מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר

אורח McCartney

Recommended Posts

לא מעניין חומרה טובה לא טובה' date='אני בטוח בזה שיהיה לי משחקים מפלצתיים וחזקים שלשום קונסולה לא יהיו ,כמו שהיה אם הps2 !

[/quote']

החלק השני של המשפט סותר את החלק הראישון, אין דבר כזה משחקים טובים וחומרה גרועה.

מה שאתרים כמו THEINQ עושים, זה מספרים לנו את ה"מאחורי הקלעים" של כל מה שקורה.

סוני יכולה לשחרר סירטונים יפים מאוד, להבטיח ים דברים אבל כשהקונסולה תצא, ואתה תקנה אותה (כן, כן, אי אפשר להוריד קונסולה) , היא תכיל מלא באגים ולא תמלא את כל ההבטחות. כבר קרו דברים כאלה בשוק, שהבתחלה היה הייפ ענק, ואחרי זה רק איכזובים.

בקשר לאתר חדשות "בכיר" האתר הזה פאנבוי של המחשב .

אתה רוצה להסביר לי מה זה בדיוק "פאנבויי של מחשב"?

והאתר הזה הוא אתר חדשות טוב, מביא כל מה שאפשר, ולא מה שהם רוצים. זה לא שהעורכים יושבים שם ואומרים "איככככס PS3, איככסססס אני לא מתקרב לזה, יש לי את המחשב, אני מת על המחשב, יאללה אני אכתוב עכשיו משהו רע על הקונסולה"... קצת הגיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האתר הזה, הוא ממש לא אתר חדשות רק של חומרה, הוא אתר של עיתון אמיתי שמתעשק באופן כללי בכלכלה ופחות במחשבים ולכן לכל הכתבות שלו יש נטיות אנאליסטיות.

לא ממש איכפת לו אם זה מחשב , קונסולה או מעבד של טלפון, הוא מתעסק בחלק היות כלכלי של העניין.

בקשר למשחק שמת לו לינק, אני ממש לא רואה בו משהוא מיוחד, כשביקשתי דוגמא למשחק אמיתי התכוונתי למשהוא מדהים מביחנה גראפית שרואים גייםפלי אמיתי שלו.

דומאת KILLZONE ש....אופס, לא שמענו ממנו אפילו פיפס בתערוכה השנה לאחר כל ההייפ של 2005... מעניין למה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלק השני של המשפט סותר את החלק הראישון, אין דבר כזה משחקים טובים וחומרה גרועה.

מה שאתרים כמו THEINQ עושים, זה מספרים לנו את ה"מאחורי הקלעים" של כל מה שקורה.

סוני יכולה לשחרר סירטונים יפים מאוד, להבטיח ים דברים אבל כשהקונסולה תצא, ואתה תקנה אותה (כן, כן, אי אפשר להוריד קונסולה) , היא תכיל מלא באגים ולא תמלא את כל ההבטחות. כבר קרו דברים כאלה בשוק, שהבתחלה היה הייפ ענק, ואחרי זה רק איכזובים.

אתה רוצה להסביר לי מה זה בדיוק "פאנבויי של מחשב"?

והאתר הזה הוא אתר חדשות טוב, מביא כל מה שאפשר, ולא מה שהם רוצים. זה לא שהעורכים יושבים שם ואומרים "איככככס PS3, איככסססס אני לא מתקרב לזה, יש לי את המחשב, אני מת על המחשב, יאללה אני אכתוב עכשיו משהו רע על הקונסולה"... קצת הגיון.

יש כזה דבר משחקים טובים וחומרה גרועה (PS2 ו XBOX)

אתר חדשות טוב חח כל אתר יכול להפוך לאתר "חדשות טוב" אתה לא יודע מי יושב שם מאחורי המסך , ואתה לא יכול לדעת אם הם "אומרים איכסס PS3 ..."

באינטרנט שמועות ,שמועות ושמועות אתה לא יכול לדעת מי יושב שם מאחורי המסך . בטח איזה פריק חולה (רוב "החדשות" שם זה על \: ) :kopfpatsch:

http://www.gametrailers.com/player.php?id=10490&type=wmv&pl=game כן סתם מבטיחים דברים וממצאים ואין להם שום גיימפלי ושום משחק שהם הראו :s07:

בקשר למשחק שמת לו לינק, אני ממש לא רואה בו משהוא מיוחד, כשביקשתי דוגמא למשחק אמיתי התכוונתי למשהוא מדהים מביחנה גראפית שרואים גייםפלי אמיתי שלו.

דומאת KILLZONE ש....אופס, לא שמענו ממנו אפילו פיפס בתערוכה השנה לאחר כל ההייפ של 2005... מעניין למה...

והמשחק ששמתי לינק שלו מה רע בגראפיקה שלו ? :nixweiss:

אז מה זה חיקוי של קילזון 2 מתערוכת מגאסון ? תבדוק לפחות דברים לפני שאתה אומר

http://www.gametrailers.com/player.php?id=6443&type=wmv&pl=game

http://www.gametrailers.com/player.php?id=6443&type=wmv&pl=game

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ששמת, אחרי שכל הבלוקים של WMV יורדים, הוא לא יותר ממשחק ברמה של HL2, אולי טיפה יותר.

ואני לא מבין מה שניי הקישורים האחרונים שנתת? את כל זה ראינו ב2005 ואפילו החברה עצמה הודתה שזה לא רונדר בזמן אמץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ששמת, אחרי שכל הבלוקים של WMV יורדים, הוא לא יותר ממשחק ברמה של HL2, אולי טיפה יותר.

ואני לא מבין מה שניי הקישורים האחרונים שנתת? את כל זה ראינו ב2005 ואפילו החברה עצמה הודתה שזה לא רונדר בזמן אמץ..

חחח באמא שלי תקרא לפחות מה אתה רושם :

"דומאת KILLZONE ש....אופס, לא שמענו ממנו אפילו פיפס בתערוכה השנה לאחר כל ההייפ של 2005... מעניין למה..."

אני יסביר לך מה רשמת - רשמת בתערוכה של השנה לא שמענו מקילזון אפילו פיפס!

אז מה זה הסרטון הזה? זה תערוכת 2006 ולא 2005 זה קילזון 2 ולא 1 זה לפס3 ולא לפס2 \: אז מה אם זה לא רונדר בזמן אמת ? אמרת לא שמעו פיפס בתערוכה אז נתתי לך קישור לסרטון שהציגו בתערוכה זה לא אומר שלא שמעו מימנו פיפס :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, נעשה את זה ממש לאט, אני מתנצל מראש אם אני פוגע, אני פשוט מאבד סובלנות.

תערוכת , מתרחשת כל שנה בחודש מרץ.

ההתאריך נכון להיום הוא הרביעי ליולי 2006, יולי, חודש שביעי, מרץ, חודש שלישי.

מה שאומר שמ2005 היו שתי תערוכות, כאשר האחרונה, היא המאוחרת ביותר, מקורה בחודש השלישי של 2006, שם כל זכר שהיה לקילזון 2, הוא דוכן מאוד מאוד קטן עד כדי לא ניתן להבחנה.

הסרטים שאתה הבאת, שוחררו במסיבת עיתונאים של סוני בתערכות של 2005.

מה זה אם זה לא רונדר בזמן אמת? זה קובץ BATCH שמכיל פקודות של כל שחקן לאן הוא צריך ללכת, ומחשב, כנראה מקינטוש, לקח את אוסף הפקודות האלו, הלביש אותן על מנוע ורינדר את הכל לתוך קובץ של סרט, כאשר לקח לו יותר זמן לרנדר מאשר זמן הסרט.

כלומר, כדי לראות את מה שראו במסיבת העיתונאים הזו לא הייתה צריך יותר ממחשב שיודע להריץ סירטי WMV או איזה פורט שהם הריצו עליו את הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, נעשה את זה ממש לאט, אני מתנצל מראש אם אני פוגע, אני פשוט מאבד סובלנות.

תערוכת , מתרחשת כל שנה בחודש מרץ.

ההתאריך נכון להיום הוא הרביעי ליולי 2006, יולי, חודש שביעי, מרץ, חודש שלישי.

מה שאומר שמ2005 היו שתי תערוכות, כאשר האחרונה, היא המאוחרת ביותר, מקורה בחודש השלישי של 2006, שם כל זכר שהיה לקילזון 2, הוא דוכן מאוד מאוד קטן עד כדי לא ניתן להבחנה.

הסרטים שאתה הבאת, שוחררו במסיבת עיתונאים של סוני בתערכות של 2005.

מה זה אם זה לא רונדר בזמן אמת? זה קובץ BATCH שמכיל פקודות של כל שחקן לאן הוא צריך ללכת, ומחשב, כנראה מקינטוש, לקח את אוסף הפקודות האלו, הלביש אותן על מנוע ורינדר את הכל לתוך קובץ של סרט, כאשר לקח לו יותר זמן לרנדר מאשר זמן הסרט.

כלומר, כדי לראות את מה שראו במסיבת העיתונאים הזו לא הייתה צריך יותר ממחשב שיודע להריץ סירטי WMV או איזה פורט שהם הריצו עליו את הסרט.

טוב מה אכפת מקילזון או מתי זה שוחרר \: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לומר, יש כאן הרבה פתים שמאמינים לכל מה שסוני אומרת להם, אתם באמת מצפים ש-PS3 יחזיק במשך 10 שנים בטכנולוגיה הכי חזקה???

תוך פחות מ-10 שנים יוציאו PS חדש אז איך זה יתכן???ובגלל כל הדחיות של PS3 עד שכבר יוציאו אותו לא יקח הרבה זמן עד שיוציאו כרטיס מסך חזק יותר.

ומי שמתכוון לקנות את ה-PS3 ממש יתאכזב, אל תצפו שיהיו ל-PS3 כלכך הרבה משחקים בלעדיים כמו שהיה ל-PS2! הכול עומד להשתנות ויהיה כאן מהפך ענק של הקונסולות.

לפי מה שראיתי ה- ממש מצליח ומלהיב את כולם, ואני חייב לומר שגם אותי, והמחיר שלו רק עוזר לי לרצות לקנות אותו יותר. השלט שלו ממש הביא איתו משהו חדש, ובחלק גדול מהמשחקים המהנים שלו לא צריך גרפיקה כלכך טובה ולכן זה פחות חשוב, כי יש לו הרבה משחקים יחסית פשוטים שלא צורכים גרפיקה כזאת חזקה בשביל להנות מהם, אך בכל זאת הם ממש מהנים.

לדעתי, תפסה לסוני את המקום של הקונסולה הכי טוב בשביל כאלה שרוצים חיית גרפיקה ומשחקים כבדים וחזקים ( למרות שככל הנראה לסוני יהיו ביצועים טובים יותר ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא ממש לא המשחק עצמו, לא ממש איכפת לי ממנו.

הרעיון הוא שבE3 של 2005 סוני טיפסו על עץ מאוד גובהה, עם הבטחה ליכולת מערך שתי טלויזיות 1080P ע"י שתי יציאות , גרסא אחת של קונסולה, יכולת WIFI מובנת והמון דברים אחרים.

אחת מההבטחות היו קילזון.

מאז הם ירדו מהעץ הזה, ובקושי תומכים ב720P עם .

אחד מהסימטופים לזה זה קילזון, שלא שמעת ממנו שום דבר בתערוכה האחרונה.

שלא תבין אותי לא נכון, אני מאוד מכבד את , אחת מהחברות האהבות עלי, הייתי מת שהם יצליחו, אם לא בגלל שאני אוהב אותם אז בגלל שאני מעריץ חברות שמקדימות את זמנן ושמות את כל הונן על כך, אבל יש קו מאוד דק בין אומץ לטיפשות, וסוני חצו אותו יחד עם יהירות ועכשיוו הם מחפים על הטעיות שלהם במסכת שקרים והטעיות.

חוצמזה שללא למיקרוסופט אין ממש מוטיבציה ליצור קונסלה טובה יותר, זולה יותר, עם יותר פיטצ'רים.

ואני אומר לך, בתור בן אדם שיש לו 360, ותאכלס, לא ממש יפריע לי לקנות גם פס3 (מבחינה כלכלית), אם היא תיהיה שווה חצי ממה שהם מבטיחים אני אקנה אותה.

ביינתיים, ממש לא נראה לי שאני הולך לקנות אותה, אני אעדיף לקנות אקסבוקס שני קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא ממש לא המשחק עצמו, לא ממש איכפת לי ממנו.

הרעיון הוא שבE3 של 2005 סוני טיפסו על עץ מאוד גובהה, עם הבטחה ליכולת מערך שתי טלויזיות 1080P ע"י שתי יציאות , גרסא אחת של קונסולה, יכולת WIFI מובנת והמון דברים אחרים.

אחת מההבטחות היו קילזון.

מאז הם ירדו מהעץ הזה, ובקושי תומכים ב720P עם .

אחד מהסימטופים לזה זה קילזון, שלא שמעת ממנו שום דבר בתערוכה האחרונה.

שלא תבין אותי לא נכון, אני מאוד מכבד את סוני, אחת מהחברות האהבות עלי, הייתי מת שהם יצליחו, אם לא בגלל שאני אוהב אותם אז בגלל שאני מעריץ חברות שמקדימות את זמנן ושמות את כל הונן על כך, אבל יש קו מאוד דק בין אומץ לטיפשות, וסוני חצו אותו יחד עם יהירות ועכשיוו הם מחפים על הטעיות שלהם במסכת שקרים והטעיות.

חוצמזה שללא סוני למיקרוסופט אין ממש מוטיבציה ליצור קונסלה טובה יותר, זולה יותר, עם יותר פיטצ'רים.

ואני אומר לך, בתור בן אדם שיש לו 360, ותאכלס, לא ממש יפריע לי לקנות גם פס3 (מבחינה כלכלית), אם היא תיהיה שווה חצי ממה שהם מבטיחים אני אקנה אותה.

ביינתיים, ממש לא נראה לי שאני הולך לקנות אותה, אני אעדיף לקנות אקסבוקס שני קודם.

עדין לא יצאו משחקים שירצו על שתי טלוויזיות 1080P ע"י ,הם הגיעו בנתיים ל720p ובעתיד כשהקונסולה תיהיה כבר בשוק יתחילו לייצר משחקים שיעבדו על שתי טלוויזיות 1080P

אתה שם לב למה שאתה אומר ביכלל ?

קיצר אין על מה להתווכח לא יצא לנו כלום מהוויכוחים הארוכים האלה ,ידועה כבר שהחומרה של PS3 יותר טובה משל XBOX360 נשאר לחכות כשהקונסולה תצא איזה משחקים יהיו לה וכמה היא תימכר , חכו לנובמבר (היא יוצאת בנובמבר?) ואז חכו איזה כמה חודשיים ואז תהיי סיבה לוויכוחים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור אם אתה כל כך שם לב למה שאתה אומר.

תגיד לי, אם הגרסה הזולה, לא באה עם יציאת בכלל, אלא עם קומפוננט אחד, המשחק הזה שתקנה שבנוי לשתי טלויזיות, בא גם עם עוד כרטיס מסך למכשיר ומוסיף לך יציאת HDMI? ::) כי אני באמת סקרן לדעת איך זה עובד שיש לך יציאה אחת אבל אתה קונה משחק מתאים ופתאום יש שתיים.

ואם אתה קונה את הגרסה היקרה, שבאה עם 1, אתה קונה את המשחק וזה מוסיף לך אוטומטית עוד כניסה?

ומשחקים מגיעים ביינתיים ב720P פשוט בגלל שאין לקונסולה כוח עיבוד לתת יותר מזה! לא בגלל שהמתכנתים אצלנים! אז אם את II לא הצליחו להריץ מעל 720P איך בידיוק אתה מתכנן שמשחקים עתידיים ירוצו על יותר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו סיימתי לראות את ה"סרטון" של נינטנדו של השעה ו-25 דקות ( למען האמת העברתי את הקטע על DS כי זה פחות מעניין אותי ).

אני חייב לומר, אני מאוד מאוד התרשמתי ואולי אני אקנה את זה. אני מבין למה כמעט כולם אמרו שהם נצחו בתערוכה, אולי לא ראיתי את הקטע של 360 ן-PS3 אבל מאוד מאוד מאוד התרשמתי מה-.

מאוד התרשמתי מהקטע של הספורט עם הטנים ובייסבול, רק מעניין אם הם יצליחו לעשות משהו מגניב כזה עם כדורסל? אני גם מאוד התרמתי מה-FPS, זה נראה ממש כיף לשחק ככה, ובכלל נדלקתי על הקטע שכאשר את מסובב את השלט אז הוא מחזיק את האקדח בצורה אחרת, למשל כמו גנגסטר וכאלה. אבל הכי התרשמתי זה מהמשחק חרבות שאתה ממש שולט על החרב, אני רק משאר להחזיק 2 שלטים כאלה אחד בכל יד, וכל אחד שולט על חרב אחרת, זה כבר הכי טוב שאפשר לקבל!!!

יש לי רק 2 שאלות שאני לא בטוח לגביהם- עד כמה הגרפיקה של נמצאת מאחור יחסית לאחרים??? מה הרמה שלה יחסית לכרטיסי מסך של מחשב?

וכמה משחקים יהיהו ל- של ספורט ויריות מגוף ראשון וחרבות?

כבר ראינו של-PS3 לא חסרים בעיות, ומה שנשאר זה ה- ו-360. עכשיו הרבה משחקים שיש ל-360 יש גם למחשב ובלי שום קשר לזה, סגנונות המשחק שלו דומים לזה של המחשב ( לא שזה רע ), אומנם ה-Wii מביא משהו חדש לגמרי! לכן לדעתי הכי כדאי זה לקנות את ה-Wii ( כמובן אם יש לך בבית מחשב חזק ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להגיד בידיוק כמה מאחור הWII מאחר והיא מעולם לא עיניינה אותי מספיק לעבור על המפרט שלה.

אם אני לא טועה ATI עשתה גם לה את הכרטיס הגראפי (ניגוד אינטרסים מישהוא?).

היא מריצה מעבד אחד של POWER PC (היה קיים במקינטושים הישנם, אפילו הG5 מבוסס על שניים כאלו).

אז את הנתונים הטכניים האלו אי אפשר להמיר לתוצאה גראפית, מה שכן, כאשר הכריזו על III.

אמרו שהוא מפותח לPS3 ול360 , ובנפרד לPS2 וWII (לPC הוא בכלל לא יצא).

מה זה אומר?

שהחברה שמתכנתת את CODIII מקטלגת את הWII מבחינת הביצועים בין קבוצת הדור הקודם PS2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WII SPECS:

Media: A single self-loading media bay will play single- or double-layered 12-centimeter optical discs for Wii, as well as 8-centimeter Nintendo GameCube discs.

Communication: Wii can communicate with the Internet even when the power is turned off. This WiiConnect24 service delivers a new surprise or game update, even if users do not play with Wii. Users can connect wirelessly using IEEE 802.11b/g, or with a USB 2.0 LAN adaptor. Wii also can communicate wirelessly with Nintendo DS.

Virtual Console: Wii will have downloadable access to 20 years of fan-favorite titles originally released for Nintendo 64, the Super Nintendo Entertainment System (SNES) and even the Nintendo Entertainment System (NES). The Virtual Console also will feature a "best of" selection from Sega Genesis titles and games from the TurboGrafx console (a system jointly developed by NEC and Hudson). It also will be home to new games conceived by indie developers whose creativity is larger than their budgets.

The Specs: Wii boasts 512 megabytes of internal flash memory, two USB 2.0 ports and built-in Wi-Fi capability. A bay for an SD memory card will let players expand the internal flash memory. Design was optimized with state-of-the-art processing technologies that minimize power consumption, keep the console compact and enable the "sleepless" WiiConnect24 mode.

CPU: PowerPC CPU (code-named "Broadway"). Made with a 90 nm SOI CMOS process, jointly developed with and manufactured by .

Graphics Processing Unit: Being developed with ATI.

Other Features: Four ports for classic GameCube controllers. Two slots for GameCube Memory Cards. An AV Multi-output port for component, composite or S-video.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ראינו של-PS3 לא חסרים בעיות, ומה שנשאר זה ה- ו-360. עכשיו הרבה משחקים שיש ל-360 יש גם למחשב ובלי שום קשר לזה, סגנונות המשחק שלו דומים לזה של המחשב ( לא שזה רע ), אומנם ה- מביא משהו חדש לגמרי! לכן לדעתי הכי כדאי זה לקנות את ה- ( כמובן אם יש לך בבית מחשב חזק ).

דבר ראשון לא רק לPS3 היו בעיות גם לאקסבוקס היו ויש אז אל תהיה פאנבוי ותחזור אחרי דברים של אחרים \:

אחת הבעיות של מיקרו -http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=97906

דבר שני יש סיבות לזה שיש מלא שמועות שליליות על ,סיבה: מחיר יקר . סיבה אחרת : :-X ,תאמין לי עם היו מוכרים את הקונסולה שלהם במחיר פחות משל אקס360 אפחד לא היה מסתכל על 360 ועל ווי ,אבל הם לא עד כדי כך סתומים למכור את זה במחיר זול הם לא ירוויחו מי זה כלום , אוליי רק קהילה גדולה יותר אבל כסף לא :smile1:

דבר שלישי : לא רק ה מביאה משהו חדש ,כל הקונסולות דור הבא תרמו משהו חדש ,אם אתה מתכוון שווי הביאה משהו חדש (שלט ) אז גם לפס3 יש את כימעט אותו השלט אבל הם עובדים קצת אחרת ,הפלייסטיישן 3 יאפשר חיבור של 8 בקרי פס3 וגם פיאספי ביחד באותו זמן , כמה שלטים מאפשר ווי באותו זמן ?

ולשלט של פס3 יש רק 6 זוויות תנועה-למעלה ,למטה ,שמאל,ימינה , קדימה,אחורה

דבר אחרון החליטו להשקיע חזק בחומרה אל תחשוב שזה קל ביגלל זה יש להם כמה בעיות אבל אני מאמין שהם פתרו/פותרים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...