מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר

אורח McCartney

Recommended Posts

דבר ראשון לא רק לPS3 היו בעיות גם לאקסבוקס היו ויש אז אל תהיה פאנבוי ותחזור אחרי דברים של אחרים \:

אחת הבעיות של מיקרו -http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=97906

דבר שני יש סיבות לזה שיש מלא שמועות שליליות על ' date='סיבה: מחיר יקר . סיבה אחרת : :-X ,תאמין לי עם היו מוכרים את הקונסולה שלהם במחיר פחות משל אקס360 אפחד לא היה מסתכל על 360 ועל ווי ,אבל הם לא עד כדי כך סתומים למכור את זה במחיר זול הם לא ירוויחו מי זה כלום , אוליי רק קהילה גדולה יותר אבל כסף לא :smile1:

[/quote']

שאלו יהיו הבעיות של הPS3.... ::)

ובמחיר שהם מוכרים את הקונסולות הם מפסידים, כנראה יותר ממה שמיקרוסופט מפסידה על כל קונסולה שהיא מוכרת.

ככה עובד השיווק בעולם, אתה קודם כל מבסס שליטה ואחרי זה נהנה ממנה, לא להיפך.

אפילו YES היא חברה שבהפסדים עד היום, וזה נורמאלי, למוצר לוקח תקופת הסתגלות של כ 5-6 שנים עד שהופך לריווחי, למעשה האקסבוקס הראשון מעולם לא היה ריווחי.

החברות האלו מרוויחות על משחקים לא על המכירה של הקונסולה עצמה.

סתם לידע כללי:

http://www.vgames.co.il/website/vgames_news_page.asp?platform=main&seqNewsID=12475

http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=98151

http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=98130

http://www.gamespot.com/news/6153438.html

והחדשות האלו פשוט מציפות את הרשת... כל יום כמה כאלו...

אבל אני בטוח שזה כי כל העולם הוא פאןבוי אחד גדול אז אל תשים לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בגלל שאמרתי של-PS3 יש הרבה בעיות זה לא אומר שאני פאנבואי!!! מה הקשר בכלל??? פאנבואי של מה??? ברצינות, של מה???

בכלל, זה ברור לכולם שאתה פאנבואי של סוני. זה ממש מטומטם לומר- "תראה איזה הדברים טובים אומרים מומחים על PS3" ואז שמראים לך שמומחים אומרים דברים טובים על 360 ו- וגם דברים רעים על PS3 אז אתה אומר- "מה זה מעניין, הם סתם מדברים, הם לא מבינים בכלל". זה מראה עד כמה אתה פאנבואי ולא אני!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, החדשות הטובות, לפחות עבור , זה שיש לישפאר בעלים חדשים, כל החברה עוברת רפורמה, ככה שיכול להיות שנזכה לראות את הקונסולה בפחות מ400% מהמחיר המקורי.

יי! נאלץ לשלם רק פי 3! וכמה על משחקים? רק פי 1.5 במקום פי 3? פיו כבר חשבתי שהמחירים יהיו יקרים...

קונאן או'בריין אתה לא יכול תמיד לבחור את מה שמתאים לך. אתה זורק מפתח שאמר חצי מילה טובה על הפס3 כהוחכה, מראים לך שבסקר שני שליש מהמפתחים לא מרוצים מהפס3, ואתה טוען שלמי איכפת מהמפתחים. אתה מביא איזה ציטוט של מישהו מגיימר על כוחה של הקונסולה שמבוסס על נתונים מאד לא מעודכנים, מראים לך את הנתונים הנכונים ממקורות אמיתיים ואתה טוען שהכל שמועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאמרתי של-PS3 יש הרבה בעיות זה לא אומר שאני פאנבואי!!! מה הקשר בכלל??? פאנבואי של מה??? ברצינות, של מה???

בכלל, זה ברור לכולם שאתה פאנבואי של סוני. זה ממש מטומטם לומר- "תראה איזה הדברים טובים אומרים מומחים על PS3" ואז שמראים לך שמומחים אומרים דברים טובים על 360 ו- וגם דברים רעים על PS3 אז אתה אומר- "מה זה מעניין, הם סתם מדברים, הם לא מבינים בכלל". זה מראה עד כמה אתה פאנבואי ולא אני!!!

אני לא פאנבוי של שומדבר , אני אוהב את המחשב ,את ps2 ואת ps3 איך אני יכול להיות פאנבוי אם אני אוהב את שלושת הדברים ??!??!? אני מראה לכם את זה כי זה משגע שאנשים מתלוננים ויורדים על סוני רק ביגלל שהקונסולה עולה יקר \: יאללה הבנו עולה יקר , זה לא עושה אותה לא טובה זה עושה אותה רק יקרה וזהו , לא מוצא -חן-בעינייך המחיר שלה אל דבר עליה ואל תלכך עליה סתם :bash: אם היית אמיתי היית יודע להעריך מכונת משחקים ולא להיות בעד זאת ובעד זאת נגד , אמיתי מעריך אפילו את הטטריס .. אני רק טענתי שהps3 יותר טובה מהשאר ,זאת הדעה שלי ,זה לא הופך אותי לפאנבוי ולא ליכלכתי על הקונסולות האחרות דווקא אמרתי שהם אחלה ושוות וכו' אבל אני מעדיף את הps3 על פניהם :-\

יי! נאלץ לשלם רק פי 3! וכמה על משחקים? רק פי 1.5 במקום פי 3? פיו כבר חשבתי שהמחירים יהיו יקרים...

קונאן או'בריין אתה לא יכול תמיד לבחור את מה שמתאים לך. אתה זורק מפתח שאמר חצי מילה טובה על הפס3 כהוחכה, מראים לך שבסקר שני שליש מהמפתחים לא מרוצים מהפס3, ואתה טוען שלמי איכפת מהמפתחים. אתה מביא איזה ציטוט של מישהו מגיימר על כוחה של הקונסולה שמבוסס על נתונים מאד לא מעודכנים, מראים לך את הנתונים הנכונים ממקורות אמיתיים ואתה טוען שהכל שמועות.

המפתחים לא מרוצים מימנה ביגלל המחיר הם רוצים שהיא תעלה פחות שכל אחד יוכל להנות מימנה ולא רק העשירים , המפתחים לא אומרים שיש לה חומרה דפוקה או משהו כזה הם רק חושבים שכדי להם להוריד מחיר וזהו . :s07:

נ . ב שמי הוא או'בריין , מר. קונאן או'בריין 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פאנבוי בכך שאתה מתעלם מהדברים הרעים ומשבח את הדברים הטובים.

PS3 קונסולה גרועה. רק מפתחים שסוני שילמו להם אמרו שהיא טובה. ארכיטקטורת הסל היא הדבר הכי גרוע שקרה לעולם המשחקים. הכרטיס הגרפי לא מסוגל לעשות HDR+AA ברוב המקרים. הזיכרון שלה מחולק בין המעבד לכרטיס הגרפי-מקסימום של 256 מגה של טקסטורות. BD היא מדיה יקרה, שתעלה את מחיר המשחקים ללא שום צורך. אין להם אסטרטגיית אונליין אמיתית, אם זה בחינם- זה לא קיים. יש בעיות קשות ביצור הרכיבים. המפתחים עוד לא קיבלו את ערכות הפיתוח הסופיות. צריכת החשמל צפויה להיות מטורפת.

מספיק סיבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פאנבוי בכך שאתה מתעלם מהדברים הרעים ומשבח את הדברים הטובים.

PS3 קונסולה גרועה. רק מפתחים שסוני שילמו להם אמרו שהיא טובה. ארכיטקטורת הסל היא הדבר הכי גרוע שקרה לעולם המשחקים. הכרטיס הגרפי לא מסוגל לעשות HDR+AA ברוב המקרים. הזיכרון שלה מחולק בין המעבד לכרטיס הגרפי-מקסימום של 256 מגה של טקסטורות. BD היא מדיה יקרה, שתעלה את מחיר המשחקים ללא שום צורך. אין להם אסטרטגיית אונליין אמיתית, אם זה בחינם- זה לא קיים. יש בעיות קשות ביצור הרכיבים. המפתחים עוד לא קיבלו את ערכות הפיתוח הסופיות. צריכת החשמל צפויה להיות מטורפת.

מספיק סיבות?

PS3 קונסולה גרועה . שיחקת בה?

רק מפתחים שסוני שילמו להם אמרו שהיא טובה . זה באמת טיפשי ודפוק אתה רואה יותר מידי סרטים

ארכיטקטורת הסל היא הדבר הכי גרוע שקרה לעולם המשחקים . בסדר, אתה בנית אותו ?הכנת השוואה בינו לבין שאר המעבדים?אתה יודע ביכלל מה ההבדל בין פנטיום לאמדי ?

הכרטיס הגרפי לא מסוגל לעשות HDR+AA ברוב המקרים . וווי או 360 מסוגלים?לא , הקונסולה עדין בסיומי פיתוח ועדין לא יצאתה לשוק אתה לא יכול לדעת .

הזיכרון שלה מחולק בין המעבד לכרטיס הגרפי-מקסימום של 256 מגה של טקסטורות. וזה חיסרון ?

היא מדיה יקרה שתעלה את מחיר המשחקים ללא צורך .טוב אז אם אתה כל כך חכם אז תפתח משחק משלך תשקיע מיליוני דולרים ו3,2 שנים עליו ואז תמכור אותו ב20 שקל משחק טוב?

אין להם אסטרטגיית אונליין אמיתית,אם זה בחינם- זה לא קיים. יש לה אונליין מתקדם מזה של 360 .

יש בעיות קשות ביצור הרכיבים. אתה אחד המיצרים שאתה יודע ? אתה אפילו לא יכול ליצר מכונית קטנה על אחת אז מה אתה מדבר רעבק אין אתם אנשים (רוב הפורום בני20) לא מבינים כמה היום כל דבר עולה וחושבים שזה קל לייצר הכל , כל דבר קשה לייצר פשוט לא לכולם נדחפים למפעלים ומתחילים לראיין כל אחד , יש מבין ?

המפתחים עוד לא קיבלו את ערכות הפיתוח הסופיות. צריכת החשמל צפויה להיות מטורפת. הם כבר קיבלו אתה לא מעודכן , אתה חיברת את הפס3 אצלך בבית ואז בדקת את החשבון בסוף החודש ועכשיו אתה יודע שצריכת חשמל תהיי מטורפת ,נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי אבל אני יודע שהיא לא תאכזב בשומדבר ,והתה הזה סתם חוזר אחרי דברים של אחרים , כולם החליטו להיות נגד בפורום הזה אז הוא הולך אחריהם ,

וזה מאוד טיפשי מה שהוא אמר "סוני משלמת למפתחים כדי שיגידו דברים טובים עליה וכו' ... " מה זה השטויות האלה בן כמה אתה ביכלל ? אני חושב שאתה מעל 20 , ומדבר כאלה שטויות ? או ש"פס3 קונסולה גרועה " שיחקת בה ? נגעת בה ? אתה יודע מה נמצא בה ביכלל ? אתה יודע איך כל דבר עובד בה? אתה יודע איזה משחקים אמורים לצאת אליה ? אתה יודע כמה היא תמכור ?אתה יודע כמה היא תצליח ? אתה יודע כמה חשמל היא תאכל ? אתה יודע איזה מה הולך שם אצל ? אתה יודע את ההבדלים בין פס3 ל360 ? לא,לא,לא,לא,לא ולא ולא ! אתה לא יודע כלום! אתם סתם חוזר אחרי דברים של אחרים :kopfpatsch:

עריכה : זה באמת מרגיז כל הוויכוחים הללו , זה אשמת כל אלי ששונאים את , יש להם סיבה ביכלל ? לא , "מחיר גבוה לא נקנה " כה? \: , לא נמאס לטחון לרדת ? תחיו בשקט תשחקו במחשב/קונסולה שלכם ,חכו כשהפס3 תצא והווי ואז הוויכוחים יהיו הגיונים ותהיה סיבה להתווכח ולריב אבל עכשיו כל זה לסתם אפחד באמת לא יודע מה קורה חוץ מסוני , אז די מספיק , חכו שהיא תצא ואז תרדו עליה אם היא תיהיי ממש אבל ממש גרועה כמו שאםת חושבים ( :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

התחלתי להגיב לדבריך ברצינות, אבל אז ויתרתי, כי אני לא יכול לעשות כלום מולך.

חדשות, כתבות, ראיונות, מאמרים, ניתוחים של אנליסטים, הכל לא מדבר אליך. גם אם אני אביא את מנכל שיאמר לך שהפס3 זה חרא של דבר אתה תגיד מה הוא מבין הוא לא קשור בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מפתחים שסוני שילמו להם אמרו שהיא טובה . זה באמת טיפשי ודפוק אתה רואה יותר מידי

ארכיטקטורת הסל היא הדבר הכי גרוע שקרה לעולם המשחקים . בסדר' date=' אתה בנית אותו ?הכנת השוואה בינו לבין שאר המעבדים?אתה יודע ביכלל מה ההבדל בין לאמדי ?

[b']הכרטיס הגרפי לא מסוגל לעשות HDR+AA ברוב המקרים . וווי או 360 מסוגלים?לא , הקונסולה עדין בסיומי ועדין לא יצאתה לשוק אתה לא יכול לדעת .

הזיכרון שלה מחולק בין המעבד לכרטיס הגרפי-מקסימום של 256 מגה של טקסטורות. וזה חיסרון ?

היא מדיה יקרה שתעלה את מחיר המשחקים ללא צורך .טוב אז אם אתה כל כך חכם אז תפתח משחק משלך תשקיע מיליוני דולרים ו3,2 שנים עליו ואז תמכור אותו ב20 שקל משחק טוב?

אין להם אסטרטגיית אונליין אמיתית,אם זה בחינם- זה לא קיים. יש לה אונליין מתקדם מזה של 360 .

יש בעיות קשות ביצור הרכיבים. אתה אחד המיצרים שאתה יודע ? אתה אפילו לא יכול ליצר מכונית קטנה על אחת אז מה אתה מדבר רעבק אין אתם אנשים (רוב הפורום בני20) לא מבינים כמה היום כל דבר עולה וחושבים שזה קל לייצר הכל , כל דבר קשה לייצר פשוט לא לכולם נדחפים למפעלים ומתחילים לראיין כל אחד , יש מבין ?

המפתחים עוד לא קיבלו את ערכות הפיתוח הסופיות. צריכת החשמל צפויה להיות מטורפת. הם כבר קיבלו אתה לא מעודכן , אתה חיברת את הפס3 אצלך בבית ואז בדקת את החשבון בסוף החודש ועכשיו אתה יודע שצריכת חשמל תהיי מטורפת ,נכון ?

PS3 קונסולה גרועה . שיחקת בה? - זאת הייתה הקדמה אם לא הבנת

רק מפתחים שסוני שילמו להם אמרו שהיא טובה . זה באמת טיפשי ודפוק אתה רואה יותר מידי - אולי הוא קצת הגזים,אבל אלה שמקבלים ת'תמלוגים הענקיים והחברות בת/שקשורות לSONY הם אלה שהיללו את הקונסולה..

ארכיטקטורת הסל היא הדבר הכי גרוע שקרה לעולם המשחקים . בסדר, אתה בנית אותו ?הכנת השוואה בינו לבין שאר המעבדים?אתה יודע ביכלל מה ההבדל בין לאמדי ? - הוא לא,מפתחים שעובדים על המשחקים ברגע זה ככל הנראה כן..

הכרטיס הגרפי לא מסוגל לעשות HDR+AA ברוב המקרים . וווי או 360 מסוגלים?לא , הקונסולה עדין בסיומי פיתוח ועדין לא יצאתה לשוק אתה לא יכול לדעת . - כל הקטע זה שלפי מה שסוני אומרת זה כבר המוצר הסופי, הסתיים הפיתוח מתחיל הייצור, שככל הנראה גם הוא לוקה בבעיות.. וה360 נראה לי דווקא יכולה לעשות עם AA..

הזיכרון שלה מחולק בין המעבד לכרטיס הגרפי-מקסימום של 256 מגה של טקסטורות. וזה חיסרון ? - לא, מה פתאום, כרטיס מסך טוב למשחקים במחשב הוא מינימום 256MB +ג'יגה כללי[את זה נעזוב] כשל360 יש 512,וככל הנראה גם למחשב כרטיסי הגיימרים יהיו מינימום 512MB..

היא מדיה יקרה שתעלה את מחיר המשחקים ללא צורך .טוב אז אם אתה כל כך חכם אז תפתח משחק משלך תשקיע מיליוני דולרים ו3,2 שנים עליו ואז תמכור אותו ב20 שקל משחק טוב? - :lol: :lol: המשחקים הראשונים לא ינצלו חצי ממה שיש לBR, זה סתם בזבוז קטלני,הוא יפתח משחק שנתיים שלוש, הוא ישקיע מחשבה :lol:

אין להם אסטרטגיית אונליין אמיתית,אם זה בחינם- זה לא קיים. יש לה אונליין מתקדם מזה של 360 . - לא ממזמן סוני התלוננו על אי המקוריות של .. רק חבל שהם הודו שהשירות אונליין שלהם הוא בהשראת הלייב..

יש בעיות קשות ביצור הרכיבים. אתה אחד המיצרים שאתה יודע ? אתה אפילו לא יכול ליצר מכונית קטנה על אחת אז מה אתה מדבר רעבק אין אתם אנשים (רוב הפורום בני20) לא מבינים כמה היום כל דבר עולה וחושבים שזה קל לייצר הכל , כל דבר קשה לייצר פשוט לא לכולם נדחפים למפעלים ומתחילים לראיין כל אחד , יש מבין ? - חח אתה עדיין לא קולט, זה לא שהוא חושב ככה, זה שאתרי החדשות של הגיימרים חושבים ככה, תתלונן עליהם..

אתה לא קולט :bash:

שמעת פעם על זה שאתרים בכירים לפעמים מקבלים מידע לפני משתמש פצפון כמוך? את כל מה שהוא אמר הוא לקח מאתרי חדשות :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מפתחים שסוני שילמו להם אמרו שהיא טובה . זה באמת טיפשי ודפוק אתה רואה יותר מידי סרטים

ארכיטקטורת הסל היא הדבר הכי גרוע שקרה לעולם המשחקים . בסדר' date=' אתה בנית אותו ?הכנת השוואה בינו לבין שאר המעבדים?אתה יודע ביכלל מה ההבדל בין פנטיום לאמדי ?

[b']הכרטיס הגרפי לא מסוגל לעשות HDR+AA ברוב המקרים . וווי או 360 מסוגלים?לא , הקונסולה עדין בסיומי פיתוח ועדין לא יצאתה לשוק אתה לא יכול לדעת .

יש בעיות קשות ביצור הרכיבים. אתה אחד המיצרים שאתה יודע ? אתה אפילו לא יכול ליצר מכונית קטנה על סוללה אחת אז מה אתה מדבר רעבק אין אתם אנשים (רוב הפורום בני20) לא מבינים כמה היום כל דבר עולה וחושבים שזה קל לייצר הכל , כל דבר קשה לייצר פשוט לא לכולם נדחפים למפעלים ומתחילים לראיין כל אחד , יש מבין ?

עם כזאת תגובה,

לא הייתי ממהר להשתמש בצירוף המילים "אתה לא יודע" יותר מידי על אנשים אחרים.

מכל ההודעות שהיו לך עד עכשיוו, זאת ללא ספק מכילה את הגיבוב שטויות הכי גדול.

לא, PS3 לא מסוגלת לעשות HDR+AA , איך אני יודע, כי הכרטיס הגראפי שלה כבר נמצא בשוק, קוראים לו 780GTX 512MB , ויש לו בעייה ברמת הארכיטקטורה שמונעת ממנו לשלב בין השניים. וכן, ה360 כן מסוגלת , ראה ערך GHOST RECON ADVANCE WAR FIGHTING.

את הסל לא אני בניתי, אבל בשנתיים שאני לומד הנדסת אלק' ומתכנת תוך כדי, למדתי להבין נתונים טכניים שמציגים מולך, ושוב, יכול להיות שהוא מאוד חזק בתאוריה, מעולם לא עזר לאף אחד להיות חזק בתאוריה.

כן, לחלוק גראפי עם המערכת זה חיסרון מאוד גדול משלל סיבות, וכדי לקנח, הזכרון אותו נחלק מראש מאוד קטן.

כן, יש בעיות קשות מאוד בייצור כי שוב, זוהיא חברה בורסאית שמחויבת לפרסם חלק מהמידע לפומבי וזה דבר ידוע.

כן, אני יודע לבנות מכונית על בטריות, גם על שלט רחוק אם אתה ממש מתעקש.

כן, המפתחים לא קיבלו ערכה סופית, פשוט מערך שאפילו לא יודעת מה יהיו הערכים הסופיים של הקונסולה, חלק מקשיי הייצור היא שהם לא מצליחים לייצר את הסל בתדר הזה (3.5) ולכן הם כנראה יורידו אותו ל2.8.

ולא ברור לי איך אתה בודק צריכת חשמל, אבל בימינו קיימת אפשרות המתמתיקה - הספק של הפס3 היה 400W הספק של ה360 הוא כ200W , אני אתן לך נתון מעניים כדי שתוכל להבין, בצריכת חשמל, ככל שהמספר לפני הW גדול יותר, זה אומר שהצריכה יותר גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

התחלתי להגיב לדבריך ברצינות, אבל אז ויתרתי, כי אני לא יכול לעשות כלום מולך.

חדשות, כתבות, ראיונות, מאמרים, ניתוחים של אנליסטים, הכל לא מדבר אליך. גם אם אני אביא את מנכל שיאמר לך שהפס3 זה חרא של דבר אתה תגיד מה הוא מבין הוא לא קשור בכלל.

דבר ראשון גם אני יכול להביא ראיונות מאמרים ,כתבות שהווי היא גרועה , וגם אני יכול להביא כתבות וראיונות ומאמרים שה360 לא מצליחה ,אפילו הפס2 עדין יותר מצליח מימנה ( :lol:) ,דבר שני מנכל בחיים לא יגיד שהפס3 היא דבר חרא , וכל בנאדם מפתח או מה שלא יהיה (בעסקי משחקים וקונסולה) לא יגיד שהקונסולה (פס3) היא חרא , הכתבים ומאמרים הכל בולשיט של כתבים משעוממים .

עם כזאת תגובה,

לא הייתי ממהר להשתמש בצירוף המילים "אתה לא יודע" יותר מידי על אנשים אחרים.

מכל ההודעות שהיו לך עד עכשיוו, זאת ללא ספק מכילה את הגיבוב שטויות הכי גדול.

לא, PS3 לא מסוגלת לעשות HDR+AA , איך אני יודע, כי הכרטיס הגראפי שלה כבר נמצא בשוק, קוראים לו 780GTX 512MB , ויש לו בעייה ברמת הארכיטקטורה שמונעת ממנו לשלב בין השניים. וכן, ה360 כן מסוגלת , ראה ערך GHOST RECON ADVANCE WAR FIGHTING.

הכרטיס הגרפי RSX :

הRSX הוא המאיץ הגרפי של הPS3 מבית . רוב השמועות אומרות שהוא מתוכנן על ליבת הG71 של . שזו גם הליבה של ה7900GT/X היום, הכרטיס מסך הכי חזק בשוק למחשב. אבל הRSX בנוי בצורה שונה לגמרי שהופכת אותו להרבה הרבה יותר יעיל. הRSX כנראה יהיה מאיץ גרפי דו ליבתי ותהיה לו תקשרות פנטסטית עם הCell, ובעצם המון ממרכיבי המבנה שלו לקוחים מהCell כמו המבנה המקבילי. המאיץ הגרפי של המערכת הוא בעצם החלק שגורם לכל מה שאתם רואים להראות כל כך נוצץ ויפה, הוא מה שמאפשר לכם לראות טקסטורות ואפקטים מתוחכמים על גבי המסך, והוא בעצם עוסק בכמעט כל מה שעוסק במה שאתם רואים. אבל כמו שכבר צויין קודם, בשיתוף פעולה יוצא דופן הRSX יכול להשתמש בCell כדי להגביר את יכולת התפוקה שלו. לRSX יהיה 256 GDDR3 במהירות 700Mhz, לעומת הCell שבו 256 XDR במהירות של 3.2GHZ!!! יותר מהר מרוב המעבדים היום בשוק הביתי.

לגבי כל שאר הפיצ'יפקס, ובכן בקיצר לPS3 יהיו שני חיבורי HDMI (חיבור דיגיטלי שכולל בכבל אחד גם סאונד וגם תמונה, והוא נחשב כחיבור שיוביל את מהפכת הHDTV), כמה כניסות USB, כניסת קומפונט (לטלוויזיה), כניסות של כרטיס זיכרון (לא מהסוג של הPS2 וPS1, אלא יותר בסגנון הPSP), כניסה לכונן קשיח, לWiFi, מתאם רשת פנימי Ethernet ותמיכה בכל הווריאציות של CD-ROM, DVD, ודיסקים של PS1,2 ו3, ורוחב הפס הכולל של המערכת מתקרב ל100GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...