מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר

אורח McCartney

Recommended Posts

לדעתי אולי חידשו עם השלט שלהם, אבל עדין הגרפיקה הורסת מאוד.

ואני לא מוצא שום דבר רע בשלט של 360, הוא נוח ומתאים ליד כמו כפפה, והמיקום של האנאלוג השמאלי פשוט מצוין, ו-2 הלחצנם מאחורה החדשים הם לא חידוש אבל זה גם שיפור שהופך את השלט של 360 להיות טוב יותר, ואני לא מוצא סיבה למה לחדש את השלט, הוא פשוט מצוין!!!

אולם את אותו הדבר אני לא יכול לומר על השלט של ה-PSים, הוא בכלל לא נוח!!! ולפי התמונות, השלט של PS3 יהיה יותר גרוע משל PS2 ו-1, כל מה שעשו זה הקטינו אותו ועשו אותו דק יותר, וזה בכלל לא נוח.

ואם משעמם לכם מהשלטים "הישנים" של 360 ו-PS3, אז תשחקו תקופה קצרה עם אקדח, זה לא יזיק ;)

בקיצור, אין צורך לחדש משהו טוב במשהו פחות טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניטנדו נמצאים שני דורות אחורה בגרפיקה, הם בונים הכל על השלט שלהם

אני אישית לא הייתי מסןגל לשחק בקונסולה עם גרפיקה כזאת, אולי עם הסטיק שלהם יהיה ממש להיט אז אולי

ד"א, שמעתי שהייתה איזה רמאות עם הסטיק, שקלטו מישהו מאחורי הבמה עושה את הדברים עם סטיק רגיל

מעניין עם הוא כזה טוב באמת

קודם כל מה שראיתה בE3 זה לא הכח האמיתי של הWII

הWII חזק פי 2-3 מהקוביה ובדור הראשון לא ניראה את זה כי המישחקים הראשונים פותחו בערכת של הקוביה

בקשר לשלט רוב התיקשורת בתחום חושבת שהשלט טוב ובE3 האחרון הרבה אנשים ניסו תשלט בזמן אמת והוא פעל טוב

הדבר היחיד שהיה בעיתי זה הקרב חרבות ברד סטיל זה הכל יתר הדברים פעלו מצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אל תשלה את עצמך, אם אפשר להשתמש בקוביה בתור ערכת הקונסולה הסופית לא תהיה ממש חזקה

הגירסאות הכי הכי הכי ראשונות של ה360 רצו על שני מחשבים G5 שבכל אחד שני כרטיסים בCF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אל תשלה את עצמך, אם אפשר להשתמש בקוביה בתור ערכת פיתוח הקונסולה הסופית לא תהיה ממש חזקה

הגירסאות הכי הכי הכי ראשונות של ה360 רצו על שני מחשבים G5 שבכל אחד שני כרטיסים בCF

אני אף פעם לא אמרתי שהWII תהיה חזקה כמו ה360 או הPS3

אבל ביגלל שהWII לא תיתמוך בHD וביגלל הקלות בפיתוח הגרפיקה תהיה בסדר גמור בטלויזיות רגילות

כמובן שאם תריץ תWII על איכותי של הPS3 וה360 יזינו אותה

אבל במסכים סטנדרטים האבדל הגרפי ברוב המישחקים לא יהיה כל כך גדול לערכתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן אתה טועה, מעבר לרזולוציה, לWii כנראה ישאר מעט מאד כוח עיבוד בשביל AA וAF (אם בכלל ישתמשו בזה)

בנוסף היא תוכל להתמודד עם הרבה פחות חפצים על המסך ולבסוף, כוח העיבוד לפיסיקה יהיה נמוך מאד

אז משחק שיצא לשניהם לא יכלול פילטרים בWii, הרבה פחות חפצים בסביבה ואפקטים פיסקליים מינימליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן אתה טועה, מעבר לרזולוציה, לWii כנראה ישאר מעט מאד כוח עיבוד בשביל AA וAF (אם בכלל ישתמשו בזה)

בנוסף היא תוכל להתמודד עם הרבה פחות חפצים על המסך ולבסוף, כוח העיבוד לפיסיקה יהיה נמוך מאד

אז משחק שיצא לשניהם לא יכלול פילטרים בWii, הרבה פחות חפצים בסביבה ואפקטים פיסקליים מינימליים

הXBOX שאתה כל כך אוהב הצליח להריץ את HL2 הWII יותר חזקה

אז נכון שהוא לא יתחרה בגרפיקות של הPC הPS3 או ה360

אבל בכל זות הגרפיקה שלו תיהיה בסדר מבחינתי

סך הכל אפילו לGBA היו מישחקים מעולים למרות גרפיקה באיכות של הSNES

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אולי חידשו עם השלט שלהם, אבל עדין הגרפיקה הורסת מאוד.

ואני לא מוצא שום דבר רע בשלט של 360, הוא נוח ומתאים ליד כמו כפפה, והמיקום של האנאלוג השמאלי פשוט מצוין, ו-2 הלחצנם מאחורה החדשים הם לא חידוש אבל זה גם שיפור שהופך את השלט של 360 להיות טוב יותר, ואני לא מוצא סיבה למה לחדש את השלט, הוא פשוט מצוין!!!

אולם את אותו הדבר אני לא יכול לומר על השלט של ה-PSים, הוא בכלל לא נוח!!! ולפי התמונות, השלט של PS3 יהיה יותר גרוע משל PS2 ו-1, כל מה שעשו זה הקטינו אותו ועשו אותו דק יותר, וזה בכלל לא נוח.

ואם משעמם לכם מהשלטים "הישנים" של 360 ו-PS3, אז תשחקו תקופה קצרה עם אקדח, זה לא יזיק ;)

בקיצור, אין צורך לחדש משהו טוב במשהו פחות טוב!

השלט של x360 הוא שילב של wavebird והשלט של פליישסטיין...גם זאת ההעתקה אבל אכן זה שלט מאד נוח

חוץ מזה למי שאמר שהוא לא יכול לשחק בWII בגלל הגרפיקה....זה באמת עצוב שזה מה שהכי חשוב לך

לדעתי זה החלק הכי פחות חשוב ובמקום להתרכז בגרפיקה תתרכז במה שגורם לך לכיף וזה המשחקיות!

עזוב אתה יודע מה , לך שחק עוד FPS ::) תמשיך להיות מקורי...העיקר הגרפיקה

בנתיים כל הדור השלישי לטעמי זה בדיחה

משחק לx360 עולה 60 דולר! אני לא רוצה לחשוב בכלל כמה הוא הולך לעלות פה

ועוד יותר גרוע משחק לPS3 יעלה עוד יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל המשחקים עולים 60, וזה זמני רק עד שהקונסולה תתפוס (ההגיון פה הוא שמשחקי השקה עולים הרבה כסף להפיק אבל נמכרים מעט כי אין הרבה בשוק)

ובקשר לגרפיקה, הדור הבא עושה אותך זונת גרפיקה. אני אחד שלא מפריעה לו גרפיקה גרועה בדרך כלל (אין לי בעיה לשחק משחקים 5-6-7-8 שנים אחורה) אבל מאז שקניתי את ה360 ממש לא בא לי לשחק במשחקים של האקסבוקס הראשון בגלל הגרפיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל המשחקים עולים 60, וזה זמני רק עד שהקונסולה תתפוס (ההגיון פה הוא שמשחקי השקה עולים הרבה כסף להפיק אבל נמכרים מעט כי אין הרבה קונסולות בשוק)

ובקשר לגרפיקה, הדור הבא עושה אותך זונת גרפיקה. אני אחד שלא מפריעה לו גרפיקה גרועה בדרך כלל (אין לי בעיה לשחק משחקים 5-6-7-8 שנים אחורה) אבל מאז שקניתי את ה360 ממש לא בא לי לשחק במשחקים של האקסבוקס הראשון בגלל הגרפיקה...

בשנים האחרונות הרבה מהמישחקם הטובים ביותר ששיחקתי היו על אמולטורים של הGBA

ככה שלי בטח לא יפריע הגרפיקה של הWII

ואני לא אומר שגרפיקה לא תמיד חשובה -אני הפסקתי בינתים לשחק בOblivion עד שיהיה לי מחשב יותר נורמלי

או שיגמרו לי המישחקים

אבל גרפיקה זה בטח לא הכל

הגישה של סוני ומיקרוסופט בדור הבא זה יותר כח=מישחקים יותר טובים ומיבחינתי זה גישה שגויה

סך הכל הגרפיקה כבר הגיעה לרמה טובה והגיע הזמן ליתמקד יותר במישחקיות ופחות בגרפיקה

ואני לא אומר שלא צריך לשפר תגרפיקה אבל לנסות ליתחרות ב וליגרום לזה שהקונסולות ומישחקים יעלו יותר זה דבילי מבחינתי

קח את לדוגמה שהכניסה בלו רי וCELL לקופסה וגרמה לזה שהקופסה שלה עולה 500-600 דולאר

שזה רחוק מימחיר עממי שהקונסולות ידועות בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לומר שהגרפיקה מאוד חשובה לי, ואני לא אשחק במשחק עם גרפיקה עלובה בלי סיב המיוחדת, כי אם יש משחק טוב עם משחקיות טובה וגרפיקה מצוינת, אז למה שאני לא אשחק בו ואשחק במשחק אחר באותו סגנון עם גרפיקה פחות טובה???

אבל לפעמים, שבא לי לשחק במשחק חרבות גוף III לדוגמא, וכפי שאנו יודעים אין הרבה משחקים כאלה למחשב ( כפי שאתם מבינים אין לי קונסולה ), אז אני נאלץ לשחק במשחקים ישנים יחסית או עם גרפיקה פחות טובה, לדוגמא DMC3 ו- ONIMUSHA 3, שיצאו למחשב, יש להם גרפיקה עלובה יחסית, אבל בכל זאת אני נהנה, אבל אי אפשר לומר שההנאה במשחק לא היתה גדלה אם הגרפיקה לא היתה טובה יותר.

מה שאני מנסה לומר הוא, שאם הטכנולוגיה של היום התקדמה והרבה אז למה שלא לנצל את זה ולשחק בדברים עם הגרפיקה הטובה ביותר ( כל עוד זה לא יקר מדי )? אחרי הכול זה רק יוסיף להנאה.

יש הרבה שמעדיפים את ה- על שאר הקונסולות למרות שהגרפיקה פחות טובה, וזה בגלל המשחקים שיש לקונסולה הזאת, אבל תחשבו על זה שאם היה ל- גרפיקה חזקה כמו של ה-360, זה היה הופך את זה להרבה יותר מהנה.

בקיצור, גרפיקה חזקה תמיד מוסיפה ואי אפשר להתווכח!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לומר שהגרפיקה מאוד חשובה לי, ואני לא אשחק במשחק עם גרפיקה עלובה בלי סיב המיוחדת, כי אם יש משחק טוב עם משחקיות טובה וגרפיקה מצוינת, אז למה שאני לא אשחק בו ואשחק במשחק אחר באותו סגנון עם גרפיקה פחות טובה???

אבל לפעמים, שבא לי לשחק במשחק חרבות גוף III לדוגמא, וכפי שאנו יודעים אין הרבה משחקים כאלה למחשב ( כפי שאתם מבינים אין לי קונסולה ), אז אני נאלץ לשחק במשחקים ישנים יחסית או עם גרפיקה פחות טובה, לדוגמא DMC3 ו- ONIMUSHA 3, שיצאו למחשב, יש להם גרפיקה עלובה יחסית, אבל בכל זאת אני נהנה, אבל אי אפשר לומר שההנאה במשחק לא היתה גדלה אם הגרפיקה לא היתה טובה יותר.

מה שאני מנסה לומר הוא, שאם הטכנולוגיה של היום התקדמה והרבה אז למה שלא לנצל את זה ולשחק בדברים עם הגרפיקה הטובה ביותר ( כל עוד זה לא יקר מדי )? אחרי הכול זה רק יוסיף להנאה.

יש הרבה שמעדיפים את ה- על שאר הקונסולות למרות שהגרפיקה פחות טובה, וזה בגלל המשחקים שיש לקונסולה הזאת, אבל תחשבו על זה שאם היה ל- גרפיקה חזקה כמו של ה-360, זה היה הופך את זה להרבה יותר מהנה.

בקיצור, גרפיקה חזקה תמיד מוסיפה ואי אפשר להתווכח!!!

ברור שתמיד מוסיפה אבל בקשר להעדפה לWII יש עוד כמה דברים..

א.לרוב הפורום אני מניח אין טלוויזית HDTV,ועל רגילה סביר להניח שלא יהיה כמעט הבדל בגרפיקה בין הקונסולות,והWII מתוכננת להראות יותר טוב מהמתחרות על סטנדרטית..

ב.המחיר

ובכללי הWII הרבה יותר משתלם למשתמשי מיינסטרים בלי תקציב לHDTV..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהיא לא מוסיפה השאלה באיזה מחיר ?

יש עלות מול תועלת ומיבחינתי הPS3 לא עומד בזה

אתה גם צריך ליזכור שרוב המישחקים לא "כבדים" ככה שברוב המישחקים ההבדלים בגרפיקה לא יהיו גדולים

בעינין ה360 הוא הולך יותר לכיוון המולטיפליר

ככה שה הכי מתאימה לי ולי אישית הגרפיקה חשובה אבל לא בכל מישחק

והגרפיקה של הזלדה הבא בסדר גמור מבחינתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל המשחקים עולים 60, וזה זמני רק עד שהקונסולה תתפוס (ההגיון פה הוא שמשחקי השקה עולים הרבה כסף להפיק אבל נמכרים מעט כי אין הרבה קונסולות בשוק)

איזה בולשיט.

משחקי ההשקה לקונסולות הקודמות לא עלו כל כך הרבה (בפרופורציה) ואתה תראה שהמשחקים של יהיו יותר זולים

ובקשר לזה שלא כל המשחקים עולים 60

table tennis

נו באמת זה משחק? יש להם מזל שהם מוכרים את זה בזול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שתמיד מוסיפה אבל בקשר להעדפה לWII יש עוד כמה דברים..

א.לרוב הפורום אני מניח אין טלוויזית HDTV,ועל רגילה סביר להניח שלא יהיה כמעט הבדל בגרפיקה בין הקונסולות,והWII מתוכננת להראות יותר טוב מהמתחרות על סטנדרטית..

ב.המחיר

ובכללי הWII הרבה יותר משתלם למשתמשי מיינסטרים בלי תקציב לHDTV..

לרוב האנשים בישראל אין HDTV, באירופה ואמריקה זה נכנס מאוד מהר.

LG לבד מכרה באירופה יותר ממיליון פלאזמות HD שנה שעברה.

כל טלויזיית LCD שנמכרת היא HDTV ומכרים המון כאלו, אפילו בארץ.

באירופה לבד יש כמה עשרות מיליון טלויזיות HD, מדברים על חדירה של 40% השנה שזה המון!

תחשוב איזה נתח שוק הWII מאבדת בהינד אפאף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...