לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

למי יש כוח ללמוד עכשיו בכלל? אני רק מתבאס מהמחשבה שכל החברים שלי יהיו בצבא ואני אחרוש בבית ואהיה מוקף בחנונים באוניברסיטה. אני מעדיף ללמוד אחרי הצבא או אחרי טיול, כשתהיה לי יותר סבלנות וראש ללימודים.

איפה אתה הולך ללמוד? אם זה במקום אחר מבן גוריון אז ממה שהבנתי וקצת ראיתי אתה בכלל לא מוקף בחנונים אלא באחלה אנשים רק תיפתח.

ואני ניסיתי להתקבל ללמוד הנדסת מערכות מידע והיה לי סכם מעל ומעבר למה שרצו, אני מהפריפריה (קרית גת) כלומר אני אפילו יכול ללכת לעתידים (וגם הגשתי מועמדות) אבל בכלל אמרו לי שהצבא דחה אותי והכי קטע הם אמרו לי שלשום שעדיין לא הגיעו התשובות מהאוניברסיטה ולא אמרו לי מילה בכלל על זה שלא התקבלתי לעתודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התקשרתי אליהם עכשיו.....התקבלתי למדעי המחשב במכללה האקדמית תל אביב.

עוד חודש מתחילה השואה :\

בהצלחה לך שם :xyxthumbs:

התקבלתי למתמטיקה באת"א. הבנתי מחבר שלי, שלומד במעמד מיוחד מתמטיקה ומדעי מחשב כבר מספר שנים, שכדאי להתחיל ללמוד חדו"א א' לפני תחילת הלימודים, זה מאוד עוזר. נדמה לי שזה ספר חשבון אינפיסימלי מעט מייזלר.

למה נרשמת למכללה? זה אוטומטית מונע ממך להתראיין אצל חמ"ן ועוד כמה מקומות מגניבים ביום הראיונות.

איפה שמעתה את זה? ויום הראיונות זה לא בעוד שנה - שנתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נרשמת למכללה? זה אוטומטית מונע ממך להתראיין אצל חמ"ן ועוד כמה מקומות מגניבים ביום הראיונות.

נרשמתי כי לא הייתה לי ברירה אחרת....זה או זה או כלום....

זה בגלל שהציונים שלי לא הספיקו לי לשום אוניברסיטה אחרת (ממוצע 102.4 ופסיכומטרי של 664)...בנוסף , יש לי שם קומבינות (אם אפשר לקרוא לזה ככה) עם ההנהלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטטוס בעתודה לאחר בחינת מכלול נתונייך למסלול העתודה, הוסרה מועמדותך למסלול זה

תוצאות ועדת קבלה לעתודה לאור מכלול נתונייך האישיים למול שאר המועמדים.

סעמק מה אני עושה עכשיו?!

לסרב להתגייס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

102.2 בגרויות

646 פסיכו.

ברור שזה נמוך אבל בר אילן קיבלו אותי לכלכלה.

אל תשכח שהצבא מסנן את המועמדים בינם לבין עצמם. אני לצערי לא התקבלתי למדמ"ח באת"א כמו שרציתי, למרות שהאוניברסיטה הייתה מקבלת אותי ככל הנראה - 109.21 בגרויות, 639 פסיכו (כנראה אני לא טיפוס של פסיכו) - 662 ממוצע בת"א.

לסרב להתגייס אל תמהר, נסה להתקשר למודיעין ולבקש מיונים לכל מיני מסלולים מיוחדים כמו שחקים וחבצלות (אם זה מעניין אותך בכלל), ואולי גם תלפיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שחלק גדול מהמיון הוא לאו דווקא הציונים, אלא היום בקינן שפי.

החבר'ה שהיו איתי באותו ממש אבל ממש לא נראו לי מתאימים.....לא עבדו בצוות, קטעו אנשים אחרים, היו שקטים כל היום (פחדו לדבר), כנשאלו מה יקרה אם הם לא יתקבלו לעתודה הם ענו שאז הם "יזרמו" ויחפשו משהו אחר....בדיוק ההפך ממה שהפסיכולוגים מחפשים..

למרות שהיו שם חברה הרבה יותר חכמים ממני, אני מאמין שאני עברתי ולא הם במיוחד בגלל היום הזה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

102.2 בגרויות

646 פסיכו.

ברור שזה נמוך אבל בר אילן קיבלו אותי לכלכלה.

סביר להניח שזה בגלל קינן שפי.

שנה שעברה אני התקבלתי עם פסיכו' של 639 ובגרויות של 98.2, והתקשרתי לעתודה לבדוק מה הרף לפסיכו' והם אמרו לי 625 (כי בהתחלה דחו אותי אחרי שקיבלתי 622 בפסיכו' הראשון שעשיתי באוקטובר). אז קשה לי להאמין שהרף לפסיכו' פתאום עלה ל-650.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...