הפרויקט הציוני בסכנה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרויקט הציוני בסכנה

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן מאז שאריאל שרון החל עם הפעולות המפגרות שלו ואז אולמרט רק חיזק את רוחו של הטרור פתאום כול קוף חש אלוהים

צריך עכשיו לשבור בצפון ובדרום לכולם תראש ולהראות להם מי הבוס ונקווה שנפרוק אותם מנשק ונשבור להם תמוראל

מה שההינו צריכים לעשות כבר בימי רבין

אמממ אני לא הולך להגיד שזה היה קל אנחנו נחטוף בראש טוב טוב ותצפו להרבה מאוד קאסמים\גארדים\פצמרים\קטישות\סקאדים פה ושם\ויש מצב לשיאהב 3

הרוגים היו לנו אבל להם יותר אז אפשר להתנחם בכך

ואני זז להתפלל

אולי זה רק אני, אבל ממש לא בא לי שייפול שיהאב בחיפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוויץ לא נחשבת מדינה שמאלנית, שוויץ היא מדינה נייטרלית, וגבולותיה מוקפים בהרים, כך שגם אם מישהו ינסה אפילו לפגוע בהם הם יכולים לכסח כל אחד, אפילו היטלר לא העיז לגעת בשוויץ.

ועכשיו שאלה לי אלייך - אז? זה ששוויץ "מדינה שמאלנית" והחיים שם ממש טובים לא אומר שהשמאל הוא האמת המוחלטת.

הדבר האחרון שישראל היא זה שוויץ.

ישראל מוקפת אויבים, היא מולדת היסטורית, היא שער למזרח התיכון, מזרח תיכון שמסכן את שלום העולם, מזרח תיכון שממנו תפרוץ מלחמת העולם השלישית(משהו מאוד דומה ל"עלילה" של משחק האסטרטגיה Generals).

אה ומילפורד קיוביקל - גם אני, כמו שמעון פרס "ההזוי" חולם על מזרח תיכון חדש, על שלום כלל עולמי, על אזרחי עולם במקום אזרחי מדינה, אבל אלו חלומות ולא מציאות, המציאות היא הפוכה לחלוטין ויש לפעול בהתאם למציאות, לא בהתאם לחלומות - וזה מה שהשמאל "הנאור" פשוט מסרב להבין, שמאל אמיתי זה לא שמאל נאור, שמאל אמיתי זה לשאוף לשלום, אבל לדעת מתי צריך לצאת לפעולה נחרצת - גולדה מאיר, דויד בן גוריון, יצחק רבין ושמעון פרס - כולם אנשי שמאל, כולם שאפו לשלום אבל ידעו מה לעשות שצריך(אבל בוא לא נכניס לדיון את יצחק רבין, אוסלו..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ימני פרנואיד.

1.עם טילים בחיים לא יכולים להגיע להכרעה אסטרטגית.

2.איום קיומי ? הגזמת

זה לא שיש איזו משחתת מיצרית שמגיזה לנו את מפרץ חיפה לילה שלם.

או טנקים סוריים ברמה ....

3.הנסיגה רק הפחיתה את כמות האבדות .עובדה.

אם היינו נשארים שם היו מזנבים בנו על ימין ועל שמאל.

בכלל אם היינו נשארים שם העולם היה מצדיק את הפעולות מהסוג הזה של החיזבלה (הזרוע הצבאית של אירן)

היום יש לנו לגיטימציה לבצע פעולות חריפות.

חטפנו ביום האחרון . . . אבל זה לא אומר שאנחנו באיום קיומי.

חיזבלה לא יחזור לשבת על הגדר. סוף סיפור.

אמן.

לחשוב שסופנו כבר נכתב זאת פחדנות לשמה.

אבל ידוע לנו כבר שפחד הוא חברו הטוב ביותר של הימין.

להזכירך יחס ההרוגים הוא לטובת בהפרש ענק, לדוגמה לנו 8 הרוגים ו2 חטופים, להם 47 הרוגים (בינתיים), אז למה שלא נחשוב שהם אלו שבסכנה ולא אנחנו? כי בינתיים אנחנו מזינים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירך יחס ההרוגים הוא לטובת בהפרש ענק, לדוגמה לנו 8 הרוגים ו2 חטופים, להם 47 הרוגים (בינתיים), אז למה שלא נחשוב שהם אלו שבסכנה ולא אנחנו? כי בינתיים אנחנו מזינים אותם.

לא איכפת לי כמה מחבלים לבנונים נהרגו (למרות שכל המרבה הרי זה משובח)

העיקר שתושבי הצפון יחיו בשקט וחיילי צה"ל יפסיקו למות כמו זבובים, זה הרבה יותר חשוב מ"החזרנו להם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה נפגע בנתיים מחברי הפורום או חברים שלהם ?

כמה חברים שלי נפגעו באחת ההפגזות בנהריה שתיהם נפגעו מרסיסים במצב קל כנראה ישיארו להם תרסיסים לכול החיים ולא יוציאו אותם :\ נקווה לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

עד שיש אחד שער לסכנה :bash:

להיות ער לסכנה זה מצוין.

אבל יש הבדל בין לראות סכנה ולפעול כמו שאנחנו עושים, ובין להיכנס להיסטריה חסרת הגיון ולהפחיד אנשים ולהגיד שאנחנו הולכים למות ושהטרור ינצח.

"הפרויקט הציוני בסכנה" כן יש סכנה מסוימת במצב...אז מה? אנחנו במלחמה!

אז מה המטרה של הת'רד? לי זה נראה כאילו המטרה היא לזרוע פחד\טרור בנו?

ידוע שזה הכלי החזק ביותר לשליטה באנשים, לפני כסף, חבל שאנשם מנסים לנצל את זה לטובתם (ואני לא מדבר רק על טרוריסטים).

לא איכפת לי כמה מחבלים לבנונים נהרגו (למרות שכל המרבה הרי זה משובח)

העיקר שתושבי הצפון יחיו בשקט וחיילי צה"ל יפסיקו למות כמו זבובים' date=' זה הרבה יותר חשוב מ"החזרנו להם"

[/quote']

נכון מאוד, גם לי זה יותר חשוב.

אבל אם להם יש הרבה יותר הרוגים מלנו איך זה שאנחנו אלה שהולכים להפסידים במלחמה? קוראים לזה פאניקה.

שוב, לא הבנתי מה מטרת הדיון אם מישהו יכל להסביר (MILF?), תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...