אתם חיים באשליות ואוחזים חזק בתפאורה הזויה - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם חיים באשליות ואוחזים חזק בתפאורה הזויה

scriewy

Recommended Posts

בני אדם ושימפנזים לא יכולים להתרבות, כשיותר מ- 98% מהקוד הגנטי שלנו זהה. אתה מצפה שבני אדם ומשהו שבכלל לא קרוב אלינו יוכלו להתרבות? ושהצאצא עוד יראה בדיוק כמו בן אדם רגיל? ::)

אלא אם אתה מייחס לחיזריים יכולת טכנולוגיית-מדעית בלתי ידועה (ולכן אולי אלוהית כמעט), ואז אתה מניח שהם הגיעו לשלב מתקדם כ"כ שהם יכולים לייצור DNA כרצונם שהזיווג שלו עם DNA אנושי ייתן תוצאות כרצונם. אבל זה רק טיעון שאני מנדב לטובת אלו שבאמת מאמינים בזה, שיהיה ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי יותר מסרטון אחד, לא ראיתי 6 =\ כי לא ראיתי שהבאת 6 ראיתי 2 + בכל מיקרה הרבה משם דיי בולשיט ומעצבן שכבר אוכל לך ת'שכל :kopfpatsch: =\

עכשיו עירבוב גנים? WTF? זה נשמע ממש הגיוני =\ וגם אם זה יצליח אותו יצור ימות בפחות מחודש, ועוד יראה כמו בן אדם, זה כבר סרט בדיוני =\

ת'אתרים שהבאת כבר מצאתי ות'אמת ? חוץ מ-תתרמו לנו כסף להמשך ההעזרה וכל החרטה הזה לא ראיתי משהו יותר מעניין =\

בקיצור אין לי ממש כוח לזה יותר, אצלי זה כבר נכנס לתקייה בולשיט :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם אתה מייחס לחיזריים יכולת טכנולוגיית-מדעית בלתי ידועה (ולכן אולי אלוהית כמעט), ואז אתה מניח שהם הגיעו לשלב מתקדם כ"כ שהם יכולים לייצור DNA כרצונם שהזיווג שלו עם DNA אנושי ייתן תוצאות כרצונם. אבל זה רק טיעון שאני מנדב לטובת אלו שבאמת מאמינים בזה, שיהיה ברור.

לא צריך אלוהית, אנחנו בטח נוכל לעשות את זה בעוד חמישים שנה. אבל זה לא יהיה גנים של חוצן,כי הסבירות שהיו להם גנים שיהיו תואמים לגנים האנושיים הוא זעום. גנים מלאכותיים שחוצנים פיתחו כך שיתאימו לבני אדם אינם גנים של חוצנים.

ואל תשכח שאין לזה שום הוכחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל הם הכניסו להם רכיבים מיוחדים ככה שבהפריה של אישה נולד ילד עם יכולות מיוחדות. אם אתה מייחס להם תכונות אלוהיות הרי שכביכול אלוהים (לפי מה שרוב העולם מאמין) הכניס אישה להריון מבלי לגעת בה. ד"א, יש באמת סיפורים על כאלו ילדים או/ו אנשים. היה בדיסקברי לא מזמן על מישהו שיכול לחשב תוך מספר שניות דברים כמו השורש השלישי של מספרים בעלי 9 ספרות כמו 542,657,236 וללמוד איסלנדית (אחת השפות הקשות בעולם), תוך שבוע עם מורה פרטית. הוא טוען שהוא יכול לראות בעיני רוחו את המספרים. בדקו אותו מדענים, כולל ד"ר ישראלי-אמריקאני, והגיעו למסקנה שהוא לא מבלף. עכשיו, לדעתי אין לשלול את זה. המדע לא יודע הכל, זה ברור. ואם המדע לא יכול להסביר משהו זה לא אומר שזה לא נכון. בכל דור ודור האנשים חשבו שהם יודעים הכל, ומה שלא נראה להם הגיוני הם חשבו שהוא מופרך. בדרך כלל הם טעו - לא משפט שאני המצאתי. אבל חיזריים? זה לא חייב להיות זה. יכולות להיות סיבות אחרות, ארציות לגמרי, שאנחנו לא מודעים להן כרגע. זה שדבר נדיר לא אומר שהוא לא קיים. עכשיו, אני לא אומר שאני מאמין או לא מאמין בחיזריים, אבל אני גם לא אומר שאני מאמין או לא מאמין באלוהים (לא הדתות, הן בטוח שגויות. אלוהים, כלשהו). שתבוא הוכחה אני אאמין, עד אז אני יותר מסקפטי.

איי...ונמאס לי לקום שוב ב-15.00, צריך ללכת לישון יותר מוקדם :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא בלגינא - זהו רק שימפנזות ואמבות מכל היקום מוכרים לך ? קודם כל אתה לא יודע אפילו מאיפה באתה, ואתה עומד על רגל אחת ומתווכח על מה ? על דברים שאתה לא יודע, אני לפחות לא מתווכח על משהו שאני לא יודע, אני נותן לך כיוונים לך תירא. מוצא האדם לא ידוע לי, אבל אני לא נתקע במקום אחד ששום דבר שהוא לא ארצי אין לו סיכוי להפרות ביצית אנושית. ועל מה אתה מדבר יש ציביליזציות שבמיליוני שנים קמו לפנינו. ואתה מצפצף מעולמינו הקטן ?

כשלמדתם בב'ס או מי שעדיין לומד, היתם צריכים להבין שאנחנו לא יודעים כלום בעצם יחסית למה שיש לדעת.

ואתה חושב שאתה יודע הרבה או משהו ? כמו ש Guy King אמר, "בכל דור ודור האנשים חשבו שהם יודעים הכל, ומה שלא נראה להם הגיוני הם חשבו שהוא מופרך"

אמרתי בעבר פה כבר, אתם לא לומדים מטעויות העבר, ולכן גורלכם לחזור על אותם טעויות. שזה חשיבה מסויימת, מעשים, טעויות, מצויינות, גילוי אמריקה בפעם הלא יודע כמה כבר.

Taimors - אם בעמוד ראשון ראיתה רק 2 קישוריות לסרטים, אני לא יודע מה להגיד לך, ובהמשך הבאתי קישורית לסרט 6.

הדבר היחיד שה DNA שלו לא התפצל משלנו זה של הזן הלטאי. הישויות החברתיות היחידות שיש לצידנו כרגע זה הפליידיאנים, והאנדרומדיאנים, כל השאר או אדישים כלפינו יענו לא יפריעה להם להנחית תחללית שלהם עלינו או אויינים לגמרי.

סתם יש לי שאלה, פתאום ינחיתו עליכם הממשלות שכן עבדנו עליכם עשרות שנים ועכשיו אנו עומדים בפני איום קטסטרופלי של השמדה, כמה בדיוק תספיקו להתכונן לקרב ? מי ממכם בכלל ישאר בחיים חוץ מאלה שהיו מודעים לאיום לאורך השנים ?

מה מצחיק גם, כשאתה תמות לא יהיה לי עם מי להמשיך תוויכוח, ואתה גם לא תתוודע שהכן האגדות היו נכונות כי אתה תיהיה מת.

אני לא קובע כלום לגבי העתיד, כי אין לי מושג איך העיניינים השתלשלו יש הרבה צמתים, אבל להיות מודע ומוכן לא מזיק.

אתם מחשבים לי שעות ביזבוז על קבלת מידע פחחחח, בדרך התוודעות השניה לא יהיה לכם אפילו דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם יש לי שאלה, פתאום ינחיתו עליכם הממשלות שכן עבדנו עליכם עשרות שנים ועכשיו אנו עומדים בפני איום קטסטרופלי של השמדה, כמה בדיוק תספיקו להתכונן לקרב ? מי ממכם בכלל ישאר בחיים חוץ מאלה שהיו מודעים לאיום לאורך השנים ?

מה מצחיק גם, כשאתה תמות לא יהיה לי עם מי להמשיך תוויכוח, ואתה גם לא תתוודע שהכן האגדות היו נכונות כי אתה תיהיה מת.

אני לא קובע כלום לגבי העתיד, כי אין לי מושג איך העיניינים השתלשלו יש הרבה צמתים, אבל להיות מודע ומוכן לא מזיק.

אתם מחשבים לי שעות ביזבוז על קבלת מידע פחחחח, בדרך התוודעות השניה לא יהיה לכם אפילו דקות.

אם אתה חושב ככה, אחי תצריך אישפוז דחוף, חחח ברור הממשלה שלנו תבזבז זמן וכסף בשביל להסתיר סוד כזה, תחשוב בהגיון, בארה"ב כל 4 שנים מתחלפת ממשלה, איך עד עכשיו אף אחד לא סיפר על זה? ולא פירסם את זה בתקשורת כמו מטורף? בארץ אין מצב שיסתירו כי לממשלה שלנו אין זמן וכסף לבזבז על השטות הזאת.

תצא מהבועה, למה אתה חושב שכולים יודעים אבל לא רוצים לספר, וד"א אם הם יודעים שיש השטלתות עוד כמה שנים אז הם היו מכינים לפחות לזה כי כמו שראינו ארה"ב תמיד רוצה לתת את המילה האחרונה ואף פעם לא רוצה להפסיד אז היא הייתה כבר מכינה את עצמה למלחמה הזאת.

אך, ה' ישמור אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת מאמין שאם יש תרבויות כ"כ מתוחכמות שעושות את כל זה אז יש איזהשהוא בן-אדם שיכול לגלות כ"כ הרבה אינפורמציה על זה?

אני מאמין שכל מה שאתה אומר יכול להיות נכון באופן עקרוני ביותר אבל אני בחיים לא אהיה מסוגל להאמין שבני אדם הצליחו לגלות כ"כ הרבה על הנושא בלי אפילו שיהיה הוכחה אמפירית אחת לחייזרים

אני יודע שאתה החלטת כבר ולכן אני פשוט אגיד לך גזונדהייט ולילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים הטרד הזה יכול להמשך עד אין סוף, כל אחד מושך לכיוון ההיגיון שלו. מישהו אמר שככל שאנו יודעים יותר, ככה אנו מבינים כמה אנו יודעים פחות. כל המידע או תאוריה שהועלתה כאן היא בגדר של אפשרות סבירה, אלא מה. לאף אחד אין את ההוכחה הפיזית, על מנת לספק את ההיגיון שלנו בקיומם של אותם דברים. שעליהם אנו מדשדשים כבר 15 עמודים. ועד שלא יבוא מישהו ויטען הנה רבותי הנני מחזיק בידי את ההוכחה החותכת. אזי גם אם הדיון הזה ימשך עוד 500 עמודים. תמצאו את עצמכם בנקודת ההתחלה. מה שכן עלינו לשאוף לחקור את הסובב אותנו ולא לפסול שום דבר על הסף. וכמו שכבר אמרתי בדיון זה. המציאות של היום, הייתה תאורייה הזוייה של המחר. כך שהעתיד צופה לנו הפתעות וכן ירבו. לילה טוב סליחה בוקר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

משהו קצר - תגובה קצרה: בולשיט.

הם טוענים שהשתל מלאכותי - על סמך מה? הם טענים שמקורו מחוץ לכדור הארץ - על סמך מה? מעבדה שלא יודעת שמקורו של השתל הוא בגופו של אדם מוצאת שהוא היה מחובר לעצב - איך?

אבל נניח שכל מילה שנאמרה שם נכונה. מדוע המסקנה היא שהעצם יוצר ע"י חייזרים? אולי ההסבר הוא רוחות? אולי נס אלוהי? אולי משהו שאנחנו לא חושבים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה נמשך כבר קרוב לשלושה שבועות והסיכוי שבסוף כולנו נסכים אחד עם השני שואף לאפס. אז אפשר להביא הוכחות מכל כיוון אפשרי, אבל בת'כלס אתם מבזבזים את הזמן שלכם בנסיון לשכנע אנשים במשהו שהם לא יאמינו לו בחיים.

נמאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...