Mac vs. PC - עמוד 9 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

זה רק כי פרמייר מעולם לא יצאה ל PPC אתה לא יכול לטעון שזה חסרון של אפל שהם עברו לארכיטקטורה שמאפשרת המרת תוכנות יותר בקלות.

לא יודע מה איתך אני יכול לספור על יד אחת את הכמות פעמים שפירמטו\התקינו מחדש את המאקים שלנו ולאבא שלי הייתה הוצאה לאור אתה יכול לדמיין כמה מאקים היו לנו.

אתה ירוק על המק? פרמייר היתה שנים על המק עד שאדובי הסתכסכה עם , בגלל FC אקספרס.

ועכשיו הם מחזירים את פרמייר למק, אבל רק למק אינטלים, ומה יעשו אלו שקנו G5 מלפני שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא ירוק על המאק אבל אני בהחלט מודה שתוכנות עריכת וידאו זה לא התחום שלי, מה שאני יודע זה שלא היה פרמייר ל G5 גם ככה אז זה לא שבגלל המעבר לאינטל הם איבדו שימושיות.

עריכה: הנה ציטוט מויקיפדיה

Premiere Pro is a rewritten version of Adobe Premiere, and was launched in 2003. Although Premiere was available for the Macintosh, Premiere Pro 1.x and 2.0 do not support OS due to the engineering costs of cross-platform development, and multiple competing products on OS. [1]. However, Premiere Pro CS3 (3.0), to be released on July 1 2007, will be available for both the and Macintosh operating systems.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW הטראד הזה אלים יותר מ- Celebrity Deathmatch. :bash:

כמויות המשחה הטרמית שנשפכות כאן מוגזמות. :lol:

אי אפשר לקיים דיון רגוע ומעמיק באותו הזמן, אתם פשוט מבריחים את הקוראים הפוטנציאלים. :screwy:

יצא לי לעבוד מזמן קצת על מהישנים (1997~). וזה היה די מהנה, בטוח שזה היה יציב יותר מחלונות 95.

לדעתי היתרון בתפוחים הוא הפשטות והחוויה out of the box שאתה מקבל,

כך זה נראה לפחות מהצד של משתמש ממוצע. אבל המחיר חייב לרדת ע"מ שעוד אנשים יוכלו לנסות.

זה פשוט לא הגיוני שחומרה שמיוצרת ע"י חברות כמו ונארזת עם לוגו של תפוח יכולה להמכר במחירים כאלו.

עדיין עלה בי הדחף המוזר בזמן האחרון להשיג איזה ישן ( eMac / iMac G3 ) ולשחק איתו קצת.

הם פשוט הראו שטכנולוגיה יכולה להיות גם סקסית בטירוף, ואי אפשר לקחת את זה מהם. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Urib אחרי עוד קצת קריאה בויקיפדיה אני דיי בטוח שלא היה מעולם פרמייר למאק אני אשמח אם תביא לי לינקים.

עריכה: אני כבר יום שלם מחכה לתשובה... איך אני אוהב אנשים שקוראים לי "ירוק", טוענים שאני לא יודע כלום על מחשבים רק בגלל הידע שלי בקשר לתוכנה אחת, ובסוף כשמסתבר שצדקתי פשוט שותקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה CD להדרכה על פרמייר שמתאים גם למאק תנסה לקרוא את הלינקים שאתה נותן.

עריכה:

אחרי קצת קריאה מעמיקה יותר בויקי (אני לא יודע איך פיספסתי את זה) גיליתי שפרמייר פרו באמת לא הייתה קיימת מעולם למאק אבל פרמייר (לא פרו) הייתה קיימת מה שכן לא הייתה גרסה עדכנית כבר מעל 4 שנים אז מה שבטוח זה שמחשבי G5 לא איבדו פונקציונליות בגלל המעבר לאינטל כמו שאתה מנסה לטעון.

ועכשיו הם מחזירים את פרמייר למק, אבל רק למק אינטלים, ומה יעשו אלו שקנו G5 מלפני שנה?

ימשיכו לעבוד בלי פרמייר כמו שזה היה כשהם קנו את המחשב? אם הם קנו מחשב שלא היה קיים לו פרמייר אז רוב הסיכויים שהם לא היו צריכים את זה במיוחד.

נ.ב. מה שכן אני מודה ומתוודה על הטעות הקטנה שלי כמו שאמרתי מעןלם לא הייתי עורך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו דקטור אל תהיה מגוחך, למה אתה חושב שמי שעשה את ה-CD הדרכה הזה יכתוב סתם WIN+MAC לפרמייר 1.5 ?

OK קבל הסקירה של פרמייר 6.5 למק עוד בגרסת סיסטם 9, במקוולד.

BTW שים לב לתאריך! דצמבר 2002.

http://www.macworld.com/2002/12/reviews/premiere/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

אחרי קצת קריאה מעמיקה יותר בויקי (אני לא יודע איך פיספסתי את זה) גיליתי שפרמייר פרו באמת לא הייתה קיימת מעולם למאק אבל פרמייר (לא פרו) הייתה קיימת מה שכן לא הייתה גרסה עדכנית כבר מעל 4 שנים אז מה שבטוח זה שמחשבי G5 לא איבדו פונקציונליות בגלל המעבר לאינטל כמו שאתה מנסה לטעון.

ימשיכו לעבוד בלי פרמייר כמו שזה היה כשהם קנו את המחשב? אם הם קנו מחשב שלא היה קיים לו פרמייר אז רוב הסיכויים שהם לא היו צריכים את זה במיוחד.

נ.ב. מה שכן אני מודה ומתוודה על הטעות הקטנה שלי כמו שאמרתי מעולם לא הייתי עורך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם שאלו אבל אני שואל -

מה ההבדל בין למאק? הרי החומרה - זהה, אמנם אפל מאשרת\מיצרת\מרכיבה את המחשב שלה אבל ולינוקס שמתאימים ל "PC" גם יתאימו למאק אז מה ההבדל פה?

אולי זה צריך להיות OSX מול וינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כי המערכת הפעלה לא עובדת כמו שצריך על רגיל בגלל הגבלות של , אפשרי להפעיל את זה ואפילו לשחק עם זה קצת אבל לא פגשתי עדיין אפילו בן-אדם אחד שהיה מרוצה מאיך שזה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, פתרנו את הבעיה, אשמים :smile1:

בכל מקרה, יש חומרות מסוימות שכן נתמכון באוםן לא רע למשל במחשב הישן שלי - כל החומרה נתמכה חוץ מהמעבד שלא היה לו SSE3 ולכן זה היה אטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה "אשמת" אפל? הם חברת מחשבים וההבדל בינהם לבין ושות' זה שהם מספקים לך חבילה כוללת מתוצרת אחת.

משום מה אנשים מחשיבים את אפל בתור חברה למערכות הפעלה כשזה פשוט לא נכון.

אפל הם פשוט השריד האחרון לחברות מחשבים מהסגנון הזה פעם כולם היו ככה פשוט לא היו מספיק חכמים להשתמש במערכת הפעלה משלהם ובעצם פתחו את הדלת לכל מי שרוצה לייצר תואמי והשאר היסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...