Mac vs. PC - עמוד 12 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

90% מתוכנות המאק לא דורשות שום התקנה אתה פשוט מעתיק מהאימאג' לספרייה שאתה רוצה. (בדרך כלל יש אפילו קיצור דרך באימאג' ככה שאתה רק גורר על הקיצור דרך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

90% מתוכנות המאק לא דורשות שום התקנה אתה פשוט מעתיק מהאימאג' לספרייה שאתה רוצה. (בדרך כלל יש אפילו קיצור דרך באימאג' ככה שאתה רק גורר על הקיצור דרך)

אמרתי תוכנות מורכבות, ולא 90% של קישקושים.

אפשר לחשוב, זמן התקנה שווה לזמן העתקה בתוכנות פשוטות, והקטע עם האימג' במק מרגיז ומבלבל.

עכשיו לך תעשה הסרה של תוכנות במק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך טיעון חדש?

הסרה זה פשוט למחוק ולעומת WIDNOWS לא נשארים ערכי REGISTRY אם אתה באמת רוצה לוודא אז הקבצים של כל התוכנות מרוכזים ואתה יכול לבד בקלות למחוק אותם למרות שהם לא משפיעים בכלום ומקסימום יש לך את APPZAPPER למשל.

עכשיו לך תמחק כל זכר לתוכנה מהרג'יסטרי ועם קצת מזל המחשב שלך עדיין יעבוד מספיק בשביל לכתוב כאן בפורום איך היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך טיעון חדש?

הסרה זה פשוט למחוק ולעומת WIDNOWS לא נשארים ערכי REGISTRY אם אתה באמת רוצה לוודא אז הקבצים של כל התוכנות מרוכזים ואתה יכול לבד בקלות למחוק אותם למרות שהם לא משפיעים בכלום ומקסימום יש לך את APPZAPPER למשל.

עכשיו לך תמחק כל זכר לתוכנה מהרג'יסטרי ועם קצת מזל המחשב שלך עדיין יעבוד מספיק בשביל לכתוב כאן בפורום איך היה.

דקטור מה יהיה? אתה כותב כאילו רק היום נגעת במחשב .

עכשיו אני מפחד להסיר תוכנות מהמחשב שלי :errrr:

המחיקה של תוכנות במק זה הרגל מחורבן, בהעדר תוכנות עזר להסרה של תוכנות עוד מימי סיסטם 9.

APPZAPPER נחמד, אבל כולם עדיין ממשיכים לזרוק תוכנות במק לפח ולחפש שאריות בספוטלייט, כמו טמבלים. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שמדבר כאילו רק היום נגעת ב , אתה אמור לדעת טוב מאוד איך נראה רג'יסטרי ממוצע ומה יכול לקרות אם אתה לא יודע מה אתה עושה שם.

תביא טיעון בעל איזה משמעות ולא משהו שאף אחד לא יכול לשים לב אליו ושנמנע ע"י תוכנה חינמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בכלל מה להשוות בין ל PC

זה ייעודים שונים בכלל

וכל אחד מהם ייתן לך ביצועים לפי המשתמש

PC אומר WIN ב 99% מהמקרים , ואם אתה רוצה ביצועים ושהמחשב שלך לא יתחיל לקרטע אחרי חודשיים אתה צריך להבין לעומק

MAC לעומת זאת זה 99.999% TIGER מה שאומר קלות שימוש נוחות יופי עיצוב

אני אישית הייתי קונה את שניהם אם היה לי תקציב כמובן (:

אבל כיוון שאין לי תקציב אני הולך על PC מה גם שMAC בארץ בכלל בכלל לא משתלם!!

בחו"ל זה הרבה יותר זול! ככה שההפרש לא עצום כמו בארץ! מה שהופך את הקנייה לכדאית יותר ואת ההבדל למזערי יותר

ואז במספר מקרים היופי והנוחות גוברים על הביצועים הגבוהים בטיפה

מכירים תמשפט "ברומא התנהג כרומאי" ?

אני אומר בארץ לא שווה לא מתאים בכלל

וגם 90% מהמשתמשים בארץ הם משתמשים לא חוקיים של תוכנות ומערכות הפעלה אז אהמ אהמ יוצא יותר זול בהרבה

ולא אני לא תומך בהורדה בלתי חוקית של מערכות הפעלה ותוכנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די להיות מפגר, הוא אמר שגם ככה רובינו גונבים את המערכת הפעלה אבל המחשב עצמו יותר זול.

חוצמזה אפשר להתקין OSX על PC

יש משהו שעושה emulation ל OSX בצורה סבירה?

virtualization עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לא אמרתי שאי אפשר לקחת מערכת הפעלה ומוצרים של MAC פירטיים

כן אפשר אבל זה הרבה הרבה פחות נפוץ

את המחשב אתה מקבל עם מערכת הפעלה שמתאימה לו

וגם המשתמשים פחות מבינים במחשבים והם לא מורידים כמו משתמשי PC

חוץ מזה שימוש של OS X TIGER ב PC אפשרי רק בX86 של אם אני לא טועה וגם זה בביצועים נחותים בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כל מחקר שמעשה טוען שמשתמשי מאק הרבה יותר מבינים במחשבים מאשר משתמשי .

הסיבה היא שמשתמשי ממוצעים זה בעצם לא האנשים שאתה רואה פה באתר אלא "מסעודה משדרות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם שדרות?? מספיק מתעללים בהם

ויכול להיות שמה שאתה אומר זה נכון

אבל עדיין הרבה יותר ידידותי וההבדל בניצול שלו בשימוש של משתמש מקצועי לפשוט

הוא הבדל מזערי לעומת ההבדל בין הניצול של משתמש בXP מקצועי ונחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כל מחקר שמעשה טוען שמשתמשי מאק הרבה יותר מבינים במחשבים מאשר משתמשי .

הסיבה היא שמשתמשי ממוצעים זה בעצם לא האנשים שאתה רואה פה באתר אלא "מסעודה משדרות".

על איזה מחקר אתה מדבר?

ולמה להיות גזען?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...