הפרויקט הציוני בסכנה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרויקט הציוני בסכנה

Milford Cubicle

Recommended Posts

^^^ מפגר.

שמתם לב לדבר מעניין אנשי שמאל יוצאים למלחמות ואנשי ימין חותמים על הסכמי שלום :kopfpatsch:

זה נובע מסיבה פשוטה:

כשהשמאל בשלטון (למשל עכשיו) הוא עושה טעויות נוראיות (כלומר, הוא עושה את כל הדברים ההזויים שהוא תמיד רצה לעשות) שמביאות את מדינת למצב כלכך נורא - שפורצת מלחמה.

כשהימין בשלטון, האויבים מבינים שהם לא יצליחו להשמיד אותנו, הטרור לא מקבל רוח גבית תומכת ממדינת , הם מבינים שטרור יביא להם רק חורבן והרס - ולכן הם הולכים לפיתרון מדיני.

אגב, בקשר למפגר מעליי,

המצב הוא לא ש"הימין מחפש מלחמות והשמאל מחפש שלום", חתיכת אידיוט.

המצב הוא הרבה יותר פשוט מזה: כולם רוצים שלום. הימין פשוט מורכב מאנשים שפויים שמבינים שזה לא יקרה, כי האויב לא מעוניין בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^ מפגר.

זה נובע מסיבה פשוטה:

כשהשמאל בשלטון (למשל עכשיו) הוא עושה טעויות נוראיות (כלומר, הוא עושה את כל הדברים ההזויים שהוא תמיד רצה לעשות) שמביאות את מדינת למצב כלכך נורא - שפורצת מלחמה.

כשהימין בשלטון, האויבים מבינים שהם לא יצליחו להשמיד אותנו, הטרור לא מקבל רוח גבית תומכת ממדינת , הם מבינים שטרור יביא להם רק חורבן והרס - ולכן הם הולכים לפיתרון מדיני.

כן הם "מבינים" את זה ...

נו באמת

תפסתי ממך בן אדם יותר רציני (יש לך אחלה דעות) אבל כאן כבר התדרדת :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו רוצה לקרוא לי "ימני פראנואיד" ? אני משתוקק להכין עוד "אמרנו לכם".

אתה נהנה לשמוח לאיד? להזכירך, ימנים או שמאלנים, כולנו באותה סירה וחיים באותה מדינה כך שבסוף כולנו אוכלים את אותו החרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הם "מבינים" את זה ...

נו באמת

תפסתי ממך בן אדם יותר רציני (יש לך אחלה דעות) אבל כאן כבר התדרדת :(

טוב פעם הם הבינו אך לאחר מספר פעולות של כניעה לטרור (פינוי לבנון,התנתקות,הכנה להתכנסות,הבלגה,הבלגה,הבלגה,הב...) הם הרימו תאף

אז עכשיו צריך להוריד להם תאף אני מאמין שבבחירות הבאות הימין יחזור ויחזיר תבטחון לאזרחים(מי אמר ליברמן ראש ממשלה :smile1:)

כי זה הפרצוף האמיתי והפחדני של הימנים.

נכון לעומת זאת השמאלנים גיבורים וחזקים(על בני עמם) :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עושים יותר מידיי רעש...ישראל לא נימצאת באיום קיומי חד וחלק, היא פשוט מחכה לקש שישבור את גב הגמל , תאמינו לי זה אפילו יכול להסתיים באטום.

הדרך היחידה לשלום היא לכבוש מחדש את כל ארצות ערב (לדוגמה עירק) , כן יש אבדות אבכל בכל מילחמה יש אבדות אנחנו צריכים לדעוג לעתידינו ולעתיד ילדינו , אנחנו חייב לפתור את הסיכסוך הזה אחת ולתמיד ולא משנה מה הדרך להשיג את המטרה. ליברמן , תפסיק לקנות סמים ותכיח מה אתה שווה באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה לשלום היא לכבוש מחדש את כל ארצות ערב (לדוגמה עירק).

אתה מצחיק אותי כל פעם מחדש ? מתי כבשנו את מדינות ערב ?? הא תזכיר לי ?

יה מסטול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לזה שאנחנו צריכים לכבוש אותן ולהחליף את השלטון. כמו שארה"ב עשו בעירק.

צריך לכבוש אותם לגנוב להם נפט ולטרנספר תפאלסטינים ללבנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ימני פרנואיד.

1.עם טילים בחיים לא יכולים להגיע להכרעה אסטרטגית.

2.איום קיומי ? הגזמת

זה לא שיש איזו משחתת מיצרית שמגיזה לנו את מפרץ חיפה לילה שלם.

או טנקים סוריים ברמה ....

3.הנסיגה רק הפחיתה את כמות האבדות .עובדה.

אם היינו נשארים שם היו מזנבים בנו על ימין ועל שמאל.

בכלל אם היינו נשארים שם העולם היה מצדיק את הפעולות מהסוג הזה של החיזבלה (הזרוע הצבאית של אירן)

היום יש לנו לגיטימציה לבצע פעולות חריפות.

חטפנו ביום האחרון . . . אבל זה לא אומר שאנחנו באיום קיומי.

חיזבלה לא יחזור לשבת על הגדר. סוף סיפור.

אז מה אם טילים לא יכולים להכריע? אתה יודע שנהריה זה 45 דקות נסיעה מהבית שלי כולל פקקים? אתה יודע שאם חדרה זה בטווח שלהם, אז אני מטווח ברווזים? רבאק, הבית שלי על הפסגה של הכרמל! אפשר לראות מפה את החרמון! אולי תגור אתה בצפון ותדע מה זה פחד שבכל רגע עלול ליפול עליך איזה קטיושה? או בדרום, לראות מה זה שאתה חי בפחד מצינורות PVC מעופפים?

אתה נהנה לשמוח לאיד? להזכירך, ימנים או שמאלנים, כולנו באותה סירה וחיים באותה מדינה כך שבסוף כולנו אוכלים את אותו החרא.

רק יש כאלה משום מה שקופצים בסירה ומנסים להטביע אותה. אם צריך להעיף את אלה שקופצים מהסיפון, נעיף אותם, אבל הסירה תמשיך לשוט.

מה לעשות, אם כבר אכלנו את החרא, אני מעדיף לחיות בידיעה שלפחות אזהרתי מראש על החרא הזה, ולא הייתי זה שגרם לו.... ::)

והחרא הגדול עוד לא הגיע

אתם עושים יותר מידיי רעש...ישראל לא נימצאת באיום קיומי חד וחלק, היא פשוט מחכה לקש שישבור את גב הגמל , תאמינו לי זה אפילו יכול להסתיים באטום.

הדרך היחידה לשלום היא לכבוש מחדש את כל ארצות ערב (לדוגמה עירק) , כן יש אבדות אבכל בכל מילחמה יש אבדות אנחנו צריכים לדעוג לעתידינו ולעתיד ילדינו , אנחנו חייב לפתור את הסיכסוך הזה אחת ולתמיד ולא משנה מה הדרך להשיג את המטרה. ליברמן , תפסיק לקנות סמים ותכיח מה אתה שווה באמת.

ישראל אולי לא באיום קיומי, אבל אני כן. וזו סיבה מספיקה מבחינתי כדי להכנס ללבנון.

זה בחיים לא יסתיים באטום...

איזה אינטרס יש לנו לפשפש שם בכלל? האזרחים לא סובלים את ארה"ב ושם לא יסבלו את הנוכחות שלנו. אז נקים שם ממשלת בובות, והיא תיפול. ואז מישהו יותר קיצוני יעלה לשלטון. איזה כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=//939935

:nixweiss:

פשוט עצוב לי על המדינה הזאת

פצוע קשה ממטח קטיושות לעבר צפת

יום חמישי, 13 ביולי 2006, 14:40 מאת: מערכת וואלה!

11 בני אדם נפצעו. טיל פגע במרכז קליטה בעיר ואחר סמוך לעירייה. מוקדם יותר נהרגה תושבת נהריה מפגיעה ישירה של קטיושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב פעם הם הבינו אך לאחר מספר פעולות של כניעה לטרור (פינוי לבנון' date='התנתקות,הכנה להתכנסות,הבלגה,הבלגה,הבלגה,הב...) הם הרימו תאף

אז עכשיו צריך להוריד להם תאף אני מאמין שבבחירות הבאות הימין יחזור ויחזיר תבטחון לאזרחים(מי אמר ליברמן ראש ממשלה :smile1:)[b']נכון לעומת זאת השמאלנים גיבורים וחזקים(על בני עמם) :screwy:

מאוד גרוע בשוויץ נכון?

להזכיר לך שישראל זאת לא ארה"ב? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מאז שאריאל שרון החל עם הפעולות המפגרות שלו ואז אולמרט רק חיזק את רוחו של הטרור פתאום כול קוף חש אלוהים

צריך עכשיו לשבור בצפון ובדרום לכולם תראש ולהראות להם מי הבוס ונקווה שנפרוק אותם מנשק ונשבור להם תמוראל

מה שההינו צריכים לעשות כבר בימי רבין

אמממ אני לא הולך להגיד שזה היה קל אנחנו נחטוף בראש טוב טוב ותצפו להרבה מאוד קאסמים\גארדים\פצמרים\קטישות\סקאדים פה ושם\ויש מצב לשיאהב 3

הרוגים היו לנו אבל להם יותר אז אפשר להתנחם בכך

ואני זז להתפלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...