תמונות של G80? - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של G80?

lmlm

Recommended Posts

בזמנים כאלה אני שמח שעברתי לקונסולות ;D

כל היתמקדות בחומרה בימקום בקודים יעילים בPC

גורמים לגימר של לרוקן תכיס מהר מאוד

קחו לדוגמה את דרישות המערכת של וסיטה

בתור בתחפושת הדרישות מוגזמות לגמרי :screwy:

ובעינין הכרטיסים עדיף לחכות לדור שני ושלישי

כרטיסי דור ראשון יכולים ליפעמים לאכזב מאוד וגם ככה בדור הראשון לא יהיו מספיק מישחקים שיתמכו בכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כרטיסי דור ראשון יכולים ליפעמים לאכזב מאוד וגם ככה בדור הראשון לא יהיו מספיק מישחקים שיתמכו בכרטיס

עם זה אני דווקא מסכים

סדרת FX למשל היא דוגמא מובהקת למוצר "חצי אפוי" מבחינת התמיכה בDX9. ניכר שהיא תוכננה בחפזון כדי להתחרות ברדאון 9700 והתוצאה הסופית גרועה בהתאם. למען האמת בהמון מקרים ארכיטקטורות חדשות מתאפיינות בבאגים שנפתרים רק דור לאחר מכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנים כאלה אני שמח שעברתי לקונסולות ;D

כל היתמקדות בחומרה בימקום בקודים יעילים בPC

גורמים לגימר של לרוקן תכיס מהר מאוד

גולם לא מתאים לך לכתוב שטויות כאלו... :kopfpatsch:

חוצמיזה הפיסי מספק חווית משחק שונה מהקונסולות, בדיוק כמו שהקונסולות מספקות גם חוויה שונה.

לדוגמא אני אוהב משחקי FPS ולדעתי אין תחליף למחשב בז'אנר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהPC יותר טוב בFPS אבל יחס העלות תועלת שבו אם מחשיבים תשוק בארץ ופירטיות

גרוע יחסית לקונסולות

תיבדוק כמה כרטיסים יצאו רק בשנה החולפת ותתחיל להבין

אני מחשב הבא יקנה כניראה ניד פשוט וזול ואם צריכת חשמל נמוכה

וישתמש בו להורדות גלישה וכו

וקונסולה למישחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו עכשיו בדור שלישי של תומכי DX9, בתקופת דור שלישי של DX10 אתה כבר תחשוב על DX11. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו עכשיו בדור שלישי של תומכי DX9, בתקופת דור שלישי של DX10 אתה כבר תחשוב על DX11. :lol:

לא יתכוונתי במונחים של סידרות שלמות אלה כרטיסי דור שני ושלישי של אותה הסידרה

וזה לוקח כמה חודשים

ולי זה כבר לא מפריע כי לפחות בשנה הקרובה אם לא הרבה יותר אני לא מתכנן להשקיע במחשב למישחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק משהו אחד יש לי להגיד, גודל הציפייה כגודל האכזבה וזה נכון גם לגבי המערכת הפעלה וגם לגבי הדור החדש של כרטיסי המסך.

אם ובאמת ה G80 יראה ככה, הרי זו תעודת עניות, אני לא מוכן להיות שפן נסיון של שני הפריטים המצויינים מעלה, ובטוח אנשים יסכימו עימי שזה הרי בזבוז כסף לשמה

עוד נכונו ימים טובים ל ATI, מים שקטים חודרים עמוק כמו שנאמר, לפחות הם לא עושים שטויות, שתיקה יפה לחכמים.

נ.ב. יש לי הרגשה שהולך להיות הרבה בלאגן שזה אומר שדור ה G71 הולך לקבל קדנציה נוספת, בסופו של דבר מה כ"כ רע בו שNV ממהרים לצאת בהצהרות על דור ההמשך (או שNV טיפשים או שהם מנסים משהו, ובל ישכח שהדברים הטובים באמת נבנו על בסיס ניסוי וטעייה)

מי יודע אולי הולך להיות מפץ בתחום הגרפיקה

כל זאת רק ימים נכונו להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק משהו אחד יש לי להגיד, גודל הציפייה כגודל האכזבה וזה נכון גם לגבי המערכת הפעלה וגם לגבי הדור החדש של כרטיסי המסך.

אם ובאמת ה G80 יראה ככה, הרי זו תעודת עניות, אני לא מוכן להיות שפן נסיון של שני הפריטים המצויינים מעלה, ובטוח אנשים יסכימו עימי שזה הרי בזבוז כסף לשמה

עוד נכונו ימים טובים ל ATI, מים שקטים חודרים עמוק כמו שנאמר, לפחות הם לא עושים שטויות, שתיקה יפה לחכמים.

נ.ב. יש לי הרגשה שהולך להיות הרבה בלאגן שזה אומר שדור ה G71 הולך לקבל קדנציה נוספת, בסופו של דבר מה כ"כ רע בו שNV ממהרים לצאת בהצהרות על דור ההמשך (או שNV טיפשים או שהם מנסים משהו, ובל ישכח שהדברים הטובים באמת נבנו על בסיס ניסוי וטעייה)

מי יודע אולי הולך להיות מפץ בתחום הגרפיקה

כל זאת רק ימים נכונו להגיד.

תגיד אנחנו לא ממהרים להתאכזב כאן? עוד לא ראית אפילו בנצ'מארק אחד של הכרטיס, וישר אתה צועק כמה אתה מאוכזב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מזכיר לכם את ה5800U ? :smile1:

יש לי תחושת דה ז'ה וו :silly:

מזכיר... :-\

רק שמחלת סדרות הדור הראשון בטכנולוגיה חדשה לא תחזור שוב (GF5 עם DX9 וGF3 עם DX8).

והדגש הוא על סדרה 5 שדפקה אנשים תמימים בכמיויות מסחריות...

רק הזמן יגיד את שלו...

והזמן הזה לא יהיה כשהכרטיס יצא, רק מאוחר יותר עם הויסטה ומשחקי הDX10 הראשונים. :-X

בכל מקרה, אני עדיין מפקפק בליבה עם 800/700 מיליון טרנזיסטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...