Mac vs. PC - עמוד 6 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mac vs. PC

Decktor

Recommended Posts

חוץ מנוחות אמינות והעובדה שאתה לא חייב להפעיל את הגרסה הקודמת בת 6 שנים של WINDOWS בשביל לקבל ביצועים נורמאליים?

http://hansv.com/cs3/

מצטער לא מצאתי בנצ'מארק יותר טוב משום מה לא הרבה בדקו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 845
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא..שניהם CS3 ובשניהם רץ מעולה כי סה"כ זה הכל אותם מעבדים..

אני מדבר על העובדה שאתה לא יכול להשתמש במערכת הפעלה האחרונה של MS בגלל ביצועים, אין שום קשר ל CS3.

ובקשר למחיר זה ממש לא נכון, במיוחד אם תוסיף שעות עבודה שהלכו לטמיון בגלל וירוסים, או העובדה ש עם אותם נתונים ייחשב ענתיקה עוד שנה כי הוא לא מסוגל להריץ בצורה טובה (אשמת לא ה PC) ולעומת זאת המאק יספק אותו לעוד כמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Decktor, תסלח לי אבל שני המשפטים האחרונים שלך הם פשוט קשקוש.

וירוסים? מי שדואג להגן על עצמו יכול לישון בשקט. (מתי בפעם האחרונה שמעת על וירוס המוני?)

ואין שום דרישה לחבר את המחשב לאינטרנט.

דבר שני, החומרה של הPC תהיה זהה לחומרה של הMAC אחרי שנה.

ז"א עדיין תיתן את אותם ביצועים - ומאיפה הקשקוש הזה שחייבים לעבור לויסטה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל להפעיל את המערכת הפעלה האחרונה אתה תוכל על המק ועל ה אתה תיאלץ להשתמש ב ועוד שנה כבר תרגיש את העובדה הזאת טוב מדיי, אתה יכול לטעון שהוא יכול לשים עוד שנה אבל אז הביצועים ירדו יותר מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים (זמני עבודה על פילטרים וכו') לא אמור להיות הבדל, אדובי התאימה את CS3 למעבדי ה- 2 בצורה אופטימאלית.

אבל, וזה אבל גדול, נוחות העבודה והתמיכה של מערכת ההפעלה במחשב (אפל מייצרת גם חומרה וגם תוכנה לתאימות מושלמת) תשתנה בגדול, קשה להסביר למי שלא עובד על מק למה לא נוח לעבוד ב-, ל-OSX יש סוג של "כריזמה" קשה להגדיר אותה אבל כולם מרגישים, ואני מדבר מנסיון של 6 שנים עבודה על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל להפעיל את המערכת הפעלה האחרונה אתה תוכל על המק ועל ה אתה תיאלץ להשתמש ב XP ועוד שנה כבר תרגיש את העובדה הזאת טוב מדיי, אתה יכול לטעון שהוא יכול לשים ויסטה עוד שנה אבל אז הביצועים ירדו יותר מדיי.

אני מריץ היום ויסטה על מחשב שעלה לי פחות מ 4000 (אם אני זוכר נכון זה היה 3780 ) והוא טס.

6300 +2GB + 80GB ועובד טוב.

נניח הוא צריך כרטיס מסך טוב (אני משתמש OB ולי זה מספיק) זה עוד 2000 שקל בערך.

אל תשכח שיש עוד כמה יתרונות לPC כמו זה שהוא לא מוגבל למספר מאוד קטן של מסכים.

חומרה יותר מגוונת, שדרוג (זכרון לדוגמא) בעלויות יותר נמוכות ואסור לשכוח שהרבה יותר תוכניות חינם ל על פני מקינטוש. זה כמובן אם יצטרך דברים שונים ממה שהוא מייעד לו את המחשב היום.

מה שכן צריך לשים יותר טוב לזה שהחומרה שהוא קונה איכותית. ב יש את כל המגוון, אם נניח שאיכות החומרה בMAC היא 95 מתוך 100 ב היא נעה בין 10 ל 100 באשר הרוב הוא באיזור ה 80-90 . אם נזהרים אפשר לקבל מחשב יותר טוב הרבה יותר גמיש ואפילו במקרים מסויימים יותר זול.

אבל צריך לזכור משהו אחד הייתרון הגדול באופן כללי זה הגמישות, הייתרון הפרטי בארץ זה ה"פטור" שמקבלים מ"ידע מחשבים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל להפעיל את המערכת הפעלה האחרונה אתה תוכל על המק ועל ה אתה תיאלץ להשתמש ב ועוד שנה כבר תרגיש את העובדה הזאת טוב מדיי, אתה יכול לטעון שהוא יכול לשים עוד שנה אבל אז הביצועים ירדו יותר מדיי.

Decktor אתה עושה מעצמך צחוק! בתור מנהל פורום , אני במקומך הייתי חושב פעמיים לפני פליטת בשטויות שלך.

תעשה טובה, אין אבל אין! שום הבדל בין פוטושופ של המק ל- !

ורק למען גילוי נאות, פוטושופ CS2 רצה על מק באמולציה, מי שרוצה מהירות טבעית חייב לקנות את גרסת CS3.

BTW דווקא XP יותר זריזה ממערכת OS X, קח הוכחה:

http://linmagazine.co.il/mac/linux-macosx-windows-on-intel-dual-core-21928

הא... ויש לי נסיון יום יומי, על מק וגם , אז Decktor אל תטעה ותבלבל אנשים. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הבדל בין פוטושופ על מק לבין פוטושופ על XP מבחינת הביצועים.

XP זאת מערכת הפעלה שכבר ב Faseout מהיר ולא תשמש אנשים עוד הרבה זמן, אם אתה רוצה להיות מסוגל לעבוד עם מערכת ההפעלה ההכי חדשה על כל פלטפורמה עם פוטושופ באותה מהירות אתה צריך חזק פי כמה וכמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום הבדל בין פוטושופ על מק לבין פוטושופ על XP מבחינת הביצועים.

XP זאת מערכת הפעלה שכבר ב Faseout מהיר ולא תשמש אנשים עוד הרבה זמן, אם אתה רוצה להיות מסוגל לעבוד עם מערכת ההפעלה ההכי חדשה על כל פלטפורמה עם פוטושופ באותה מהירות אתה צריך חזק פי כמה וכמה...

מחשב בשווי 5000-6000 ש"ח יעשה את העבודה יפה מאוד, עם xp או .

אפילו מחשב חד ליבתי פנטיום 4 או אתלון 64, מה שחשוב באמת כמות ראם ושטח דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שהדרישות זכרון של ויסטה בנוסף לדרישות זכרון של פוטושופ מתרגם אוטומטית למינימום 4 ג'יגה זכרון בשביל עבודה חלקה.

עכשיו תוסיף בעיות ושאר מרעין בישין ויש לך מערכת שעלתה לפחות כמו המאק ופועלת פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרישות זיכרון של ויסטה השתפרו מאז הבתא, ואפשר לחשוב ש-OS X לא זוללת זיכרון.

ולמה ישר לקפוץ על ויסטה? עובדת נהדר והיא לא תעלם כל כך מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...