עתיד האינטרנט המהיר בארץ? - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עתיד האינטרנט המהיר בארץ?

LevTheKiller

Recommended Posts

פרק של נארוטו בביטורנט יורד לי ב30 דקות

זה כנראה ישתנה שאני יעבור לאפלוד יותר גבוה

נכון שאני יכול פשוט לגשת לנארוטו פאן והוריד מלינק של HTTP אבל אני עצלן מדי, ומהעצלנות הזאת עדיין לא הורדתי את הפרק החדש, יש משהו מעניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמרתי לך שאני לא מבין

אבל מסתבר שאתה לא מבין

כנראה סיפרו לך סיפורי סבתא ואתה קנית אותם

תרענן את הידיעות שלך בנושא, ותראה שזה לא ביג דיל

חמודי, זאת רק העבודה שלי בעשרת השנים האחרונות. תאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר - הרבה יותר ממך, בכל אופן.

אבל שוב, אם אתה משוכנע שזה אפשרי, למה שלא תעשה את זה? אם אתה לא יודע, תאסוף כמה אנשים שכן יודעים ותעשו מליונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק של נארוטו בביטורנט יורד לי ב30 דקות

זה כנראה ישתנה שאני יעבור לאפלוד יותר גבוה

נכון שאני יכול פשוט לגשת לנארוטו פאן והוריד מלינק של HTTP אבל אני עצלן מדי, ומהעצלנות הזאת עדיין לא הורדתי את הפרק החדש, יש משהו מעניין?

אין משהו מענין כבר הרבה זמן

מאז שהם חרגו מהעלילה הראשית הרמה ירדה מאוד זה כמו להשוות בין DBZ לDBGT

בכל מיקרה גם בביטורנט זה יורד מהר מאוד וכרגע אני עובד... על כל סירטי STAR TRAK ביחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת בזה אתה עובד, כנראה אתה בדרגים הנמוכים

מחירי האינטרנט יורדים כל הזמן

וממוצע המהירות עולה

למה?

אתה אומר אי אפשר הרי....

אין לך מושג איפה אני עובד ובאיזה דרג.

למה המהירות עולה והמחירים יורדים? כי לאט לאט העלות יורדת. למה המהירות לא מזנקת והמחירים צונחים? כי אם זה יקרה, הספקים יפסידו. אף חברה לא נכנסת לעסק כדי להפסיד. אבל פעם שלישית, אם אתה משוכנע שניתן לספק מהירות גבוהה בהרבה במחירים זולים, למה אתה לא עושה את זה? גם תיתן לכולם רוחב פס גבוה וגם תרוויח הרבה מאוד כסף. עוד לא נתת לי סיבה טובה אחת לסירוב שלך.

איך בידיוק??

להתחיל לשים סיבים אופטיים טרנס אטלנטיים?

אתה יודע כמה עולה 100 מטר של סיב אופטי??? לרשת עיר בגודל של תל אביב זה כמה עשרות מיליארדים אז אתה רוצה לעשות את זה בקנה מידה טרנס אטלנטי על קרקעית האוקיינוס??

בשביל מה? התשתית הקיימת רחוקה מניצול של 100%. אם אתה רוצה לרכוש כמה קווים של ג'יגה לחו"ל, ישמחו למכור לך.

למעשה רק לשני גופים בארץ יש תשתיות סיבים אופטיים משלהם: צה"ל ובזק, לא נראה לי שאתה יכול להשוות את התקציב השנתי של בזק לתקציב של 013 או כל חברת אחרת.

מה פתאום. לרכבת יש תשתית משלהם, לסלקום יש תשתית משלהם, למד-1 יש תשתית משלהם ויש עוד חברות שיכולות וישמחו להחכיר לך רוחב פס על התשתית הקיימת שלהן.

אפילו הכבלים שוכרים את הקווים האופטיים שלהם מבזק.

אני לא בטוח שגם זה נכון.

אבל אתה לא צריך להקים את התשתית הבינלאומית, אתה צריך רק לרכוש את הקווים לחו"ל, לרכוש חיבורי Last Mile מתאימים ולהקים שתנהל את כל זה. לפני כמה שנים היה מכרז של משרד התקשורת לאספקת תקשורת אלחוטית מהירה ביותר, ה- LMDS. כרשת אלחוטית, התשתית הזו הרבה יותר זולה מאשר ADSL וכבלים. המכרז נכשל - אף חברה לא היתה מעוניינת. אי אפשר להרוויח מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הפרק 192 שאינו היתה כפילה שנארוטו השתין בצורה שלה והנסיכה ההיא תפסה אותו ורדפה אחריו על הגג הרג אותי מצחוק

איזה חיבור יש לך?

אני 012 כרגע על תשתית ADSL

1.5 ו96העלאה

אני עובר ביום שני ל012 וHOT ב1.5mbit ו500kbit

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הפרק 192 שאינו היתה כפילה שנארוטו השתין בצורה שלה והנסיכה ההיא תפסה אותו ורדפה אחריו על הגג הרג אותי מצחוק

איזה חיבור יש לך?

אני 012 כרגע על תשתית ADSL

1.5 ו96העלאה

אני עובר ביום שני ל012 וHOT ב1.5mbit ו500kbit

אני בהוט+בין לאומי על 3 ושליחה 150 וזה מספיק לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זה מוריד לך בביטורנט על טורנט של נארוטו למשל עם אלפי סידרים?

לי בסביבות ה50-60

כי אני מקצה רק 9 קילובייט מתוך 12 אחרת המהירות תירד ואינטרנט לא יזוז

אני בטוח שאצלך יותר כי יש לך יותר להקצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהוט+בין לאומי על 3 ושליחה 150 וזה מספיק לי

אתה מצליח לשמור על רטיו נורמלי באתרים סגורים בלי לרמות ולהשאיר את המחשב דולק בלילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא ידידי ,מה אני מנסה להגיד לכם כבר 24 שעות

העלות יורדת !!!

אתה בעצמך אמרת את זה (סוף סוף)

למה אתם אומרים אי אפשר 8m

תודו שטעיתם :xyxthumbs:

אני אסביר שוב, לאט:

פעם, שילמנו 30$ עבור 25 שעות של חיבור במהירות של עד 14.4Kbps, וזה רק לספק האינטרנט. היום המחירים ירדו עד ל- 15-20 ש"ח לחיבור קבוע במהירות של 1.5Mbps. האם זה אומר שלפני עשר שנים הספקים יכלו לתת לנו מהירות גבוהה בהרבה במחיר נמוך בהרבה? מה פתאום. אז זה היה בלתי אפשרי. בינתיים הטכנולוגיה התקדמה והמחירים הוזלו.

בעוד שנתיים תוכל להתחבר במהירות גבוהה יותר ולשלם פחות. בעוד ארבע שנים תוכל להתחבר אפילו מהר יותר ולשלם עוד פחות. כך גם עוד שש שנים. אבל גם אם בעוד שש שנים תתחבר ב- 100Mbps תמורת עשרה שקלים בחודש, זה לא אומר שאפשר לתת לך את זה היום.

ואם עדיין לא הבנת, אני נכנע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הת'ראד הזה מתחיל לצאת מכיוון מהר (ולא שהיה לו ממש כיוון ממשי בהתחלה). אם יש למישהו עוד משהו להגיד בנושא אז שיגיד. לכל מי שקשה הבנה מדי להבין את ההבדל בין פורום לצ'אט ושכותב הודעות לא קשורות, ראו את עצמכם מוזהרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...