לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה - עמוד 32 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לסטודנטים פה - מתי חוזרים ללימודים? + ברבורים על עתודה

bezadon

Recommended Posts

• תגובות 487
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני היתי מאוכזב מהמחשב שקיבלנו מעתידים שנה שעברה 40 GB סך הכל אין צורב כרטיס מסך של 32 MB לעזאזל לכרטיס מבונה של אז היה יותר

והוא גם לא עובד לי כל כך טוב ויחסית לשנה שיהתה לפנינו לא היה שיפור גדול :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, המחשב שאתם מקבלים הוא מתנה לכם? או זמנית ללימודים האקדמיים?

יש כבר T62 לא?

בעיקרון זה ללימודים אבל עד שאתה מסיים תתואר המחשב גם ככה כבר לא שווה כלום אז לרוב משארים אותו לנו לעומת זאת אם אתה נושר רוב הסיכוים שיקחו אותו

בנוסף אם אתה מתקבל למקצוע חשוב אתה יכול לקבל מחשב הרבה יותר טוב מהצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שזה בולשיט...

חבר שלי לומד חשמל ופיסיקה בטכניון (בתוכנית המיוחדת הזו... שכחתי את השם...), והוא קיבל T40 בדיוק כמוני.

לפני 3 שנים...

והמחשב הזה נועד ללימודים מבחינת עתידים, בגלל זה הם לא משקיעים יותר מידי במחשב מותאם למשחקים... T60 קיים כבר כמה שנים אאל"ט, ואולי חוץ ממעבד וקצת תוספת לא השתנה בו הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שזה בולשיט...

חבר שלי לומד חשמל ופיסיקה בטכניון (בתוכנית המיוחדת הזו... שכחתי את השם...), והוא קיבל T40 בדיוק כמוני.

לפני 3 שנים...

והמחשב הזה נועד ללימודים מבחינת עתידים, בגלל זה הם לא משקיעים יותר מידי במחשב מותאם למשחקים... T60 קיים כבר כמה שנים אאל"ט, ואולי חוץ ממעבד וקצת תוספת לא השתנה בו הרבה...

התכונתי אחרי התואר ודווקא אם אתה במקצוע "חשוב" כמו חשמל ובמיוחד מחשבים יש יותר סיכוים שיקחו אותך להיות אחראי מצגות או משהוא בסגנון :lol:

ודוקא אם אתה לומד מקצוע אקזוטי שהצבא צריך ואין לו מספיק אנשים יש יותר סיכוי שתקבל עבודה טובה בצבא בכל מקרה אם אתה מתקבל לטכניון ומסיים עם ציונים גבוהים זה פותח לך הרבה דלתות ואל תאמין לIG הוא שקרן ידוע :) (סתם אני צוחק תקשיב לו ברוב הדברים הוא צודק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שמגיעים לקבע חולמים על להבים שונים שמאפשרים לחתוך את הוורידים בצורה יעילה יותר... או על טיול השיחרור :silly:

זזתי לכבוש אלומינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...