לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

יאלללההה אני כבר משתגע בי"ג.. התקבלתי לכלכלה עיונית בבר אילן..

ובר אילן רוצים שאני אשלם ואשלח להם תוכנית לימודים, מישהו יודע איך זה מסתדר, מתי בדיוק הצבא מחזיר תשובה?

ובקשר לתשלום, אני משלם לבד את האוניברסיטה ואז הצבא שולח לי מענק, כן?

ומישהו יודע מה העתיד של תואר ראשון של כלכלה עיונית באזרחי? מבחינת עבודה ותנאי חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רומא, אתה יודע שבר אילן זה מוסד חצי דתי, נכון? כי בעיקרון אני פסלתי אותו ישר רק בגלל זה.

בקשר לתשלום - כן. אתה מקבל את הכסף לחשבון שלך בשני תשלומים של 4,500 ש"ח (ב-1.11 וב-1.4. למורות שהשנה זה היה ב-1.12 משום מה), ואתה משלם לבד לאונ'.

והעתיד, סביר להניח, הוא לעבוד באחד מהמקצועות הבאים, כאשר חלק מהם דרושים כמה השתלמויות: עבודה בבנק, יועץ השקעות, ברוקר, כלכלן, יועץ פיננסי, יועץ מס ויש אפשרות גם לרו"ח בעזרת כמה השלמות. גם תוכל לגלוש לנושאים קרובים כמו מימון, פרסום ושיווק אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מודע לעובדה המצערת הזאת, כי אני הכי חילוני שיש, אבל סבא שלי שעובד שם אמר לי שזה לא כזה נורא, שיש הרבה חילונים ובלה בלה בלה.. ממש לא רציתי לשם, אבל תל אביב לא קיבלו אותי, אז זה מה יש.

נקווה שזה באמת לא כזה נורא כמו שזה נראה. בנוסף עדיין לא קיבלתי מהצבא תשובה, אז יכול להיות שאני גם לא אצטרך בכלל לעבור את זה.

הצבא מממן 9 אלף כל שנה?

ולגבי המקצועות שציינת, יש לך מושג לגבי תנאים ושכר? בכללי אני מחפש משהו עם הקבלה לתנאים של תכנתים (משכורות ואוטו עם דלקן) בלי לעסוק בתכנות:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, טעות שלי, זה 4,250 בשני תשלומים שווים. הצבא מממן 8,500.

למורות שאם אתה לא גר בת"א או בגוש דן זה יכול להיות יותר (עד 23,500 בשנה, כולל איכותי, ככה שזה יוצא אולי 26,000 לשנה. , דרך עתידים, חפש בדפים הקודמים בת'רד הזה).

ובקשר לתנאים ולשכר - תנאים טובים ושכר טוב, תלוי בעבודות. בעבודה בתחום הפיננסי השכר הממוצע הוא מעל הממוצע הכללי של המשק באופן מובהק. אבל אל תבחר לעבוד במקום כלשהו בגלל השכר, שזה לא יהיה הקריטריון הראשון שלך בכל אופן, כי לא שווה לעבוד 8-10 שעות כל יום בעבודה שאתה לא נהנה ממנה, גם אם אתה מקבל משכורת של 20K. ובקשר למתכנתיים אני לא יודע, אבל בעבודות טובות ואם תגיע למעמד טוב בהחלט תוכל לקבל שכר של 20-25, כולל מכונית, פלאפון ועוד כמה הטבות שיכולות להצטבר לכמה אלפי שקלים בשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על האינפורמציה!

לצערי אני גר בבת ים וזה לא נחשב פריפריה..=\ יאאללה איזה באסה..

לפי מה שקראתי בדפים האחרים עלות האוניברסיטה היא כ9 אלף, זה בכולן ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח, טוב שלא נרשמתי לשם ;) ומה הקטע של הפיזיקה בטכניון? גם אם אני אלך ללמוד מתמטיקה שם יחייבו אותי בכמה קורסים בפיזיקה?

ועוד שאלה: כמה זמן לוקח לימוד אנגלית טכנית, והאם יש על זה ניקוד כלשהו? (130 באנגלית בפסיכומטרי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כאן לומד הנדסת חשמל בת"א?

כי זה פשוט ממש שכונה...אני מתחיל עכשיו סמסטר ב' של שנה א' 24 ש"ש (שירדו ל23 עם מודיפיקציות שונות ;D ויש מצב למתחת ל-20 עם רף הברזות בינוני/גבוה)

לא מסיים יותר מאוחר מ-4...יום אחד מסיים ב-1! מתחיל כל יום ב-9 ופרט ל-5 שעות חדו"א ברציפות (שזו הולכת להיות שואה גרעינית) לא נראה שהסמסטר הזה צריך להוות בעיה מיוחדת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...