הפרויקט הציוני בסכנה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרויקט הציוני בסכנה

Milford Cubicle

Recommended Posts

די נו Blackbird72, אני בטוח שאתה מסוגל ליותר.

חיזבאלה ירו מלבנון > לבנון לא מנעה מהם > לבנון לא מעוניינת לקחת אחריות > לבנון רוצה להנות משני העולמות > לבנון רוצה טרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רואה מה עושים עכשיו ?

זוכר מה עשו במבצע ענבי זעם ? (אגב, זוכר מי היה ראש הממשלה באותה תקופה..?)

את כל זה, ויותר, היה צריך לעשות לפני 6 שנים.

כמו כן, את היציאה משטח לבנון היה צריך לבצע במקביל לפעולה הנ"ל. ולא לברוח תחת אש ולתת לחיזבאללה 6 שנים להכין מערך ארטילרי שמסוגל היום להשמיד את כל החצי הצפוני של מדינת .

מישהו רוצה לקרוא לי "ימני פראנואיד" ? אני משתוקק להכין עוד "אמרנו לכם".

ימני פרנואיד.

1.עם טילים בחיים לא יכולים להגיע להכרעה אסטרטגית.

2.איום קיומי ? הגזמת

זה לא שיש איזו משחתת מיצרית שמגיזה לנו את מפרץ חיפה לילה שלם.

או טנקים סוריים ברמה ....

3.הנסיגה רק הפחיתה את כמות האבדות .עובדה.

אם היינו נשארים שם היו מזנבים בנו על ימין ועל שמאל.

בכלל אם היינו נשארים שם העולם היה מצדיק את הפעולות מהסוג הזה של החיזבלה (הזרוע הצבאית של אירן)

היום יש לנו לגיטימציה לבצע פעולות חריפות.

חטפנו ביום האחרון . . . אבל זה לא אומר שאנחנו באיום קיומי.

חיזבלה לא יחזור לשבת על הגדר. סוף סיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפל כבר ::)

רק תגיד לי מה אתה מציע שהיו נשארים שם והיו מתאים המון חיילים?או שיש לך איזה אלטרנטיבה?

תאמין לי שאם הם ישתמשו עכשיו בכל מה שהם צברו ימותו הרבה יותר הרבה יותר ראיתה כבר שהם הצליחו להוריד טנק וביום אחד מתו 7 איש וזה עוד לפני שנכנסו בכלל ללבנון(לעומק)

זוכר מה עשו במבצע ענבי זעם ? (אגב, זוכר מי היה ראש הממשלה באותה תקופה..?)

שמעון פרס? אז מה אתה רוצה להגיד בזה לא ממש הבנתי ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די נו Blackbird72, אני בטוח שאתה מסוגל ליותר.

חיזבאלה ירו מלבנון > לבנון לא מנעה מהם > לבנון לא מעוניינת לקחת אחריות > לבנון רוצה להנות משני העולמות > לבנון רוצה טרור

הם לא.זה פוגע מאוד בהם !

למה הם לא פעלו נגד החיזבללה?כי זה ארגון מאוד חזק ובעל תמיכה מאוד גדולה גם בלבנון וגם מסוריה ומאיראן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא.זה פוגע מאוד בהם !

למה הם לא פעלו נגד החיזבללה?כי זה ארגון מאוד חזק ובעל תמיכה מאוד גדולה גם בלבנון וגם מסוריה ומאיראן.

תקשיב יש 2 אפשרויות לשמור חוק ולפעול נגד ארגוני טרור או לא לשמור חוק ולתמוך בטרור אין אפשרות שלישית לבנון תומכים בטרור נכון לעכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא.זה פוגע מאוד בהם !

אם אתה חושב ככה אז כנראה שאתה באמת חי בסרט. אתה באמת חושב שאם לבנון הייתה מתנגדת לטרור, היא הייתה יושבת בחוסר מעש בזמן שחיזבאללה פותח חזית נגד בשטחה של לבנון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב יש 2 אפשרויות לשמור חוק ולפעול נגד ארגוני טרור או לא לשמור חוק ולתמוך בטרור אין אפשרות שלישית לבנון תומכים בטרור נכון לעכשיו

למה אתה חושב שאין אפשרות 3?בטח שיש מה שהיה כל ה6 שנים האחרונות.

לבנון כבר פנתה לאום לעזרה בהרגעת המשבר אם לא הבנת עדיין ממשלת לבנון פוחדת מחזבללה ותומכיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאין אפשרות 3?בטח שיש מה שהיה כל ה6 שנים האחרונות.

לבנון כבר פנתה לאום לעזרה בהרגעת המשבר אם לא הבנת עדיין ממשלת לבנון פוחדת מחזבללה ותומכיה.

אז צריך לגרום לה לפחד יותר מישראל כל ה6 שנים האחרונות לבנון תמכה בחיזבלה וגם עכשיו היא תומכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר פה על פחד או לא

מדובר על רווח והפסד -השאלה שמדינות או אירגוני טרור שואלים את עצמם באופן קבוע היא

איפה אני מרוויח ומה אני מפסיד- אם נגרום להם להפסיד יותר ממה שהם הרוויחו אז הם לא יעשו את זה עוד פעם

זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעון פרס? אז מה אתה רוצה להגיד בזה לא ממש הבנתי ???

מה שאני רוצה להגיד פה (זה לא היה ברור?) זה שאפילו הבן אדם ההזוי הזה שחולם על "מזרח תיכון חדש" ידע מה צריך לעשות בשביל להשמיד את החיזבאללה. והתוצאות היו יכולות להיות טובות יותר אם היינו שמים זין על ה"גינוי" של האו"ם וממשיכים עם המבצע זמן רב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני רוצה להגיד פה (זה לא היה ברור?) זה שאפילו הבן אדם ההזוי הזה שחולם על "מזרח תיכון חדש" ידע מה צריך לעשות בשביל להשמיד את החיזבאללה. והתוצאות היו יכולות להיות טובות יותר אם היינו שמים זין על ה"גינוי" של האו"ם וממשיכים עם המבצע זמן רב יותר.

שמתם לב לדבר מעניין אנשי שמאל יוצאים למלחמות ואנשי ימין חותמים על הסכמי שלום :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...