Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 22 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני רק קפצתי לפה לעדכן אותכם במצב הפרוייקט כי באמת שמזמן לא עדכנתי :nixweiss:

הייתי היום בסדנת פרספקס. ימצאתי בדיוק מה שרציתי כולל פרספקס שקוף בצבע כחול בהיר שכל כך התלהבתם ממנו :) הוא אמר לי להכין לו סרטוטים של כל מה שאני צריך והוא כבר יכין לי הכל. עדיף לי כי לי אישית אין הרבה ניסיון עם פרספקס ואני יתן למקצוען אמיתי לעשות את העבודה. וויתרתי על הרעיון להשתמש בפרספקס UV כי פרספקס כזה בצבע כחול ממש חלש ונראה יותר כמו סגול בהיר. במקום זה אני ילך על צבעים רגילים אבל חזקים מאוד (פרספקס כחול עמוק בכל פנים המארז)

אני עדיין חושב על לעשות כיסוי פרספקס ללוח אם מצאתי אצלו פרספקס בצבע כחול מט מחוספס שכזה...ממש יפה ומתאים בדיוק למטרה זו. הבעיה היא שבשביל לעשות את כל החורים ללוח צריך לפרק אותו מהמחשב ולקחת אותו לעבודה... ממש אין לי כוח לזה אז כנראה שהחלק הספציפי הזה ידחה עד שממש יהיה לי רצון ואני יחשוב בדיוק איך אני מחבר את כל הסיפור ביחד. בנתיים אני יעבוד על הסרטוטים ומחר אני כבר יעשה הזמנה.

יש לו גם מוטות פרספקס בכל עובי שאני רק רוצה ככה שכל הכפתורים במחשב יהיו מפרספקס. מוארים כמובן :) (כן ויתרתי על מציאת כפתורים של BULGIN)

חוץ מזה המסך LCD הכחול שרציתי הגיע לחבר שלי מחו"ל והוא אמור להכין לי אותו כולל בניית ממיר ל . דברים זזים עכשיו לאט אבל בכיוון הנכון ככה שברגע שיהיה לי את החומרים הדרושים העבודה תרוץ. אני כבר מת לסיים את הפרוייקט הזה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עדכון קטן להיום :)

עשיתי חור למסך LCD, קדחתי חורים לכפתורים של POWER ו RESET והורדתי צבע מהתחתית של המארז כהכנה לצביעה מחדש

החלון של LCD והחורים של הכפתורים (שמתי חתיכת פרספקס זמנית בחלון, הצבע האמיתי שלה יהיה כחול בהיר)

img1468mh5.jpg

ועוד זווית

img1471eu4.jpg

ומאחורה

img1474dj5.jpg

התחתית המשוייפת

img1478bv5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...