לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 31 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פוייה טכניון :puke:

יותר מידי גשם, קצת מידי בנות, הרבה יותר מידי גיקים ומרצים מוזרים (גם ביחס למרצים ממקומות אחרים...)

IG ספר קצת על ההווי בקמפוס של הטכניון (TOPGUN וחבריו או איך שלא קוראים לכם מוזמנים להצטרף :-X)

lol... טופ גאן ובניו בע"מ :lol: (אני חושב שהספיק לי ללמוד להיום :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן גוריון- אוניברסיטה של סטלנים (היום פחות ממה שהייה לפני כמה שנים, אבל עדיין...), הכול בסבבה, ברוב המחלקות אין תחרותיות (יותר מידי...), והחיסרון היחיד זה שהאוניברסיטה נמצאת בבאר שבע :P (ומידע מיותר שהמרצים חושפים בגלל חוסר הדיסטאנס... ותאמינו לי, יש דברים שרצוי לא לדעת... :errrr:)

נ.ב.

IG, כנראה שאין דבר כזה "הספיק לי ללמוד להיום" :'(, כלומר כן הספיק, אבל לא הפסיק... :-\

הא...? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני יודע שמזמן הנושא הזה לא היה פעיל אבל חשבתי למיותר להתחיל נושא חדש לשאלה קטנה שיש לי והטארד הזה מתאים...

מישו יודע איזה מקבלים בעתידים??? =)

שמעתי על C2D! =)

שמועות על שווי של 11K...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ נכון.

מה שטוב בו זה שיש בו , בלו-ט'ות וזיכרון של ג'יגה, אבל לכונן יותר גדול לא הייתי מתנגד (רק 40 ג'יגה).

מחשב לצרכי לימוד (עתודאי) 40GB מספקים בהחלט ;) לצרכים אישיים זה כבר משהו אחר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה צריך מחשב ללימודים?

בשביל לגלוש לאתרי פורנו :yelclap:

מה זה השאלה הזו o_O

יש לך מושג כמה עבודות צריך להגיש, כמה חישובים צריך לעשות (בתוכנות כמו מאטלב ומתמטיקה) וכמה חיפוש צריך לעשות?

ואני בכלל לא מדבר על אלה שלומדים משהו שקשור למחשבים וצריכים לבנות כל מיני תוכנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לגלוש לאתרי פורנו :yelclap:

מה זה השאלה הזו o_O

יש לך מושג כמה עבודות צריך להגיש, כמה חישובים צריך לעשות (בתוכנות כמו מאטלב ומתמטיקה) וכמה חיפוש צריך לעשות?

ואני בכלל לא מדבר על אלה שלומדים משהו שקשור למחשבים וצריכים לבנות כל מיני תוכנות...

צודק... אני לומד הנדסת תוכנה ואני חייב מחשב כי אני נמצא רחוק מהבית וללכת 20 דקות בשביל שעה מחשב לא ממש כיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...