מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: המתחרים יתיישנו מהר

אורח McCartney

Recommended Posts

דיי להיות פתאים של ההייפ של סוני!

הדבר היחידי המתקדם שיש לפס3 זה מעבד הסל וגם זה בקושי, עד כמה שהוא מתקדם הוא לא הרבה יותר מתקדם ממה שיש באקבוקס, ולמען האמת מראה ביצועיים פחות טובים משל האקסבוקס בגלל קשיי תיכנות.

כבר דוין על זה בעבר, הפס3 לא מסוגלת לעבור בHDTV את 720P, כל דבר שהיא עושה מעבר זה לרנדר את התמונה ב720 ולהגדילת אותה עם אימולציות תוכנה ל1080.

עכשיוו 1080P אומר שהיא חייבת לשדר את התמונה בקצב של 60 פריימים לשניה, אם היא לא מסוגלת לעשות 60 פריימים ב720 כאשר זה פי 3~ פחות שטח, איך לעזזל היא תעשה 1080P??

לפחות באקסבוקס הם כנים איתך ואומרים לך מראש שהיא מסוגלת רק ל1080I (דורש מקסימום 30 פרימיים לשניה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנה הוכחה שה פס3 יותר חזק מ360 קרדיט לגיימר - בולדוג !

המעבד Cell :

הPS3 תכלול את מעבד הCell ובו 7 ליבות SPE ואחת PPE. הPPE היא כמו המוח של הCell והיא מחלקת פקודות לשאר הSPE אשר כל אחד כולל 256kb של זיכרון ראם, למרות שגם הPPE יכול לעשות חישובים. הCell פועל במבנה מקבילי ובזכות הFlex I/O יש לו תקשורת מעולה עם המאיץ הגרפי הRSX, כך שבמצבים של עומס הCell יכול לעזור לRSX ולהפך. למען האמת, למרות שהCell הוא מעבד הוא גם מאיץ גרפי מעולה, והוא המעבד היחיד היום בעולם שמסוגל לעשות Ray Casting, פעולה מתוחכמת בה קרני אור פוגעות בשטח מסויים בזמן אמת ולא בזכות אפקטים. אין היום שום מעבד או כרטיס מסך שיכול לעשות כזה דבר בשוק הביתי. בנוסף היכולות שלו בחישוב פיזיקה וסימולציה של של בגדים, שיער, נוזלים וכו' מעולות ועוברות כל מעבד וכרטיס גרפי שקיים היום.

הכרטיס הגרפי RSX :

הRSX הוא המאיץ הגרפי של הPS3 מבית Nvidia. רוב השמועות אומרות שהוא מתוכנן על ליבת הG71 של Nvidia . שזו גם הליבה של ה7900GT/X היום, הכרטיס מסך הכי חזק בשוק למחשב. אבל הRSX בנוי בצורה שונה לגמרי שהופכת אותו להרבה הרבה יותר יעיל. הRSX כנראה יהיה מאיץ גרפי דו ליבתי ותהיה לו תקשרות פנטסטית עם הCell, ובעצם המון ממרכיבי המבנה שלו לקוחים מהCell כמו המבנה המקבילי. המאיץ הגרפי של המערכת הוא בעצם החלק שגורם לכל מה שאתם רואים להראות כל כך נוצץ ויפה, הוא מה שמאפשר לכם לראות טקסטורות ואפקטים מתוחכמים על גבי המסך, והוא בעצם עוסק בכמעט כל מה שעוסק במה שאתם רואים. אבל כמו שכבר צויין קודם, בשיתוף פעולה יוצא דופן הRSX יכול להשתמש בCell כדי להגביר את יכולת התפוקה שלו. לRSX יהיה 256 זיכרון GDDR3 במהירות 700Mhz, לעומת הCell שבו 256 זיכרון XDR במהירות של 3.2GHZ!!! יותר מהר מרוב המעבדים היום בשוק הביתי.

לגבי כל שאר הפיצ'יפקס, ובכן בקיצר לPS3 יהיו שני חיבורי HDMI (חיבור דיגיטלי שכולל בכבל אחד גם סאונד וגם תמונה, והוא נחשב כחיבור שיוביל את מהפכת הHDTV), כמה כניסות USB, כניסת קומפונט (לטלוויזיה), כניסות של כרטיס זיכרון (לא מהסוג של הPS2 וPS1, אלא יותר בסגנון הPSP), כניסה לכונן קשיח, לWiFi, מתאם רשת פנימי Ethernet ותמיכה בכל הווריאציות של CD-ROM, DVD, ודיסקים של PS1,2 ו3, ורוחב הפס הכולל של המערכת מתקרב ל100GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה בולשיט בפיסקה אחת.. מרשים

אני אתקן רק את הפיסקה הזאת, כי השאר יגרור פוסט של שעה שבסופו לא תבין כלום ועדיין לא תשתכנע (כי כשמפתחים אומרים שהפס3 טוב אז אתה אומר שהוא טוב, אבל כשאומרים שהוא גרוע לא איכפת לך מה מפתחים אומרים)

לגבי כל שאר הפיצ'יפקס, ובכן בקיצר לPS3 יהיו שני חיבורי HDMI (חיבור דיגיטלי שכולל בכבל אחד גם סאונד וגם תמונה, והוא נחשב כחיבור שיוביל את מהפכת הHDTV), כמה כניסות USB, כניסת קומפונט (לטלוויזיה), כניסות של כרטיס זיכרון (לא מהסוג של הPS2 וPS1, אלא יותר בסגנון הPSP), כניסה לכונן קשיח, לWiFi, מתאם רשת פנימי Ethernet ותמיכה בכל הווריאציות של CD-ROM, DVD, ודיסקים של PS1,2 ו3, ורוחב הפס הכולל של המערכת מתקרב ל100GB

יהיה לו רק חיבור אחד(ורק בגירסא של ה600 דולר), לא תהיה כניסה לכונן קשיח, הוא מובנה ואי אפשר להחליפו, WiFi שוב רק ב600 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד Cell :

הPS3 תכלול את מעבד הCell ובו 7 ליבות SPE ואחת PPE. הPPE היא כמו המוח של הCell והיא מחלקת פקודות לשאר הSPE אשר כל אחד כולל 256kb של זיכרון ראם' date=' למרות שגם הPPE יכול לעשות חישובים. הCell פועל במבנה מקבילי ובזכות הFlex I/O יש לו תקשורת מעולה עם המאיץ הגרפי הRSX, כך שבמצבים של עומס הCell יכול לעזור לRSX ולהפך. למען האמת, למרות שהCell הוא מעבד הוא גם מאיץ גרפי מעולה, והוא המעבד[b'] היחיד היום בעולם שמסוגל לעשות Ray Casting, פעולה מתוחכמת בה קרני אור פוגעות בשטח מסויים בזמן אמת ולא בזכות אפקטים. אין היום שום מעבד או כרטיס מסך שיכול לעשות כזה דבר בשוק הביתי. בנוסף היכולות שלו בחישוב פיזיקה וסימולציה של של בגדים, שיער, נוזלים וכו' מעולות ועוברות כל מעבד וכרטיס גרפי שקיים היום.

הכרטיס הגרפי RSX :

הRSX הוא המאיץ הגרפי של הPS3 מבית Nvidia. רוב השמועות אומרות שהוא מתוכנן על ליבת הG71 של Nvidia . שזו גם הליבה של ה7900GT/X היום, הכרטיס מסך הכי חזק בשוק למחשב. אבל הRSX בנוי בצורה שונה לגמרי שהופכת אותו להרבה הרבה יותר יעיל. הRSX כנראה יהיה מאיץ גרפי דו ליבתי ותהיה לו תקשרות פנטסטית עם הCell, ובעצם המון ממרכיבי המבנה שלו לקוחים מהCell כמו המבנה המקבילי. המאיץ הגרפי של המערכת הוא בעצם החלק שגורם לכל מה שאתם רואים להראות כל כך נוצץ ויפה, הוא מה שמאפשר לכם לראות טקסטורות ואפקטים מתוחכמים על גבי המסך, והוא בעצם עוסק בכמעט כל מה שעוסק במה שאתם רואים. אבל כמו שכבר צויין קודם, בשיתוף פעולה יוצא דופן הRSX יכול להשתמש בCell כדי להגביר את יכולת התפוקה שלו. לRSX יהיה 256 זיכרון GDDR3 במהירות 700Mhz, לעומת הCell שבו 256 זיכרון XDR במהירות של 3.2GHZ!!! יותר מהר מרוב המעבדים היום בשוק הביתי.

לגבי כל שאר הפיצ'יפקס, ובכן בקיצר לPS3 יהיו שני חיבורי HDMI (חיבור דיגיטלי שכולל בכבל אחד גם סאונד וגם תמונה, והוא נחשב כחיבור שיוביל את מהפכת הHDTV), כמה כניסות USB, כניסת קומפונט (לטלוויזיה), כניסות של כרטיס זיכרון (לא מהסוג של הPS2 וPS1, אלא יותר בסגנון הPSP), כניסה לכונן קשיח, לWiFi, מתאם רשת פנימי Ethernet ותמיכה בכל הווריאציות של CD-ROM, DVD, ודיסקים של PS1,2 ו3, ורוחב הפס הכולל של המערכת מתקרב ל100GB.

הייפ מקסים,

אם מחלקת השיווק של סוני גרמה לך לחשוב שזה שווה משהוא, אני מוריד בפניהם את הכובע, הם באמת הצליחו למכור זהב שוטים.

על כל הפאשלות של הסל ושל הRSX אני לא אחזור כי כתבתי הודעה שלמה בנושא, חפש בעמוד 5~.

אני רק אגיד שאם רוצים להיות קטנונים על PPE וSPE, לסל יש באמת רק שלוש ליבות, כל השאר כל כך חלשות ולא ניתנות לשימוש שהן לא רלוונטיות.

כמו שדוגמא נתן דוגמה בעבר, נסה לתכנת תוכנה שרצה על חיבור בין מחשבון כיס, , פיסי ולינוקס יחד, ביעילות 100% עבור כל מכשיר, בהצלחה, ואל תישכח להזמין אותי לחלוקת פרס הנובל שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד Cell :

הPS3 תכלול את מעבד הCell ובו 7 ליבות SPE ואחת PPE. הPPE היא כמו המוח של הCell והיא מחלקת פקודות לשאר הSPE אשר כל אחד כולל 256kb של זיכרון ראם' date=' למרות שגם הPPE יכול לעשות חישובים. הCell פועל במבנה מקבילי ובזכות הFlex I/O יש לו תקשורת מעולה עם המאיץ הגרפי הRSX, כך שבמצבים של עומס הCell יכול לעזור לRSX ולהפך. למען האמת, למרות שהCell הוא מעבד הוא גם מאיץ גרפי מעולה, והוא המעבד[b'] היחיד היום בעולם שמסוגל לעשות Ray Casting, פעולה מתוחכמת בה קרני אור פוגעות בשטח מסויים בזמן אמת ולא בזכות אפקטים. אין היום שום מעבד או כרטיס מסך שיכול לעשות כזה דבר בשוק הביתי. בנוסף היכולות שלו בחישוב פיזיקה וסימולציה של של בגדים, שיער, נוזלים וכו' מעולות ועוברות כל מעבד וכרטיס גרפי שקיים היום.

בכל מה שקשור למעבד, זה לא רלווטני, המעבד של המחשב (תלוי איזה מעבד כמובן) לא יגביל כרטיס מסך.

בקשר לריי קאסטינג,נשמע מעניין. נכון שאי היום דבר כזה למחשב, אבל אין היום דבר כזה גם לקונסולות, כך שזה גם לא רלווטני. (כלומר בעתיד הקרוב, עם בוא הAPI החדש יתכן וזה יהיה).

בנוסף היכולות שלו בחישוב פיזיקה וסימולציה של של בגדים, שיער, נוזלים וכו' מעולות ועוברות כל מעבד וכרטיס גרפי שקיים היום.

כיום קיימים כבר פתרונות פיזיקאליים מצד ATi , Nvidia ו AGEIA, ועוד מאט יוצאים משחקים התומכים בזה.

הכרטיס הגרפי RSX :

הRSX הוא המאיץ הגרפי של הPS3 מבית Nvidia. רוב השמועות אומרות שהוא מתוכנן על ליבת הG71 של Nvidia . שזו גם הליבה של ה7900GT/X היום, הכרטיס מסך הכי חזק בשוק למחשב. אבל הRSX בנוי בצורה שונה לגמרי שהופכת אותו להרבה הרבה יותר יעיל. הRSX כנראה יהיה מאיץ גרפי דו ליבתי ותהיה לו תקשרות פנטסטית עם הCell, ובעצם המון ממרכיבי המבנה שלו לקוחים מהCell כמו המבנה המקבילי. המאיץ הגרפי של המערכת הוא בעצם החלק שגורם לכל מה שאתם רואים להראות כל כך נוצץ ויפה, הוא מה שמאפשר לכם לראות טקסטורות ואפקטים מתוחכמים על גבי המסך, והוא בעצם עוסק בכמעט כל מה שעוסק במה שאתם רואים. אבל כמו שכבר צויין קודם, בשיתוף פעולה יוצא דופן הRSX יכול להשתמש בCell כדי להגביר את יכולת התפוקה שלו.

חחחח, בלי המאץ הגראפי יותר נכון לא היינו רואים כלום.

ובקשר למאיץ עצמו. הוא חזק יותר מ 7900GTX זה בטוח, אבל כל חצי שנה-שנה יוצא דור חדש של כרטיסים אשר מביאים איתם שיפור של פי 2 לפחות בביצועים, וטכנולוגיות חדשות.כך ש (מתי ה PS3 יוצא?) בתוך זמן קצר המאיץ יתיישן. כבר בסוף השנה הזאת מתחיל לצאת דור חדש.

לRSX יהיה 256 זיכרון GDDR3 במהירות 700Mhz, לעומת הCell שבו 256 זיכרון XDR במהירות של 3.2GHZ!!! יותר מהר מרוב המעבדים היום בשוק הביתי.

בסוף השנה, הכרטיסים ישתמשו בזיכרון GDDR4 אשר יביא איתו מהירויות של החל מ 1.45GHZ (שזה 2.9 אפקטיבי) וכמות הזיכרון תהיה לפחות 512M.

לגבי הזיכרון הראשי, לא יודע איך זה בדיוק משפיע בקונסולות, מה שאני יודע זה שבPC זה דבר דיי שולי, למרות שכבר יש רמזים לזיכרונות במהירות 1GHZ (אפקטיבי).

יוצא שכל מה שכתבת זה לא רלוונטי ולא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מה שקשור למעבד, זה לא רלווטני, המעבד של המחשב (תלוי איזה מעבד כמובן) לא יגביל כרטיס מסך.

בקשר לריי קאסטינג,נשמע מעניין. נכון שאי היום דבר כזה למחשב, אבל אין היום דבר כזה גם לקונסולות, כך שזה גם לא רלווטני. (כלומר בעתיד הקרוב, עם בוא הAPI החדש יתכן וזה יהיה).

כיום קיימים כבר פתרונות פיזיקאליים מצד ATi , ו AGEIA, ועוד מאט יוצאים משחקים התומכים בזה.

ובקשר למאיץ עצמו. הוא חזק יותר מ 7900GTX זה בטוח, אבל כל חצי שנה-שנה יוצא דור חדש של כרטיסים אשר מביאים איתם שיפור של פי 2 לפחות בביצועים, וטכנולוגיות חדשות.כך ש (מתי ה PS3 יוצא?) בתוך זמן קצר המאיץ יתיישן. כבר בסוף השנה הזאת מתחיל לצאת דור חדש.

בסוף השנה, הכרטיסים ישתמשו בזיכרון GDDR4 אשר יביא איתו מהירויות של החל מ 1.45GHZ (שזה 2.9 אפקטיבי) וכמות הזיכרון תהיה לפחות 512M.

לגבי הזיכרון הראשי, לא יודע איך זה בדיוק משפיע בקונסולות, מה שאני יודע זה שבPC זה דבר דיי שולי, למרות שכבר יש רמזים לזיכרונות במהירות 1GHZ (אפקטיבי).

יוצא שכל מה שכתבת זה לא רלוונטי ולא אומר כלום.

יוצא גם שכל מה שאתה כתבת זה לא רלוונטי ולא אומר כלום ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאיץ של הPS3 זה משהוא שמקביל ל7800GTX 512MB פשוט בליטוגרפיה יותר קטנה, זה הכל.

יש לו בידיוק את אותן בעיות שכולנו מכירים מהליבה הזו, כולל יHDR+AA , אבל במקרה שלו זו לא ממש בעיה, כי הוא לא מחזיק ביצועים גם בלי AA...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוצא גם שכל מה שאתה כתבת זה לא רלוונטי ולא אומר כלום ;)

נכוו זאת היית המטרה' date=' מי אומר שלא :s05:

אתה חושב שכל הדברים האלה בלעדיים לקונסולה, ואני אומר שלא, אז יוצא שזה לא בלעדי לאף אחד.

יש לו בידיוק את אותן בעיות שכולנו מכירים מהליבה הזו, כולל יHDR+AA , אבל במקרה שלו זו לא ממש בעיה, כי הוא לא מחזיק ביצועים גם בלי AA...

ממש לא נראה לי שזה נכון, אבל אני לא מבין בקונסולות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה ?שמועות \ : איזה תמים :s07: אתר לא ידוע וגם אם זה נכון היו מתקנים את זה :kopfpatsch:

רגע' date=' אז תה מביא לך כתבה של אתר חדשות בכיר והוא תמים.

אחד מהעובדים של אומר לך PS3 ROCKS ואתה מתאהב בקונסלה, פה הכל בסדר? ::)

יש לו בידיוק את אותן בעיות שכולנו מכירים מהליבה הזו, כולל יHDR+AA , אבל במקרה שלו זו לא ממש בעיה, כי הוא לא מחזיק ביצועים גם בלי AA...ממש לא נראה לי שזה נכון, אבל אני לא מבין בקונסולות :smile1:

צודק, טעות שלי.

תוריד את ה512MB, שים אותם לכל המערכת של הPS3 ועכשיוו הRSX מתחלק בהם כאשר לו שמורים מקסימום 256 מגה אבל הם לא עליו פיזית אלא כדי להגיע אליו הוא צריך לעבור דרך גשרים של הלוח אם ואולי אפילו המעבד.

WORK OF ART.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אז תה מביא לך כתבה של אתר חדשות בכיר והוא תמים.

אחד מהעובדים של אומר לך PS3 ROCKS ואתה מתאהב בקונסלה, פה הכל בסדר? ::)

לא, אני נכנס לאתרים כמו GAMESPOT ו IGN ורואה את רשימת המשחקים ואת הסירטונים של PS3 ואני מתאהב בקונסולה ,פה הכל בסדר.

לא מעניין חומרה טובה לא טובה,אני בטוח בזה שיהיה לי משחקים מפלצתיים וחזקים שלשום קונסולה לא יהיו ,כמו שהיה אם הps2 !

בקשר לאתר חדשות "בכיר" האתר הזה פאנבוי של המחשב .

כל הכתבות שם על המחשב ( חיוביות ) וטראח מי שום מקום כתבה אחת על ps3 שלילית \:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך, אני כרגע ניסיתי לחשוב ממש חזק, והגעתי למסקנה שעד נכון לרגע זה, לא ראיתי שום סרט מגייםפליי של משחק לPS3, הכל זה טריילרים.

אני אשמח (ואני לא מדבר בציניות כי אני מאוד רוצה שהקונסולה תצליח) אם תראה לי אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך, אני כרגע ניסיתי לחשוב ממש חזק, והגעתי למסקנה שעד נכון לרגע זה, לא ראיתי שום סרט מגייםפליי של משחק לPS3, הכל זה טריילרים.

אני אשמח (ואני לא מדבר בציניות כי אני מאוד רוצה שהקונסולה תצליח) אם תראה לי אחרת.

לא ראית גיימפלי של PS3 ? קח תראה משחק בלעדי לPS3 ,יש מלא גיימפליים כבר אם היית טורח לבדוק היית יודע \:

http://www.gametrailers.com/player.php?id=11585&type=wmv&pl=game

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...