Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 24 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה אני מבין את החוסר סבלנות שלכם ואני באמת מצטער שאין עדכונים בזמן האחרון אבל מה לעשות יש לי עכשיו הרבה התחייבויות אחרות למרות שהרבה זמן כבר מגרד לי בידיים לעשות משהו בפרוייקט. אני מחכה להרבה דברים שאמורים להגיע אליי. אם הכל היה הולך חלק המארז כבר היה עומד צבוע עם חצי מהדברים מותקנים בתוכו. אני לא רוצה להתפשר על דברים ולסיים את הפרוייקט בצורה חפיפה, בשבילי זה כרטיס כניסה לעולם המודינג אם המארז הזה יצא טוב יש לי סיכוי לא רע לקבל חסות לפרוייקטים הבאים אז אני מעדיף לקחת דברים לאט ולחשוב 10 פעם לפני כל שינוי שאני מכניס מעכשיו והלאה

אני מבקש תהיו סבלנים וזה ישתלם בסוף ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יובל: מודרים מובילים בעולם נהנים מחסויות של חנויות מחשבים שמספקים להם חומרה וציוד לפרוייקטים שלהם בשביל פרסום. אני מאמין שאם המוד הזה יצא כמו שאני מתכנן יש לי סיכוי לחסות כזאת

ועכשיו עדכון קטן שיתן לכם מושג לגבי תוכניות לעתיד

img1491sw6.jpg

ומבט מבפנים

img1495ta5.jpg

והתכנון

img1497yl6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד :yelclap:

וכמו שנאמר מעליי, בהצלחה בקבלת החסות.

אבל אתה חושב שחנות מחשבים ישראלית תרצה לתת חסות למודר? כלומר בלי זלזול, אבל באץ לאנשים יש ראש קטן, וזה לא רק בנושא מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני באמת רוצה להאמין שאם הנושא יפתח ובאמת איזה חנות תרים כפפה ותתרום לפחות מאוורר לאיזה מודר כדי שהוא יפרסם שזה מהחנות

אז עולם המודינג כחול לבן יצעד עוד צעד קדימה.

אבל בארצינו קשה להאמין שזה יקרה.

אבל אין להשוות את החשיפה של המודים בחו"ל שמקבלים מאות אלפי צפיות ולפעמים מעל מליון למוד ההכי נצפה בארץ שזה 17 אלף השייך ל Alianyn

שהוא לדעתי מודר ברמה אחרת באמת.

אז עד שהמצב לא ישתנה לא נוכל לצפות שמשהו יתפתח.

אגב מה שנראה לי יעזור לעולם המודינג האישראלי זה תראדים באנגלית, מה שיתן חשיפה עולמית ולא רק מהארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם אריק, חשיפה של מודים בחו"ל יכולה רק לתרום, הקהילה שם הרבה יותר מפותחת ולאט לאט אני מפרסם את המוד שלי בעוד פורומים ובנתיים יש תגובות טובות.

חוץ מהפורום הזה ו BIT-TECH פרסמתי גם ב WIZD כאן:

http://www.wizdforums.co.uk/showthread.php?t=6027

וד"א אני לא מדבר ל חסות של חנות בארץ. לא חסר חנויות בחו"ל שתומכות במודרים ברחבי העולם.

יש כמה מודרים טובים מאוד בארץ שיכולים להשתלב היטב בקהילה העולמית כל מה שהם צריכים לעשות זה לפרסם את הפרוייקטים שלהם בפורומים בינלאומיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח אח... הלוואי עליי כשרון כמו שלכם.. אני מדבר ברצינות...

יש לנו פוטנציאל גדול בישראל

אולי שווה לעשות "כינוס פסגה" של כל החזקים בתחום ולהוציא איזה פרוייקט לתפארת מדינת :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Taimors: תודה :). לגבי שיעורי בית אל תהיה בטוח, אם תדפדף בחזרה לתחילת הפרוייקט תראה שהתוכנית המקורית הייתה בסיסית למדי, את רוב הדברים אילטרתי על הדרך, זה היתרון בפרוייקט שנפרס להרבה זמן, יש לך זמן לחשוב על איך לשפר דברים. כמו למשל העדכון האחרון. במקור הרעיון היה לכסות את האיזור רק בפרספקס אבל בזמן שחיכיתי לו עלו לי רעיונות חדשים.

FeedMe: בחו"ל יש קבוצות של מודרים שעובדים בשיתוף פעולה אבל בארץ אני חושב שזה יהיה קצת קשה. אנשים מערים שונות... סגנונות שונים... זה בעיה

טוב ועכשיו לעדכון של היום. סיימתי את מה שהתחלתי אתמול ו אפילו הוספתי איזה משהו קטן. והנה התמונות

הכיסוי במקומו (עדיין לא צמוד למקומות הרלוונטיים, רק השחלתי אותו פנימה)

img1498vt7.jpg

וכמה תקריבים על הכיסוי

img1500ms2.jpg

img1501vg9.jpg

img1503hc2.jpg

זהו זה להיום ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...