אתם חיים באשליות ואוחזים חזק בתפאורה הזויה - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם חיים באשליות ואוחזים חזק בתפאורה הזויה

scriewy

Recommended Posts

The Grey Matter - אתה לא יכול תוך חיפוש מסכן של שעתיים במנועי חיפוש לחשוב שאה יודע כבר הכל על הבן אדם על הפרוייקטים שלו ולהפריך אותו, גם לא תוך שבוע.

אך באותה מידה אינך מסוגל להתעלם מהטענות (הדי משכנעות לטעמי) הסוברות כי האדם הוא או שקרן, או מטורלל, או מנצל באופן ציני את תרבות החייזרים למען רווח כספי (תוך כדי אמירת דברים שאינם אמת).

אולי אני לא יכול לדעת הכל על אותו אדם , אבל אפשר לדעת הרבה - ולך (או לפחות לי) בטח שאסור להתעלם מכך. ובהתחשב בעדויות הבלתי ניתנות להפרכה שהבאתי , אני לא מרגיש חייב לדעת את כל מה שיש לדעת על אותו אדם , ובמיוחד לא את דברי היחצנ"ות העצמיים שלו בתור מומחה מטעם עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

TeaTime - כן,,, בטח התאפקת הרבה זמן לא להגיב. ומה הקשר בכלל לדבר איתי ? אתם לא הבתנם אפילו מה אני עושה. אני לא איזה ילד בן 7 שצועק לחברו יווו אחי יוו בוא לפה! בוא לפה! תירא מה מצאתי בביוב מאחורי הבית, בוא בוא, הינה ג ו פ ה של ע ככ ב ר ו ש ! שיוווווווו

אמרתי כבר אתם רבים נגד עצמיכם ולא נגדי כל השאלות והטיעונים שלכם.

ואני לא משהו חשוב,

באתי סתם להצביעה על משהו מעניין כמו אם היתה נפילת מכירים ל היתי בא ואומר גם, ואתם תחליטו לראות או לא. ומי ששואל מה זה והאם כדי בכלל לצפות בזה ולא מבין במה מדובר אחרי 10 דקות זה סתם אחד שבא לחפש אקשן ולהפיג תשיעמום שלו. בנתיים בעצם 90% פה כאלה.

ואין שום קשר ללדבר איתי, אין על מה לדבר איתי, מי שיוהב את זה וירצה עוד אני יתן עוד וזהו, מה עשיתם ממני מיוחד, אתם תפסתם רושם כזה. עוד פעם הפסיכולוגיה שלכם. אמרתי בהתחלה כבר אני טמבל פשוט כמוכם ! מה לא מובן בזה ? אבל הפסיכו שלכם גבר על הקלט שקיבלתם.

ואם היתי ממשיך בקו מחשבה פשוט כמוך למשל TeaTime היתי אומר תמשיך להסתכל על נוגה כי זה הכי רחוק שתגיעה בחייך.

אבל אני לא אומר את זה, אין טעם בזה וזה לא תורם לאף אחד. קפיששש

Pure Pro - מה בדיוק לא הבנת ? איזה חלק ? שזורעים לך חול בעיניים ? אתה רוצה ללמד אותי טכניקות זיוף בתוכנות תלת מימד שיראה אמיתי ? או איך עורכים סרטים מגנטים בלי לפגוע באות הרציף של ערוצ ואודיו ? או קווי סריקה בחיישנים דיגיטלים ? או שלא ראיתה כלום בעצם ?

לא הבנתי אתה מהספקנים ? או שאתה יודע, למי שיודע זה לא חדש.

ובכלל כל מי שלומד במסגרת לימודים (מילת מפתח היא "מסגרת") מקצועות ריאלים, ולא שם לב שיש כמה חורים לא מוסברים ולא טורח להתעניין מעבר למסגרת הלימודית, אז אותכם זה בטוח לא יעניין.

יאאללה איזה מאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הגבתי כי לא ראיתי את הסרטים (ואני גם לא מתכוון לראות) ולכן אני לא אבוא להתווכח על משהו שאין לי מושג בו(מה שאתה בפירוש לא רוצה לעשות, משום מה אתה מסרב להגן על הדברים שהצגת)

אתה לא ילד בן 7 שצועק, אתה ילד בן 20 (או ואטאוור הגיל שלך) שצועק משקרים לכם!! הנה יש חייזרים מאחוריכם ובורח.

לא באת להציג לנו את הדברים, כי דברים כאלה, שצפוי שיתקלו בזילזול, לא יכולים להיות מוצגים כך על השולחן ללא הגנה. כל פעם שמישהו זילזל בסרטים שלך, קראת לו אטום ואמרת לו ללכת לחפש מידע. כמישהו עשה את זה וניסה ממש לדון איתך על התוכן של הסרטים, זרקת מילים באויר של "קונספירציות" ידועות והתחמקת בטענות של "לא חיפשת מספיק". אתה טוען שאתה סתם טמבל, אך מחזיק בידע בלום שאנשים אחרים לא היו רוצים שנדע, אך מסרב להסביר ורק זורק חצאי משפטים באויר. הויכוח כאן הוא לא נגדך, הוא איתך על הטענות שהצגת, רוצה להגן עליהם? יופי בא נתווכח, לא רוצה? יופי, זכותנו לשלול אותם על הסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיייייייייי אחי ת'חופר עם תעודות.

קראתי, ראיתי, צפיתי והקשבתי ויש לי להגיד לך כמה דברים פשוטים:

- אם אתה יודע את העתיד אז אין לך עתיד.

- ראית יותר מידי סרטי בדיוני ופלישה.

- אתה חושב שממשלה שלנו (של ישראל) יש זמן וכסף לבזבז על חייזירים? כן בטח, חח כסף אין לנו וזמן בטוח שאין כי כל מה שיש לנו בראש זה מה לעשות עם הערבים ואיך לסגור איתם משהו =\

תראה יש מאות מיליארדים של גלקסיות, אני מאמין שבטוח יש עוד לפחות 1000 יצורים שאנחנו לא מכירים אותם, והם שונים מאיתנו.

אני מאמין שיש חיים מחוץ לכדור הזה.

בקיצור, אחי אתה תקוע בבועה ענקית, כל הדברים האלו דבילים, כי גם אני יכול עכשיו להגיע לשם ולנואם עם כל מה שראיתי, קראתי ועוד להמציא דברים חדשים ולדבר במבט בטוח וכל זה, כמו שאמרת שאפשר לספר משהו שבכלל לא אמיתי בטון ובצורה טובה אז יאמינו לך.

אין לי מה להגיד יותר, סתם ביזבזתי זמן על השטות הגמורה הזאת כי הכל פה זה בולשיט אחד גדול, ולהגיד לך את האמת? מצידי שכולנו נמות ביחד ב2012 אבל שלא ימותו עכשיו חיילים בקרב בלבנון כי אז זה יכאב לרובנו ושנמות כולנו ביחד זה לא יכאב לאף אחד כי לא יהיה למי שיכאב.

ועוד משהו קטן, TeaTime תמיד חשבתי שאתה אדם חכם =] עכשיו הוכחת לי את זה :D .

אז שיהיה לך המשך גלישה נעימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

scriewy . אל תנסה להעמיד אף אחד במקומו, פשוט אין טעם. אלו שאינם מסתדרים עם מידע (לא יודע אם מידע זאת המילה) חדש. כי אז במילא ימאנו להקשיב. ואם יש לך עוד לינקים כמו בעמוד הראשון של דיון זה, אני אשמח לקבל. ואני יכול להגיד לך שאני מטבעי סקפטי ואני לא רואה את זה כמיגבלה. ההיפך הוא הנכון סקפטי זה אומר לשאול שאלות, מה שלצערי רוב המשתתפים פה בדיון נמנעו מלעשות. כי היו שבויים בדיעותיהם שזה אומר לנעול את התאים האפורים.

בנושא חייזרים דעתי היא שפשוט לא יתכן שאנחנו יצורים נדירים ביקום, והסיבה פשוטה. ישנם עובדות שהוכחו בוודאות 1. בכל מקום ביקום ישנם החומרים שממנו אנחנו נוצרנו. עובדה שנייה גודלו הבלתי נתפס של היקום וכמות הבילתי נתפסת של כוכבים וגלקסיות. ופשוט לא יתכן שכדור הארץ הוא יחידי מסוגו. וגם אם כן כבר הוכח שחיים יכולים להתפתח בסביבות הכי עוינות. ותוסיף את העובדה הפשוטה שאננו יודעים הכל ובטח לעולם לא, ובטח עדיף שכך. מעט העובדות האלה שאנחנו כן יודעים מביאה למסקנה הבאה. שבטח אין ליפסול על הסף את האפשרות שתרבויות אחרות אכן קיימות. ויתרה מכך הסבירות שהם קיימות גדולה על האפשרות האחרת. אם אותם תרבויות ביקרו אותנו אכן זאת שאלה שאני לפחות טרם קיבלתי מענה. ודווקא בגלל שאני מאלו ששואלים אז אינפורמציה בנושא תמיד תתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

scriewy . אל תנסה להעמיד אף אחד במקומו, פשוט אין טעם. אלו שאינם מסתדרים עם מידע (לא יודע אם מידע זאת המילה) חדש. כי אז במילא ימאנו להקשיב. ואם יש לך עוד לינקים כמו בעמוד הראשון של דיון זה, אני אשמח לקבל. ואני יכול להגיד לך שאני מטבעי סקפטי ואני לא רואה את זה כמיגבלה. ההיפך הוא הנכון סקפטי זה אומר לשאול שאלות, מה שלצערי רוב המשתתפים פה בדיון נמנעו מלעשות. כי היו שבויים בדיעותיהם שזה אומר לנעול את התאים האפורים.

בנושא חייזרים דעתי היא שפשוט לא יתכן שאנחנו יצורים נדירים ביקום, והסיבה פשוטה. ישנם עובדות שהוכחו בוודאות 1. בכל מקום ביקום ישנם החומרים שממנו אנחנו נוצרנו. עובדה שנייה גודלו הבלתי נתפס של היקום וכמות הבילתי נתפסת של כוכבים וגלקסיות. ופשוט לא יתכן שכדור הארץ הוא יחידי מסוגו. וגם אם כן כבר הוכח שחיים יכולים להתפתח בסביבות הכי עוינות. ותוסיף את העובדה הפשוטה שאננו יודעים הכל ובטח לעולם לא, ובטח עדיף שכך. מעט העובדות האלה שאנחנו כן יודעים מביאה למסקנה הבאה. שבטח אין ליפסול על הסף את האפשרות שתרבויות אחרות אכן קיימות. ויתרה מכך הסבירות שהם קיימות גדולה על האפשרות האחרת. אם אותם תרבויות ביקרו אותנו אכן זאת שאלה שאני לפחות טרם קיבלתי מענה. ודווקא בגלל שאני מאלו ששואלים אז אינפורמציה בנושא תמיד תתקבל בברכה.

זה מידע, וכל מה שרשום פה הוא כ-תאוריה בלבד, כי אין הוכחות ברורות ש100% אומרות משהו.

ועד עכשיו אני לא מבין איך אתם בכלל עוסקים בזה עכשיו, עם כל מה שקורה בצפון? אתם אז אשכרה חיים בבועה, כי ת'אמת ? הייתי מעדיף לבזבז את הזמן שבזבתי על זה למשהו שקשור לתרום למדינה לעזור למדינה במצב מלחמה.

חייזרים זאת בעיה כללית של כל בני האדם, אבל עכשיו יש לנו בעיה לכל העם היהודי, ואנחנו כולה 13 מיליון אז עזבו את זה, ותתרכזו בדברים שאולי יעזרו לנו יותר עכשיו.

כי אם תריבו לי עכשיו על החייזרים האלו שאף אחד בכדור הזה לא יודע 100% אם הם קיימים אז לא יצא מזה כלום כי מי יודע אם נשרוד את המלחמה עכשיו אז דיי עם השטויות האלו.

ד"א יש משהו קטן שראיתי וקראתי, שרשום על החייזרים בתנ"ך וכל זה, אני בן אדם לא דתי בכלל, אבל יש לי חברים שהם דתים, דוסים וכו' שמכבדים אותי ואני אותם ושאלתי אותם על זה, והם ביררו עם הרבים שלהם וכל זה ובסוף זה בכלל לא חייזרים, זה מלאכי שמים ויש לזה עוד כמה תאוריות קטנות (לזה שהם מלאכי שמים..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו נזכרתי רק בשאלה אחת, שהייתה לי בכל מה שקראתי, ראיתי וכו'...

מי הם ילדי אינדיגו ? וילדי הקריסטל ? כי קראתי כמה דברים עליהם מקטעים שהביאו פה ואחרי זה עוד בגוגל וכל מה שקראתי נראה לי כמו המשחק WOW, כאילו אתה נולד רגיל, אם אתה הולך בדרך האינדיגו בשלב מסויים אתה עולה רמה לאינדיגו ואז מאינדיגו לקריסטל ? WTF ? ? ? מעניין כמה EXP אני צריך עד שאני עולה לקריסטל חח =\

או שיש את הדרך הטיפה קלה יותר, שאתה נולד אינדיגו ואז אחרי כמה שנים נהפך להיות קריסטל.....

אשמח מאוד אם תרחיב קצת על הנושא ההזוי הזה =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מידע, וכל מה שרשום פה הוא כ-תאוריה בלבד, כי אין הוכחות ברורות ש100% אומרות משהו.

ועד עכשיו אני לא מבין איך אתם בכלל עוסקים בזה עכשיו, עם כל מה שקורה בצפון? אתם אז אשכרה חיים בבועה, כי ת'אמת ? הייתי מעדיף לבזבז את הזמן שבזבתי על זה למשהו שקשור לתרום למדינה לעזור למדינה במצב מלחמה.

חייזרים זאת בעיה כללית של כל בני האדם, אבל עכשיו יש לנו בעיה לכל העם היהודי, ואנחנו כולה 13 מיליון אז עזבו את זה, ותתרכזו בדברים שאולי יעזרו לנו יותר עכשיו.

כי אם תריבו לי עכשיו על החייזרים האלו שאף אחד בכדור הזה לא יודע 100% אם הם קיימים אז לא יצא מזה כלום כי מי יודע אם נשרוד את המלחמה עכשיו אז דיי עם השטויות האלו.

ד"א יש משהו קטן שראיתי וקראתי, שרשום על החייזרים בתנ"ך וכל זה, אני בן אדם לא דתי בכלל, אבל יש לי חברים שהם דתים, דוסים וכו' שמכבדים אותי ואני אותם ושאלתי אותם על זה, והם ביררו עם הרבים שלהם וכל זה ובסוף זה בכלל לא חייזרים, זה מלאכי שמים ויש לזה עוד כמה תאוריות קטנות (לזה שהם מלאכי שמים..).

איפה קראת שמישהו דיבר על עובדות?

בכלל מדוע באמת אתה מבזבז זמן בדיון הזה ולא תורם למדינה ? זה עדיף מלהיות רק מעדיף.

וגם תרשה לנו להחליט במה לעסוק עכשיו ובמה לא.

ואם כבר יש לך קשר עם מלאכים, אז תבקש אותם שיפגישו אותנו עם חייזרים. ואולי נלמד מהם כמה דברים טובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה קראת שמישהו דיבר על עובדות?

בכלל מדוע באמת אתה מבזבז זמן בדיון הזה ולא תורם למדינה ? זה עדיף מלהיות רק מעדיף.

וגם תרשה לנו להחליט במה לעסוק עכשיו ובמה לא.

ואם כבר יש לך קשר עם מלאכים, אז תבקש אותם שיפגישו אותנו עם חייזרים. ואולי נלמד מהם כמה דברים טובים...

איפה רשמתי שיש לי קשר עם מלאכים ? חחחחח אך אתה מצחיק.

ומי דיבר על עבודות ? תחזור כמה דפים אחורה ותראה את חברך רושם, "אלה לא תיאוריות אלה עבודות, אתה קורא לזה תאוריות" ודברים דומים לכך, אתה כנראה סנילי + חולם וכנראה בגלל זה אתה מדבר כך.

אם הייתי יכול הייתי עכשיו תורם, אבל לצערי אני בקנדה ועוד שבוע נחזור ואז נראה :)

אני ציוותי עליך לתרום ? אני אמרתי לך אם לא תתרום אני ארצח אותך ? נו באמת, צא מהבועה.

ד"א מצידי תעסוק בזנות =\ לא ממש מעניין אותי, כי גם ככה אתה נוטע לסניליות וחלום אז....

ועוד משהו קטן, לך לישון, כי עכשיו 6 וחצי בבוקר, ואתה כנראה עוד לפני זה כי ראיתי אותך מגיב ב5 =\ פה רק 11 בערב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Taimors אתה פשוט גס רוח...

ותמסור ד"ש למלאכים ממני.

What Ever =\

ותמסור לבד, מה אני סנג'ר ?

קיצור אין לי כוח לריב איתך :)

ועוד משהו קטן, אמרת למישהו פה שיש לו 7000 הודעות שהוא ספאמר או משהו דומה נכון ? אז לידיעתכם אם אני לא טועה הודעות בפורום הזה לא מעלות מונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TeaTime - נצא לטיול: אני יודע שלא ראיתה תסרטים, ולא אמרתי הגבת לסרטים, אלה בכלל הגבת, אם היתי אומר הגבת לסרטים אז היתי מזכיר , אני בטוח שראיתה תת'ראד הזה כבר ונמנעת מלהגיב קודם <- זה מה שאמרתי.

ולמה שאני אגן עליהם, הם מדברים בשם עצמם, וזה רק קמצוץ מהמידע שקיים, ואפילו מי שיראה את אלה לא יוכל להגיב הרבה נגד, כי יש עוד הרבה מאיפה שזה בא.

וכשנתתי תדוגמא בעזרת גיל אז שם הדגש לא על הגיל אלה על רמת נושא מעניין, בגילאים ההם זו הרמה, ודילגתי לדוגמה של רמה כמו לתת מידע לידע כללי, כמו המכירי , באתי רגוע לחלוק ידע כללי, ולא כמו שאתה רואה אותי צועק משקרים לכם, אני לא בא ברמה אובססיבית וצועק, אולי בגלל שהמידע קשה לקבלה ורחוק מתעסוקתכם היום יומית אז ברמה המוצגת כבר נירא לכם שאני צועק את זה כמו מטורף.

ואם אתה יודע שדברים כאלה יתקלו בזילזול, מה מפריע לך לדלג על השלב הזה אם אתה מודע לשלב הזה. אני לא אומר לך עכשיו יאלה תמשיך, לא באתי לפה לשכנע אף אחד. "לא מעניין אותך ירידת מכירים כרצונך"

ובנתיים אף אחד לא ראה את כל הסרטים האלה, על מה אתה מדבר ? על מה כולכם מדברים בכלל ? קודם כנסו למים תשחו טיפה ואז תגידו איך המים, תפסיקו לדבר מהצד. ולמה בדיוק לא יכולים להיות מוצגים כף ? הרי אמרתי: ראיה ויזואלית בבית משפט באיכות מסריחה וירודה לא מעלה לאף אחד גבות ומשאירה אנשים פעורי פה בלי קשר לכמה מזוויעה התוכן של אותה ראיה יהיה לאומת עב'מים. יש לכם מחסום תעברו אותו.

בנתיים אף אחד לא ניסה לדון על התוכן של הסרטים, רק שאלו ואיך המים חמים ? נעימים ? מלוחים מתוקים ? שווה להכנס ? לכל אחד זה מתקבל אחרת, לכן תבדקו בעצמיכם.

התחמקות ?! מה התחמקות אתם באמת לא מחפשים מספיק ולא מחפשים בכלל, ואפילו מה שמביאים לכם ביד אתם לא רוצים להחזיק, ובכח אני לא אדחוף לכם כלום !

כן אני סתם טמבל מהרחוב כמוכם, והמידע שיש לי זה ידע כללי פשוט, זה שאתם לא בחוגים הנכונים לא הופך אותו לבלום, למה אתה מסתכל על זה מזוית מבט אחת ?

אתה עכשיו מדבר רק מתוך מה שאתה רואה כלפי החוץ, אין ביכולתך לחשוב על עוד מצבים ? למה אני יודע למה אתה עונה בצורתך ואתה לא יודע מתוך מה אני מדבר ?

כי אתה מקובע על ראיה אחת, דוגמה פשוטה: כמו שהלבנונים לא יבינו למה אנחנו מפוצצים אותם ויתעצבנו ואנחנו לא מבינים תטרוריסטים למה הם מפוצצים אותנו ונתעצבן. וכך מתחילם מלחמות כל צד מקובע על שלו וזהו. למזלינו בעולם המידע זה לא חייב להיות כך, שכל אחד עם השקפתו על העולם, אפשר ללמד ולהראות דברים חדשים. עדיין, אתה גם לא יכול לרשום אפילו את כל מה שרשמת כשאתה מדבר בלי לראות במה מדובר. מישהו כבר הגיב בדומה לך.

האם אני רואה פה תבנית של אנשים לא מיודעים ?

לתווכח על מה ? איך אתה רוצה להתווכח אם אין בידך שום ידע עדכני בנושא ? איזה חכם אתה. אני משאר שגם Taimors חכם :smile1:

אני לא מתכוון להתווכח על הדרך המקובעת שעלית עליה לפני כמה שנים כשסגרת תעיניין הזה בפני עצמך, וממתי אתה במקום ללכת לראות מכירי בקישורית שמישהו נותן לך מתחיל להתווכח עם הבחור על המכירים לפני שבדקת אותם ?

תעשו אנלוגיות למה שאתם אומרים ואז יתבהר לכם יותר טוב מה אתם בעצם אומרים.

נגיד סתכלו על Taimors - מתוך דבריו אני בקלות מבין שהוא ראה סירטון אחד מסכן מה 6 שהבאתי עד עכשיו. והוא חושב שהוא הבין הכל כבר יחסית.

תעתיד אני לא יודע, אין בשום מקום רציני קביעת עתיד, עתיד זה מכשפים ומגידי עתידות, אני לא נכנס לתחום הזה.

אבל אני שמח שהבנת תנקודה: - "כמו שאמרת שאפשר לספר משהו שבכלל לא אמיתי בטון ובצורה טובה אז יאמינו לך."

בצפון בלאגן, ומה קרה בעירק לפני שהתחיל הבלאגן אצלינו בצפון לא אכפת לך ? ובסמוליה ? אפגאניסטן ומלא מקומות אחרים. הבעיה עולמית ולא מקומית, המוסלמים הקיצוניים החפרים האלה, אני מקווה שלא יצליחו להתאחד כל מוסלמי העולם נגדינו.

אינדיגו וקריסטל לא התעניינתי בזה, בגדול אם אני זוכר זה תערובת גנים של חוצן עם אנוש מה שמקנה להם כמה יכולות מפותחות מגיל קטן. אם אתה רוצה לדעת בדיוק לך לאתר הראשון ש DUFUS הביא בעמ' הראשון, הם עושים שם כתבות קבוע על נושא עב'מים.

מי שאוהב לקרוא פה יש מלא לקרוא, וגם תסירטונים הכי נפוצים ברשת על הנושא וצילומים www.ufocasebook.com ומאוד עדכני בנושא מרחבי העולם.

וזה אתר הבית של הפרוייקט www.disclosureproject.org והפרוייקט לא רווחי לאומת מה שגריי מאטר אמר, אני לא הסתובבתי באתר, אין לי סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינדיגו וקריסטל לא התעניינתי בזה, בגדול אם אני זוכר זה תערובת גנים של חוצן עם אנוש מה שמקנה להם כמה יכולות מפותחות מגיל קטן. אם אתה רוצה לדעת בדיוק לך לאתר הראשון ש DUFUS הביא בעמ' הראשון, הם עושים שם כתבות קבוע על נושא עב'מים.

אתה יודע כמה אידיוטי ומופרך זה נשמע? הסיכוי שביצית אנושית מופרה שהוסיפו לה גנים של יצור שהתפתח בעולם אחר תצליח בכלל להתפתח לתינוק הרבה יותר קטנה מהסיכוי שתצליח להכניס להריון אמבה. במקרה של האמבה, לפחות יש כמה גנים משותפים. לעזאזל גנים, לפחות שניכם מבוססים על DNA! הסבירות שיצור שהתפתח מלכתחילה בנפרד יהיה מבוסס גם על DNA כל כך קטנה שזה מגוחך.

בני אדם ושימפנזים לא יכולים להתרבות, כשיותר מ- 98% מהקוד הגנטי שלנו זהה. אתה מצפה שבני אדם ומשהו שבכלל לא קרוב אלינו יוכלו להתרבות? ושהצאצא עוד יראה בדיוק כמו בן אדם רגיל? ::)

הניו אייג'רים האלו, יש משהו שהם לא יאמינו בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...