אתם חיים באשליות ואוחזים חזק בתפאורה הזויה - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם חיים באשליות ואוחזים חזק בתפאורה הזויה

scriewy

Recommended Posts

scriewy . אל תתרגש מ EvDoggyDogg זה אחד שקודם כל מדבר ורק אחר כך הוא חושב, אם בכלל. וגם לא מובן לי כלל וכלל מדוע הוא ממשיך לעקוב אחרי הדיון, של אוכלי סמים שמפיהם נוטפים דברים הזויים. מה יש לבר דעת לחפש כאן? אלא אם כן זוהיא הרמה שהוא קולט. גם הכינויים שהוא פולט על חברי הפורום מורידה את הרמה פה ממש לשפל. וגם אם שמת לב לתגובותיו בכל הדיון הזה, לא היו יותר מאשר לפסול על הסף כולל שמות גנאי. ללא התייחסות לנושא ושום דבר ענייני. זה אומר הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי ההודעות שלי עוסקות בתחום המחשבים ותרומה לפורום.שמתם לב שכל ההודעות שלו נכתבות מאוחר בלילה?

:cool2:

לפי התגובות שלך בדיון הזה. עכשיו ברור מעל כל צל של ספק מה התרומה שלך לפורום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תיקון זה לא דיון הזוי

דיון הזוי זה דיון מצחיק שאתה אומר עד כמה מטומטם הבן אדם

זה דיון של אחד שלוקח סמים קשים ומראה תטמטום עד שזה מעצבן והוא כול כך בטוח בזה וממשיך לחפור עם כול תגובה של עמוד וחצי

זה דיון של נרקומן בדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תיקון זה לא דיון הזוי

דיון הזוי זה דיון מצחיק שאתה אומר עד כמה מטומטם הבן אדם

זה דיון של אחד שלוקח סמים קשים ומראה תטמטום עד שזה מעצבן והוא כול כך בטוח בזה וממשיך לחפור עם כול תגובה של עמוד וחצי

זה דיון של נרקומן בדם

כמה עצוב שיש כאלו שכאשר אינם מסוגלים להשתתף בצורה עיניינית בדיון. (כנראה מחוסר יכולת אינטקטואלית) בוחרים בדרך נלוזה של גידופים.

תעשו טובה צאו מדיון זה, ותחסכו מאיתנו את תגובתכם. ותנו לאלה שמעוניינים לנהל את הדיון להמשיך בו. וכבר אמרתי ואני חוזר ואומר אם הדיון הזה של מסוממים וכל הדברים שנאמרים בו הזויים. אז מה לכם כי תשתתפו בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עצוב שיש כאלו שכאשר אינם מסוגלים להשתתף בצורה עיניינית בדיון. (כנראה מחוסר יכולת אינטקטואלית) בוחרים בדרך נלוזה של גידופים.

תעשו טובה צאו מדיון זה, ותחסכו מאיתנו את תגובתכם. ותנו לאלה שמעוניינים לנהל את הדיון להמשיך בו. וכבר אמרתי ואני חוזר ואומר אם הדיון הזה של מסוממים וכל הדברים שנאמרים בו הזויים. אז מה לכם כי תשתתפו בו.

אם אתה מדבר על יכולת אינטלקטואלית תלמד לכתוב כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה עוד משהו, מוגש בצורה לא מזעזעת ורגוע לכל החלשי לב לנושא עב'מים -

http://video.google.com/videoplay?docid=-8301005278479559011

E.A (לשעבר Elad8) - אמרתי משהו לגבי שגיאות כתיב בעמ' 3 שורה 15, יש לך תשובה ? שאתה עוד פעם מדבר על זה.

The Grey Matter - אתה לא יכול תוך חיפוש מסכן של שעתיים במנועי חיפוש לחשוב שאה יודע כבר הכל על הבן אדם על הפרוייקטים שלו ולהפריך אותו, גם לא תוך שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר כדי לדון איתך אני צריך לבזבז יותר משבוע מחיי בחקר הטענה שלך ורק אחר כך תקבל את טיעוני? תודה אבל לא תודה

לזה אני אגיב בכך שאתה חקרת יותר מידי לעניין, וכבר לא רואה את העובדות שעל פני השטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...