עתיד האינטרנט המהיר בארץ? - עמוד 12 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עתיד האינטרנט המהיר בארץ?

LevTheKiller

Recommended Posts

ד"א טוב שאתה מדבר על ההגבלה כי יום אחד פגשתי אחד מבזק שאמר לי שההגבלה זה 8MB אבל זה אפסורדי כי זה המגבלה של הADSL.

אז מה ההגבלה של משרד התקשורת, והאם יש הגבלה?

ועוד משהו עם אין הגבלה זה רק מצדיק את מה שכתבתי בעמוד הראשון של הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחזק!!

עושד דוגמא:

יש מודמים של הכבלים שיכולים לעבוד על 10 MB על 10MB סימטרי.

על מרכזות כבלים שעסות שיושמ ב ב DOCSIS 2.0 אפשר להעביר נתונים בקצב של עד 38 מגהביט ביורד ועד 10 מגהביט בעולה יכולות תיאורתיות "עלובות" אל מול ה ADSL2+ ותואמיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור דיברת על מרחק -> סגרתי לך את הפינה הזאת.

איזה בעיה של מרחק פתרת לי, אני רוצה לראות שיש בנאדם אחד (בארץ) שמחובר מעלה 10 ק"מ או 15 ק"מ (מינימום) לADSL בלי בעיות.

ושוב אני אומר לך תבין כשאתה מדבר על תשתיות של הכבלים ושל הנתונים מדברים בעד עצמם:

עובדה לא חסר ביניינים בארץ שלנו שהתשתית שמה של בקושי מספיקה להעביר קו טלפון (שלא נדבר על ADSL), והינה שוב התשתית משפיע, בעוד שכי שאתה אומר לכבלים "אין תשתיות שפרושות טוב", אז איך תסביר את זה שעל הכבל של הכבלים אפשר להעביר משהו בסביבות ה-2000 מה"ג ואילו על הכבלים שמגיעים לביניינים בטח בקושי מגיע 200 מג"ה.

עכשיו בנושא המרחק לבזק אין בכל ארון יחידות רחק, יש להם אולי ב20% מהארונות (שנידרש בהם יחדית רחק שתחזק את האות). אין לך דרך להתווכח עם זה שלADSL ובכלל לכל שיטות הDSL (כולל VDSL ושותפיו) יש ירידה חזקה מאוד של האות כעבור מרחק מסויים (לא משנה אם אחרי 5 ק"מ או 300 מטר). בניגוד לכבלים ששמה יש פחות ירידה ואם תשאל אותי או בוא נגיד את זה כך אם יצא לך לראות כמה ארונות של פתוחים מול כמה ארונות של כבלים בטח ראית שכבר החוטי נחושת הם כבר לא כ"כ נחושת אלה יותר הפכו לחוטי ברזל (אני מדבר על התשתיות הישנות והלא מחודשות של שתופסים כ-45% מתשתיותיה במדינה).

ואם כל זה לא משכנע אותף אני אספר לך סיפור אמיתי שלי!:

שים לב! לפני כ-3.5 שנים ניסיתי להתחבר לאינטרנט המהיר דרך ADSL של בזק במהירות של 750, הקיצר אני שולח להם ת'בקשה ותוך איזה שבועיים מה אני מקבל בדואר ??? מכתב שאומר שאין אצלי תשתית מתאימה להעברת ADSL במהירות כזו וכי מהיר שניתן לספק לי היה משהו כמו 256 או 512 לא זכור לי (אני חושב 256).

הקיצר אני עצבני פניתי אל הכבלים והם שמחו לספק לי את האנטנט המהיר במהירות הרצויה. עכשיו! רק לאחר איזה שנה וחצי בערך קיבלתי מכתב שאפשר להעביר לי את המהירות שרציתי בADSL. חחחחח אתה מבין הם רצו שאני אחכה יותר משנה בשביל האינטרנט שלהם.

טוב לפני איזה חודש בן דוד שלי עבר לגור בישוב שלי הוא רצה להתחבר לADSL בגלל שאיפה שהוא היה גר היה לו ניסיון רע עם הכבלים. טוב הגיע לפה התחבר על YES ו WOW על 1.5, ורק שתבין שהוא גר רק איזה חצי קילומר ממרכזי ראשית כזאתי גדולה של בזק (משהו על שטח של חצי דונם - רציני).

הבנאדם לא מעלה בקושי על 13K אומנם שיש לו 16K.(וכן לשאלתך הוא התחבר עם היוזר המוזר של בזק וזה לא עזר).

שוב אני אומר אני לא בא לקבוע מה יותר טוב, אלה רק להראות עובדות - והעובדות מדברות בעד עצמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מרכזות כבלים שעסות שיושמ ב ב DOCSIS 2.0 אפשר להעביר נתונים בקצב של עד 38 מגהביט ביורד ועד 10 מגהביט בעולה יכולות תיאורתיות "עלובות" אל מול ה ADSL2+ ותואמיו.

מחזק: http://www3.ietf.org/proceedings/01dec/slides/ipcdn-3/index.html

רק שאפילו המרכזיות שקיימות בארץ בגרסא 1 (ואין הרבה כאלו הרוב - כ-85% ב2) מספיקות כדי להתעלות על ADSL ושותפיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...