Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 23 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנתונים נשלטים ע"י תוכנה היא תציג מה שאני יגיד לה. אבל מה כבר אפשר להציג שם... אני רוצה שזה יהיה פרקטי ולא סתם ליופי ומבחינת שימושיות, הנתונים של הטמפ' הם הכי חשובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים נשלטים ע"י תוכנה היא תציג מה שאני יגיד לה. אבל מה כבר אפשר להציג שם... אני רוצה שזה יהיה פרקטי ולא סתם ליופי ומבחינת שימושיות, הנתונים של הטמפ' הם הכי חשובים

זיכרון פנוי, מהירות המעבד (במידה ועשית OC וגם אם לא זה נחמד) טמפ' כמובן, קצב הורדה והעלה באינטרנט, מהירות מאווררים.

באיזה תוכנה אתה משתמש? כנס לאתר שלה לרוב יש שם הרבה דוגמאות לתצוגה.

אני ממליץ לך על JALCDS , יש לא גם איקונים עם אנימציות שאתה יכול להציג, אבל אני לא יודע אם היא עובדת עם . ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד +++

כמה עלה המסך? וכמה הוצאת עליו עוד (רכיבים נוספים וכו') כדי להתאים אותו לUSB?

ואיפה קנית את הכל אם אפשר...

נשמע אחלה מסך כזה על הUSB ....

חבר שלי עובד בחברת אלקטרוניקה אז הוא הזמין לי כזה דרך מחלקת הרכש שלי. המסך עולה כ 100 שקל אני לא יודע כמה יעלה הממיר זה לא כזה משנה לי... הממיר בא מוכן אגב.

אם יהיו פה כמה אנשים שמעוניינים בקניית מסך כזה שיפנו אלי, במידה יתהיה כמות נכבדת נוכל לארגן הזמנה קבוצתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם המכירות פה, פיצלתי לך את ההודעות של המכירה והנושא החדש בפורום אלקטרוניקה ומודינג.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=206642.0

מי שמעוניין במסך תדברו על זה שם.

תמשיכו עם הודעות על הפרוייקט בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...