אתם חיים באשליות ואוחזים חזק בתפאורה הזויה - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם חיים באשליות ואוחזים חזק בתפאורה הזויה

scriewy

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Off topic

הספר שהוא ציטט זה Good omens של טרי פרטצ'ט

ובכן קראתי בעיון את כל הטרד. וגם צפיתי כמעט בכל החומר שמוצג הווידאו.

ולאור התגובות שעלו פה. היגעתי למסכנה אחת וודאית.

צדק scriewy בדבר אחד ואני מצטט "אבל אין מה לעשות רובכם אנשים שיטחיים ומונעים ע'י פסיכולוגיה פשוטה "

ועוד..."אתם מעדיפים הכל על מגש כסוף וכמה שיותר מתומצת ושיאכילו אותכם בכפית,"

ועוד..."ולמה אתם מחליטים נושאים שונים שמוצגים בדרגת אמינות שווה פעם לקבל ופעם לא. מה שמקובל על דעתכם מתקבל, מה שלא, לא מתקבל, אבל את דעתכם לא אתם קבעתם לעצמכם מאז הולדתכם."

והרבה מגיבים יש להם קושי בהבנת הנקרא, ואני אומר זאת עקב התגובות שהתעלמו מחלק חשוב מהפיסקה ואני מצטט -

"וכמובן זה לא מידע שנגדו נוקטים עמדות כי זה רק תאורתי והכל יכול להשתבש יותר מפעם,"

ואותם מגיבים שכינו בשמות גנאי את פותח הטרד, פשוט הראו קבל עם ועדה את רמת האינטליגנציה הנמוכה שלהם.

וכל מה שבעצם רצה להגיד פותח הטרד הוא, שזאת לא תורה מסיני אלא בגדר של אפשרות סבירה.

בכלל היקום מתנהל לפי חוקים משלו.

חוק מס' 1 הוא שאין חוק.

2. אין מצב סטטי ביקום שאנו מודעים לו.

3. כל דבר יכול לקרות בכל רגע ובכל מקום.

4. כל דבר ביקום עובר שינוי בכל רגע נתון.

לכן אני מסיק מכך שלפסול רעיון על הסף אפילו אם הוא נשמע הזוי. זוהיא טיפשות גמורה. ומראה על יכולת חשיבה מאוד מוגבלת...

תשמע אני פשוט חושב שפותח הת'רד לוקח כל תיאוריה הזויה שהוא אי פעם שמע ועושה מזה עובדה קיימת בלי לבדוק את העובדות פשוט כי זה חייב להיות נכון אם הממשלה לא אמרה על זה שום דבר אף פעם

קצת מזכיר את אדם ב Good omens... (אבל מצד שני אדם הוא האנטיכרייסט אז מותר לו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה ש duk4u הדגיש בדיוק כך. ואלה דברים בסיסיים. גם תגידו בטח שבעזרת פגיעה אנרגתית במקום הנכון אי אפשר להרוג בן אדם.

Guy King - אם "הנושא לא ממש מעסיק אותי למען האמת" אז למה אתה ממשיך לדבר ? מה שאמרת זו השקפתך, סבבה, אבל יש גם מציאות.

E.A (לשעבר Elad8) - לפני שאתה מבקש משהו תחשוב. מה ההבדל בין זה שלי הראו הוכחה, ואני מראה אותה לך, לבין שאני יראה לך אישית ואז אתה תלך להראות לעוד מישהו, וזה שתרא לו יגיד לך בדיוק את מה שאתה אומר לי. הוא יגיד לך תביא לי הוכחה כמו שאתה אומר לי. אז לאן התקדמתה פה ?

EvilSt!ng - אתה כמו שהיתה לפני שנתיים אותו דבר גם עכשיו. עד שלא תירא לפחות תשני קישוריות האחרונות בהודעתי הראשונה, אין לי מה להגיד.

ובכלל אין לך סבלנות לשבת ולצפות שעה וחצי באחת מהראיות היותר משובחות אז למה אתה צריך הסבר ? מה בכלל תבין מהסברי כשהכל עד עכשיו פורש אצלך כזיוני שכל פחחחחחחחח

אתה רוצה עוד זיוני שכל לך תקרא ידיעות אחרונות מעריב פנאי פלוס לאשה בלייזר קוסמופוליטן אולי תמצא תכתבה

How EvilSt!ng didtn change squat in tow years & keeping it dAwn

מי שלא מוכן, ונלחם נגד עצמו בראש אז תחזרו עוד שנתיים 3 כשתיהיו יותר רספטיביים.

עריכה:

Decktor - לא שרפת תכ.מסך שלך במקרה ב 2003 ? וכמה בדיוק עדכני הידע הכללי שלך שאתה קורא לזה תאוריות ? בגדר שלך הם תאוריות. איך לא אם אתה מגיב עם מידע שאולי קראת לפני 4 שנים ואתה חושב שזה מה ששולט.

אתה מתעצל אפילו להסתכל בפרטי באיזה תראדים קודמים זרקתי מידע, ואיזה. יש בכמה תחומים מידע כזה שמפורר את כל היסוד המדעי שעליו מתבוסס אותו תחום. לך תקרא על השבט דרופא, לך תקרא על ציורי קיר במנהרות, לך תקרא על לוחיות אם איורים מהרבה תחומים (החי,גוף האדם ועוד) שנמצאו בפרו ובצ'ילי.

אתה תמצא תקישוריות לזה מתראדים קודמים. אחי מצפיית ערוץ 8 ונשיונאל ג'יוקראפיק לא מגלים תעולם, ואני צפיתי הרבה בערוצים אלה. יש דברים שלא משדרים בטלויזיה.

אתה צופה בכלל בערוצים אלה ?

מישהו מכיר תתאגיד blackwater ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד: נמאס לי לערבל מים. מבחנתי הדיון הזה גמור. לא הוכחת לי שום דבר מלבד העובדה שאתה לא שפוי.

הוכחת לי שאתה חי באשליית קונספירציות/חייזרים/השתלטות איסלאם/אנשים במערות וכו'.

אתה אוחז חזק בתפאורה הזויה (מאוד) ורק נותר לי לרחם עליך. שיהיה לך בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה הזדמנות לצטט מתוך אחד הספרים האהובים עלי ;D

בדיחה של מי? אנשי הדת? אלוהים?

אתה מאמין באמור בקטע המדובר? שהמאובנים הם רק בדיחה? שאלוהים יצר אותם כדי לבלבל אותנו?

אל תתחילו את הויכוח הנדוש "מדע VS דת", זה לא השאלה. השאלה האם אתם מאמינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

scriewy . מישהו מכיר תתאגיד blackwater ?

אתה יכול לפרט?

תאגיד שכירי חרב דמיוני, הפועל במימון ארה"ב בעיראק , ולטענת המשוגעים שבין הקונספירטורים - גם בניו-אורלינס בשעת ההוריקן.

שוב, תאוריה בעייתית הסובלת מהרבה גוזמאות שקל להפריך, ו-0 הוכחות. מה שהיה פעם כוחות NATO סודיים , היום כוחות אמריקאיים סודיים.

טוב נו...

אגב, ניתוח פסכולוגי מעניין של דברי פותח התראד, לאורך עשרות העמודים.

- טוען טענות "מרחיקות לכת" מצד אחד, אך מתחמק להוכיחן מתוך הנחה לא מבוססת כי מדובר באמת ידועה לכל.

- תגובותיו סובלות ממליניאליזם, כלומר פחד מבוא "יום הדין" (אם כי באחד מצורותיו המודרניות). למזלו הוא לא הראשון ולא האחרון שמאמין שסוף העולם קרב ובא מחר בבוקר (או בעוד שנתיים לצורך העניין), ההסטוריה מראה שבכל פעם (למזלנו) סוף העולם לא מגיע. אני אישת - לא הייתי נלחץ ממה שיקרה עוד שנתיים-שלוש ;)

- מתעלם באלגנטיות מתגובות המבקשות הוכחה, או מציגות הפרכת נגד. שוב, גישה ידועה - העברת האחריות על הפרכת התאוריה למקבלה. באותה צרוה אני יכול להוכיח כי הקנגורו ישתלטו על העולם

- ומה באמת גר 10 ק"מ מתחת לכדה"א? ומה הוא נושם ? גופרית מותכת? ואיזה טמפרטורות הוא אוהב? כנראה טמפרטורות חמימות של 700 מעלות. שוב תאוריה שסותרת כל הגיון מדעי , ושכל ישר. וזה עדיין לא מונע מהכותב להציג אותה באילו היא אמת מוחלטת. ומי אנו שנתווכח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיחה של מי? אנשי הדת? אלוהים?

אתה מאמין באמור בקטע המדובר? שהמאובנים הם רק בדיחה? שאלוהים יצר אותם כדי לבלבל אותנו?

לעולם אל תגיב לציטוט מספר שלא קראת במלואו. אם היית קורא את הספר (ואם עוד לא קראת - לך תקרא עכשיו!) היית יודע כי מדובר בספר בדיוני סאטירי ותו-לו. שאפילו לא מתיימר להציג אמת מדעית כלשהיא....הממ... חוץ מזה שכביש ה M25 הוא בריאתו של השטן, אבל את זה כבר כולם יודעים. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעולם אל תגיב לציטוט מספר שלא קראת במלואו. אם היית קורא את הספר (ואם עוד לא קראת - לך תקרא עכשיו!) היית יודע כי מדובר בספר בדיוני סאטירי ותו-לו. שאפילו לא מתיימר להציג אמת מדעית כלשהיא....הממ... חוץ מזה שכביש ה M25 הוא בריאתו של השטן, אבל את זה כבר כולם יודעים. ;D

לא צריך לתקוף.

לא ידעתי שהספר סאטירי.

ועם כל הכבוד, אני לא צריך לבקש את אישורך על מה להגיב ועל מה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לתקוף.

לא ידעתי שהספר סאטירי.

ועם כל הכבוד, אני לא צריך לבקש את אישורך על מה להגיב ועל מה לא.

א) לא תקפתי, מדובר בעצה ידידותית ותו לא.

ב) ואתה בהחלט לא צריך לבקש את אישורי לרשום מה שבא לך :lol:

ג) ובכל מקרה , עצתי לכולכם, הגיבו רק אחרי שאתם יודעים על מה אתם מגיבים , ולא בגלל ש TheGreyMatter יתחיל "לתקוף" אותכם, אלא בגלל שכך תציגו תגובות מעט יותר רלוונטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי Decktor. ניראה לי שגם לך יש בעיה בהבנת הניקרא.

תקרא טוב טוב ותפנים, כי פשוט אין לי חשק לחזור על עצמי.

עם כל הכבוד....

עם כל הכבוד מה לא הבנתי?

שאתה טוען שאנחנו חייבים לפפתוח קצת את הראש כי אנחנו פוסלים כל דבר על הסף?

אני טוען שפותח הת'רד צריך להפסיק להאמין לכל תיאורית קונספירציה שהוא שומע לפני שהוא עוד יתחיל להאמין בתופסנוח הגדול ויתחיל לפחד מבואה של הממחטה הגדולה

עם כל הכבוד אני קראתי את מה שכתבת והבנתי כנראה שאתה לא מבין מה אני אומר

עריכה:

Decktor - לא שרפת תכ.מסך שלך במקרה ב 2003 ? וכמה בדיוק עדכני הידע הכללי שלך שאתה קורא לזה תאוריות ? בגדר שלך הם תאוריות. איך לא אם אתה מגיב עם מידע שאולי קראת לפני 4 שנים ואתה חושב שזה מה ששולט.

אתה מתעצל אפילו להסתכל בפרטי באיזה תראדים קודמים זרקתי מידע, ואיזה. יש בכמה תחומים מידע כזה שמפורר את כל היסוד המדעי שעליו מתבוסס אותו תחום. לך תקרא על השבט דרופא, לך תקרא על ציורי קיר במנהרות, לך תקרא על לוחיות אם איורים מהרבה תחומים (החי,גוף האדם ועוד) שנמצאו בפרו ובצ'ילי.

אתה תמצא תקישוריות לזה מתראדים קודמים. אחי מצפיית ערוץ 8 ונשיונאל ג'יוקראפיק לא מגלים תעולם, ואני צפיתי הרבה בערוצים אלה. יש דברים שלא משדרים בטלויזיה.

אתה צופה בכלל בערוצים אלה ?

\

מה הקשר בין כרטיס מסך ש THE TOOL שרף לי לבין כמה שאני יודע?

אם הייתי בפורום לפני 4 שנים אז זאת אומרת שאני לא יודע כלום מאז?

ובפעם האחרונה שבדקתי רוב התיאוריות האלה קיימות הרבה יותר זמן מ 4 שנים ואם אתה חושב שזה דבר חדש אז אני צריך לשלוח אותך ללמוד קצת על מה שאתה מנסה ללמד אותנו

ובקשר לשאלה האחרונה אני לא צופה בהם כי אין לי טלוויזיה אני חושב שזה דבר מיותר לחלוטין כשיש מחשב טוב עם מהיר והחנות ספרים משומשים ההכי גדולה בעיר נמצאת באותו בניין שאתה גר בו

נ.ב. כל הכבוד בכל זאת על זה שזכרת את הכרטיס מסך (למרות אי דיוק קטן :) ) יש לך חתיכת כנראה I'll give you that

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Guy King - אם "הנושא לא ממש מעסיק אותי למען האמת" אז למה אתה ממשיך לדבר ? מה שאמרת זו השקפתך, סבבה, אבל יש גם מציאות.

אני לא חייב להיות אובססיבי בנוגע למשהו בשביל לכתוב עליו פה תגובה של 5 דקות. ואני בין הבודדים פה שנתן לך את הכבוד וכן התייחס למה שכתבת, שאלתי אותך הרבה שאלות בתגובה שלי בעמוד 5, מן הסתם אתה לא מנסה ולא יכול לענות עליהם. להציג שאלות זה נחמד מצידך, אבל אם אתה רק יודע לשאול בתוכחה ואין לך אף תשובה זה לא רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו שאני מאמין שיש חיים חוץ מעל כוכבנו ביקום, האפשרות שלתרבויות יש את היכולת הטכנולוגית לעבור עשרות אלפי שנות אור אינה בגדר המציאות. אתה יכול להגיד שהם מתקדמים מאיתנו באלפי שנים, אבל אני לא חושב שבעוד 5000 שנים נוכל לעבור עשרות אלפי שנות אור במהירות סבירה. כל התאוריות האלה פשוט נופלות כאשר מציגים את הטיעון הפשוט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

parker מה הפכת להיות נביא?. כבר אתה יודע מה היכולות יהיו העוד 5000 שנה?. וגם אתה יודע בוודאות מה בגדר מציאות בקשר ליכולות של תרביות אחרות?. בכלל ניראה לי שרוב המשתתפים בטרד זה יצאו מפרופורציות. הרבה מכם משתמשים במונח מציאות כאילו הייתה מילת קסם. אז תרשו לי לחדש לכם. מציאות היא לא דבר מוחלט, מציאות יכולה להיות שונה מאדם לאדם. הכל תלוי בתובנה של המתבונן לסובב אותו, ובכושר יכולתו לנתח סיטואציות שמתרחשות במציאות העכשווית. ומאחר שנולדנו לא שווים (וטוב שכך) התפיסה שלנו לגבי מציאות תמיד תהייה שונה.

ומענה ל...Decktor אני אסביר לך מה לא הבנת. כתבת ואני מצטט..."תשמע אני פשוט חושב שפותח הת'רד לוקח כל תיאוריה הזויה שהוא אי פעם שמע ועושה מזה עובדה קיימת בלי לבדוק את העובדות "

וזה בפרוש לא נכון. ועל כך נתתי ציטוט מפי פותח הטרד שבחרת להתעלם ממנו והוא - "וכמובן זה לא מידע שנגדו נוקטים עמדות כי זה רק תאורתי והכל יכול להשתבש יותר מפעם," לכן טענתי שיש לך בעיה בהבנת הניקרא. או שפשוט לא הפנמת את מה שקראת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...