אתם חיים באשליות ואוחזים חזק בתפאורה הזויה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם חיים באשליות ואוחזים חזק בתפאורה הזויה

scriewy

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תוכיח שהם כן קימים

אבל! אי אפשר להוכיח כלום, כי כל פיסת מידע יכולה להיות מזויפת...

תראה את הווידיאו הראשון זה נותן לך הוכחה. כמו כן אתה לא יכולה להגיד שהכל מזוייף זה כמו שאני יגיד לך כדור הארץ לא עגול מה יש לך לומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה את הווידיאו הראשון זה נותן לך הוכחה. כמו כן אתה לא יכולה להגיד שהכל מזוייף זה כמו שאני יגיד לך כדור הארץ לא עגול מה יש לך לומר?

היית פעם בים הפתוח? תסט פעם במטוס? כשמסתכלים על האופק רואים איך כדור הארץ מתעגל...

ואני לא אומר שהכל מזויף אני אומר שאי אפשר לדעת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

scriewy אתה יכול להפסיק לזיין את השכל פעם אחת ולשם שינוי להסביר את התאורייה שלך תכלס בלי זיוני שכל מיותרים ?

ביקשתי 5 שורות ואתה רשמת 40 ועדיין המון דיבורים בלי להגיד בעצם כלום

זה כמו התאורייה הזאת בספר "מרכבות האלים" ? שנשמעה לי דווקא דיי סבירה והגיונית למרות שאני עדיין לא מאמין בזה... בעיקרון אני לא מאמין בכלום ,אני אתאיסט כרגע כך שאני פנוי לאמונות שונות אם מישהו מוכן להציע אחת ? ::)

ואם הממשלות מסתירות את המידע אז איך זה שכל 4 שנים מתחלפים עשרות אנשים אם לא יותר ואף אחד עדיין לא גילה את הסוד מאף מדינה ?

מי שותף לסוד הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

scriewy אתה יכול להפסיק לזיין את השכל פעם אחת ולשם שינוי להסביר את התאורייה שלך תכלס בלי זיוני שכל מיותרים ?

כרגע כך שאני פנוי לאמונות שונות אם מישהו מוכן להציע אחת ? ::)

יש בנועדת עכשיו הנחה 40 אחוז על יהדות, בגלל המצב הבטחוני המחירים נפלו!

www.noarelogion.co.il/products/jewishreligi0n.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית פעם בים הפתוח? תסט פעם במטוס? כשמסתכלים על האופק רואים איך כדור הארץ מתעגל...

ואני לא אומר שהכל מזויף אני אומר שאי אפשר לדעת!

אתה ממש לא רואה אותו עגול אלה את האופק שלו וזה שהוא עגול זאת קונספרציה כל הצלומים וכל ההוכחות מזוייפות :screwy:

פשוט תראה את הווידיאו הראשון ותבין כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה מצחיק?

כדור הארץ באמת לא עגול ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדור הארץ כן עגול, אולי האדמה פה לא עגולה אבל האטמוספרה שמקיפה את כדור הארץ עגולה והיא גם חלק מכדור הארץ אז הוא כן עגול, ולאלה שבאמת חושבים שכדור הארץ לא עגול, אז מה הוא? משלוש? מרובע? מעוין? מהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...