עתיד האינטרנט המהיר בארץ? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עתיד האינטרנט המהיר בארץ?

LevTheKiller

Recommended Posts

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגע

לפני כמה ימים מישהו בהסעה של העבודה אמר

למה לא שמו את היהודים באוגנדה ואז הבלאגן עם הערבים לא היה מתחיל

אם היו שמים אותנו באוגנדה המצב שלנו היה יותר טוב היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר עם בייטים או על ביטים? בעצם זה לא משנה, בכל מקרה המספרים שלך שגויים. לבזק בינלאומי, למשל, יש 8-10Gbps או, אם אתה מודד בבייטים (ומהירות תקשורת מודדים בביטים, לא בבייטים), 1-1.25GBps.

הנתונים נכונים , המדידה נעשתה עבור 250 מגה בייט שזה 250000 קילו בייט על 92~ קילו בייט שזו חבילת 750.

אז אתה יודע מה, יש להם 1.25GB, עדיין חסרים 26GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא בלגינא

אם אתה היית מנהל בזק היינו היום עם 10kbps

:lol:

אני אעמיד פנים שיש לי מושג על מה אתה מדבר. אני מקווה שגם אתה מעמיד פנים שיש לך מושג על מה אתה מדבר...

Sifo Jen, גם אותך אני כבר לא מבין. מתי אתה מדבר על ביטים ומתי על בייטים?

בכל מקרה, אתה מניח ש-

א. כולם משתמשים במלוא רוחב הפס כל הזמן. זו הנחה שגוייה. לו היא היתה נכונה, היית משלם היום בערך פי עשר ממה שאתה משלם בפועל.

ב. אי אפשר לרכוש עוד רוחב פס. גם זה שגוי. אם יש הצדקה כלכלית, הספקים יכולים להעלות את רוחב הפס שלהם לחו"ל. אבל אין הצדקה כלכלית, כי רק מעטים יסכימו לשלם הרבה יותר עבור הורדות ומשחקים פיראטיים.

מה שאתה רוצה זה לקבל מהירות גבוהה יותר בתשלום שאתה משלם כרגע, ואת זה אף אחד לא יכול לתת לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעמיד פנים שיש לי מושג על מה אתה מדבר. אני מקווה שגם אתה מעמיד פנים שיש לך מושג על מה אתה מדבר...

Sifo Jen, גם אותך אני כבר לא מבין. מתי אתה מדבר על ביטים ומתי על בייטים?

בכל מקרה, אתה מניח ש-

א. כולם משתמשים במלוא רוחב הפס כל הזמן. זו הנחה שגוייה. לו היא היתה נכונה, היית משלם היום בערך פי עשר ממה שאתה משלם בפועל.

ב. אי אפשר לרכוש עוד רוחב פס. גם זה שגוי. אם יש הצדקה כלכלית, הספקים יכולים להעלות את רוחב הפס שלהם לחו"ל. אבל אין הצדקה כלכלית, כי רק מעטים יסכימו לשלם הרבה יותר עבור הורדות ומשחקים פיראטיים.

מה שאתה רוצה זה לקבל מהירות גבוהה יותר בתשלום שאתה משלם כרגע, ואת זה אף אחד לא יכול לתת לך.

בידיוק ההפך, הטענה שלי היא שהחברות יוצאות מתוך נקודת הנחה שאחוז מאוד קטן משתמש ברוחב בו זמנית, וגם כאשר חישבתי את המצב של כולם בו זמנית הלכתי על המינימום, כלומר מספר לקוחות קטן מהקיים ובהנחה שלכולם יש את החבילה הכי נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה

למה הT1 (או שהבנתי שקוראים לזה E1 בארץ - כן כן זה תכנולוגיות שונות אני יודע) עולה הרבה

כאילו פסדר נגיד לשלם סכום גדול מסויים על הצלחת ולמה אחרי זה צריך לשלם סכומים ענקיים לא פחות..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה

למה הT1 (או שהבנתי שקוראים לזה E1 בארץ - כן כן זה תכנולוגיות שונות אני יודע) עולה הרבה

כאילו פסדר נגיד לשלם סכום גדול מסויים על הצלחת ולמה אחרי זה צריך לשלם סכומים ענקיים לא פחות..?

E1 זה כבל נחושת רגיל

שמעביר עד 2MBPS.

ובניגוד למה שציינת, כלל לא טכנולוגיה.

http://www.webopedia.com/TERM/E/E1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדעו, הניסוי של ה-VOD הסגור של יס (מתבצע כיום לעובדי החברה בלבד בנתיים) משתמש בתשתית ADSL2 של במהירות 20Mbit.

כמובן שבזק תרשה ללקוחות רק חלק מהמהירות הזאת לאינטרנט ותשמור את רובה לטלוויזיה.

וכל מי שאומר שמשיגים 8 מגה באמריקה בכמה דולרים, שיראה לי לינק בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...