ה' ישמור, המנוע כל כך כבד ומסרובל, כול כך הרבה באגים לא ראיתי מאז 2000.

קבל תיקון, מאז WIN ME.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי:

2bz7.th.jpg1bc9.th.jpg

אחרי הצילומים האלו ואחרי בכלל התקנת המשחק, תיקון כל הבאגים ובלה בלה... אני חושב שהקדשתי יותר מידי זמן לדבר הז שאני אמור לקרא לו משחק?

1680X1050 כמו שאתם יכולים לראות הכל על HIGH..... לא מבין את זה...

איזה החלקה אה?? :screwy:

גרפיקה: אכזבה.

משחקיות: מטופשת.

פשוט לא מבין, יאללה מה קורה בזמן האחרון, כל כך הרבה רעש וכל כך הרבה אכזבה... BF2142 ועכשיו זה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה 24? על מה אתה מדבר?

והביקורות הן של מגזינים ארופיים משוחדים ושאין להם מושג איך עושים ביקורת.

אם לא יוציאו פאץ שמתקן את הכל ביום שהמשחק יוצא בארה"ב, GAMESPOT יקרעו להם את הצורה - ובצדק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני מסכים פה עם כולכם לגבי המשחק, לגבי זה שהוא לא בדיוק עונה על הציפיות בלשון מעטה

אבל אין מה להגיד, זה משחק מהנה .. כיף לשחק בו, אבל זה גם בגלל שאצלי זה עובד די נורמלי על גרפיקה טובה

אין ספק שהמנוע הגרפי גרוע, ולא מצדיק חצי מהדרישות שלו במיוחד אחרי שראיתי תמונה פה של מישהו

זה באמת נראה משחק של שנת 2002+- , וחבל שזה ככה .. אישית הייתי מעדיף את המשחק הזה בגרפיקה של fable :)

לגבי ה ... באמת גרוע , ואני עוד על הרמה הכי קשה, זה או שאתה הורג או שאתה מת (בגלל זה הורדתי עכשיו רמה..:\)

ויש עוד די הרבה באגים שהורסים את המשחק וחבל, אבל בכללי משחק די מהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה 24? על מה אתה מדבר?

והביקורות הן של מגזינים ארופיים משוחדים ושאין להם מושג איך עושים ביקורת.

אם לא יוציאו פאץ שמתקן את הכל ביום שהמשחק יוצא בארה"ב, GAMESPOT יקרעו להם את הצורה - ובצדק!

עדיין לא הבנתי למה גיימספוט לא עשו את הביקורת על הגרסא האירופאית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני מסכים פה עם כולכם לגבי המשחק, לגבי זה שהוא לא בדיוק עונה על הציפיות בלשון מעטה

אבל אין מה להגיד, זה משחק מהנה .. כיף לשחק בו, אבל זה גם בגלל שאצלי זה עובד די נורמלי על גרפיקה טובה

אין ספק שהמנוע הגרפי גרוע, ולא מצדיק חצי מהדרישות שלו במיוחד אחרי שראיתי תמונה פה של מישהו

זה באמת נראה משחק של שנת 2002+- , וחבל שזה ככה .. אישית הייתי מעדיף את המשחק הזה בגרפיקה של fable :)

לגבי ה ... באמת גרוע , ואני עוד על הרמה הכי קשה, זה או שאתה הורג או שאתה מת (בגלל זה הורדתי עכשיו רמה..:\)

ויש עוד די הרבה באגים שהורסים את המשחק וחבל, אבל בכללי משחק די מהנה

לזה אתה קורה גרפיקה טובה?

אי אפשר יותר טוב מההגדרות האלו וזה פשוט נראה גרוע.

ותראה בעצמך כמה חסרונות אתה אומר על המשחק אז לא הבנתי ממה בדיוק אתה נהנה?

gothic32006102121580434gn2.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים כל מי שדיבר לא שיחק את המשחקים הקודמים או שיש לו מחשב מעפן, וגם הוא לא הכי מבין ב RPG....אז תסלחו לי אם אני קצת מפקפק..

אה צריך להבין???? אה.....

מה אי אפשר לשחק סתם ככה?

אה וחייבים לשחק במשחקים הקודמים???

צריך את כל זה בכדי להבין שהגרפיקה בינונית עד לא טובה, משחקיות גרועה ובאגים מפה ועד להודעה חדשה??

ובנוסף הרזולוציה שאתה רואה בתמונה כולל ההגדרות צריכים להראות לך שיש לי "מחשב בסדר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים כל מי שדיבר לא שיחק את המשחקים הקודמים או שיש לו מחשב מעפן, וגם הוא לא הכי מבין ב RPG....אז תסלחו לי אם אני קצת מפקפק..

שיחקתי בגוטיק 2 והיום התחלתי לשחק ב3.. תישמע אחי כמה שזה מצער להגיד 2 היה יותר טוב... ועוד שמעתי ש 1 היה יותר טוב מ2...

זה לא ש3 כזה גרוע.. פשוט ציפיתי ליותר..

ד"א על ההגדרות המקסימליות (לא HIGH אלא בבחירה אישית הגבוהה ביותר) ו12X10 בלי AA המשחק רץ סבבה לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...